گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

power4ever

عضو جدید
بچه ها لطفا اگه کسی پاسخ کنکور 93 سرمه ای دانشگاه تهران رو داره لطفا عکس بگیره بزاره اینجا
ممنون

malih9068

عضو جدید
Re: گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

سلام دوستان کسی جزوه ریاضی مهندسی استاد معتقدی و 90% معادلات و امار رو برای دانلود داره؟

Send from my sony using Taptalk

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
همین الان اتفاقی با این کتاب آشنا شدم کسی از این کتاب استفاده کرده چه جوریه ؟ در چه حدیه؟
سيستم هاي كنترل خطي (كتاب مرجع)
موضوع:
سيستم هاي كنترل خطي- آزمون ها و تمرين ها
پديدآورنده:
نويسنده:سيدرشيد خاضعي نسب
ناشر:
حاير

تبلیغ این کتاب به تازگی مد شده بود و خیلی تعریفش رو می کنند از یکی بچه ها خواستم قسمتی از کتاب رو اپ کنه تا نظر بچه رو بشنوم
control.rar
[url]http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=9014cc3b7f9e697dbd2f0f6edd843adb

[/URL]

power4ever

عضو جدید
من کتابش رو ندیدم ولی حل کنترل کنکور 92 ایشون رو دیدم زیاد به نظرم جالب نیومد
شاید توی بحث آموزش خوب باشه

keyhan386

عضو جدید
تبلیغ این کتاب به تازگی مد شده بود و خیلی تعریفش رو می کنند از یکی بچه ها خواستم قسمتی از کتاب رو اپ کنه تا نظر بچه رو بشنوم
control.rar
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=9014cc3b7f9e697dbd2f0f6edd843adb
سلام دوست عزیز
فکر نمیکنم با دیدن چند صفحه از کتاب بشه فهمید کتاب خوبه یا نه . همچنین باید کتابی که میخونید امتحانشو پس داده باشه ! منظورم اینه که حداقل چند نفر سال های گذشته از روی این کتاب خوندن باشند و تو کنکور نتیجه مناسب گرفته باشند، مثلا توی درس سیگنال کتاب های راهیان ارشد و نصیر امتحان خودشونو پس دادند و اکثر بچه ها از این کتاب ها استفاده می کنند و میل به خرید کتاب های دیگه یا کتاب هایی که به تازگی که توی این زمینه منتشر شده را ندارند . اگه توی این درس مثل من پایه خوبی ندارید از کتاب یا جزوه هایی استفاده کنید که توصیه میشه و به دنبال کتاب جدید نباشید در غیر این صورت شما باید جزو اولین نفرهایی باشی که این ریسک رو میکنی و از روی این کتاب میخونی که اگر نتیجه بگیری ( ایشاا...) خب بچه هایی که سوال بعد کنکور میدن از تجربه شما استفاده می کنند و اگر خدایی نکرده نتیجه نگیری این شمایید که ضرر کردید . بهتره استفاده از این کتاب رو بذارید برای بچه هایی که توی ان زمینه قوی هستند اونا بهتر متوجه میشند که این کتاب چقدر میتونه مناسب باشه یا نه و مطمئنا اگر این کتاب تو روند یادگیری شان و نتیجه تو کنکور تاثیر گذار باشه بعد قبولی شون توصیه میکنند . من خودم چندبار کتاب کنترل سری برق که تازه اومده بازار را خواستم بگیرم کتاب رو که باز میکنی خیلی شیک و طبقه بندی شده درس داده ولی چون کنترل هیچی بلد نیستم نمیدونم میتونه تو یادگیریم کمک کنه یا نه دودل شدم از کسی هم تعریف کتاب رو نشنیدم چندبار رفتم کتاب فروشی کتاب رو برداشتم و خواستم بخرم ولی باز دودل شدم و نخریدم ولی اگه کسی کتاب رو خونده باشه و بگه خوبه و نتیجه گرفته سریع می خریدمش و اینقدر دودل نبودم . موفق باشید.

aleei

عضو جدید
این آقا دانشگاه شیراز بودن و رتبه 15 ارشد بودن. من شنیده بودم که کنترل 100 زده بود( نمیدونم صحت داره یا نه). من کتابشو به توصیه یکی از دوستام از نمایشگاه کتاب گرفتم. بقیه کتابا رو ندیدم( غیر مدرسان شریف)، من ازش راضیم. حداقل یه سر و گردن بالاتر از مدرسانه...مخصوصا مکان هندسی و نایکویست و جبران کننده ها و پایداری نسبی.. من که توصیش میکنمم.

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظرم کنترل اونقد وسیعه که هیچ کتابی پاسخگوش نیست.همه کتابهای تو بازار شبیه هم هستند

کنترل فقط باید تست های زیاد و مختلفی رو دیده باشی.و گرنه همه کتابها درسنامه هاشون مثل همه

llvll.asoud

کاربر ممتاز

بنظرم کنترل اونقد وسیعه که هیچ کتابی پاسخگوش نیست.همه کتابهای تو بازار شبیه هم هستند

کنترل فقط باید تست های زیاد و مختلفی رو دیده باشی.و گرنه همه کتابها درسنامه هاشون مثل همه

كنترلو اينهمه گندش نكن لطفا
كنترل به مخابرات مثل قطره به اقيانوسه ميفهمي چي ميگم:دي

Sent from my iPhone using Tapatalk

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
كنترلو اينهمه گندش نكن لطفا
كنترل به مخابرات مثل قطره به اقيانوسه ميفهمي چي ميگم:دي

کنترل واقعا مهمه.هرکی درصد بالا بزنه تو کنترل برد کرده

بنظرم از مخابراتم سرتره

llvll.asoud

کاربر ممتاز

کنترل واقعا مهمه.هرکی درصد بالا بزنه تو کنترل برد کرده

بنظرم از مخابراتم سرتره

دوست من توي سايت اقاي بخشي گلستاني برو كارنامه نفر ٢٤ مخابرات امسالو بخون رتبه كنترلشم ٣٣ اينا بود فكر كنم
درصد كنترلش صفر بود

درمورد جمله دومتم سكوت ميكنم:دي

llvll.asoud

کاربر ممتاز

دوستان پارسه اي يه سوال اين نحوه محاسبه رتبه چطوريه؟!
تو قسمت گرايشا نوشته مثلا بالاترين تراز مخابرات ٥٢ اينا بعد تراز رتبه اول مخابراتو نگا ميكني ٤٩ هستش؟! پس اونيكه ترازش ٥٢ شده رتبه صفره؟!:دي يكي اينو واسم حل. كنه ممنون ميشم

llvll.asoud

کاربر ممتاز

کنترل سالاره . با مخابرات مقایسش نکنین لطفا

اصلا قابل قياس نيستن
شما كافيه بري ژورنالها و مقالاتو نگا كني بعد ايمپكت فكتراشونم نگاه كني اونموقع دستت مياد كدوم گرايش حاي كار زياد. و پيشرفت زيادي داره

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
فکر نمیکنم با دیدن چند صفحه از کتاب بشه فهمید کتاب خوبه یا نه . همچنین باید کتابی که میخونید امتحانشو پس داده باشه ! منظورم اینه که حداقل چند نفر سال های گذشته از روی این کتاب خوندن باشند و تو کنکور نتیجه مناسب گرفته باشند، مثلا توی درس سیگنال کتاب های راهیان ارشد و نصیر امتحان خودشونو پس دادند و اکثر بچه ها از این کتاب ها استفاده می کنند و میل به خرید کتاب های دیگه یا کتاب هایی که به تازگی که توی این زمینه منتشر شده را ندارند . اگه توی این درس مثل من پایه خوبی ندارید از کتاب یا جزوه هایی استفاده کنید که توصیه میشه و به دنبال کتاب جدید نباشید در غیر این صورت شما باید جزو اولین نفرهایی باشی که این ریسک رو میکنی و از روی این کتاب میخونی که اگر نتیجه بگیری ( ایشاا...) خب بچه هایی که سوال بعد کنکور میدن از تجربه شما استفاده می کنند و اگر خدایی نکرده نتیجه نگیری این شمایید که ضرر کردید . بهتره استفاده از این کتاب رو بذارید برای بچه هایی که توی ان زمینه قوی هستند اونا بهتر متوجه میشند که این کتاب چقدر میتونه مناسب باشه یا نه و مطمئنا اگر این کتاب تو روند یادگیری شان و نتیجه تو کنکور تاثیر گذار باشه بعد قبولی شون توصیه میکنند . من خودم چندبار کتاب کنترل سری برق که تازه اومده بازار را خواستم بگیرم کتاب رو که باز میکنی خیلی شیک و طبقه بندی شده درس داده ولی چون کنترل هیچی بلد نیستم نمیدونم میتونه تو یادگیریم کمک کنه یا نه دودل شدم از کسی هم تعریف کتاب رو نشنیدم چندبار رفتم کتاب فروشی کتاب رو برداشتم و خواستم بخرم ولی باز دودل شدم و نخریدم ولی اگه کسی کتاب رو خونده باشه و بگه خوبه و نتیجه گرفته سریع می خریدمش و اینقدر دودل نبودم . موفق باشید.
کیهان جان ممنون از توضیحاتت ولی joe-bel ورودی ۹۲ ارشد هستش و قبلا هم دستیار مدیر بوده و واسه اینجا خیلی زحمت کشیده.اینو واسه آشنایی بیشتر گفتم.
ولی توضیحات شما هم کامل و عالی بود

*fred*

عضو جدید
سلام به برو بچ مهندس گل خودم......
بچه ها یه سوال میپرسم خداوکیلی مردونه جواب بدیدهرکی میدونه......من الان شاغلم ماهی700تومن میگیرم بالیسانس کنترل وابزاردقیق وقت دارم واسه ارشد بخونم فقط تواین موندم این وقت اضافی رو بچسبم واسه ارشد بخونم یا بچسبم به شغل دوم ووضع مالیم رو خوب کنم وتشکیل زندگی بدم...درضمن 24سالمه......اصن سوال شده واسم که واسه چی ارشد میخونید دلیلتون روبگیدبلکه ماهم انگیزه پیداکردیم البته این حس منو بچه هایی میدونند که باس خودشون گلیم خودشونو از اب بیرون بکشندوکارکنند ووضعشون رو خوب کنند از لحاظ مالی وگرنه اونایی که پولدارن شاید درک نکنند چی میگم........
خیلی مشتی هستید جوابمو بدید...اگه هم جوابتونو نمیخایید اینجا بصورت عمومی بنویسیدواسم پیام خصوصی بفرسید...وجدانا گیج شدم هم دلم میخاد درس بخونم هم ازطرفی باس وضع مالیم رو خوب کنم موندم این وسط سرگردون.....
:confused:
خیلی مشتی هستین جوابمو بدین.دمتون گرم
;)

armineca7

عضو جدید
دید شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر ** کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست
گفت یافت می نشود گشته ایم ما *** گفت آنچه یافت می نشود آنم آرزوست
بچه ها یه سوال میپرسم خداوکیلی مردونه جواب بدیدهرکی میدونه......من الان شاغلم ماهی700تومن میگیرم بالیسانس کنترل وابزاردقیق وقت دارم واسه ارشد بخونم فقط تواین موندم این وقت اضافی رو بچسبم واسه ارشد بخونم یا بچسبم به شغل دوم ووضع مالیم رو خوب کنم وتشکیل زندگی بدم...درضمن 24سالمه......اصن سوال شده واسم که واسه چی ارشد میخونید دلیلتون روبگیدبلکه ماهم انگیزه پیداکردیم البته این حس منو بچه هایی میدونند که باس خودشون گلیم خودشونو از اب بیرون بکشندوکارکنند ووضعشون رو خوب کنند از لحاظ مالی وگرنه اونایی که پولدارن شاید درک نکنند چی میگم........
خیلی مشتی هستید جوابمو بدید...اگه هم جوابتونو نمیخایید اینجا بصورت عمومی بنویسیدواسم پیام خصوصی بفرسید...وجدانا گیج شدم هم دلم میخاد درس بخونم هم ازطرفی باس وضع مالیم رو خوب کنم موندم این وسط سرگردون.....
;)

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
;)

سلام ,به نظر من الان شروع كني براي ارشد بخوني ,با تايم كاري ,نميرسي , واسه سال بعدي ميرسي ,خودم تجربه كردماااا:D

دوم اينكه , بيست جهارسالته , وقته زنته ديكه :D ,برو دنبال كار دوم ,ترجيحا ازاد باشه , بتوني يه قرون جمع كني , الان خانوما توقعاتشون رفته بالا ,جهار تا كليبس بخواي بخري براشون ,خداتومن ميشه ,حالا خرج هاي خونه و بجه و اينا هم بماند :D

اكه هم خيلي مشتاقي بخوني ,كار نشد نداره , با اراده بخون , ولي خيلي سخته ,شاغل باشي بخوني

اين نظر شخصيه منه ,ديكه خود داني:D

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
;)

بنظر من نخون.این چند سالی که میخوای ارشد بگیری.سابقه کارت زیاد میشه و یه مهندس خوب میشی

و حقوقت چند برابر این میشه.با لیسانس هم وضع آدم خوب میشه.

sanup2006

عضو جدید
تبدیل فوریه و سری فوریه و کلا هر چی راجع به فوریه هست رو نمیفهمم.نه تو ریاضیمهندسی نه تو سیگنال (مومن زاده - تقدسی).:surprised:
پشنهاد اساتید چیه ؟:razz:

llvll.asoud

کاربر ممتاز

تبدیل فوریه و سری فوریه و کلا هر چی راجع به فوریه هست رو نمیفهمم.نه تو ریاضیمهندسی نه تو سیگنال (مومن زاده - تقدسی).:surprised:

واسه ازمون پارسه اماده ميشي؟!:دي
اتفاقا امروز اين دو فصلو خوندم
با تمرين حل كردن زياد راه ميفتي نگران نباش فقط به خودت تلقين نكن بلد نيستي

juvefans

کاربر ممتاز

فصلهای سختی نیست . فقط باید تمرین زیاد حل کنی و سعی کنی به جای استفاده از روابط فرمولی و نکته ، از پایه همه سوالات رو تا انتها حل کنی و خودت به اون نکته برسی .;)

juvefans

کاربر ممتاز
پارسال اینجا من کارنامه هامو قرار میدادم و حس میکنم این کار باعث بشه جو رقابتی خوبی ایجاد بشه .

دوستانی که آزمون شرکت میکنن ، من پیشنهاد میدم کارنامه هاشون با درصد و رتبه هاش رو قرار بدن و نقاط ضعفشون رو قدرت خودشون رو بگن که علتش چی بوده ، اینجوری خیلی میتونید به هم کمک و از تجربه هم استفاده کنید .:)

این حس رقابت هم خیلی به کنکوریا انگیزه میده .;)

llvll.asoud

کاربر ممتاز

پارسال اینجا من کارنامه هامو قرار میدادم و حس میکنم این کار باعث بشه جو رقابتی خوبی ایجاد بشه .

دوستانی که آزمون شرکت میکنن ، من پیشنهاد میدم کارنامه هاشون با درصد و رتبه هاش رو قرار بدن و نقاط ضعفشون رو قدرت خودشون رو بگن که علتش چی بوده ، اینجوری خیلی میتونید به هم کمک و از تجربه هم استفاده کنید .:)

این حس رقابت هم خیلی به کنکوریا انگیزه میده .;)

اره والا همينطوره ولي كسي نيومد جلو:دي

راستي يه سوال پرسيدع بودم كسي جوابگو تشد
مثلا تو كارنامه پارسه نوشته بالاترين تراز مخابرات ٥٠ بعد تراز نفر اول مخابراتو نگاه ميكني ٤٨ هستش! پس كسيكه ترازش ٥٠ شده رتبه صفر مخابراتع؟! قضيش چيه

Kaka_s

عضو جدید
اره والا همينطوره ولي كسي نيومد جلو:دي

راستي يه سوال پرسيدع بودم كسي جوابگو تشد
مثلا تو كارنامه پارسه نوشته بالاترين تراز مخابرات ٥٠ بعد تراز نفر اول مخابراتو نگاه ميكني ٤٨ هستش! پس كسيكه ترازش ٥٠ شده رتبه صفر مخابراتع؟! قضيش چيه

خب فک میکنم تراز مثلا 50 برا کسی باشه که همه درسارو 100% زده باشه و چون نداریم مثلا شده 48. فک کنم اینه دلیلش

llvll.asoud

کاربر ممتاز

خب فک میکنم تراز مثلا 50 برا کسی باشه که همه درسارو 100% زده باشه و چون نداریم مثلا شده 48. فک کنم اینه دلیلش

اخه تراز نفر اول الكترونيكو نكا كني تو گرايش مخابرات ٥٠ شده! ولي نفر اول مخابرات نيستش! نفر اول مخابرات ترازش ٤٨ هستش

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا