+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب دوست عزیز معلومه که دفترچه ها گزینه هاش باهم تفاوت داره!!!!! اینو گذاشتن که کسی تقلب نکنه دیگه، تموم دفترچه ها گزینهاش باهم متفاوته

سیگما جان روماکس یه چی دیگه میگه اصن.جوابهای اصلی متفاوته

soheil.z

عضو جدید
سلام
دوستان برای هماهنگی بیشتر فایلای عکسی رو که برای اعتراض آماده کردید رو قرار بدید تادیگران هم ازش استفاده کنن وبه سازمان برا اعتراض بفرستن.

به طور مثال برای اصلاح جواب سوال 39 ریاضیات از عکس زیر استفاده کنین:

39.jpg

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
دوستان برای هماهنگی بیشتر فایلای عکسی رو که برای اعتراض آماده کردید رو قرار بدید تادیگران هم ازش استفاده کنن وبه سازمان برا اعتراض بفرستن.

مشاهده پیوست 137537

من c رو دیدم درست بود که

nevada traveler

عضو جدید
عزیز سوال 58 حتی اشتباه تایپی هم نباشه دوتا گزینه درسته! لابد اونم چون شما زدی گزینه 2 باید فقط گزینه شما درست باشه که به شما فقط ظلم نشه؟

دوست من گزینه ی زمان نشست هیچ بحثی در موردش نیست!!دیگه از این ساده تر و ضایع تر و تابلو تر نمیتونست باشه

nevada traveler

عضو جدید
نظر شما در مورد سوال 16 چیه؟ مدرسان شریف network رو زده و به نظر همینم درست باشه ، چند نفر از دوستان هم پیغام دادن و همین نظر رو داشتن ولی من مطمئن نیستم ، نظر شما چیه؟(با توجه به اینکه شما استاد زبان هستید راهنمایی کنید)
شما استادی،من کی باشم!
من این سوال رو بلا فاصله بعد از اینکه سر جلسه خوندم به طور 100 درصد بیخیالش شدم چون میترسیدم باعث نمره منفی بشه!تجربه ی من کاملا نشون داده گزینه هایی مثل این در این سوالات جواب نیستند!!یه جورایی اونی که فکر میکنی جوابه،جواب نیست!!!گرچه توی فارسی به هر دو کلمه میگیم شبکه.گزینه های دیگه هر سه به نوعی می تونست درست باشه.این تیپ سوالات و سوالاتی که مثلا میگه طبق متن فوق هدف کلی متن چی بود یا اینکه بهترین عنوان برای متن فوق چی هست کاملا سلیقه ای طراحی میشه و بی عرضگی و عقده ای بودن طراح رو میرسونه.

• Like
واکنش ها: EECi

EECi

مدیر بازنشسته
دوستان من فردا میرم خدمت تو اعتراضات نمیتونم شرکت کنم:cry: زحمتش افتاد گردن دوستان
اگه الان میشه من الان اعتراض کنم
نه سیگما عزیز، تو برو استراحت بکن
خدا پشت و پناهت باشه اخوی
برای ما هم دعا کن
:gol:

mohsignal

عضو جدید
سلام

مشاهده پیوست 137537
دوستان این چیزی که romax میگه خیلی خطرناکه!یک نمونش هم دوستمون soheil.z پیدا کردند. دوستان هر کی هر چی از این تفاوت جوابها پیدا کرد رو بیاد تو سایت بگه که اعتراض کنیم.واویلا...اینا هیچ کارشون رو نمیتونن درست انجام بدن؟؟!!:mad:

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
جدیدا شنیدیم یه سری اجرام آسمانی با وزن های سنگین و گرمای زیاد به سمت زمین در حرکتند.... روز جمعه هم بقایای انفجار یه شهاب سنگ هم خورده بود تو سر روسیه ....

دعا میکنم این اجرام آسمانی و شهاب سنگ ها مستقیما بخورند تو سر سنجش با این وضع کلید دادنشون ....بعد از این همه معطلی ..... !!!

ضمن اینکه من الان آرومم ....آرووومه آرووووم

آخرین ویرایش:

Romax

عضو جدید
خب دوست عزیز معلومه که دفترچه ها گزینه هاش باهم تفاوت داره!!!!! اینو گذاشتن که کسی تقلب نکنه دیگه، تموم دفترچه ها گزینهاش باهم متفاوته

مرسی !! من فکر میکردم A B C D رو واسه خنده گذاشتن پس!!!
من دوتا دفترچه C و D رو دارم.این عکس رو هم میزارم ببینید که تو سوال 129 جواب دفترچه C با D فرق میکنه! من بقیه سوالها رو چک نکردم اما از اونجایی که یه همچین مشکلی هست مطمئنا همه دفترچه ها باید بررسی شه تمام سوالاتشون!129.jpg
http://upcity.ir/images/76071128149736535920.jpg

shayannn

عضو جدید
نظر شما در مورد سوال 16 چیه؟ مدرسان شریف network رو زده و به نظر همینم درست باشه ، چند نفر از دوستان هم پیغام دادن و همین نظر رو داشتن ولی من مطمئن نیستم ، نظر شما چیه؟(با توجه به اینکه شما استاد زبان هستید راهنمایی کنید)
منم network زدم

Romax

عضو جدید
siqma عزیز سولا 39 ام اضافه شد
اینم عکسش آماده
مشاهده پیوست 137545

دوست عزیز این سوال 39 هم مثل سوال 129 که من گفتم مشکلی تو حل سوال نیست بلکه واسه بعضی دفترچه ها اشتباها وارد کردن! اصلا معلوم نیست چند سوال همچین اشکالی تو بعضی دفترچه ها باشه! باید همه دفترچه ها باشه تا بشه تمام سوالا رو بررسی کرد! شما چه دفترچه هایی رو داری؟ من 407A 408C 408D رو دارم بقیه رو ندارم که بررسی کنم! باید 407 و 408 هر چهار نوع A B C D باشه تا معلوم شه این احمقا چه سوالای هر دفترچه ای رو غلط وارد کردن!

soheil.z

عضو جدید
دوستان تا به حالا سولای زیر مشکل داشتن اگه بازم هست بگید به لیست اعتراضاتمون اضافه کنیم
سوالات39 و 41 ریاضیات ، 56 و 58 درس کنترل و 129 درس مغناطیس

برای اعتراضم برید سایت زیر:
http://request.sanjesh.org/noetrequest/

آخرین ویرایش:

soheil.z

عضو جدید
دوست عزیز این سوال 39 هم مثل سوال 129 که من گفتم مشکلی تو حل سوال نیست بلکه واسه بعضی دفترچه ها اشتباها وارد کردن! اصلا معلوم نیست چند سوال همچین اشکالی تو بعضی دفترچه ها باشه! باید همه دفترچه ها باشه تا بشه تمام سوالا رو بررسی کرد! شما چه دفترچه هایی رو داری؟ من 407A 408C 408D رو دارم بقیه رو ندارم که بررسی کنم! باید 407 و 408 هر چهار نوع A B C D باشه تا معلوم شه این احمقا چه سوالای هر دفترچه ای رو غلط وارد کردن!

دوست عزیز من PDF دفترچه407A , 408C,
407B
و خود دفترچه 408D ,407D رو دارم

آخرین ویرایش:

Romax

عضو جدید
آخرین ویرایش:

BalroG

عضو جدید
من قبل خروج از جلسه کنکور، گزینه های خودم رو نوشته بودم که امروز که این سازمان ناسنجیده کلید اولیه رو داد بیرون، من درصدهای خودم رو حساب کردم:

زبان: 32
ریاضی: 36
مدار: 34
کنترل: 45
سیگنال: 25
الکترونیک: 14
و...
مغناطیس: منفی12
:surprised: :cry:

نمیدونم این مغناطیس چطور شده!! گزینه ها رو جا به جا وارد کردم!! یا گزینه ها رو جا به جا نوشتم توی برگه ای که موقع خروج از جلسه نوشتم! اعصابم به هم ریخته دیگه!!! رتبه احتمالیم چند میشه؟
دوستان نظر بدن ببینم چندچندیم! این منفی که زدم، رتبه منو داغون میکنه نه؟!! یا یه چیزی بدتر از داغون، دیگه به فنا رفتم نه؟!! میدونم الآن وقتش نیست، ولی خواهش میکنم اگه کسی اطلاعاتی داره، دریغ نکنه...

EECi

مدیر بازنشسته
دوست عزیز متن عکسو بخون

تو دفترچه D گزینه درست گزینه4 ره اما کلید زده کزینه2!!!!!!!!!!!
خواهشا بهش اعتراض بزنید
ای بابا
دوستان اگر دفترچه A و واسه دروس کنترل و.... دارن قرار بدن

soheil.z

عضو جدید
من قبل خروج از جلسه کنکور، گزینه های خودم رو نوشته بودم که امروز که این سازمان ناسنجیده کلید اولیه رو داد بیرون، من درصدهای خودم رو حساب کردم:

و...
:surprised: :cry:

نمیدونم این مغناطیس چطور شده!! گزینه ها رو جا به جا وارد کردم!! یا گزینه ها رو جا به جا نوشتم توی برگه ای که موقع خروج از جلسه نوشتم! اعصابم به هم ریخته دیگه!!! رتبه احتمالیم چند میشه؟
دوستان نظر بدن ببینم چندچندیم! این منفی که زدم، رتبه منو داغون میکنه نه؟!! یا یه چیزی بدتر از داغون، دیگه به فنا رفتم نه؟!! میدونم الآن وقتش نیست، ولی خواهش میکنم اگه کسی اطلاعاتی داره، دریغ نکنه...
والا مغناطیسو چه عرض کنم ولی کنترل برات تراز خوبی میاره

آخرین ویرایش:

EECi

مدیر بازنشسته

و...
:surprised:
:cry:
اقا ارش شما با این درصد ها ان شالله رتبت در حدود 500-300 کنترل میشه ، شاید بهتر ، شاید بدتر ! ان شالله که بهتر خواهد شد

اقا یکی دفترچه دوم A رو بزاره

دوستان به یه جمع بندی در مورد سوالات برسید

وضعیت
موضوع بسته شده است.