+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها:smile:

دو سه هفته ای بیمارستان بودم خوشحال نباشید من سالم، دایم مریض بود من اونجا مراقب بودم وبدلیل کبود وقت نتونستم سر بزنم
:(

خلاصه گفتم آغا از گذاشتن آزمونا دریغ نکنین
:redface:

تا اومدیم دانلود کنیم همه رو حذف کردن و سرمون بی کلاه موند
:biggrin:

البته یکی از بچه ها صورت سوال 25 اول نصیر برام فرستاد و بینشم تونستم دانلو کنم
;)

از یکی بچه ها میخوام امشب یا فردا شب دوباره فایل هارو آپلود تا از دعای خیلی ها بی نصیب نباشن
:)

منم سر قول هستم آزمون های سنجش 3 تای آخرو که رفتم حتما با بهترین کیفیت میزارم
:D

خدا شفا بده ایشاا..
دوست عزیز بازم هست تو این تاپیکا توی تاپیک مخصوص آزمون آزمایشی پاک شده که اونم از همین تاپیکا جمع کرده بود یه جا واسه اینکه تو ذوغ نزنه پاکش کردن، برگرد صفحات قبلی همین تاپیک
3تای آخر سنجش منم شرکت میکنم دیگه جامعه آماریش میره رو 10000:D

* F A R Z A D *

عضو جدید
یک خبر یکم روحیه بخش :smile:

کاهش ۳۵ هزار نفری داوطلبان آزمون ارشد ۹۲ نسبت به سال گذشته

حسین توکلی، مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با بیان اینکه در آزمون کارشناسی ارشد سال 92 تعداد 895 هزار و 100 داوطلب ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: آمار ثبت‌نام کنندگان این آزمون نسبت به سال گذشته 35 هزار نفر کاهش داشته است. وی افزود: در آزمون کارشناسی ارشد سال 92 تعداد 89 هزار و 200 داوطلب متقاضی شرکت در امتحان کدرشته امتحانی دوم هستند. به گفته وی آزمون کارشناسی ارشد سال 92 در دو نوبت صبح و بعد از ظهر روزهای 18، 19 و 20 بهمن‌ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز

حسین توکلی، مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با بیان اینکه در آزمون کارشناسی ارشد سال 92 تعداد 895 هزار و 100 داوطلب ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: آمار ثبت‌نام کنندگان این آزمون نسبت به سال گذشته 35 هزار نفر کاهش داشته است. وی افزود: در آزمون کارشناسی ارشد سال 92 تعداد 89 هزار و 200 داوطلب متقاضی شرکت در امتحان کدرشته امتحانی دوم هستند. به گفته وی آزمون کارشناسی ارشد سال 92 در دو نوبت صبح و بعد از ظهر روزهای 18، 19 و 20 بهمن‌ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

ممنون امیدوار شدم بسی:D

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

حیف شد!!!!
رقابت
:neutral:

شاید بعضی بگن دیگه سیالشکرا بی خیال شدن اما من خیلی از دوستانم سیاه لشکر بودن قبول شدن به هر حال خبر خوبی بود اگه ظرفیتم زیاد بشه

nima1111

عضو جدید
دوستان خدا قوت.............
دست همتون درد نکنه بابت همفکریها و همکاریها
مخصوصا عزیزانی که سوالات سنجش و... رو زحمت کشیدن اسکن کردن.

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان واسه همه دروس لطفا بهترین کتاب های تست رو معرفی کنید .

و اینکه بررسی 1 درس خوبیه واسه تست شدن ؟
تازه میخام شروع کنم وقت هم کم دارم نمیدونم کدوم درس ها رو انتخاب کنم که بتونم تست هاشم بزنم .
بررسی اره خیلی خوبه بخونی تستاش راحته
منابع هم همینایی که دوستان گفتن خوبه
به نظرم سخت بود. کنترلش بد بود. من اصلا تسلط نداشتم رو درسا .همینطور که گفتم مدار توان اورده بود که مال ازمون 4 بود من یاد نداشتم. واقعا سوالای کنکوم همینطوری داغونه؟من تا حالا کنکور ندادم همین مدلیه سوالای کنکور ؟

کنترلش اره سخت بود ولی سوال اسونم داشت میشد چندتاشو جواب داد.
مدارو منم خوب نزدم. اخرش وقت کم اوردم سه تا سوال اخر اصلا نتونستم بخونم(هنوز من یاد نگرفتم زمان بندی کنم:D)
منم سال اول دارم میخونم برا کنکور ولی هر چی باشه برای همه همینطوره چه سخت چه اسون از این لحاظ زیاد به سختی یا اسونی سوالا فکر نمیکنم

niki.unique

عضو جدید

درسته که این اتفاق افتاده اما من نمیدونم چرا همیشه اینجور خبرهارو از جناب آقای توکلی می شنوم اما در نهایت هیچ تاثیری در روند پذیرش نداره !!!! درست مثل زمانیکه می خواستیم کنکور کارشناسی رو بدیم!!:D
در کل فکر میکنم این کاهش 35 هزار نفری در قبولی دانشگاه های خوب اهمیتی نداره. خوب شما هم برای بهترین ها تلاش می کنید دیگه!;)

sghkh

عضو جدید
سلام به همه کنکوری های عزیز
من الکترونیک تا حالا نخوندم به نظرتون حذفش کنم یا نه؟
یه نظر هم در مورد کتابهام و تا جایی که خوندم بدین ،از اول مهر شروع کردم ،پیشرفتم خوب بوده یا نه؟
زبان تا درس 12 ، 504 خوندم
مدار 1 از کتاب زرگر در فصل مدارهای مرتبه 2 هستم، مدارم خیلی افتضاح بود شکر خدا بهتر شدم
مدار 2 شروع نکردم
معادلات نکات و فرمولاش رو درآوردم ولی تو فصل معادلات درجه 1 و 2 گیر میکنم بقیه رو یه دور خوندم از کتاب خداکرمی
ریاضیات مهندسی از مومن زاده فصل 6 هستم ،سری های مختلط
تجزیه 2 جلدی راهیان جلد دوم فصل 6 هستم
الکترونیک متاسفانه هیچی بلد نمیشم غلط حل میکنم از اسلام پناه +مدرسان شریف+میرعشقی+....... خوب چیکار کنم مشکلم حل نمیشه
کنترل از کتاب رضایی فصل 7 تحلیل سیستم های حوزه زمان رو تازه شروع کردم این قسمت هم مشکل دارم سرعت پیشرفت در حد لاک پشت
ماشین 1 از کتاب حلم زاده فصل دوم مسائل رو حل میکنم
ماشین 2 نه کتاب دارم و نه شروع کردم منتظر کتاب حلم زاده هستم اگه منبع خوب سراغ دارین معرفی بفرمایین.
در ضمن من گرایش کنترل میخوام.
چه جوری خوندم ؟ تا حالا باید تموم میکردم یا نه؟ هیچ آزمون یا کلاس هم شرکت نکردم.

ansari1404

عضو جدید
یه نظر هم در مورد کتابهام و تا جایی که خوندم بدین ،از اول مهر شروع کردم ،پیشرفتم خوب بوده یا نه؟
مدار 1 از کتاب زرگر در فصل مدارهای مرتبه 2 هستم، مدارم خیلی افتضاح بود شکر خدا بهتر شدم
مدار 2 شروع نکردم
معادلات نکات و فرمولاش رو درآوردم ولی تو فصل معادلات درجه 1 و 2 گیر میکنم بقیه رو یه دور خوندم از کتاب خداکرمی
الکترونیک متاسفانه هیچی بلد نمیشم غلط حل میکنم از اسلام پناه +مدرسان شریف+میرعشقی+....... خوب چیکار کنم مشکلم حل نمیشه
کنترل از کتاب رضایی فصل 7 تحلیل سیستم های حوزه زمان رو تازه شروع کردم این قسمت هم مشکل دارم سرعت پیشرفت در حد لاک پشت
ماشین 2 نه کتاب دارم و نه شروع کردم منتظر کتاب حلم زاده هستم اگه منبع خوب سراغ دارین معرفی بفرمایین.
چه جوری خوندم ؟ تا حالا باید تموم میکردم یا نه؟ هیچ آزمون یا کلاس هم شرکت نکردم.
سرعت زبانت کنده ، سعی کن هروز یکی از درسا رو بخونی
سرعت مدار بد نیست ، سعی کن پر انرژی جلو بری
ریاضی هم خوبه
بقیه از منابعشون اطلاعی ندارم.
به نظرم 3تا آزمون جامع سنجش رو ثبت نام کن ، ضرر نمی کنی
یه سوال: کتاب رضایی واست سنگینه یا اینکه سرعت خوندن خودت پایینه؟ در کل نظرت راجع به کنترل رضایی چیه ؟

ansari1404

عضو جدید
جزييات برگزاری آزمون كارشناسی ارشد 92
ایران کنفرانس
توكلي با اشاره به تصويب تغيير زمان برگزاري آزمون كارشناسي ارشد، گفت: آزمون كارشناسي ارشد 92 در طي روزهاي 18 تا 20 بهمن ماه برگزار خواهد شد.
در همين رابطه نادري‌منش معاون آموزشي وزارت علوم در گفت‌گو با ايسنا در خصوص نحوه برگزاري و ظرفيت پذيرش آزمون كارشناسي ارشد 92، گفت:‌
برنامه وزارت علوم افزايش اين ظرفيت است.

sghkh

عضو جدید
سرعت زبانت کنده ، سعی کن هروز یکی از درسا رو بخونی
سرعت مدار بد نیست ، سعی کن پر انرژی جلو بری
ریاضی هم خوبه
بقیه از منابعشون اطلاعی ندارم.
به نظرم 3تا آزمون جامع سنجش رو ثبت نام کن ، ضرر نمی کنی
یه سوال: کتاب رضایی واست سنگینه یا اینکه سرعت خوندن خودت پایینه؟ در کل نظرت راجع به کنترل رضایی چیه ؟
سلام ممنون که جواب دادین
سرعت خوندنم خیلی پایینه متاسفانه الان یه هفته ست که اصلا نخوندم
کتاب خوبیه فقط اشکال چاپی زیاد داره.خیلی ساده و روون نوشته
آقای رضایی استاد ما بودند جزوه هم خیلی خوب میگفتند واسه همین من آشنایی به روش تدریسشون دارم میدونم که خیلی کامل نوشته.

مهربان2000

عضو جدید
جزييات برگزاری آزمون كارشناسی ارشد 92ایران کنفرانستوكلي با اشاره به تصويب تغيير زمان برگزاري آزمون كارشناسي ارشد، گفت: آزمون كارشناسي ارشد 92 در طي روزهاي 18 تا 20 بهمن ماه برگزار خواهد شد.در همين رابطه نادري‌منش معاون آموزشي وزارت علوم در گفت‌گو با ايسنا در خصوص نحوه برگزاري و ظرفيت پذيرش آزمون كارشناسي ارشد 92، گفت:‌برنامه وزارت علوم افزايش اين ظرفيت است.
ممنون که خبرای خوبی میدیدواسه من که خیلی روحیه بخش

BalroG

عضو جدید
مدار 2 شروع نکردم

سلام دوست عزیز
به نظر من، اگه زبانت ضعیفه، بهتره که زبان رو بی خیال بشی! چون اگه حتی بتونی کل 504 رو با کل 450 تافل رو تا کنکور تموم کنی، فک کنم از 10تا تست لغت، فقط بتونی 2 الی 4 تا بزنی! من این رو بر مبنای زبان ارشد سال پیش میگم! یعنی اگه اون دوتا کتاب رو بتونی مسلط بشی و زبان امسال مثل پارسال سخت باشه و امسال بتونی 4تا لغت بزنی، باید 2رکعت نماز شکر به درگاه باری تعالی به جا بیاری!!! زبان پارسال درحد لالیگا سخت بود! یکی از دوستام که دوسال پیش تو کنکور زبان رو 50% زده بود، پارسال 15% زد!!! یکی از امیدهاش زبان بود! میگفت یکی از متن هاش رو که از اول تا آخر خونده بود، اصلا نفهمیده بود که اصلا موضوع متنش درباره چی هستش!!! البته نمیخوام فاز منفی بدم بهت، ولی خواستم راهنماییتون کرده باشم!
به نظر من سرعت بقیه درسهاتون خوبه، خیلی ها تازه این روزا دارن استارت میزنن، پس ناامید نباشین و با انرژی پیش برین.
راستی من مدار زرگر و تجزیه راهیان رو تازه دارم شروع میکنم، به نظرتون میشه سریع خوند اینا رو؟ یا خیلی طول میکشه تا این درواقع 4تا کتاب رو خوند؟ ممنون میشم که تجربه خودتون رو درباره این کتابها بگین.
موفق باشین

milad mansoury

عضو جدید
چقدر دوست داشتم یکی on بود به من کمی روحیه میداااااااااااااااااااد:(

له لهم

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر دوست داشتم یکی on بود به من کمی روحیه میداااااااااااااااااااد:(

اگر قرار باشد جمله‌ای را انتخاب کنم تا با آن تمامی ‌پند و اندرزم را بیان کرده باشم،

فقط خواهم گفت:

هرگز نگــذار افکار بد به ذهنت راه یا‌بد!

کنفوسیوس

fight till u win

عضو جدید
مدار 2 شروع نکردم

به نظر من الکترونیک حداقل چند فصلشو بخون،اگه شد 2فصل ولی رو همونم کاملا مسلط باش و همه تستاشو چن دور بزن.مخصوصا که بنظر میرسه تا حالا یچیزایی خوندی.
به پایه الکترونیکت هم بستگی داره،فقط در صورتی ولش کن که پایت خیلی ضعیف باشه و واحدشو هم با2دره بازی پاس کرده باشی.
اگه زبانت متوسط پایینتره ولش کن.اگه متوسط به بالاس سرعت خوندنتو زیاد کن.
مدار یکو سعی کن سریع تر تموم کنی ک برسی به 2.
وضع ریاضی و سیگنال و کنترلت هم خوبه به نسبت درسای دیگه.همینجوری ادامه بده.
اینم که یه هفته درس نخوندی برا الان نزدیک به فاجعه س.2ماهو خوردی وقته.حتی یه روزم نباید تلف بشه.سرعت خوندنتو هرجوری شده ببر بالا.

یونس313

عضو جدید
مرسی مهندس
جمله قشنگی گفتید
حتما یادم میمونه
این جمله هم از خدا داشته باش :

و هر کس سر تسلیم به درگاه خدا نهد و نیکوکار باشد،بی گمان به محکم ترین رشته چنگ زده است و فرجام کار ها به سوی خداوند است.
آیه 22.سوره لقمان

می بینم که همه سرشون تو لاکشون هست و دارن کتاب ها رو تیکه پاره می کنن . دوستان امیدوارم همه موفق بشیم .:)

یونس313

عضو جدید
مدار 2 شروع نکردم
سلام
وقت دو ماه خیلی زیاده . با روزی 10 ساعت مطالعه انشالله می شه رتبه خوبی اورد . توکل به الله داشته باشید .

Piruz-68

عضو جدید
سلام کتاب ماشین مدرسان من فصل ترانسشو که خوندم اصلا به دلم نچسبید.یوهو اومده یه اسمو فروملو که توی متن نگفته توی مثال ازش استفاده کرده.آدم باید زمینه ماشین داشته باشه و الا گیر میکنه.حالا کتاب ماشین به غیر این چی هست که کامل گفته باشه مثل مدار پوران

sghkh

عضو جدید
سلام دوست عزیز
به نظر من، اگه زبانت ضعیفه، بهتره که زبان رو بی خیال بشی! چون اگه حتی بتونی کل 504 رو با کل 450 تافل رو تا کنکور تموم کنی، فک کنم از 10تا تست لغت، فقط بتونی 2 الی 4 تا بزنی! من این رو بر مبنای زبان ارشد سال پیش میگم! یعنی اگه اون دوتا کتاب رو بتونی مسلط بشی و زبان امسال مثل پارسال سخت باشه و امسال بتونی 4تا لغت بزنی، باید 2رکعت نماز شکر به درگاه باری تعالی به جا بیاری!!! زبان پارسال درحد لالیگا سخت بود! یکی از دوستام که دوسال پیش تو کنکور زبان رو 50% زده بود، پارسال 15% زد!!! یکی از امیدهاش زبان بود! میگفت یکی از متن هاش رو که از اول تا آخر خونده بود، اصلا نفهمیده بود که اصلا موضوع متنش درباره چی هستش!!! البته نمیخوام فاز منفی بدم بهت، ولی خواستم راهنماییتون کرده باشم!
به نظر من سرعت بقیه درسهاتون خوبه، خیلی ها تازه این روزا دارن استارت میزنن، پس ناامید نباشین و با انرژی پیش برین.
راستی من مدار زرگر و تجزیه راهیان رو تازه دارم شروع میکنم، به نظرتون میشه سریع خوند اینا رو؟ یا خیلی طول میکشه تا این درواقع 4تا کتاب رو خوند؟ ممنون میشم که تجربه خودتون رو درباره این کتابها بگین.
موفق باشین
سلام
موقعی که دبیرستان بودم کلاس زبان میرفتم تا سطح تافل خوندم امتحان ندادم بعد کنکور که دانشگاه قبول شدم دیگه خودتون مهندس برقین ...... اصلا نخوندم به جز 5 واحد زبان که داشتیم
حالا 2 تا تست هم بزنم باز خوبه که هیچی نزنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من با اینکه تو دانشگاه زرنگ بودم و معدلم 16.65 بود ولی خوب چند تا درس رو لنگ میزدم یکیش همین مدار 1 و تجزیه بود که این کتاب ها برام خوب شد
بستگی به سطح خودتون داره اگه یه چیزایی بلد باشین چرا که نه میتونی زود تموم کنی

وضعیت
موضوع بسته شده است.