گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

jeneral_dj

عضو جدید
دوستان صبح جمعتون بخیر یه سوال.. نمره منفی واسه تمام دروس جمع میشه و بعد تو کل نمره لحاظ میشه؟
یا برا هر درس جداگونس؟ مثلا تو یه درس 4تا درست بزنی و 2تا غلط قاعدتا نباید تاثیری داشته باشه چون پاسخ اشتباه به سه تا نرسیده هنوز... اینجوره؟ اگه اینجور باشه خب ما مجازیم تو هر درس تا دوتا پاسخ شانسی بزنیم البته اگه مطمعن باشیم ک بقیه تست های ک از اون درس زدیم زدیم درست بوده.
و چجوری میشه ک مثلا تو یه درس درصدای اعشاری دست میاد.
کلا یه توضیحی تو این موارد بدین روشن شیم :D

درصد هر درس جدا محاسبه میشه و بوسیله این درصد نمره تراز اون درس محاسبه میشه !!! بعد که نمراه تراز کلیه دروس محسابه شد طبق ضرایب دروس نمره کل حساب میشه !! و این میشه ملاک تعیین رتبه شما!!!!!
اما راجع به این که مجازی هر درس 2 تا اشتباه بزنی!! اینو از کی شنیدی؟؟؟ :eek: تو هر درس حتی یه دونه هم اشتباه بزنی ار درصدت کم میشه!!! شیوه محاسبه درصدم این طوریه :
[h=2](تعداد صحیح ضربدر 3 منهای تعداد غلط ) تقسیم بر تعداد کل تست ضربدر3[/h]حالا شما خودت طبق این فرمول ببین که حتی یه دونه غلطم از درصد اون درست کم میکنه!!!

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام به همه ی بچه های گل باشگاه.

دیروز رفته بودم نمایشگاه تلکام و یه چیزایی دستگیرم شد که بد نیست بدونید.

اونجا همه ی شرکت های بزرگ و کوچیک مخابراتی غرفه داشتن.من هم می رفتم از مسئولین هر غرفه می پرسیدم که تو شرکت شما یه کارشناس ارشد مخابرات سیستم چه کاری انجام میده.هر کدوم هم یه جوابی می دادن.اما چیزی که واسم جالب بود این بود که وقتی مدرک و دانشگاه رو از من می پرسیدن توجهشون جلب می شد و شروع می کردن از من سوال پرسیدن و اکثرا علاقه نشون می دادن که تو اون شرکت مشغول به کار شم.وقتی هم می گفتم که سابقه کار ندارم می گفتن که سعی ما بر اینه که از دانشگاه های شناخته شده تر نیرو جذب کنیم.اما وقتی می گفتم سربازی نرفتم قضیه فرق می کرد و می گفتن بدون سربازی نمی شه همکاری کرد.راستی در مورد درامد هم پرسیدم یه چیزی بین 2.5 تا 4 تومن بود.
به نظر من چیزایی که واسه پیدا کردن یه شغل معمولی مهندسی لازمه سربازی و زبان قویه،چون اکثرا با شرکت های خارجی همکاری دارن و دونستن زبان خیلی مهمه.
خیلی ها می گن که وضع بازار کار خرابه و نمی شه کار پیدا کرد اما من که دیروز چیز دیگه ای دیدم.
اینارو بهتون گفتم که بدونید توپیدا کردن کار درسته در درجه ی اول پارتی و سابقه کار و تخصص و علم مهمه اما دانشگاه محل تحصیل هم یه پوئن بزرگی محسوب می شه که باعث می شه طرف مقابل با دید بهتری به شما نگاه کنه.
شما با موفق شدن تو این کنکور شاید خیلی اتفاقای خوبی رو بتونید تو آینده برای خودتون رقم بزنید.شک نکنید با تلاش بیشتر تو این چند ماه هیچ ضرری نمی کنید.
موفق باشید.

keyhan386

عضو جدید

اونجا همه ی شرکت های بزرگ و کوچیک مخابراتی غرفه داشتن.من هم می رفتم از مسئولین هر غرفه می پرسیدم که تو شرکت شما یه کارشناس ارشد مخابرات سیستم چه کاری انجام میده.هر کدوم هم یه جوابی می دادن.اما چیزی که واسم جالب بود این بود که وقتی مدرک و دانشگاه رو از من می پرسیدن توجهشون جلب می شد و شروع می کردن از من سوال پرسیدن و اکثرا علاقه نشون می دادن که تو اون شرکت مشغول به کار شم.وقتی هم می گفتم که سابقه کار ندارم می گفتن که سعی ما بر اینه که از دانشگاه های شناخته شده تر نیرو جذب کنیم.اما وقتی می گفتم سربازی نرفتم قضیه فرق می کرد و می گفتن بدون سربازی نمی شه همکاری کرد.راستی در مورد درامد هم پرسیدم یه چیزی بین 2.5 تا 4 تومن بود.
به نظر من چیزایی که واسه پیدا کردن یه شغل معمولی مهندسی لازمه سربازی و زبان قویه،چون اکثرا با شرکت های خارجی همکاری دارن و دونستن زبان خیلی مهمه.
خیلی ها می گن که وضع بازار کار خرابه و نمی شه کار پیدا کرد اما من که دیروز چیز دیگه ای دیدم.
اینارو بهتون گفتم که بدونید توپیدا کردن کار درسته در درجه ی اول پارتی و سابقه کار و تخصص و علم مهمه اما دانشگاه محل تحصیل هم یه پوئن بزرگی محسوب می شه که باعث می شه طرف مقابل با دید بهتری به شما نگاه کنه.
شما با موفق شدن تو این کنکور شاید خیلی اتفاقای خوبی رو بتونید تو آینده برای خودتون رقم بزنید.شک نکنید با تلاش بیشتر تو این چند ماه هیچ ضرری نمی کنید.
موفق باشید.
سلام دوست عزیز
ممنونم بابت نوشته بالا امیدوارمون کردی . شما الان دانشجوی ارشد مخابراتی دیگه آره ؟ کدوم دانشگاه قبول شدید ؟

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
Re: گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

موفق باشید.
خدا خیرت بده اقا مهدی خیلی انگیزه و انرژی مثبتی دادی واقعا ب شخصه ازت ممنونم.. :D
در ضمن من معافیت سه برادری دارم.;)

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

موفق باشید.
همه ی این شرکت های کوچیکو بزرگ که گفتین تهرانه. دوست منم خواهرش فارغ التحصصیل خواجه است خیلی بهش زنگ میزنن ولی همش تهرانه. البته یه نمایشگاهم تو قزوین هست الان که صنایع دانش بنیان بودن اکثرن هم برقی ولی خوب نیروی کارشون خیلی محدوده. ولی روبه رشده انصافا صنعت برق خداروشکر. منم هی یه هفته ای بود با خودم میگفتم که چی موندم و قاطی کرده بودم. رفتم پیش دوستم همین حرفای شمارو بهم زد و امیدوارم کرد که تفاوت از زمین تا آسمان است. ایشالا که هرچی خیره. راستی مخابرات میدان من فکر نکنم به اندازه ی سیستم جا باز کرده باشه تو ایران. درسته؟

malih9068

عضو جدید

سلام دوستان:)

هرکی فردا پارسه ازمون داره لطف کنه سوالای کنترلشو بزاره ما هم ببینیم کنترل چی حالیمونه!:D

سلام به همه دوستان!!! آزمونهای پارسه و سنجش از امروزز شروع میشه!! هر کدوم از دوستان که این آزمونا رو میرن اگه زحمتی براشون نیست آزموناشون رو بزارن بقیه هم استفاده کنند!! ممنونتون میشیم همه!!!;)
سلام باشه چشم تا شب سوالات و جوابها رو قرار میدم
اما امروز از خودم ناامید شدم و از انجایی هم که دیشب تا ساعت 4 خواب نرفتم اصلا نتونستم تمرکز کنم و توی حل کردنها دچار مشکل شدم:(

Send from my sony using Taptalk

keyhan386

عضو جدید
سلام.خواهش می کنم.بله سیستم خواجه نصیر می خونم.
من عاشق سیستم هستم تا چند ماه پیش هم داشتم ارشد مخابرات سیستم می خوندم رشته جالبیه . ولی توی دانشگاه بیس بود و به دلیل مشکلاتی انصراف دادم و دارم برای امسال میخونم تا با مخابرات سیستم بخونم . راستی ترم اول چند واحد بهتون دادند ، پیش خوردید فکر کنم فرآیند و dsp را ترم اول جزو دروس اصلی بهتون دادن آره

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
همه ی این شرکت های کوچیکو بزرگ که گفتین تهرانه. دوست منم خواهرش فارغ التحصصیل خواجه است خیلی بهش زنگ میزنن ولی همش تهرانه. البته یه نمایشگاهم تو قزوین هست الان که صنایع دانش بنیان بودن اکثرن هم برقی ولی خوب نیروی کارشون خیلی محدوده. ولی روبه رشده انصافا صنعت برق خداروشکر. منم هی یه هفته ای بود با خودم میگفتم که چی موندم و قاطی کرده بودم. رفتم پیش دوستم همین حرفای شمارو بهم زد و امیدوارم کرد که تفاوت از زمین تا آسمان است. ایشالا که هرچی خیره. راستی مخابرات میدان من فکر نکنم به اندازه ی سیستم جا باز کرده باشه تو ایران. درسته؟
درسته اکثرا تهران هستن و این یه محدودیت و نکته ی منفی حساب میشه اما یه نکته ی مهم دیگه هم اینه که به دلیل تمرکز شرکت ها تو پایتخت شهرهای دیگه می تونن یه بازار هدف خوب باشن و بچه های اون شهر می تونن با سرمایه ی کم و یه شرکت کوچیک پیشرفت کنن.
راستش راجع به مخابرات میدان چیزی نپرسیدم اما نمونه ی آنتن و اینجور چیزا اونجا زیاد دیدم.می تونید لینک زیر رو هم ببینید که مربوط به استخدام شرکت زعیم هست.
http://zaeim.com/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=40706141-115d-49fc-a5b0-b972dc0d39c1
زعیم تو مخابرات مثل قرارگاه خاتم تو عمرانه.خیلی شاخه

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام باشه چشم تا شب سوالات و جوابها رو قرار میدم
اما امروز از خودم ناامید شدم و از انجایی هم که دیشب تا ساعت 4 خواب نرفتم اصلا نتونستم تمرکز کنم و توی حل کردنها دچار مشکل شدم:(

شما کتک میخوای احتمالا. ببین اشتباه منو نکن. من پارسال خیلی شاد بودم. از دوستام بپرس. همش فازم زیر صد بود. حالا خیلی ام تلاش ننکرده بودما ولی تو فضا بودم. روحیه ام عالی بود. این آزمونا برعکس همه که تاثیر مثبت داشت براشون من به خاطربرخورد فوقا لعاده بدی که باهاش داشتم و عدم اگاهی کافی باعث شد هی بد و بدتر بشم. ببین اصلا روش حساب باز نکن. و فقط باعث بشه بیشتر تلاش کنی و روبرنامه باشی و شرایط آزمونو تمرین کنی همین و همین. دیگه نمیدونم چ طوری بگم ولی اصلا امیدو ناامیدیتو مبناشو آزمونا نذار چون به هیچ عنوان معیار درستی نیست و نیست و نیست.

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من عاشق سیستم هستم تا چند ماه پیش هم داشتم ارشد مخابرات سیستم می خوندم رشته جالبیه . ولی توی دانشگاه بیس بود و به دلیل مشکلاتی انصراف دادم و دارم برای امسال میخونم تا با مخابرات سیستم بخونم . راستی ترم اول چند واحد بهتون دادند ، پیش خوردید فکر کنم فرآیند و dsp را ترم اول جزو دروس اصلی بهتون دادن آره
ایشالا که یه جای خیلی خوب قبول میشی.
من چون لیسانس الکترونیک بودم مخابرات 2 رو پیش خوردم.با پیش نیاز این ترم 12 واحد دارم که اینا هستن:فرایند تصادفی،تئوری اطلاعات،مخ 2 و DSP.
کسایی که DSP رو قبلا پاس کردن دیگه نمی تونن اینو وردارن.اینم جالبه بدونید که دروس جبرانی نصف بچه های شبانه شهریه داره که مخ 2 من شد 225 تومن.اینو من تازه فهمیدم.

malih9068

عضو جدید

شما کتک میخوای احتمالا. ببین اشتباه منو نکن. من پارسال خیلی شاد بودم. از دوستام بپرس. همش فازم زیر صد بود. حالا خیلی ام تلاش ننکرده بودما ولی تو فضا بودم. روحیه ام عالی بود. این آزمونا برعکس همه که تاثیر مثبت داشت براشون من به خاطربرخورد فوقا لعاده بدی که باهاش داشتم و عدم اگاهی کافی باعث شد هی بد و بدتر بشم. ببین اصلا روش حساب باز نکن. و فقط باعث بشه بیشتر تلاش کنی و روبرنامه باشی و شرایط آزمونو تمرین کنی همین و همین. دیگه نمیدونم چ طوری بگم ولی اصلا امیدو ناامیدیتو مبناشو آزمونا نذار چون به هیچ عنوان معیار درستی نیست و نیست و نیست.
مرسی دوست عزیز:)
بله دوست عزیز میدونم!
ناامیدیم این بود که مثل بچه ها استرس داشتم!
بعدش هم شب خوب نخوابیدم اصلا تمرکز نداشتم......

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
درسته اکثرا تهران هستن و این یه محدودیت و نکته ی منفی حساب میشه اما یه نکته ی مهم دیگه هم اینه که به دلیل تمرکز شرکت ها تو پایتخت شهرهای دیگه می تونن یه بازار هدف خوب باشن و بچه های اون شهر می تونن با سرمایه ی کم و یه شرکت کوچیک پیشرفت کنن.
راستش راجع به مخابرات میدان چیزی نپرسیدم اما نمونه ی آنتن و اینجور چیزا اونجا زیاد دیدم.می تونید لینک زیر رو هم ببینید که مربوط به استخدام شرکت زعیم هست.
http://zaeim.com/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=40706141-115d-49fc-a5b0-b972dc0d39c1
زعیم تو مخابرات مثل قرارگاه خاتم تو عمرانه.خیلی شاخه
نمیخوام غر بزنما ولی راستش قزوین خ نزدیکه تهرانه و اکثر شرکتای اینطوری یا وضعیت جالبی ندارند و یا به سختی سرپا میمونن. مثلا ساده ترین چیزش قطعات الکترونیکیه که مثلا یه آیسی رو تو قزوین میخری نه تومن میری تهران میخری دو تومن. خوب منی که قزوینم میرم تهران میخرم دیگه. ولی بازم حرف شمارو قبول دارم و میشه امیدوار بود. مرسی بابت پستای مفیدتون. عالی بود

keyhan386

عضو جدید
من چون لیسانس الکترونیک بودم مخابرات 2 رو پیش خوردم.با پیش نیاز این ترم 12 واحد دارم که اینا هستن:فرایند تصادفی،تئوری اطلاعات،مخ 2 و DSP.
کسایی که DSP رو قبلا پاس کردن دیگه نمی تونن اینو وردارن.اینم جالبه بدونید که دروس جبرانی نصف بچه های شبانه شهریه داره که مخ 2 من شد 225 تومن.اینو من تازه فهمیدم.
ممنونم . منم الکترونیک بودم مخابرات قبول شدم ولی جالب بدونی که اصلا پیش نخوردم این یکی از چند مشکلاتی بود که من بادانشگاهی که ازش انصراف دادم داشتم وترم 3 قبل از این که از دانشگاه بندازنم بیرون انصراف دادم :D اونجا کاری نمیکنند که آدم ازش فرار کنه ؟ من که فقط 3 واحد با پایان نامم مونده بود فرار کردم :D

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
ممنونم . منم الکترونیک بودم مخابرات قبول شدم ولی جالب بدونی که اصلا پیش نخوردم این یکی از چند مشکلاتی بود که من بادانشگاهی که ازش انصراف دادم داشتم وترم 3 قبل از این که از دانشگاه بندازنم بیرون انصراف دادم :D اونجا کاری نمیکنند که آدم ازش فرار کنه ؟ من که فقط 3 واحد با پایان نامم مونده بود فرار کردم :D
:D
والا من تازه اول راهم،هنوز کاری نکردن فرار کنم اما 5 روز کلاس دارم اگه ترم بعد هم اینجوری باشه شک نکن فرار می کنم.از غرب باید برم شرق و با احتساب ترافیک روزی حداقل 3 ساعت تو راهم.

علی121

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا من تازه اول راهم،هنوز کاری نکردن فرار کنم اما 5 روز کلاس دارم اگه ترم بعد هم اینجوری باشه شک نکن فرار می کنم.از غرب باید برم شرق و با احتساب ترافیک روزی حداقل 3 ساعت تو راهم.

آقا مارو هم بیچاره کردن...9 واحد تو 4 روز...
چه وضعشه؟؟؟
مثلا میخوان نریم دنبال کار و از طرفی هم چون کار نیست ،صداموون در نیاد
اعصابمو خورد کردن ب خدا:mad:

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
آقا مارو هم بیچاره کردن...9 واحد تو 4 روز...
چه وضعشه؟؟؟
مثلا میخوان نریم دنبال کار و از طرفی هم چون کار نیست ،صداموون در نیاد
اعصابمو خورد کردن ب خدا:mad:
آره به خدا.اصلا جالب نیست این شرایط.حالا منم اول 9 واحد داشتم همون 5 روز !!!!!!!!! یه درس اضافه کردم بهش لا اقل دلم نسوزه.

keyhan386

عضو جدید
شما از غرب تهران به شرق میرفتی .م من از شرق کشور به غرب میرفتم :D یک روز با اتوبوس تو راه بودم از 9 شاید 10 استان عبور میکردم در ضمن فقط دو روز در هفته کلاس داشتم شما چقدر ایام کلاس هات زیاده فکر کنم به ترم 2 نرسیده فرار کنی:D . دوست عزیز شرایط دانشگاه خیلی تاثیر در موفقیت داره که شما این شرایط را خدارو شکر دارید . زبان و مطلب هم بلد باشی 80تا 90 درصد کار حله میمونه همت خودت ایشاله اونم حله . فقط از همون ترم اول راهتو مشخص کن ارشد مثل کارشناسی نیست که بشه اشتباه را به راحتی تو ترم های دیگه جبران کرد .من اونقدر که توارشد فشار درس و دیدم اگه برای کنکور به خودم میدادم الان جای خوب قبول شده بودم واین مشکلات برام پیش نمیاد. خودتو از کلاس جدا کن بچه کلاس فقط به خودشون فکر میکنند با استادی که میخوای پایان نامه کارکنی مدام در تماس باش و ازش بخواه که بهت کاربده چشم بهم بزنی 2سال ردشده و هیچ کاری نکردی . این 2 سال مهمترین دوران تحصیل است اگه خوب بهش برسی مثل من الان غصه این دوسال را نمی خورید. موفق باشید

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
شما از غرب تهران به شرق میرفتی .م من از شرق کشور به غرب میرفتم :D یک روز با اتوبوس تو راه بودم از 9 شاید 10 استان عبور میکردم در ضمن فقط دو روز در هفته کلاس داشتم شما چقدر ایام کلاس هات زیاده فکر کنم به ترم 2 نرسیده فرار کنی:D . دوست عزیز شرایط دانشگاه خیلی تاثیر در موفقیت داره که شما این شرایط را خدارو شکر دارید . زبان و مطلب هم بلد باشی 80تا 90 درصد کار حله میمونه همت خودت ایشاله اونم حله . فقط از همون ترم اول راهتو مشخص کن ارشد مثل کارشناسی نیست که بشه اشتباه را به راحتی تو ترم های دیگه جبران کرد .من اونقدر که توارشد فشار درس و دیدم اگه برای کنکور به خودم میدادم الان جای خوب قبول شده بودم واین مشکلات برام پیش نمیاد. خودتو از کلاس جدا کن بچه کلاس فقط به خودشون فکر میکنند با استادی که میخوای پایان نامه کارکنی مدام در تماس باش و ازش بخواه که بهت کاربده چشم بهم بزنی 2سال ردشده و هیچ کاری نکردی . این 2 سال مهمترین دوران تحصیل است اگه خوب بهش برسی مثل من الان غصه این دوسال را نمی خورید. موفق باشید
اوه اوه آقا شما خیلی بیشتر سختی کشیدی خدایی.ممنون بابت راهنمایی های خوبت دوست عزیز.حتما به توصیه هات گوش میدم.

Army Of One

کاربر بیش فعال

شما که الکترونیک بودین چرا رفتین مخابرات؟
از لحاظ کار وضعیتش بهتره یا صرفا علاقه بوده؟
ممنون میشم دلیلتون رو بگید.

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من چون تو لیسانس دانشگاه آزاد بودم و از ترم اول باید گرایش رو انتخاب می کردم بدون شناخت کافی وارد الکترونیک شدم و بعدا به مخابرات علاقه پیدا کردم.
اما بعد از مخابرات الکترونیک رو دوست داشتم.

malih9068

عضو جدید
25% اول پارسه

25% اول پارسه

دوستان این هم ازمون اول پارسه
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...الات)/page11?p=7917174&viewfull=1#post7917174
راستی یادتون نره صلواتی میباشد;)

ازمون اول بینش و نصیر هفته دیگه است؟

keyhan386

عضو جدید
دوست عزیز
من تو دوران کارشناسی با درس تجزیه و تحلیل و ریاضیات مهندس خیلی حال میکردم کلا با ریاضیات حال میکردم چند ترم هم تو دانشگاه حل تمرین درس سیگنال بودم از چند تا از
استادم تو کارشناسی مشاوره خواستم که گفتن مخابرات ریاضی ترین گرایش برقه من بهش علاقه مند شدم بازار کارش هم میگفتن خوبه نه به اندازه قدرت خوب خودم هم تجربه ارشد مخابرات سیستم رو کسب کردم واقعا ریاضی ترین رشته برقه دوست خوبمون آقای freddy-ele گفتن ترم اول تئوری اطلاعات برداشتن ریاضیات این درس واقعا سخته تو ایران دکتر عارف و دکتر هدتنی اگر مقالاتشون رو دانلود کنید خواهید دید همش ریاضاته دیونه میشی:D همچنین مخابرات تو زمینه های دیگر گرایش ها هم میشه کار کرد مثلا مهندس پزشکی ، پردازش تصویر مثل بچه های الکترونیک ، smart grid مثل بچه های کنترل و قدرت ، زمینه های بیلوژکی و....

keyhan386

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...الات)/page11?p=7917174&viewfull=1#post7917174

سلام دوست عزیز
ممنونم . سوالات کیفیتش خوب نیست اصلا معلوم نیست صورت سوال چیه با گوشی 1200 عکس گرفتی:D بازم از زحمتی که کشیدی کمال تشکر را دارم;)

malih9068

عضو جدید

سلام دوست عزیز
ممنونم . سوالات کیفیتش خوب نیست اصلا معلوم نیست صورت سوال چیه با گوشی 1200 عکس گرفتی:D بازم از زحمتی که کشیدی کمال تشکر را دارم;)
دوست عزیز اسکنر نداشتم اسکنر گوشیم هم درست کار نکرد دیگه عکس گرفتم حالا باز بچه ها میگذارن اما جوابها رو داشته باشین مشخص میشه سوال چیه;)

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دوست عزیز اسکنر نداشتم اسکنر گوشیم هم درست کار نکرد دیگه عکس گرفتم حالا باز بچه ها میگذارن اما جوابها رو داشته باشین مشخص میشه سوال چیه;)

متشكر متشكر
خسته نباشي,آزمون جطور بود؟سطح سوالا؟ آسان سخت متوسط يا جرت و براز غلط غلوط :D

juvefans

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

ساعت آزمون هارو صبح انداختن ؟

Kaka_s

عضو جدید
متشكر متشكر
خسته نباشي,آزمون جطور بود؟سطح سوالا؟ آسان سخت متوسط يا جرت و براز غلط غلوط :D

کلا پارسه تو سوالاش شلوغ بازی زیاد در میاره بخصوص الکترونیک. در کل خیلی نباید رو نوع سوال زوم کرد چرا که اتفاقا از یه جنبه بهتره چون شما یه مدل دیگه سوالارو از یه جزوه یا کتاب دیدید با یه سبک دیگه سوال آشنا میشید و این بنظرم دید آدمو وسیع تر میکنه نسبت به اون موضوع.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا