[گفتگوی دوستانه در تالار عمران]

سرپیکو

عضو جدید
سلام
تو رو خدا یه نفر منو از شک در بیاره!!!
حداقل مقاوت فشاری بتن در سازه بتنی با شکل پذیری کم C16 میشه یا C20 ؟؟؟
توی مبحث 9 فقط راجع به سازه با شکل پذیری متوسط و بالا مطلب داریم،
یکی جواب مطمئن بهم بده...

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
".." مسابقه عکاسی کشاورزی ••• دور شانردهم ••• نمایشگاه ".."

آراد

عضو جدید
سلام

سلام

سلام به همه دوستان باشگاه منجمله عمرانیای گل:heart:
یه سه سالی میشه نبودیم چه جون گرفته تالار امیدوارم از این به بعد بیشتر بتونم بیام:D

sinashan

عضو جدید
با سلام من امسال می خوام کنکور بدم برا رشته عمران می خواستم بدونم این عمرانی که تو دانشگاه صنعت آب و برق عباسپور هست فقط برای آبه یعنی گرایش عمران-عمران نداره ممنون می شم جواب بدین

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام من امسال می خوام کنکور بدم برا رشته عمران می خواستم بدونم این عمرانی که تو دانشگاه صنعت آب و برق عباسپور هست فقط برای آبه یعنی گرایش عمران-عمران نداره ممنون می شم جواب بدین

سلام دوست عزيز دانشگاهي كه اسمشو آورديد نميدونم كجاست. بستگي داره الان تو بسياري از دانشگاههاي متبر كشور گرايش عمران-عمران در مقطع كارشناسي ارائه ميشه بستگي به خوده دانشگاه داره اين دانشگاهي كه اسمشو اوردي صنعت آب و برق فكر نكنم گرايش عمران-عمران ارائه بده. به نظره من برو تو سايت اين دانشگاه اونجا معلوم ميشه.

saleh-sinava

عضو جدید
همونطور که گفتی برای سازه بتنی c20 ولی از c15 هم تحت شرایطی استفاده میشه

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام .. من 2-3 ماهی نبودم یک دنیا شرمنده همه دوستان گرامی ... خوبید ؟ خوشید ؟

سلام جناب مدیر عزیز
دشمنتون شرمنده ،
ما خوبیم ، شما خوب هستید ؟؟
امیدواریم ، بعد این غیبت دو سه ماهه ، یه حضور دو سه روزه تو تالار داشته باشید .؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پاینده باشید .

Diamond2020

عضو جدید
یک سئوال مهم!شاید برای من

یک سئوال مهم!شاید برای من

با سلام
چند سالی هست که دانشگاه پیام نور رشته های مهندسی مثل عمران و معماری و ... آورده می خوام بدونم دوستان اطلاعی در مورد اعتبار مدرک مهندسی عمران پیام نور برای شرکت تو آزمون نظام مهندسی دارن؟یا اصلا بهتر اینجور بگم آیا یه مهندس عمران با مدرک پیام نور می تونه تو آزمون نظام مهندسی شرکت کنه یا نه؟
با تشکر

rezafreeheart

عضو جدید
با سلام
چند سالی هست که دانشگاه پیام نور رشته های مهندسی مثل عمران و معماری و ... آورده می خوام بدونم دوستان اطلاعی در مورد اعتبار مدرک مهندسی عمران پیام نور برای شرکت تو آزمون نظام مهندسی دارن؟یا اصلا بهتر اینجور بگم آیا یه مهندس عمران با مدرک پیام نور می تونه تو آزمون نظام مهندسی شرکت کنه یا نه؟
با تشکر

:mad: دكي...
جك ميگي ها...
فارغ التحصيلاي تمام دانشگاه ها مون مي تونن برا نظام مهندسي امتحان بدن.
يعني اگه خودمون هم مدرك دانشگاهامونو قبول نداشته باشيم...،:biggrin:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
:mad: دكي...
جك ميگي ها...
فارغ التحصيلاي تمام دانشگاه ها مون مي تونن برا نظام مهندسي امتحان بدن.
يعني اگه خودمون هم مدرك دانشگاهامونو قبول نداشته باشيم...،:biggrin:
من تا اونجایی که خبر داشتم پیام نور عمران نداشت !!!!!!
در ضمن نظام مهندسی مدرک دانشگاه غیرانتفاعی عمرانو قبول نداره چون 20 واحد کمتر ارائه میدن

Diamond2020

عضو جدید
مشکل همین جاست

مشکل همین جاست

وقتی صبح از خواب بلند می شی یه چیز می گن ظهر که میشه یه چیز دیگه می گن شب کلا می زنن زیرش شما چه انتظاری داری تازه اگه مدرکی که خودودشون میدن رو قبول داشتن که این همه بیکار نبود یکی آزاد و قبول نداره یکی مگی علمی کاربردی فلانه یکی میگه مدرک پیام نور معادله و اصلی نیست وزارت علوم میگه مورد تاییده ماست و اونوقت برای آزمون استخدامی پیام نور رو استثنا می کنه میزن بجز پیام نور ..............من فقط می خوام بدونم مدرک مهندسی عمران پیام نور از نظر سازمان نظام مهندسی اعتبار داره یا نه همین

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی صبح از خواب بلند می شی یه چیز می گن ظهر که میشه یه چیز دیگه می گن شب کلا می زنن زیرش شما چه انتظاری داری تازه اگه مدرکی که خودودشون میدن رو قبول داشتن که این همه بیکار نبود یکی آزاد و قبول نداره یکی مگی علمی کاربردی فلانه یکی میگه مدرک پیام نور معادله و اصلی نیست وزارت علوم میگه مورد تاییده ماست و اونوقت برای آزمون استخدامی پیام نور رو استثنا می کنه میزن بجز پیام نور ..............من فقط می خوام بدونم مدرک مهندسی عمران پیام نور از نظر سازمان نظام مهندسی اعتبار داره یا نه همین
با این حرفت که موافقم ، کلا با عوض شدن ساعات در طول روز نظر اینام عوض میشه
اما اگه میخوای بدونی که ارزش داره یا نه برو نظام مهندسی شهرت ، یا اگه توی دسترس نبود برو شرکت عمران شهرت یا بازم اگه اون دسترس نبود بری شهرداریم جواب میگیری ، اما خوب به طبع به همین ترتیبی که بهت گفتم بری بهتر جواب میگیری
منم میپرسم اگه اطلاع موثق ( موسق ، موصق ، موصق ، موصغ ، حالا هرچی :D) گیر آوردم میذارم اینجا

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
تبریک و خوش آمد گویی به Hamid MB

تبریک و خوش آمد گویی به Hamid MB

جناب Hamid MB عزیز
حضور شما در تالار عمران ، به عنوان ، همکار مدیر رو تبریک میگم و امیدوارم بتونیم در کنار شما و سایر دوستان ، تالار عمران رو بیش از پیش ، به جایگاه مناسب و درخور خودش برسونیم و همچنین بتونیم از دانش و تجربه شما نهایت استفاده رو ببریم .

با نهایت سپاس و تشکر
احمدپور
:gol:

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
سلام و خسته نباشید
منم به نوبه ی خودم پست جدیدشونو تبریک میگم امیدوارم که با کمک مدیران و همچنین ما بچه های عضو تالار عمرانو به بهترین تالار سایت تبدیل کنید
موفق باشید

Diamond.B

عضو جدید
مگه ایشون مدیر تالار زنگ تفریح نیستن؟
من بهتون تبریک میگم ولی تا به الان یک تاپیک هم از شما در تالار عمران ندیدم

ELENA71-89

عضو جدید
میشه لطفا راهنمایی کنید؟

میشه لطفا راهنمایی کنید؟

سلام و درود فراوان بر مهندسین گرامی....یه سوال داشتم که اگر لطف کنید و راهنمایی کنید ممنون میشم...به نظر شما کسی که الان ترم 6 هست و میخواد ارشد امسال شرکت کنه و حتما هم قبول شه و میخواد 8 ترمه درسش تموم بشه....باید تابستون امسال کارآموزی رو برداره یا نه؟میشه تابستون بعد از ترم 8 برداره؟ مشکلی پیش نمیاد؟ و اینکه کلا روند کارآموزی چه جوریه؟ خیلی زمان و کار احتیاج داره؟.....ممنون میشم اگر راهنمایی کنید......:gol:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب Hamid MB عزیز
حضور شما در تالار عمران ، به عنوان ، همکار مدیر رو تبریک میگم و امیدوارم بتونیم در کنار شما و سایر دوستان ، تالار عمران رو بیش از پیش ، به جایگاه مناسب و درخور خودش برسونیم و همچنین بتونیماز دانش و تجربه شما نهایت استفاده رو ببریم .

با نهایت سپاس و تشکر
احمدپور
:gol:
منم تبریک میگم به حمید خان گل
توی امضاش ببینین نوشته تو چه زمینه هایی میتونه کمک کنه ، واقعا هم کمک میکنه من امتحان کردم :D ( مکانیک خاک )
سلام به همه ی عزیزن تالار عمران

ممنون زیبا جان ایشالا بتونم کمکی باشم براتون و مفید باشم برای اعضای عزیز تالار .
انشاالله بتونی مفید باشی :D

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و درود فراوان بر مهندسین گرامی....یه سوال داشتم که اگر لطف کنید و راهنمایی کنید ممنون میشم...به نظر شما کسی که الان ترم 6 هست و میخواد ارشد امسال شرکت کنه و حتما هم قبول شه و میخواد 8 ترمه درسش تموم بشه....باید تابستون امسال کارآموزی رو برداره یا نه؟میشه تابستون بعد از ترم 8 برداره؟ مشکلی پیش نمیاد؟ و اینکه کلا روند کارآموزی چه جوریه؟ خیلی زمان و کار احتیاج داره؟.....ممنون میشم اگر راهنمایی کنید......:gol:
سلام
دوست عزیز باید اولا بگم که ارائه ترم تابستون امسال پنجاه پنجاهه ، اگه از گروهتون بپرسی همین حرفو میزنه
در مورد ترم آخر باید بگم که تا 27 واحد هم میدن و کارآموزی هم جزوشون میشه ، موضوعی تقریبا مشابه رو من خودم از گروه پرسیدم و گفتن میدن ، حالا اگه توی این یکی دو ماه قانونشون تغییر نکرده باشه میدن
برای پاس کردن کارآموزی هم فکر کنم بالای 54 واحد باید پاس بشه ( فکر کنم )
کارآموزی تا حالا دوتا داشتم یکی هنرستان و یکی کاردانی که البته من هیچکومو نرفتم چون خودم سرکار میرفتم ، اما فکر کنم کارآموزی کارشناسی 400 ساعت باشه ( اطلاعات دقیقی ندارم ) و در مورد خود کارآموزی هم باید ببینی که کجا می افتی ، اگه بتونی شرکت آشنا برداری خیلی راحتتر برات میگیرن

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی

------------------------------------------------
دیاموند جان مگه از من دیدی که از ایشون تاپیک میخوای؟:)

rezafreeheart

عضو جدید
سلام
دوست عزیز باید اولا بگم که ارائه ترم تابستون امسال پنجاه پنجاهه ، اگه از گروهتون بپرسی همین حرفو میزنه
در مورد ترم آخر باید بگم که تا 27 واحد هم میدن و کارآموزی هم جزوشون میشه ، موضوعی تقریبا مشابه رو من خودم از گروه پرسیدم و گفتن میدن ، حالا اگه توی این یکی دو ماه قانونشون تغییر نکرده باشه میدن
برای پاس کردن کارآموزی هم فکر کنم بالای 54 واحد باید پاس بشه ( فکر کنم )
کارآموزی تا حالا دوتا داشتم یکی هنرستان و یکی کاردانی که البته من هیچکومو نرفتم چون خودم سرکار میرفتم ، اما فکر کنم کارآموزی کارشناسی 400 ساعت باشه ( اطلاعات دقیقی ندارم ) و در مورد خود کارآموزی هم باید ببینی که کجا می افتی ، اگه بتونی شرکت آشنا برداری خیلی راحتتر برات میگیرن

:mad: سلام.منم خوبم.
براي امتحان ارشد و ثبت نام دانشگاه براشون فقط مهم اينه كه زمان فارغ التحصيلي توون تا 31 شهريور بعد ترم هشت ، باشه. ديگه واسه اونا چيزي مهم نيست.
قابل توجه بوووگاتي رونسانس هم بگم كه واسه كارشناسي هم بعد از 80 واحد مي توني كاراموزي برداري و 240 ساعته.كه اگه شركت آشنا باشه بهتره.حالا واسه شما خانوما كه زمان فارغالتحصيلي مهم نيست ما پسرا از ترس خدمت بايد بجنبيم.
that,s it...

ELENA71-89

عضو جدید
با تشکر از بوگاتی رنسانس و rezafreeheart، پس به نظر شما اگر تابستون ترم 8 کارآموزی رو بردارم، میتونم تا همون تاریخی که گفتید فارغ التحصیل بشم؟یعنی تموم میشه تا اون موقع؟(خیلی برام مهمه که دقیقا توی همون تاریخ تموم شه)....یه سوال دیگه اینکه دقیقا مراحلش چیه؟ حالا بعد از اینکه این 240 ساعت رو بگذرونم باید دقیقا چی به استاد راهنما ارایه بدم؟ اصلا قراره از چه کسی نمره بگیرم؟ ..ممنون از راهنماییتون....