+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه چند مورد رو باید عرض کنم.
اول: یوسف جان شما نرو ،اگر قرار بر رفتن باشه افراد دیگه ای باید برن
دوم: ارشد 92 و یوزارسیف عزیز لطفا مزه پرونی رو تمومش کنید.اینجا تاپیک رشته مدیریت یا صنایع نیست.اینجا تاپیک رشته مهندسی برق هست.هر چیزی حدی داره.
سوم:بنده حتما همین امشب یا فردا با ICE MAN عزیز تماس خواهم گرفت تا تکلیف تالار تحصیلات تکمیلی رو روشن کنه و دیگه شاهد این داستانها نباشیم و مطمئن باشید هر آنکس که از چند ip استفاده میکنه به زودی بلوکه خواهد شد

BalroG

عضو جدید
واقعا متاسفم
یه زمانی تاپیک استادان گرامی چون اسلام پناه - حلم زاده - تقدسی - باغستانی - تقوی کنی و بسیاری از استادانه دیگه این جا تشریف داشتن وخیلی از دوستانی که اینجا بودند و زحمت کشیدن تشکر میکنم و من شخصا میگم که خیلی چیزها از اینجا یاد گرفتم که حتی مسیر زندگیم کلا عوض شد
واقعا متاسفم که تاپیک این جوری شده والان روم نمیشه بیام فقط جواب سوالهای که بچه ها دادن فردا جواب میدم دیگه وقته رفته که هیچ وقت فکر نمی کردم اینجوری بشه
بدی از ما دیدن به بزرگواری خود ببخشید خداحافظ دوستای خوبم

کجا میری یوسف جان؟!! خب این ماهاییم که باید نذاریم تاپیک به فنا بره! برخی از دوستان قصد تخریب تاپیک رو دارن و فقط میخوان که با اعصاب پشت کنکوری ها بازی کنن! یا به قول امید، اینجا رو با فیس بوک اشتباه گرفتن! اگه من و تو و امثال ما، تاپیک رو رها کنیم، دوستان تازه وارد که با انگیزه بیشتری میخوان برای کنکور سال آینده شرکت کنن، ضربه می بینن! ما نباید بذاریم همچین اتفاقی بیفته! همون طور که دیگر دوستان با سابقه، اول کار من و تو، راهنمای ما بودن و به ما کمک میکردن و هروقت سوالی داشتیم، ازشون می پرسیدیم...
امیدوارم که دیگه از این اتفاقها در این تاپیک تکرار نشه...

BalroG

عضو جدید
یه چند مورد رو باید عرض کنم.
اول: یوسف جان شما نرو ،اگر قرار بر رفتن باشه افراد دیگه ای باید برن
دوم: ارشد 92 و یوزارسیف عزیز لطفا مزه پرونی رو تمومش کنید.اینجا تاپیک رشته مدیریت یا صنایع نیست.اینجا تاپیک رشته مهندسی برق هست.هر چیزی حدی داره.
سوم:بنده حتما همین امشب یا فردا با ICE MAN عزیز تماس خواهم گرفت تا تکلیف تالار تحصیلات تکمیلی رو روشن کنه و دیگه شاهد این داستانها نباشیم و مطمئن باشید هر آنکس که از چند ip استفاده میکنه به زودی بلوکه خواهد شد

چشم!
ولی من پست های شوخی رو فقط اینجا مطرح کردم، چون فک میکردم که دیگه بحث کنکور به تاپیک 93 منتقل شده و دوستان فقط محض اسپم و تغییر روحیه در اینجا پست میزنن!
درمورد این ماجرا هم که شروع شده، شما خودتون قضاوت کنید خب: این آقای ارشد92 یه دفعه اومده میگه که من درآن واحد هم آرشم، هم ندا و هم محمد! خوشبختانه خانم ندا زود آنلاین شدن، ولی متاسفانه امشب محمد آنلاین نشده و این آقا هنوز داره مزه پرونی میکنن! ایشون تند و تند دارن در پروفایل من پیغام میدن: محمد!!! خب این کار یعنی چی؟!!
من قضاوت رو واگذار میکنم به دوستان...

EECi

مدیر بازنشسته
دوستان به قوانین احترام بگذارید

اگر شخص مولتی یوزر هست به مدیریت مربوط می شود و نه شخص دیگری . اگر واقعا افراد مولتی یوزر مشکل ایجاد کردند کافی هست به مدیران ارشد اطلاع بدید

و این رو هم بدونید افترا به شخصی که بی گناه هست جز بزرگترین گناهان حساب می شود و ما همگی در قبال حرف هایمان مسئولیم

سعی کنید مباحث رو علمی جلو ببرید و از زدن پست های هجو خودداری بکنید

شاید در مقاطع خاص زمانی شوخی هایی بین اعضا شکل بگیرد ولی اگر این شوخی ها تسلسل پیدا کنه ، موضوع برای کاربران میهمان بی معنی و بی کیفیت خواهد بود و این بر خلاف اخلاق مهندسی است که دیگران را از اطلاعات محروم کنیم

سعی کنید برای اعضای تازه وارد الگوی خوبی باشید و از ادامه دادن به بحث های بی نتیجه خودداری کنید تا مدیریت وارد عمل شود

از احسان عزیز هم متشکرم که منو در جریان اتفاقات قرار میده ولی باور کنید من هم کم کم از بعضی جهات نا امید میشم ، بعضی پست ها رو می بینم ...

من با مدیریت صحبت کردم ، ان شالله که وضعیت به حالت قبل برگرده و البته ان شالله بهتر هم خواهد شد

من و همه دوستانی که کنکور دادیم اینجا رو تحویل دوستان جدید خواهیم داد و تقریبا داده ایم ، همانطور که قبلا این کار توسط امثال مهندس صائم و مهندس ساکت و دیگران در قبال ما انجام گرفته

از این امانت بخوبی صیانت کنید و بفکر افرادی باشید که سال های بعد میخواهند با سخنان شما مسیر زندگیشون رو تعیین کنند

پایدار باشید

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
اتفاقا سیگما جان حدس من اینه که شادمان دختر هست نه پسر:biggrin: البته این خلاف قوانین نیست و بد هم نیست.من از نحوه کامنتهاش فهمیدم!! شایدم اشتباه میکنم!

:w15:....صاحبش اومده ،من دیگه پست بی ریط نمی ذارم !! آیدین بندازم بیرون خوبه ؟؟
همه این قضایا سر شادمانه! آخه الآن وقت اومدن بود؟!!! :w13:
بنده خدا شادمان فک کنم یه گوشه گیر آورده و قایم شده!!!

بازگشت جنجالی شادمان رو به جمع مهندسان باشگاه تبریک میگم...
;)

آره والا ...من ترسیدم .... بعد چقد نیومده بودم ، حالا که اومدم ،یهو خورد تو ذوقم ....

بذگریم ....یعنی بگذریم !

امروز موفق شدم تمام صفحه هاتو بخونم !!فکر کنم یه چندتایی هم جا افتاد ،...

ضمن تبریک به آقا احسان ، و دیگر دوستان واسه درصدهای خوبشون !!امیدورام بقیه هم به دلخواهشون برسن !!

آقا ارشد من از شما انتظار داشتم مدار 100 بزنی !!!!تازه قرارهم گذاشته بودم با خودم که اگه 100 نزنی صد بار وصلت کنم 220!!!!!!!بس که استرس ما رو تو درس مدار بالا پایین کردی !!!حالا بخشیدمت ....فقط یه بار وصلت میکنم !!

کسی به آزاد هم فکر میکنه اینجا ؟؟؟!! صبح از تی وی شنیدم امروز آخرین مهلت ثبتنامش هست ...
دیگه خودتون برید سر بزنید ببینم چه خبره !!
فکر کنم گفت :
azmoon.org

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها سلووووم!
کسی میدونه رو مهندسی پزشکی علوم تحقیقات چقد باید حساب کرد!؟:cool:

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبولی کنکور ارشد آزاد دیگه....
بگیر داداش مهنس برقیا!:d

خب دیگه خیلی غیر واضح گفتی:D
اگه منظورت سختی یا آسونی در قبولی هست باید بگم تقریبا اگه از هر درس یکی دوتا تست بزنی به راحتی قبولی، البته الان سختتر شده وگرنه قبلا اون پایین پاسخنامه اسمتو درست مینوشتی و خوب امضا میکردی قبول بودی!!!:D

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
قبولی کنکور ارشد آزاد دیگه....
بگیر داداش مهنس برقیا!:d

درس بخونی و دست کم نگیری قبولیش از الکترونیک آزاد راحتره نمره ها و تراز ها رو دیدی دیگه

آخرین ویرایش:

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز

درس بخونی و دست کم نگیری قبولیش از الکترونیکم راحتره نمره ها و تراز ها رو دیدی دیگه
اااااااااا یوسف جان جلوی اون الکترونیک آزاد رو هم قید کن یه وقت با سراسری اشتب نگیرن کلاس الکترونیک میاد پایین دادا:(

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب دیگه خیلی غیر واضح گفتی:D
اگه منظورت سختی یا آسونی در قبولی هست باید بگم تقریبا اگه از هر درس یکی دوتا تست بزنی به راحتی قبولی، البته الان سختتر شده وگرنه قبلا اون پایین پاسخنامه اسمتو درست مینوشتی و خوب امضا میکردی قبول بودی!!!:D

درس بخونی و دست کم نگیری قبولیش از الکترونیک آزاد راحتره نمره ها و تراز ها رو دیدی دیگه

ینی میخواید بگید قید 40 تومن را شب عیدی بزنم:D

اااااااااا یوسف جان جلوی اون الکترونیک آزاد رو هم قید کن یه وقت با سراسری اشتب نگیرن کلاس الکترونیک میاد پایین دادا:(

اره موافقم:confused:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
دوستانی که این تاپیک را با گفت و گوی آزاد اشتباه گرفتن بهتره یا در رویشون تغییر ایجاد کنن و یا دیگه اینجا پست ندن
این تالار تنها جایگاه علمی داره و صرف گفت و گو بودن عنوان تاپیک دلیل بر خارج شدن از بعد علمی و بیان موضوعات هجو نمی شه.
در صورت تکرار و خارج کردن بحث از موضوع اصلی با افراد خاطی به شدت برخورد خواهد شد.
دوستان مالتی یوزر در صورت تکرار کلیه یوزرها اخراج دانم خواهند شد.

لطفا در پست های خود شان علمی تالار را رعایت کنید

سایر کاربران فعال محترم ،
لطفا در صورت مشاهده هر پست ناهنجار و یا اسپم به جای پاسخگویی به شخص خاطی تنها پست را گزارش بدن.
هیچ گونه اسپم در این تالار معنایی نداره

با تشکر
مدیریت تالار برق

Joe_Bel

کاربر ممتاز
ینی میخواید بگید قید 40 تومن را شب عیدی بزنم:D

امروز یا خطا از فرستنده شما است یا از گیرنده ی ما است
اگه منظورت 40 تومان شرکت کردن آزمونه من شرکت نکردم
قضیه شب عیدو نمی دونم من ولینتاین کادمو گرفتم
:redface:

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز یا خطا از فرستنده شما است یا از گیرنده ی ما است
اگه منظورت 40 تومان شرکت کردن آزمونه من شرکت نکردم
قضیه شب عیدو نمی دونم من ولینتاین کادمو گرفتم
:redface:

نه گیرنده ات درست گرفت همون هزینه آزمون را میگم...:D

اوووو ماشاله چیدین پشت سر هما عیدی هم هست خوووو!!!

مدیر گفت اسپم نزنیم... ;)

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:w15:....صاحبش اومده ،من دیگه پست بی ریط نمی ذارم !! آیدین بندازم بیرون خوبه ؟؟

آره والا ...من ترسیدم .... بعد چقد نیومده بودم ، حالا که اومدم ،یهو خورد تو ذوقم ....

بذگریم ....یعنی بگذریم !

امروز موفق شدم تمام صفحه هاتو بخونم !!فکر کنم یه چندتایی هم جا افتاد ،...

ضمن تبریک به آقا احسان ، و دیگر دوستان واسه درصدهای خوبشون !!امیدورام بقیه هم به دلخواهشون برسن !!

آقا ارشد من از شما انتظار داشتم مدار 100 بزنی !!!!تازه قرارهم گذاشته بودم با خودم که اگه 100 نزنی صد بار وصلت کنم 220!!!!!!!بس که استرس ما رو تو درس مدار بالا پایین کردی !!!حالا بخشیدمت ....فقط یه بار وصلت میکنم !!

کسی به آزاد هم فکر میکنه اینجا ؟؟؟!! صبح از تی وی شنیدم امروز آخرین مهلت ثبتنامش هست ...
دیگه خودتون برید سر بزنید ببینم چه خبره !!
فکر کنم گفت :
azmoon.org

من به آزاد فکر میکنم

نمیدونم اونم به من فک میکنه یا نه؟!

آخرین ویرایش:

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقد محبوب بودم من !!!!!!!!!!!!:Dبیا و خوبی کن ابنهمه تو تاپیک مدار خودمونو کشتیم آخرشم وصلمون کردن به برق 220 ولت ... همینجوریشم رو ویبریییم :biggrin: خلاصه دوستان اگه من حرصتون دادم حلال کنید ;)

sghkh

عضو جدید
منم به کنترل علوم تحقیقات فکر میکنم
به قول دوستمون نمیدونم اونم به من فکر میکنه یا نه.!!!!!!!!!!!!!

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

منم به کنترل فک میکنم.

امیدوارم به هردومون فک کنه.

من بعضی وقتا شدیداً نا امید میشم

Joe_Bel

کاربر ممتاز
منم به کنترل فک میکنم.

امیدوارم به هردومون فک کنه.

من بعضی وقتا شدیداً نا امید میشم

بخونید حتما قبولید اگه خدای نکرده قبول نشدید 2 و3 بار دیگه تکمیل ظرفیت میاد:smile:

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
دوستانی که این تاپیک را با گفت و گوی آزاد اشتباه گرفتن بهتره یا در رویشون تغییر ایجاد کنن و یا دیگه اینجا پست ندن
این تالار تنها جایگاه علمی داره و صرف گفت و گو بودن عنوان تاپیک دلیل بر خارج شدن از بعد علمی و بیان موضوعات هجو نمی شه.
در صورت تکرار و خارج کردن بحث از موضوع اصلی با افراد خاطی به شدت برخورد خواهد شد.
دوستان مالتی یوزر در صورت تکرار کلیه یوزرها اخراج دانم خواهند شد.

لطفا در پست های خود شان علمی تالار را رعایت کنید

سایر کاربران فعال محترم ،
لطفا در صورت مشاهده هر پست ناهنجار و یا اسپم به جای پاسخگویی به شخص خاطی تنها پست را گزارش بدن.
هیچ گونه اسپم در این تالار معنایی نداره

با تشکر
مدیریت تالار برق

اهو! چقدر عصبانی شدی سرکار خانوم:دی

درسته چند سال نبودیم ولی حافظمون خوب کار می کنه.

شما هم مطمعن باش بچه ها بحث شون سر کنکور و علم هست!

اگر هم حرفی خارج چارچوب زده می شه با تذکر برطرف کن نه تهدید! خانوم مدیر،این گونه حرف زدن در شان شما نیست

shh91

عضو جدید
سلام به همه دوستان برقی
برای اینکه بحث کنکور به اینجا برگرده و دوستانی که کنکور هم دادند در یک کار خیر بزرگ شریک بشند ، بنده یک پیشنهاد دارم ( هر چند خودم خیلی وقته دارم این پیشنهاد خودم رو اجرا میکنم :biggrin: )

از اونجایی که من و بسیاری از دوستان جدید داریم برای سال بعد آماده میشیم ، دارم تمام مجموعه سوالات ارشد سال گذشته ( برق ، ابزار دقیق ، آزاد) ، کنکور های آزمایشی موسسات مختلف ، جزوات اساتید کنکوری ، خلاصه دروس ، مشاوره ها و .... برای کنکور ارشد 93 را از اینترنت جمع آوری میکنم که تا الان شده حدود 700 مگابایت ;) )
هر چند حجمش خیلی زیاد شده ولی انشاالله به مرور همه رو برای استفاده دوستان عزیز سال آینده آپلود میکنم
حالا از دوستان میخوام که در جهت تکمیل این آرشیو به من کمک کنند ، مخصوصا دوستانی که در کنکورهای آزمایشی موسسات مختلف هم شرکت کردند

بزودی لیست کامل چیزهایی که توی این آرشیو کم هست میگم ولی فعلا اگر اینها رو دارید آپلود کنید :
آخرین آزمون موسسات پارسه ، بینش و تلسط سنجش ( این ها یک هفته قبل از کنکور برگزار شد و دوستان گفتند چون حوصله ندارند بعد از کنکور آپ میکنند که بعدش هم خبری نشد :( )

باتشکر از تمام عزیزانی که در این کار خیر شریک میشوند :gol:

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب دوستان من تا جایی که از دستم بر میومد به دوستانم کمک کردم و از همه دوستان با صفای اینجا هم که منو راهنمایی کردن تشکر میکنم
من پس فردا یعنی یکم میرم به خدمت مقدس سربازی!! دیگه هرکی بدی خوبی از ما دید حلال کنه
یه 7-8 ماهی(اگه قبول شم، اگرم نه که میشه 21 ماه:cry:) در خدمت دوستان نیستم
خدمت همه دوستان با صفای اینجا ارادت دارم
پس فعلا:gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.