+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

afba

عضو جدید
حالا که کنکور تموم شد تا4/5ماه همه دور درسو خط میزنن.اگه بشه یه همچین جمعی را بندازیم تو این مدت یه مقدار در مورد برنامه نویسی و نرو افزازای برق کمک هم بدیم خیلی عالی میشه.نظرتون چیه؟کسی پایه هس؟

* F A R Z A D *

عضو جدید
اینم فرمایشات دکتر حلم زاده

با توجه به اعتراضات زیادی که داوطلبین محترم نسبت به درس بررسی داشتند بر آن شدم قبل از اینکه حتی نگاهی به سوالات درس ماشین کنم کلید احنمالی درس بررسی و ارزیابی خود از سطح سوالات را در اختیار دانشجویان قرار دهم. اگر منعی از بابت ناشر کتاب وجود نداشته باشد می توانم پاسخ تشریحی را نیز در سایت قرار دهم.
در اینکه سطح سوالات فراتر از سالهای گذشته است شکی نیست. اما در هر حال 4 سوال ساده هم وجود داشت که امیدوارم آنها را درست حل کرده باشید.
در کل از نظر من سوالات جالب بود اما داوطلبین هم به نوعی حق دارند چرا که در شرایط آزمون و با آن همه استرس حل کردن سوالات کار آسانی نیست.

[h=2]کلید سوالات بررسی منطبق بر دفترچه 408C[/h]

شماره سوال سطح تست
79) 1 ---------------------------سخت
80) 2
---------------------------سخت
81) 1
---------------------------ساده
82) 3
83) 4
---------------------------متوسط
84) 1
85) 3
86) 4---------------------------متوسط
87) 1---------------------------ساده
88) 2
89) 4---------------------------ساده
90) 2
---------------------------ساده---------------------------

یعنی واقعا 4 تا سوال ساده داشت :(

آخرین ویرایش:

sghkh

عضو جدید
چشام شده شبیه آواتارم میرم بخوابم
شب که نه صبح همگی به خیر
اگرچه به خاطر کنکور مزخرفی که دادم تا صبح خوابم نمیبره.

afba

عضو جدید
اینم فرمایشات دکتر حلم زاده

با توجه به اعتراضات زیادی که داوطلبین محترم نسبت به درس بررسی داشتند بر آن شدم قبل از اینکه حتی نگاهی به سوالات درس ماشین کنم کلید احنمالی درس بررسی و ارزیابی خود از سطح سوالات را در اختیار دانشجویان قرار دهم. اگر منعی از بابت ناشر کتاب وجود نداشته باشد می توانم پاسخ تشریحی را نیز در سایت قرار دهم.
در اینکه سطح سوالات فراتر از سالهای گذشته است شکی نیست. اما در هر حال 4 سوال ساده هم وجود داشت که امیدوارم آنها را درست حل کرده باشید.
در کل از نظر من سوالات جالب بود اما داوطلبین هم به نوعی حق دارند چرا که در شرایط آزمون و با آن همه استرس حل کردن سوالات کار آسانی نیست.

شماره سوال سطح تست
79) 1 ---------------------------سخت
80) 2
81) 1
---------------------------ساده
82) 3
83) 4
84) 1
85) 3
86) 4---------------------------متوسط
87) 1---------------------------ساده
88) 2
89) 4---------------------------ساده
90) 2
---------------------------ساده---------------------------

یعنی واقعا 4 تا سوال ساده داشت :(

حالا خوبه گردن گرفته

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
حالا که کنکور تموم شد تا4/5ماه همه دور درسو خط میزنن.اگه بشه یه همچین جمعی را بندازیم تو این مدت یه مقدار در مورد برنامه نویسی و نرو افزازای برق کمک هم بدیم خیلی عالی میشه.نظرتون چیه؟کسی پایه هس؟
من که واسه سال بعد میخوام آماده شم از الان:D

* F A R Z A D *

عضو جدید
اینم کلید احتمالی کنترل از دانشجوی شریف ، کد دفترچه A هستش که من پیداش نکردم

دانشجوی دکترای کنترل شریف
پاسخنامه احتمالی کنترل

55-3
56-1
57-3
58-2
59-2
60-4
61-2
63-2
64-3
65-4
66-2
سطح سوالات (متوسط رو به خیلی سخت)

nima1111

عضو جدید
واقعا من دیشب 2ساعت خوابیدم(تا 5 صبح که بیدار بودم) ازمونم که بعد از ظهر بود.یعنی کلا بی فکر حل میکردم!!!
باورم نمیشه از کنکور استرسم بیشتر بود شب امتحان

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ..................:gol:
امیدوارم همتون بهترین نتیجه رو بگیرین. توکل به خدا اگه تلاشتون رو کرده باشین از نتیجه هر چی باشه راضی هستین...
گفته باشم اگه بخواین اینجا سوال حل کنین من دیگه پامو نمیذارم اینجا :D
فقط بگم به نظر من کنترل و بررسی سخت بود:razz:

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ای بابا! همه که گذاشتن واسه سال بعد!
مثل اینکه یادتون رفته کنکور یه رقابته و نه امتحان واسه بالای 10 آوردن!
وقتی همه کنترل رو بد دادن (که به شخصه یه نفر رو هم ندیدم که خوب داده باشه) یعنی همه درصداشون پایین بوده.
اینطوری میانگین تراز پایین میاد، و اگه یه نفر یه سئوال رو درست جواب بده، انگار کنترل سالای قبل رو (مثلاً) 30 یا 40 زده.
همین در مورد درسای دیگه هم صادقه.
دوستای من چرا انقدر ناامید هستید؟
رتبه ها میاد و میبنید هر چی برنامه واسه سربازی یا کار یا سال دیگه ریخته بود میره رو هوا و باید برید واسه ارشد بخونید!
من که آزمون رو خوب ندادم ولی کاملاً از خودم راضیم و مطمئنم امسال رو راحت قبول میشم
برای همتون آرزوی موفقیت میکنم

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال 44 مدار چرا 3/2 نمیشه کهن زده 2 وگرنه مدارم 50 میشد بخشکی شانس:(

arshad92

اخراجی موقت
ای بابا! همه که گذاشتن واسه سال بعد!
مثل اینکه یادتون رفته کنکور یه رقابته و نه امتحان واسه بالای 10 آوردن!
وقتی همه کنترل رو بد دادن (که به شخصه یه نفر رو هم ندیدم که خوب داده باشه) یعنی همه درصداشون پایین بوده.
اینطوری میانگین تراز پایین میاد، و اگه یه نفر یه سئوال رو درست جواب بده، انگار کنترل سالای قبل رو (مثلاً) 30 یا 40 زده.
همین در مورد درسای دیگه هم صادقه.
دوستای من چرا انقدر ناامید هستید؟
رتبه ها میاد و میبنید هر چی برنامه واسه سربازی یا کار یا سال دیگه ریخته بود میره رو هوا و باید برید واسه ارشد بخونید!
من که آزمون رو خوب ندادم ولی کاملاً از خودم راضیم و مطمئنم امسال رو راحت قبول میشم
برای همتون آرزوی موفقیت میکنم

من که خوب دادم

Romax

عضو جدید
من کنترلم منفی درومد با بی دقتیام..............:cry::cry::cry::cry::cry::cry:
من شب خوابم نبرد از غصه کنترل.سه تا غلط -8 درصد.فکر کنم هیچ کس از من منفیتر نشه!!! جالبه سه تا سوالشم اشتباهای مسخره ای کردم و گرنه حلم درست بود! یه سوالم یاد داشتم نزدم نمیدونم چرا؟ منفی بزنی خیلی تاثیر داره تو رتبه من که -8 زدم کلا باس برم بمیرم دیگه فکر کنم:cry:

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
من شب خوابم نبرد از غصه کنترل.سه تا غلط -8 درصد.فکر کنم هیچ کس از من منفیتر نشه!!! جالبه سه تا سوالشم اشتباهای مسخره ای کردم و گرنه حلم درست بود! یه سوالم یاد داشتم نزدم نمیدونم چرا؟ منفی بزنی خیلی تاثیر داره تو رتبه من که -8 زدم کلا باس برم بمیرم دیگه فکر کنم:cry:
مهندس میانگین این کنترل 10 درصد هم نمیشه خداییش طراح الان نشسته داره به ریش هممون میخنده:wallbash:

وضعیت
موضوع بسته شده است.