+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mo_ha

عضو جدید
سلام دوستان
یه دوستی به من یه پیشنهاد جالب کرد گفتم به شما هم بگم شاید شما هم بخاین شریک باشین
گفت : چون این زلزله اخیر تو ماه رمضان بوده و معمولا تو ماه رمضان بانک خون کمترین موجودی رو داره، برین برا مجروحین زلزله خون بدین
حالا هرکی پایس بسم ا...
:gol:

mo_ha

عضو جدید
با کتاب آریاز جلو برین و و قتی تموم شد،اگه فرصت کافی دارین پوران پژوهش و در غیر اینصورت کتاب مدرسان شریف.

به نظر من لازم نیست چندتا کتاب بخونین
کتاب پوران جواب میده فقط پورانو بخونین
اگه بهتر از پوران میخاین من پیشنهادم اینه که جزوه شیرین آبادی رو گیر بیارین.
البته بعدش بازم باید پورانو بخونین

temsa

عضو جدید
سلام
طبق قولی که داده بودم اولین آزمون مدارو براتون میذارم.پاسخ تشریحی رو هم بعدا میذارم فقط:
برای تهیه و طراحی این سری سوالات(قریب به 100 آزمون) زحمات زیادی کشیده شده است. البته من قراره طبق یک برنامه که حتما دیده اید حدود 10 آزمون روبراتون بذارم.تنها چشمداشت من نظرات شماست برای بهبود کارم.ارسال پاسخ چند سوال زیر مسیر راه منو هموار میکنه و نهایتا 5 دقیقه زمان شمارو میگیره. فایلی که در ادامه گذاشتم چندتا سواله که درخواست من اینه که به اون پاسخ بدید. فایل بعدی هم سوالات آزمون شماره ی یکه! دوباره تاکید میکنم که واقعا به نظرات شما نیاز دارم.

ممنون
مشاهده پیوست نظر شما.zip مشاهده پیوست آزمون شماره 1.zip

FAEZEH_EE

عضو جدید
سلام
طبق قولی که داده بودم اولین آزمون مدارو براتون میذارم.پاسخ تشریحی رو هم بعدا میذارم فقط:
برای تهیه و طراحی این سری سوالات(قریب به 100 آزمون) زحمات زیادی کشیده شده است. البته من قراره طبق یک برنامه که حتما دیده اید حدود 10 آزمون روبراتون بذارم.تنها چشمداشت من نظرات شماست برای بهبود کارم.ارسال پاسخ چند سوال زیر مسیر راه منو هموار میکنه و نهایتا 5 دقیقه زمان شمارو میگیره. فایلی که در ادامه گذاشتم چندتا سواله که درخواست من اینه که به اون پاسخ بدید. فایل بعدی هم سوالات آزمون شماره ی یکه! دوباره تاکید میکنم که واقعا به نظرات شما نیاز دارم.

ممنون
مشاهده پیوست 109835 مشاهده پیوست 109836

میشه برنامتون رو تو امضاتون بزارین ؟

temsa

عضو جدید
سلام
هر کسی که سوالاتو میبینه خواهش می کنم در مورد سطح سوالات نظر بده، من برای اینکه بتونم سوالاتو محک بزنم این جا رو یکی از بهترین جاها دیدم، فکر نمیکنم زیاد وقتتونو بگیره.................

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
هر کسی که سوالاتو میبینه خواهش می کنم در مورد سطح سوالات نظر بده، من برای اینکه بتونم سوالاتو محک بزنم این جا رو یکی از بهترین جاها دیدم، فکر نمیکنم زیاد وقتتونو بگیره.................

با سلام خدمت temsa عزیز.من امروز سوالات رو دانلود کرده و حل کردم.درش سوالات جالبی وجود داشت به ویژه سوالات 1 ، 7 و 11.البته بهترین و هوشمندانه ترین سوال به نظرم 1 بود.من به همه سوالات غیر از سوال 6 فکر کردم و تونستم به همشون غیر از 7 پاسخ بدم.البته 7 رو هم راه حلش رو میدونم و هم در زمان و هم در فرکانس تحلیل کردم منتها نمیدونم چرا به جواب معقولی نمیرسم.گزینه های درست به نظر من اینظوری بودند.
س1 گ4----س2 گ4----س3 گ1-----س4 گ1----س5 گ1-----س8 گ2-----س9 گ2-----س10 گ1-----س11 گ3-----س12 گ2
حالا چه پاسخهای من درست باشن چه غلط یه نظری در مورد سوالات میدم.در کل در اکثر گزینه ها پاسخ به صورت 1و2و3و4 هست.این هنر طراح رو نشون میده که پاسخها رُند باشن ولی بهتره یه تعادلی برقرار کنید.سوالات 1 و 7 و 11 خیلی خوب بودند.سوالات 2 و 3 و 8 و 10 خوب بودن و بقیه ساده بودند
با تشکر از آزمون خوبتون

Dashpot

عضو جدید
با سلام خدمت temsa عزیز.من امروز سوالات رو دانلود کرده و حل کردم.درش سوالات جالبی وجود داشت به ویژه سوالات 1 ، 7 و 11.البته بهترین و هوشمندانه ترین سوال به نظرم 1 بود.من به همه سوالات غیر از سوال 6 فکر کردم و تونستم به همشون غیر از 7 پاسخ بدم.البته 7 رو هم راه حلش رو میدونم و هم در زمان و هم در فرکانس تحلیل کردم منتها نمیدونم چرا به جواب معقولی نمیرسم.گزینه های درست به نظر من اینظوری بودند.
س1 گ4----س2 گ4----س3 گ1-----س4 گ1----س5 گ1-----س8 گ2-----س9 گ2-----س10 گ1-----س11 گ3-----س12 گ2
حالا چه پاسخهای من درست باشن چه غلط یه نظری در مورد سوالات میدم.در کل در اکثر گزینه ها پاسخ به صورت 1و2و3و4 هست.این هنر طراح رو نشون میده که پاسخها رُند باشن ولی بهتره یه تعادلی برقرار کنید.سوالات 1 و 7 و 11 خیلی خوب بودند.سوالات 2 و 3 و 8 و 10 خوب بودن و بقیه ساده بودند
با تشکر از آزمون خوبتون
با سلام.شما برای درس مدار از چه کتاب ها یا جزواتی استفاده میکنین؟

یونس313

عضو جدید
سلام

سلام
دوست عزیز جواب سوال 7 برابر 1- است که در گزینه ها نیست . لطفا حل سوال را قرار دهید . در کل سوال های سختی نیستند .

یونس313

عضو جدید
دوستان تابستون داره تموم می شه هنوز هم سر منابع دعوا می کنید . یکی می گه اریاز اون یکی می گه نمی دونم علوی و .............مهم تست های 5 سال اخیره که بتونید حل کنید دیگه منبع هر چی می خواد باشه .

آخرین ویرایش:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام.شما برای درس مدار از چه کتاب ها یا جزواتی استفاده میکنین؟

راه اندازم که جزوه استاد خودم بود.در وبلاگم موجوده(signal2.blogfa.com.).اما منابع مطالعم کتاب مهندس نامی از مدرسان شریف هست و حدودا یک سال هست که از کتاب دکتر جبه دار هم استفاده میکنم.کتاب مهندس نامی رو هم که اردیبهشت 89 تهیه اش کردم و از اون موقع روش کار میکنم.
تذکر : اسم وبلاگ رو برای تبلیغات ننوشتم چون حدود 2 ماه است که دیگه به روز نمیشه و هیچ وقت هم دیگه به روز نخواهد شد پس پست رو پاک نکنید!

h.mehrabian

عضو جدید
دوستان تابستون داره تموم می شه هنوز هم سر منابع دعوا می کنید . یکی می گه اریاز اون یکی می گه نمی دونم علوی و .............مهم تست های 5 سال اخیره که بتونید حل کنید دیگه منبع هر چی می خواد باشه .

موافقم
من خودم آریاز و راهیان رو خوندم و الان هم دارم علوی رو می خونم
هر کدوم نکات جدیدی برای یاد گیری دارن
دوستمون درست میگه 1 ماه از تابستون بیشتر نمونده تا الان هم باید منابع و برنامتون رو مشخص کرده بودین!

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با تشکر از آزمون خوبتون
آقای temsa اطلاعاتی که میخواستید رو در قسمت نظرات در فایل زیر قرار دادم.امیدوارم که به کار بیاد.دوستان دیگه هم در این کار شرکت کنن به نفعشون هست قطعا.میون این همه پستهای بی هدف این آزمون خیلی خوب بود و باعث شد بعد یک هفته دوباره آنلاین بشم.
1

Dashpot

عضو جدید
آقای temsa اطلاعاتی که میخواستید رو در قسمت نظرات در فایل زیر قرار دادم.امیدوارم که به کار بیاد.دوستان دیگه هم در این کار شرکت کنن به نفعشون هست قطعا.میون این همه پستهای بی هدف این آزمون خیلی خوب بود و باعث شد بعد یک هفته دوباره آنلاین بشم.
1
سلام.این فایلی که توش نظر دادین رو میذارین برای دانلود؟

Dashpot

عضو جدید
سلام

ممنون
مشاهده پیوست 109835 مشاهده پیوست 109836
در صورت امکان در تاپیک رفع اشکال مدار قرار بدین.که اون تاپیک هم خالی نمونه و به نصف این تاپیک برسه!

temsa

عضو جدید
با تشکر از آزمون خوبتون

با سلام
از نظرات دقیقتون متشکرم ، این نظرات به من خیلی کمک میکنه
امیدوارم همه به این شکل یه کمک بزرگ با نظراتشون به من بکنن.
همین ابتدا بگم که در سوال 7 فراموش کردم که بگم..........>.............A=1.5K <
فقط به حضور یک المان انرژی گیر( سلف یا خازن) نیازه ، با حضور یکی از اونا یک معادله به دست میاد که میشه........>> A-K=1
از حل معادلات بالا داریم .............>> A=3 , K=2
گزینه هایی که دادین کاملا درستند( البته سوال 9 رو دوباره بررسی کنین ، به نظرم یه اشتباه جزیی کردین)
این آزمون از نظر من متوسط بود ، امیدوارم توی آزمون های بعدی هم شرکت کنین که هم در سطح دشوار و هم آسونه
در کل ممنون از لطفتون

temsa

عضو جدید
1

دوباره از لطفی که کردین تشکر میکنم،ممنون

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
از نظرات دقیقتون متشکرم ، این نظرات به من خیلی کمک میکنه
امیدوارم همه به این شکل یه کمک بزرگ با نظراتشون به من بکنن.
همین ابتدا بگم که در سوال 7 فراموش کردم که بگم..........>.............A=1.5K <
فقط به حضور یک المان انرژی گیر( سلف یا خازن) نیازه ، با حضور یکی از اونا یک معادله به دست میاد که میشه........>> A-K=1
از حل معادلات بالا داریم .............>> A=3 , K=2
گزینه هایی که دادین کاملا درستند( البته سوال 9 رو دوباره بررسی کنین ، به نظرم یه اشتباه جزیی کردین)
این آزمون از نظر من متوسط بود ، امیدوارم توی آزمون های بعدی هم شرکت کنین که هم در سطح دشوار و هم آسونه
در کل ممنون از لطفتون

سلام.حق با شماست .ج.اب 9 گزینه 1 میشه.من اون مقاومت 1 اهم رو که بالای معادلات نوشته شده ندیدم.برای سوال 7 هم دقیقا همون معادله a-k=1 رو در میاوردم اما نیاز به معادله دیگه ای داشت .واسه همون تو نظرات گفتم شاید اشتباه باشه.

ehsan*

عضو جدید
من گیر کردم...یکی بیاد گیر منو رفع کنه!!!

من گیر کردم...یکی بیاد گیر منو رفع کنه!!!

سلام
هرکسی دور و بر من یه چیز میگه!
ی سری میگن کتاب مرجع اگه شد زبان اصلی اونم فقط ویرایشی که تازه از زیر دست نویسنده در اومده باشه(کم کم برای 2014 باشه!!!):surprised:
ی سری میگن کتاب کنکور:تو عمرشون رنگ کتاب مرجع ندیدن ی جور از مدرسان شریف و پوران پژوهان حرف میزنه که انگار تازه از اسمون نازل شده:w10:
ی سری کلا میگن درسای دانشگاه چیز مزخرفیه کاربردی نیست قدیمیه بازار کار چیز دیگه میخواد از ترم 3 شروع کرده به یاد گرفتن altium designer 10 ترم 1 رفته برق صنعتی پیشرفته:cool: و...
خلاصه...
اقای مهندس:)
خانم مهندس:)
ترم بالایی:smoke:
ارشد
درس بلد
کار بلد:w29:
من اگه بخوام مفاهیم رو خوب بفهمم و کاربردی یاد بگیرم و تو ارشد شوت نشم مناطق صعب العبور باید چه کتابی بخونم چی حل کنم هرکی تو هرزمینه ای با هر کتابی نتیجه گرفته معرفی کنه (تاپیک ارشد زیاد تو باشگاه دیدم ولی منظورم بیشتر فهم و از اینجور چیزاست!)
خدا ایشالا ! 100 در دنیا ! 100 در اخرت خیرتون بده

hosein_kontorol

عضو جدید
من زمینه ام خوب نیست کنترل 10 شدم.3هفته بخونم اما تست هاش رو نزنم؟؟؟؟؟؟؟

کتاب اریاز را بخونین متنشو بعد برین تستا همون فصلو کامل حل کنین
به نظرم میشه تو یه ماه کتابو یبار خوند
اما به گفته ی دوستان تستا سال 89 و90 خیلی سخت شده و باید مفهومی بیشتر کار کنین

یونس313

عضو جدید
سلام
هرکسی دور و بر من یه چیز میگه!
ی سری میگن کتاب مرجع اگه شد زبان اصلی اونم فقط ویرایشی که تازه از زیر دست نویسنده در اومده باشه(کم کم برای 2014 باشه!!!):surprised:
ی سری میگن کتاب کنکور:تو عمرشون رنگ کتاب مرجع ندیدن ی جور از مدرسان شریف و پوران پژوهان حرف میزنه که انگار تازه از اسمون نازل شده:w10:
ی سری کلا میگن درسای دانشگاه چیز مزخرفیه کاربردی نیست قدیمیه بازار کار چیز دیگه میخواد از ترم 3 شروع کرده به یاد گرفتن altium designer 10 ترم 1 رفته برق صنعتی پیشرفته:cool: و...
خلاصه...
اقای مهندس:)
خانم مهندس:)
ترم بالایی:smoke:
ارشد
درس بلد
کار بلد:w29:
من اگه بخوام مفاهیم رو خوب بفهمم و کاربردی یاد بگیرم و تو ارشد شوت نشم مناطق صعب العبور باید چه کتابی بخونم چی حل کنم هرکی تو هرزمینه ای با هر کتابی نتیجه گرفته معرفی کنه (تاپیک ارشد زیاد تو باشگاه دیدم ولی منظورم بیشتر فهم و از اینجور چیزاست!)
خدا ایشالا ! 100 در دنیا ! 100 در اخرت خیرتون بده

سلام
بهتره تاپیک منابع پیشنهادی توسط اعضا رو بخونی . با توجه به کتاب های خوبی که در بازار موجود است مسلما نیاز به کتاب های مرجع نیست یاد حرف دکتر حلم زاده افتادم که می گفت اگر آقای بیم بهارا هم سر جلسه کنکور بره 40در صد بیشتر ماشین رو نمی تونه بزنه ( بخاطر روش های طولانی اش و کمبود وقت ) حالا شما اگر کتاب مرجع رو بخونی چیز زیادی بدست نمی اوری ( برای همه درس ها ) .
حالا بهتره از دوستانی که نتیجه خوبی گرفتند از منابع اونها استفاده کنی .

Dashpot

عضو جدید
کنکور آزمایشی درس کنترل خطی

کنکور آزمایشی درس کنترل خطی

دوستان سلام.:biggrin:برای آزمون های 6 گانه کنتزل خطی در سایت استاد کهن خود را آماده کنید.
شروع آزمونها:احتمالاً دو هفته آینده
اطلاعات بیشتر(سرفصل ها) در:www.rkohan.ir
موفق باشین.التماس دعا:smile:

آخرین ویرایش:

ehsan*

عضو جدید
سلام
بهتره تاپیک منابع پیشنهادی توسط اعضا رو بخونی . با توجه به کتاب های خوبی که در بازار موجود است مسلما نیاز به کتاب های مرجع نیست یاد حرف دکتر حلم زاده افتادم که می گفت اگر آقای بیم بهارا هم سر جلسه کنکور بره 40در صد بیشتر ماشین رو نمی تونه بزنه ( بخاطر روش های طولانی اش و کمبود وقت ) حالا شما اگر کتاب مرجع رو بخونی چیز زیادی بدست نمی اوری ( برای همه درس ها ) .
حالا بهتره از دوستانی که نتیجه خوبی گرفتند از منابع اونها استفاده کنی .
سلام ممنون برای جوابتون
ببخشید میدونم شاید حرفای ی ترم پایینی واستون خنده دار باشه ولی ارشد جای خود,پس فهم چی میشه ؟!
نتیجه اخلاقی:نویسنده های کتاب های کنکور ایرانی نوابغ کشف نشده ای هستن که قادرن کتاب هایی بهتر و ساده فهم تر از پروفسور های بهترین دانشگاه های دنیا بنویسن!
کل دنیا در خواب خرگوشی به سر می برن و بیکارن که هر سال کتاب مرجع تالیف میکنن و هر سال اون رو از نو تالیف میکنن(احتمالا با توجه به پیشرفت های روز افزون ما در اینده ای نزدیک به ترجمه کتب مدرسان شریف به زبان های خودشون رو میارن)

Ti8

عضو جدید
نتیجه اخلاقی:نویسنده های کتاب های کنکور ایرانی نوابغ کشف نشده ای هستن که قادرن کتاب هایی بهتر و ساده فهم تر از پروفسور های بهترین دانشگاه های دنیا بنویسن!

این ما هستیم که زیادی براشون بازار گرمی می کنیم. شاید خود این نویسنده ها توی خواب هم نمی دیدن که کسب و کارشون اینقدر بگیره مخصوصا جدیدا مد شده کسی که کتابی خونده و خوشش اومده دنبال چاپ جدیدشه.
البته جمع و جور کردن و دسته بندی مطالب کتابهای مرجع خیلی بدرد میخوره این کار خیلی از دانشجوها برای امتحانات پایان ترم خودشون انجام میدن ولی اگه کسی تا حالا از این کارا نکرده بهتره برای کنکور از کتابهای کنکوری استفاده کنه. مخصوصا اینکه برای بعضی درسها برای صرفه جویی در وقت هم خیلی مفیدند.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.