+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

onlyhvs

عضو جدید
سلام

بی خیال خوندن جزوه بشو!

الکترونیک فقط و فقط !!

1.کتاب داخل بسته ی نصیر رو بخون که مولفش مهندس اسلام پناه هستش
2.بعد همون فصلی رو که از روی کتاب نصیر خوندی برو از روی کتاب راهیان مهندس اسلام پناه تست هاش رو بزن
3.اگه تونستی مثالها و تمارین کتاب میکروالکترونیک رضوی رو حل کنی دیگه عالی میشه

اینو من از مهندس اسلام پناه شنیدم البته ایشون گفتن متن کتاب میکرو الکترونیک رضوی رو هم بخون که البته زمان بره و فک نکنم زیاد ضروری باشه

مرسی ممنون
یعنی کتاب اسلام پناه واسه من که اصلا پایه ندارم خوبه؟ من میخوام سریع پیش برم و کنکوری یاد بگیرم...

راهیان ارشدش رو دیدم .. اینه دیگه ؟؟
http://www.rahianarshad.ir/book/detail/id/293

نصیر رو از کجا میتونم گیر بیارم؟؟؟؟؟

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی ممنون
یعنی کتاب اسلام پناه واسه من که اصلا پایه ندارم خوبه؟ من میخوام سریع پیش برم و کنکوری یاد بگیرم...

راهیان ارشدش رو دیدم .. اینه دیگه ؟؟
http://www.rahianarshad.ir/book/detail/id/293

نصیر رو از کجا میتونم گیر بیارم؟؟؟؟؟

جزوه اسلام پناه تو وبلاگش هست، کتابشم مال راهیان ارشدو بخر چاپ دوم قراره درسنامش کاملتر شه

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
++++گفتگوی خودمانی ارشدی های 93 برق

بچه ها لطفا یه وانت بگیرید برید اونجا 777 (42).gif

Joe_Bel

کاربر ممتاز
میخوام تشکر کنم نمیشه همین که تخلف پست میزنی سریع میفرسته چرا سایت این جوری شده شرمنده شده ام بخدا

onlyhvs

عضو جدید
بچه یه چیز دیگه... راجع به درس مدار
مدار چه کتابی بخونم... اونم اصلا پایه ندارم..
یه سری گفتن با مدار پارسه شروع کن.. بعد مدار کارو زرگر...
بعدشم کتاب روشهای سریع تحلیل مدارهای الکتریکی

دوستان اگه نظرشون رو بگن ممنون میشم.

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
بچه یه چیز دیگه... راجع به درس مدار
مدار چه کتابی بخونم... اونم اصلا پایه ندارم..
یه سری گفتن با مدار پارسه شروع کن.. بعد مدار کارو زرگر...
بعدشم کتاب روشهای سریع تحلیل مدارهای الکتریکی

دوستان اگه نظرشون رو بگن ممنون میشم.
لطفا سوالتونو در تاپیک جدید مطرح کنید:evil:

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميخوام تفاوت كنكورو با امتحان پايانترم الكترونيك 2 دانشگاه صنعتي سهند ببينيد تازه اين آسونشه ...ببينيد كنكور مفهومي تره يا اين امتحاني كه بعد تموم شدن جنازه بچه هارو از سالن امتحانات ميبردن بيرون!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=c62f049c3526be1690f6cf7af626e0d4

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميخوام تفاوت كنكورو با امتحان پايانترم الكترونيك 2 دانشگاه صنعتي سهند ببينيد تازه اين آسونشه ...ببينيد كنكور مفهومي تره يا اين امتحاني كه بعد تموم شدن جنازه بچه هارو از سالن امتحانات ميبردن بيرون!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=c62f049c3526be1690f6cf7af626e0d4
چه استاد تن پرور و تنبلی 5تا سوال 4 نمره ای!!!:surprised:

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاسخ مهندس مومن زاده به آسوني سوالات امسال
.اين حرفها بي پايه و اساس است.تا زماني كه رتبه در قالب كارنامه نيايد هيچ چيز را نميشود پيش بيني كرد.در كنكور امسال كنترل دشوار تر از پارسال ولي سيگننال كمي ساده تر بود.بقيه دروس به لحاظ دشواري تفاوت آنچناني با پارسال ندارند.

Joe_Bel

کاربر ممتاز
پاسخ مهندس مومن زاده به آسوني سوالات امسال
.اين حرفها بي پايه و اساس است.تا زماني كه رتبه در قالب كارنامه نيايد هيچ چيز را نميشود پيش بيني كرد.در كنكور امسال كنترل دشوار تر از پارسال ولي سيگننال كمي ساده تر بود.بقيه دروس به لحاظ دشواري تفاوت آنچناني با پارسال ندارند.

دمش گرم

nevada traveler

عضو جدید
سلام دوستان

به گفته ی مهندس مومن زاده سوال 41 در سوالات ریاضی برای درس آمار گزینه ی صحیح در گزینه وجود ندارد و سوال 78 در سوالات تجزیه و تحلیل سیستم ها نیز اشتباه می باشد.بعد از انتشار کلید اولیه از سوی سازمان سنجش اعتراضات را از طریق سیستم پاسخگویی شروع کنید

ansari1404

عضو جدید
دوستان چند دقیقه پیش باخبر شدم که متآسفانه چند ساعت پیش دوست خوبمون "مهربان2000" تصادف کردن و الان در بخش ICU بستری شدن. ملتمسانه از همه دوستان میخوام که براش دعا کنید .

Joe_Bel

کاربر ممتاز
بلا نسبت مگه ما گوسفندیم یه وانت بگیریم بریم یوسف جان ؟

اوه اوه شرمنده کردید من چنین جسارتی نمیکنم میگم وسایل خونه رو براش وانت بگیریم بریم 93 ، 92 رو به فراموشی بسپاریم

Joe_Bel

کاربر ممتاز
دوستان چند دقیقه پیش باخبر شدم که متآسفانه چند ساعت پیش دوست خوبمون "مهربان2000" تصادف کردن و الان در بخش ICU بستری شدن. ملتمسانه از همه دوستان میخوام که براش دعا کنید .

خیلی نارحت شدم ایشلا حالشون خوب بشه بچه ها از دعاهاتون دریغ نکنید

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امن یجیب المضظر اذا دعاه و یکشف السو

خدا شفاش بده

niki.unique

عضو جدید
وای خدای من !!!!!!! انشاالله حالش خوب بشه . ای وای!!

BalroG

عضو جدید

ای بابا
ان شاءالله هرچه زودتر خوب بشن

وضعیت
موضوع بسته شده است.