گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Kaka_s

عضو جدید
ممنون
موفق باشید

تسلط من از تلاش این چندماهه میاد و آرامش ام از اینکه تمام تلاشمو در حد شرایطی که داشتم در حد توانم کرده باشم میاد...شعار نمیدم اصولا در مورد چیزی که تجربه نکرده باشم عملی نظری نمیدم. وقتی اونو گفتم یعنی اینطوریه. تمرکزو مدیریت ام که از آزمونایی که از قبل گرفتم از خودم میاد. چرا باید یه جلسه ی چن ساعته انقد گنده باشه اخه برام. آقا هرچی خیره ایشالا. دعا کنید که ایشالا این مدت حیاتی با سربلندی سپری بشه که اصلا دلم نمیخاد حسرت بخورم. مرسی

منم نمیگم کنکور غوله. اما خب شرایط سر جلسه خیلی مهمه. همشم به دانشمون ربط نداره. خیلی چیزای دیگه تاثیرگذاره. ولی خب همه اینا زمانی دغدغه اس که خب دانش کافیو داشته باشیکه بخوای راجب اینا بحث کنی.

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان یه فرمی رو هم باید دانشگاه پر کنه واسه ثبت نام ارشد ؟
قضیه اش چیه؟

اره منم شنیدم ....

ولی یه فرمی انتهای دفترچه ی سازمان سنجش که امروز گذاشته هست فکر کنم همونه ... توضیحاتش رو تو دفترچه نوشته

Mmshh

عضو جدید
سلام دوستان
توی دفترچه نوشته اونایی که هنوز فارغ التحصیل نشدن باید معدلشون تا31 شهریور رو تو فرم ثبت نام بنویسن. من مثلا تابستون کاراموزی گرفتم ولی نمره رو استاد هفته دوم مهر زد، حالا باید معدلمو با احتساب این ترم تابستونه بزنم یا نه. کسی میتونه کمکم کنه؟
ممنون

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم نمیگم کنکور غوله. اما خب شرایط سر جلسه خیلی مهمه. همشم به دانشمون ربط نداره. خیلی چیزای دیگه تاثیرگذاره. ولی خب همه اینا زمانی دغدغه اس که خب دانش کافیو داشته باشیکه بخوای راجب اینا بحث کنی.
که دانش کافیم فعلا ندارم به شخصه من. شرایط سر جلسه خود من پارسال خیلی بد بودولی تاثیرش انقد از نظر من کم بود که هیچ وقت نشد بهونه کنمش برای رتبه ی بدم:دی دانش و تمرین و تسلط اینا مهم اند خیلی. چون بعدش میشه توکل ام کرد وآرامش داشت. و"راضی" بود.

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان
توی دفترچه نوشته اونایی که هنوز فارغ التحصیل نشدن باید معدلشون تا31 شهریور رو تو فرم ثبت نام بنویسن. من مثلا تابستون کاراموزی گرفتم ولی نمره رو استاد هفته دوم مهر زد، حالا باید معدلمو با احتساب این ترم تابستونه بزنم یا نه. کسی میتونه کمکم کنه؟
ممنون
منم مثه شما
شما یه معدل وارد کنید
بهمن که کارتا میاد اصلاح کنیدش

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی....
بچه ها من یه چند روزی از درس جدا شدم حالا که میرم سراغ درس انگار مثل قبل نیستم!!! هیچ انگیزه ای ندارم انگار...بشدتم عذاب وجدان گرفتم چون سربازی که امسال میتونستم برم
رو انداختم برا سال دیگه که حالا به جای 21ماه باید 24 ماه برم....خانواده هم دیگه مدام دارن:wallbash: رو اعصاب راه میرن که چرا سربازی رو نرفتم!!!!
دیگه نمیدونم چیکار کنم ..........!!!!!

سلام دوست عزیز

شما که ماشالا کاربره فعال تو تایپکه الکترونیک بودی و هستی ....من همیشه دعاتون کردم نه من بقیه دوستان هم چون اشکالات خیلیها رو برطرف کردیم و یقین داشته باشید خدا هم کمکتون میکنه قطعا!
.
.
.
.

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
ممنون

منم مثه شما
شما یه معدل وارد کنید
بهمن که کارتا میاد اصلاح کنیدش

سلام

منم همین مشکلو دارم ...

به نظرم نمره رو که گرفتید و میدونید چنده بنابراین کافی هست خودتون دستی معدل رو حساب کنید و به سنجش اعلام کنید ...

اگر هم نمره رو نمیدونید حرفه زهرا خانوم کاملا راه حل خوبی هست..

Mmshh

عضو جدید
سلام

منم همین مشکلو دارم ...

به نظرم نمره رو که گرفتید و میدونید چنده بنابراین کافی هست خودتون دستی معدل رو حساب کنید و به سنجش اعلام کنید ...

اگر هم نمره رو نمیدونید حرفه زهرا خانوم کاملا راه حل خوبی هست..

نمره حتی تایید مدیریت آموزشی ام شده و تو کارنامه نهایی ام رفته و جز معدل کلم شده ولی جز معدل تا 31 شهریور نبوده چون نمره بعد از اون تاریخ اعلام شده. آره، به قول شما بعدا درستش میکنیم. چیکار کنیم از بس میگن اگه معدلو اشتباه بزنین اینجور میشه و اونجور میشه، آدم از این وسواسا و ترسا میاد سراغش... ممنون دوستان جواب دادین :)

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نمره حتی تایید مدیریت آموزشی ام شده و تو کارنامه نهایی ام رفته و جز معدل کلم شده ولی جز معدل تا 31 شهریور نبوده چون نمره بعد از اون تاریخ اعلام شده. آره، به قول شما بعدا درستش میکنیم. چیکار کنیم از بس میگن اگه معدلو اشتباه بزنین اینجور میشه و اونجور میشه، آدم از این وسواسا و ترسا میاد سراغش... ممنون دوستان جواب دادین :)
این معدل شما درسته دیگه. من مشکلم تایید نشدن نمره ام بود. که الان یه معدل زدم که بعدن اصلاح کنم. اصلا اون صیغه تاریخ 31شهریور چیه دیگه. به نظرم شما داری اشتبا میکنیا. اون تاریخ فارغ التحصیلیه که باید تا شهریور سال دیگه نهایت فارغ التحصیل شین. به معدل ربطی نداره ها:surprised:

Mmshh

عضو جدید
این معدل شما درسته دیگه. من مشکلم تایید نشدن نمره ام بود. که الان یه معدل زدم که بعدن اصلاح کنم. اصلا اون صیغه تاریخ 31شهریور چیه دیگه. به نظرم شما داری اشتبا میکنیا. اون تاریخ فارغ التحصیلیه که باید تا شهریور سال دیگه نهایت فارغ التحصیل شین. به معدل ربطی نداره ها:surprised:

صفحه یک، قسمت "و" اینو نوشته دیگه.
ولی تبصره ای که بعدش داده مشکل مارو حل میکنه که گیرمون درسای تابستونه.

sanup2006

عضو جدید
سلام به همگی....
بچه ها من یه چند روزی از درس جدا شدم حالا که میرم سراغ درس انگار مثل قبل نیستم!!! هیچ انگیزه ای ندارم انگار...بشدتم عذاب وجدان گرفتم چون سربازی که امسال میتونستم برم
رو انداختم برا سال دیگه که حالا به جای 21ماه باید 24 ماه برم....خانواده هم دیگه مدام دارن:wallbash: رو اعصاب راه میرن که چرا سربازی رو نرفتم!!!!

مشکلات سر راه همه هست.
فعلا تو مسیر ارشدی و به هیچ چیز دیگه ای فک نکن. روحیه خراب خیلی عقب میندازتت. خودم اینا رو تجربه کردم.
پس این فکرا رو به مغزت راه نده که تهش هیچی نداره.

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوست عزیز اگه این واحدکاراموزی رو تابستون برداشتید خب معدل رو با این باید حساب کنید دیگه هیج ربطی نداره کی و چه زمانی نمرتون رفته تو سایت اصله کاری اینه که انتخاب واحدتون کی یوده و....

juvefans

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
برای مرور مطالب بچه ها چکار میکنید ؟ من واقعا کلافه شدم ... فصل فصل مدار رو خوندم ... توی آزمونا نتیجه جالبی نمیگیرم .. مثالی که 4-5 بار حلش کرده بودم مثلا توی آزمون نمونه اش اومد سر یه بی دقتی از دستش دادم ! کلا واسه از یاد نرفتن و فراموش نکردن چه روشی پیش میدین ؟

تمرین بیشتر ، سعی کنید هر سوال رو حسابی باهاش بجنگید.
اگه به جواب آخر نرسیدید ، یه نگاه به جواب بندازید دوباره ادامه اش رو خودتون حل کنید .

:warn:همه تست میزنن ، همه هم خلاصه مینویسن اما همه نتیجه نمیگیرن ، چرا ؟!

به نظر من باید وقتی تست میزنید و نکته کلیدی ازش یاد میگیرید اون رو هم به خلاصه هاتون وارد کنید ، حالا نحوه این یادداشت برداری هم مهم هست که هر چیزی رو نباید نوشت ...

armineca7

عضو جدید
سلام دوستان این کد رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی رو و کد محل اخذ مدرک کارشناسیرو کجا زده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Army Of One

کاربر بیش فعال

armineca7

عضو جدید
یچیز دیگه دوستان من سال ورودمو زدم ولی بازم خطا میده کسی نمیدونه چرا؟؟؟؟؟؟؟
راستی من در حال تحصیل هستم بهمن ماه تموم میکم .زمان اخذ مدرک کارشناسی چی باید نویسم؟

آخرین ویرایش:

Majid Nemo

عضو جدید
سلام به همگی....

تو این شرایط فقط ارامشتو حفظ کن و جز موفقیت کنکورت به هیچی دیگه فک نکن به خدا توکل کن و راهتو با قاطعیت ادامه بده ....
معلوم نیست شاید دوباره همه چیز تغییر کرد ..

خودتو باور داشته باش

armineca7

عضو جدید
دوستان کسی میدونه؟
یچیز دیگه دوستان من سال ورودمو زدم ولی بازم خطا میده کسی نمیدونه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی من در حال تحصیل هستم بهمن ماه تموم میکم .زمان اخذ مدرک کارشناسی چی باید نویسم؟

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها نیستید؟؟یا همه رفتید............بزنید:biggrin:

یا دارید کتابا رو میخورید.یا با کتابا بازی میکنید:biggrin:

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه که بچه ها میخونن اما بهتره که اینجام شلوغ باشه بچه ها فعالیت کنن. پارسال اینجا شلوغتر بود فک کنم.

آره بابا.اونا نزدیک 600 صفحه حرف زده بودن.تاپیک معماری مال ارشد94 رفتم.اونا 1300 صفحه حرف زده بودن:D

p0Ria_1

عضو جدید
آره بابا.اونا نزدیک 600 صفحه حرف زده بودن.تاپیک معماری مال ارشد94 رفتم.اونا 1300 صفحه حرف زده بودن:D

معماری هم شد رشته ؟ نه جان ما به ما هم میگن مهندس به اونا هم میگن ! والا اینقدر درس خوندم و سر تک تک مون شلوغه که نمیرسیم بیام اینجا سر بزنیم

سوسن14

عضو جدید
بچه ها کسی اینجا میتونه یه چیز به من بگه بلکه دست از شک بردارم؟
من از اول مهر شروع کردم و زیاد وقت نذاشتم خیلی هدر دادم تا الان حدود 30% رو خوندم.مساله این نیست.مشکلم اینه میدونم وقت دارم و میرسم بخونم و تسلط هم پیدا کنم.ولی یه شکی میاد سراغم که باعث میشه با انگیزه نباشم خوب وقت نذارم و حواسم به جا درس خوندن به چی کار کنم چی کار نکنم و مقایسه خودم با کسایی که یه دور خوندنو...اینا بره! :(

p0Ria_1

عضو جدید
اره چهارتا خط میکشن کلی پول میگیرن اون وقت ما ....

هر کاری بازار کار داره شما باید دنبال سوراخ دعا باشی ... همین برق ما هم داره ، یکی از گزینه ها مثلا شما میخوای روی همین چهارتا خط کار کنی برو نقشه کشی برق یاد بگیر بعد هم توی نظام مهندسی فعالیت داشته باش و سعی کن بهترین باشی ازونا هم بیشتر در میاری توی همین 4 تا خط ...
معماری من بهش میگم خطاطی نقاشی ! یعنی حالم ازین رشته بهم میخوره ، زورم میگیره به اونا هم میگن مهندس و فرق 2.2 تا 4 تا رو نمیدونن ..

حالا یه سوال ،شاید کمی مبتدی باشه! ، آقا دیمانسیون چی بود ؟؟ مثلا همین کاربرد در بررسی تحلیل دیمانسیون و این داستانا چیه ؟ هرچی الان فکر میکنم یادم نمیاد

دانشمند كوچك

عضو جدید
بچه ها من عکسمو که میخوام آپلود کنم اینترنت هنگ میکنه.فقط برای عکس این ارور میده.سرعت اینترنتم بالاست.اما اپلودش نمیکنه.سایتهای دیگه به سرعت اینکارو انجام میده اما سایت سنجش نه.مشکل کجاست!؟ برم کافی نت انجام میشه؟!
کسی به این مشکل برخورده!؟
حجم عکسم ۶۱kb زیاد نیست که ارور میده :-( (((

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا