گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

banooyemehr

عضو جدید
سلام
بنده قدرت هستم
برا ماشین کتاب مدرسان خوبه پوران پژوهشم خوبه
بنظر من که مدرسان بهتره ولی بعضی ها هم میگن پوران بهتره
بررسی بهترین کتاب جهش هست
نوشته اقای علیرضا قاسمی

من بیشتر نیاز به تست دارم پایه ام نسبتا خوبه یکی از بچه های خودمون ماشین وبررسی رو مدرسان معرفی کرده ...تستهای پوران ماشین خوبه؟مدرسان ماشین میگن وقت گیره من بیشتر تست واسه تسلط میخوام خیلی به درسنامه کاری ندارم
واسه بررسی من جهش صدیقی رو دارم خوبه؟مدرسان بررسی چطوره؟کدوم تست خوب داره
من مدار از پوران خیلی راضیم چون طبقه بندی کرده وانواع تست داره واسه تسلط خیلی خوبه

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من دارم خفه میشم. کاش میشد میرفتم یه جایی داااااااااااااااااد میزدم. همه یادشونه من برنامه ریزی میکردم هییییی پشت سر هم؟؟؟ الان از هرچی برنامه ریزیه بیزارم. کاش اونموقع یکی پیدا میشد میگفت پروژمو انجام بدم بعد درس. من مخلوط میذاشتم و فقط روزی یکی دوساعت پروژه حالا تحت فشار استاد بسیار خوب و البته به شدت سخت گیرم دارم له میشم. تا آخر شهریور درگیر پروژم. اصلا ناامید نیستما ولی شرایطم خاصه کاش هیچکس جای من نباشه هیچ وقت. الان نتایجو نگاه میکنم مال بچه هارو میبینم خیلی ظرفیتا کم شده و اگه من از اول مهر شروع کنم... از یه طرف خوشحالم واسه دوستان ک موفق شدن و ازیه طرف کلا ریختم به هم. بعد م یه نفر اونور گفته بود اونا که یونی های خوبن همه افسرده و ناراحتن اخه چرااااا. مگه میشه ادم سر یه کلاس میدانی بشینه خسته بشه نهههههههههههههه نمیشهههههههههه من میخااااااااااااااااااااااااااام وای خیلی داغونم. ببخشید یه مدته جای روحیه دادن همش دارم غر میزنم.
my tears & i

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من دارم خفه میشم. کاش میشد میرفتم یه جایی داااااااااااااااااد میزدم. همه یادشونه من برنامه ریزی میکردم هییییی پشت سر هم؟؟؟ الان از هرچی برنامه ریزیه بیزارم. کاش اونموقع یکی پیدا میشد میگفت پروژمو انجام بدم بعد درس. من مخلوط میذاشتم و فقط روزی یکی دوساعت پروژه حالا تحت فشار استاد بسیار خوب و البته به شدت سخت گیرم دارم له میشم. تا آخر شهریور درگیر پروژم. اصلا ناامید نیستما ولی شرایطم خاصه کاش هیچکس جای من نباشه هیچ وقت. الان نتایجو نگاه میکنم مال بچه هارو میبینم خیلی ظرفیتا کم شده و اگه من از اول مهر شروع کنم... از یه طرف خوشحالم واسه دوستان ک موفق شدن و ازیه طرف کلا ریختم به هم. بعد م یه نفر اونور گفته بود اونا که یونی های خوبن همه افسرده و ناراحتن اخه چرااااا. مگه میشه ادم سر یه کلاس میدانی بشینه خسته بشه نهههههههههههههه نمیشهههههههههه من میخااااااااااااااااااااااااااام وای خیلی داغونم. ببخشید یه مدته جای روحیه دادن همش دارم غر میزنم.
my tears & i

زهدا خانوم شما مگه سال پیش کنکور نداده بودید؟ انتخاب رشته نکردید بله؟
خب شما اگه واسه سال قبل خونده باشید که جلویید.اگه نخونده باشید هم عقب نیستید باور کنید.بهترین زمان برای تموم کردن درسا دو ماه مونده به کنکوره که شما اگه از الان بخونید تا اونموقع صد در صد تمومید.زود تموم کردن درسا اصلا خوب نیستش.ادم بعدش بلاتکلیف میمونه.وقتیم یه مدت تست بزنه از هرچی تسته زده میشه.
یه تجربه بگم من دوستم توی دبیرستان خیلی زرنگ بود.این دوستم سوم دبیرستان که بود کل درسارو واسه کنکور کارشناسی تموم کرده بود حتی مال پیش دانشگاهیارو.بعد یه سال مونده تست میزد طوری که بعد یه ماه کلا زده شد یه مدت طولانی اصلا نخوند.بعد توی کنکور آورد 1200.همین دوستم با درس گرفتن از کارشناسی واسه ارشد خوند و آورد رتبه 6 مهندسی پلیمر

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
زهدا خانوم شما مگه سال پیش کنکور نداده بودید؟ انتخاب رشته نکردید بله؟
خب شما اگه واسه سال قبل خونده باشید که جلویید.اگه نخونده باشید هم عقب نیستید باور کنید.بهترین زمان برای تموم کردن درسا دو ماه مونده به کنکوره که شما اگه از الان بخونید تا اونموقع صد در صد تمومید.زود تموم کردن درسا اصلا خوب نیستش.ادم بعدش بلاتکلیف میمونه.وقتیم یه مدت تست بزنه از هرچی تسته زده میشه.
یه تجربه بگم من دوستم توی دبیرستان خیلی زرنگ بود.این دوستم سوم دبیرستان که بود کل درسارو واسه کنکور کارشناسی تموم کرده بود حتی مال پیش دانشگاهیارو.بعد یه سال مونده تست میزد طوری که بعد یه ماه کلا زده شد یه مدت طولانی اصلا نخوند.بعد توی کنکور آورد 1200.همین دوستم با درس گرفتن از کارشناسی واسه ارشد خوند و آورد رتبه 6 مهندسی پلیمر
سلام.آره کنکوردادم و انتخاب رشته نکردم. من پاسال مدار خوندم کامل وتست نزدم. الک کلاس رفتم. زبان خوندم. سیگنال جلد اول مومن زادهرو فقط رسیدم ی بار بخونم. همینا.خیلی ممنون حرفاتون رو قبول دارم و حتی تجربه کردم قبلا. اما خوب یه هو قاطی کردم دیگه. بیشترین نگرانیم ریاضیه که وضعیتمم صفره توش. چقد دوست داشتم مغناطیسو سرصبر بخونمو لذتشو ببرم. ایشالا که زودتر این پروژه تموم شه. دوستان بازم ببخشید غر زدم . کاش نمیگفتم اصن. در آینده ی نزدیک جبران میکنم.

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام.آره کنکوردادم و انتخاب رشته نکردم. من پاسال مدار خوندم کامل وتست نزدم. الک کلاس رفتم. زبان خوندم. سیگنال جلد اول مومن زادهرو فقط رسیدم ی بار بخونم. همینا.خیلی ممنون حرفاتون رو قبول دارم و حتی تجربه کردم قبلا. اما خوب یه هو قاطی کردم دیگه. بیشترین نگرانیم ریاضیه که وضعیتمم صفره توش. چقد دوست داشتم مغناطیسو سرصبر بخونمو لذتشو ببرم. ایشالا که زودتر این پروژه تموم شه. دوستان بازم ببخشید غر زدم . کاش نمیگفتم اصن. در آینده ی نزدیک جبران میکنم.

اینکه خوندید ولی تست نزدید که بی فایدس. نمیخوندید ولی تست میزدید خیلی بهتر بود :دی
خب با این اوصاف وضع شما خیلی خوبه.جای نگرانی هم نیستش.سریع تموم کنید پروژتونو بعد بخونید. من خودمم پروژه ای که برداشته بودم خیلی سخت بود خیلی هم اذیت شدم. من رتبم 2300 بود شانس داشتم قبول شم حتی یه درصد واسه همون مجبور بودم زود پروژمو تحویل بدم از یه طرفم معرفی داشتم خیلی اذیت شدم.منم پشت کنکورم و هنوز نخوندم.البته دو روز خوندم بعد از جمعه تا به امروز به بهانه اومدن نتایج استراحت کردم ولی میخوام از فردا بخونم. بی جهت اعتماد بنفس خودتونو پایین نیارید. منکه به شخصه اعتماد بنفس درسیم خیلی بالاس حسنش اینه روحیم همیشه بالاس. با اینگه میخوام از فردا شروع کنم و با اینکه سال پیش بغیر از یکم سیگنال هیچی نخوندم ولی باز امیدوارم بهترین نتیجه رو امسال بگیرم. روحیه خیلی مهمه تی ماراتن کنکور

آخرین ویرایش:

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اینکه خوندید ولی تست زدید که بی فایدس. نمیخوندید ولی تست میزدید خیلی بهتر بود :دی
خب با این اوصاف وضع شما خیلی خوبه.جای نگرانی هم نیستش.سریع تموم کنید پروژتونو بعد بخونید. من خودمم پروژه ای که برداشته بودم خیلی سخت بود خیلی هم اذیت شدم. من رتبم 2300 بود شانس داشتم قبول شم حتی یه درصد واسه همون مجبور بودم زود پروژمو تحویل بدم از یه طرفم معرفی داشتم خیلی اذیت شدم.منم پشت کنکورم و هنوز نخوندم.البته دو روز خوندم بعد از جمعه تا به امروز به بهانه اومدن نتایج استراحت کردم ولی میخوام از فردا بخونم. بی جهت اعتماد بنفس خودتونو پایین نیارید. منکه به شخصه اعتماد بنفس درسیم خیلی بالاس حسنش اینه روحیم همیشه بالاس. با اینگه میخوام از فردا شروع کنم و با اینکه سال پیش بغیر از یکم سیگنال هیچی نخوندم ولی باز امیدوارم بهترین نتیجه رو امسال بگیرم. روحیه خیلی مهمه تی ماراتن کنکور
مرسی واقعا. قشنگ روحیه دادین. روحیه که دارم فقط اعصابم خط خطی شده بود اونم به خاطر عقب موندنم از کارایی ک باید تحویل میدادم ولی ندادم از یه طرفم درسم ک ... دیدم عملا هیچی جلو نرفته ییهو ریختم به هم. ایشالا ک شما وبقیه دوستان و خودم خیلی توپ کار کنیم و سال بعد این موقع اشک شوق بریزیم:دی
خیلی ممنون بازم

m6788

عضو جدید
بچه ها این سایتو تازه آشنا شدم نمیدونم شاید شما قبلا دیدینش یگمونم برای زبان خیلی خوبه چون با فیلم زبانو یاد میده و کلا تعاملیه (با یه کلید معنیو تلفظ میاد)و یه چیز خیلی خوبش اینه که خودش یه چیزی مثل جعبه لایتنر داره که هر کلمه رو که معنیشو نگاه کنید میره تو کلماتتون ویدیو هاشم سطح بندی داره و مهمتر اینکه ف ی ل ت ر هم نیست:D
ولی چون کلا انگلیسی به انگلیسه ممکن وقت گیر باشه یکمم کندو سنگینه ولی به گمونم روزی دیدن یه ویدوش خیلی خوبه با لایتنرش.
البت باید ثبت نام کنید اگه پریمیوم هم بشید که دیگه عالیه تلفظم باید براش بکنید.
englishcentral.com

malih9068

عضو جدید
alk1370
عزیز مرسی از راهنمایی های خوبتون و از وقتی که گذاشتین.بله متوجه منظورتون شدم که هرکسی برحسب توانش میفهمه و بستگی به دقت و ظریف کاری هم داره!
به نظرتون ازمونها حتما ثبت نام کنم یا اینگه خودم بخونم
یکم استرسی هستم میترسم سر ازمونها دچار استرس بشم دیگه نخونم
:surprised::(

malih9068

عضو جدید
اینکه خوندید ولی تست زدید که بی فایدس. نمیخوندید ولی تست میزدید خیلی بهتر بود :دی

اره دوست عزیز مهم روحیه است که خیلی توش مشکل دارم یعنی توانایی های خودم رو نادیده میگیرم و بعضی وقتها فکر میکنم خنگم :confused: کاشکی یکم به ما هم روحیه بدین شاید پر انرژی تر شروع کنم:smile:

parisanaderi

عضو جدید
کتابای من ایناس<br />
مدار: پوران پژوهش<br />
ریاضی مهندسی: مدرسان شریف<br />
آمار و احتمال: پارسه<br />
معادلات: نصیر<br />
زبان عمومی: پارسه<br />
الکترونیک: ارشد سپاهان<br />
سیگنال: نصیر<br />
کنترل: پوران پژوهش<br />
مغناطیس: سری برق<br />
فقطم تصمیم دارم همینا رو بخونم هرچه بادا باد
پیش به سوی موفقیت :))))))

bahram1992

عضو جدید
کتابای من ایناس<br />

ماشالا همه درسا رو میخوای بخونی :دی
آمار و زبان وقت نزاری بهتره
مدار هم با یک کتاب خوندن خیلی سخته خوب بتونی نتیجه بگیری

rezaele

عضو جدید
سلام بچه ها
من سال گذشته امتحان دادم و رتبه کنترلم که میخواستم برم بد شد. سال گذشته خوب درس نخوندم و به همین خاطر نتیجه دلخواهی نگرفتم.
به امید خدا از امروز می خوام شروع به خوندن کنم دوستان لطفا کمکم کنید که از چه درسایی شروع کنم.!!!
منابع درسیم هم اینا هستن
ریاضی مهندسی ==راهیان ارشد
معادلات ==راهیان ارشد
کنترل==جهش
تجزیه ==تقدسی
الکترونیک==اسلام پناه
ماشین==مدرسان
لطفا اگه که منابع بهتری واسه درسای بالا هست بهم معرفی کنید
ممنونم از همتون

alk1370

کاربر بیش فعال
my tears & i

میفهمم چی میگی درد این جور پروژه و استاد رو من کشیدم!من از سال قبل درگیر پروژه بودم و همش سر موضوع پروژه با استادم کل کل داشتم تا اینکه بالاخره موفق شدم حرف خودم رو به کرسی بشونم!هفته پیش استادم نمره داد واقعا چقدر بده که اینقدر از دانشجو سر پروژه کار بکشی و آخرش بهش 17 بدی! نفرینت که نمی کنم اما حلالت هم نمیکنم استاد:crying2::crying2::crying2::crying2:

alk1370

کاربر بیش فعال
alk1370
عزیز مرسی از راهنمایی های خوبتون و از وقتی که گذاشتین.بله متوجه منظورتون شدم که هرکسی برحسب توانش میفهمه و بستگی به دقت و ظریف کاری هم داره!
به نظرتون ازمونها حتما ثبت نام کنم یا اینگه خودم بخونم
یکم استرسی هستم میترسم سر ازمونها دچار استرس بشم دیگه نخونم
:surprised::(

سلام دوست عزیز خواهش میکنم
به نظرم اول استرستون رو به هر نحوی هست از بین ببرید چون یه قانونی هست که میگه:

کنکور + استرس =پنجاه بدون پنج!!:D

من خودم هم استرس دارم اما به هر نحوی هست می خوام کم کنم برا همین اینقدر به شما تاکید دارم که استرستون رو کنترل کنید (البته استرس کمش خوبه!)
در مورد آزمون هم به نظر من اگه شرایطش رو دارین حتما ثبت نام کنید ولی به شرط اینکه نتیجه این آزمونها تاثیر منفی روی شما نزاره این آزمونها بیشتر برا کاهش استرس سر جلسه است و گر نه رتبه اینها که اهمیت نداره

alk1370

کاربر بیش فعال
کتابای من ایناس<br />

سلام دوست عزیز این که گفتین فقط تصمیم دارم همین ها رو بخونم هر چه بادا باد فکر کنم خوب نباشه درسته مهمتر از منبع خود شخص هست ولی به هر حال شما میخوای چند ماه از جوونیتو بزاری پای کنکور کم چیزی نیست ها مدارتون که خوبه معادلاتم خوبه سیگنال نصیر اگه منظورتون مهندس تقدسی هست اونم خوبه ولی من با وجو اینکه قدرتی ام اما کتاب الکترونیک سپاهان رو دیدم حدود 1100 صفحه بود فکر کنم بیشتر برا کسی خوبه که یه راست بره سراغ تست چون کتاب راهیان ارشد رو اکثرا راضی بودن به نظرم اونو بخونید بهتره.در مورد کنترل هم که من نظری ندارم و نکته مهم این که آمار پارسه خیلی زیاده برا رشته کامپیوتر خوبه نه برق که دو تا سوال میاد ازش و معمولا یکیش هم اشتباهه! البته حق انتخاب با شماست ولی چون قراره چند ماه بخونید به نظرم منابعی انتخاب کنید که بعد افسوس نخورید موفق باشید.

parisanaderi

عضو جدید
خب من پایه ی الکترونیکم بدنیست چون من دانشگاهمون سخت گیری کافی داشتن (دولتی هستم) آمارو خودمم میدونم زیاده ولی خب یه کم فراموش کردم و واسه مخابرات که زکل یادم رفته بود گفتم حداقل واسه مدار مخابراتی یه یادآوریم بشه
بعدم وقتی نمیتونم بیشتر از این منابع رو بخونم واسه ی خودم استرس الکی ایجاد نمیکنم یه رتبه ی قابل قبول برام کافیه لازم نیست حتما یک بشم ;)

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خب من پایه ی الکترونیکم بدنیست چون من دانشگاهمون سخت گیری کافی داشتن (دولتی هستم) آمارو خودمم میدونم زیاده ولی خب یه کم فراموش کردم و واسه مخابرات که زکل یادم رفته بود گفتم حداقل واسه مدار مخابراتی یه یادآوریم بشه
بعدم وقتی نمیتونم بیشتر از این منابع رو بخونم واسه ی خودم استرس الکی ایجاد نمیکنم یه رتبه ی قابل قبول برام کافیه لازم نیست حتما یک بشم ;)
مدارمخابراتی ربطی به آمار نداره ک. خیلی هم آسونه.

parisanaderi

عضو جدید
والا شما با یه استادی به نام آرش دقیقی نداشتید که همه منبعش انگلیسیه و از اینکه دبیرستان تاحالا رو چی خوندین میاره جلو چشاتون :|

parisanaderi

عضو جدید
Re: گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

ماشالا همه درسا رو میخوای بخونی :دی
آمار و زبان وقت نزاری بهتره
مدار هم با یک کتاب خوندن خیلی سخته خوب بتونی نتیجه بگیری
آمارو اینقدی میخونم که سر آزمون گند نزنه به اعتماد به نفسم
زبانم اندازه دوتا تست که اسمش سفید نباشه :D
بعدم خدا رو چه دیدی اومدیمو زبانش آسون بود بعد باید هی بشینم به خودم فحش بدم
مدارم بیشتر از این وقت ندارم بخونم
همینا رو هم میترسم نرسم تموم کنم چون دیر شروع کردم

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بنظرم زودتر شروع کنید بهتره.برای یکماه مونده به کنکور باید شما درس ها رو کامل بلد باشید و تست بزنید

من پارسال سیگنال رو انداختم یکماه به کنکور نتیجه اش این شد که منفی زدمم.

در مورد استرس هم خودتون یه کاری کنید که استرستون رو مدیریت کنید.دور اول که تست میزنید سعی کنید یاد بگیرید

دور دوم تست که میزنید.زمان بگیرید از خودتون.چون مدیریت زمان مهمه.من خودم پارسال سر جلسه کنکور

حاضر قسم بخورم که 8 تا از تست های کنترل رو واقعا بلد بودم.اما استرس باعث شد که ذهنم قفل بشه

و نتونم 2 تا تست بیشتر بزنم.راجع به الکترونیک هم همینطور واقعا 8 تا سوال بلد بودممم.اما ذهنم قفل شد

اما خوب من امسال یاد گرفتم که تست زیاد کار کنم.بهتون هم توصیه میکنم.کنکور آزمایشی موسسات رو هم دانلود کنید

تست های تالیفی هم حل کنید.چون باعث میشه اعتماد بنفستون بالا بره.من خودم میخوام کنکور آزمایشی موسسات رو

دانلود کنم.که دوستان زحمت کشیدن.و از خودم امتحان بگیرم و درصدهامو بگیرم.اگه هم نتیجه اش هم بد شد عیب نداره

وقتم زیاده میتونم خطاهام رو جبران کنم.من فقط برا پاییز درس معادلات میمونه.

parisanaderi

عضو جدید
Re: گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

بچه ها بنظرم زودتر شروع کنید بهتره.برای یکماه مونده به کنکور باید شما درس ها رو کامل بلد باشید و تست بزنید

در مورد استرس هم خودتون یه کاری کنید که استرستون رو مدیریت کنید.دور اول که تست میزنید سعی کنید یاد بگیرید

دور دوم تست که میزنید.زمان بگیرید از خودتون.چون مدیریت زمان مهمه.من خودم پارسال سر جلسه کنکور

حاضر قسم بخورم که 8 تا از تست های کنترل رو واقعا بلد بودم.اما استرس باعث شد که ذهنم قفل بشه

و نتونم 2 تا تست بیشتر بزنم.راجع به الکترونیک هم همینطور واقعا 8 تا سوال بلد بودممم.اما ذهنم قفل شد

اما خوب من امسال یاد گرفتم که تست زیاد کار کنم.بهتون هم توصیه میکنم.کنکور آزمایشی موسسات رو هم دانلود کنید

تست های تالیفی هم حل کنید.چون باعث میشه اعتماد بنفستون بالا بره.من خودم میخوام کنکور آزمایشی موسسات رو

دانلود کنم.که دوستان زحمت کشیدن.و از خودم امتحان بگیرم و درصدهامو بگیرم.اگه هم نتیجه اش هم بد شد عیب نداره

یعنی اگه فقط آزمون ها رو دانلود کنیم و خودمون از خودمون آزمون بگیریم کافیه؟

malih9068

عضو جدید
سلام دوست عزیز این که گفتین فقط تصمیم دارم همین ها رو بخونم هر چه بادا باد فکر کنم خوب نباشه درسته مهمتر از منبع خود شخص هست ولی به هر حال شما میخوای چند ماه از جوونیتو بزاری پای کنکور کم چیزی نیست ها مدارتون که خوبه معادلاتم خوبه سیگنال نصیر اگه منظورتون مهندس تقدسی هست اونم خوبه ولی من با وجو اینکه قدرتی ام اما کتاب الکترونیک سپاهان رو دیدم حدود 1100 صفحه بود فکر کنم بیشتر برا کسی خوبه که یه راست بره سراغ تست چون کتاب راهیان ارشد رو اکثرا راضی بودن به نظرم اونو بخونید بهتره.در مورد کنترل هم که من نظری ندارم و نکته مهم این که آمار پارسه خیلی زیاده برا رشته کامپیوتر خوبه نه برق که دو تا سوال میاد ازش و معمولا یکیش هم اشتباهه! البته حق انتخاب با شماست ولی چون قراره چند ماه بخونید به نظرم منابعی انتخاب کنید که بعد افسوس نخورید موفق باشید.
دوست عزیز منم سپاهان الکترونیک رو دارم البته مثالها و تستهاش رو میخوام بخونم کتاب اسلام پناه مال کدوم انتشاراته؟

malih9068

عضو جدید

منم بیشتر نگران همین مشکلم یکی از دوستانم پارسال امتحان داده بود خیلی خونده بود میگفت مغزم قفل کرده فقط سوالات رو نگاه میکردم و نتونسته سوالات رو جواب بده الان افسردگی گرفته
معادلات و امارم خوبه فقط نگران ریاضی مهندسی هستم البته معادلات یکم فراره ادم یادش میره

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی اگه فقط آزمون ها رو دانلود کنیم و خودمون از خودمون آزمون بگیریم کافیه؟

من پارسال 3 تا جامع سنجش رو رفتم.بنظر خودم امسال نیازی نمیبینم که 200 تومن بدم باز کنکور بدمم

خودم ار خودم امتحان میگیرم.حالا شما شرکت کن خوبه.آزمونها رو هم دانلود کن و حل کن

malih9068

عضو جدید
دوستان مغناطیس پارسه رو بلدم برای تست بیشتر کدوم کتاب رو بگیرم بهتره
چرا یک کتاب خوب برای کنترل پیدا نمیشه
نظر شما چیه؟
یکی از دوستام مجموعه سوالات کنکور رو بهم داده اون رو کی باید بزنیم اگر نتونستیم تستاش جواب بدیم چی؟:cry:

alk1370

کاربر بیش فعال
دوست عزیز منم سپاهان الکترونیک رو دارم البته مثالها و تستهاش رو میخوام بخونم کتاب اسلام پناه مال کدوم انتشاراته؟

کتاب ایشون مال انتشارات راهیان ارشد هست.البته من که کتاب الکترونیک سپاهان رو نخوندم فقط کتابش رو یه دل سیر نگاه کردم حجمش زیاده ولی بیشتر به نظر من البته برا تست خوبه.(هر چند که کتاب اسلام پناه هم از نظر حجم دو جلدش اندازه همون میشه!)

alk1370

کاربر بیش فعال
دوستان مغناطیس پارسه رو بلدم برای تست بیشتر کدوم کتاب رو بگیرم بهتره
چرا یک کتاب خوب برای کنترل پیدا نمیشه
نظر شما چیه؟
یکی از دوستام مجموعه سوالات کنکور رو بهم داده اون رو کی باید بزنیم اگر نتونستیم تستاش جواب بدیم چی؟:cry:

برا تست کتاب مدرسان به نظرم خوبه چون تستهای برق و فیزیک و ... رو داره

در مورد کتاب کنترل هم که باهاتون موافقم البته با همین کتابهای بازار هم میشه چند درصدی رو تضمین کرد!!

سوال سومتون هم اگه نتونستید مجموعه سوالات رو حل کنید باید اینقدر دوباره درسو بخونید تا بتونید:)
اگه از شروع مطالعه با حل تست جلو برید بهتره چون زمان هست اگه یه وقت دیدین مشکل دارین تو تستها میتونید مجددا مطالعه کنید اما بعضیا تستها رو میزارن برا یکی دو ماه به کنکور که در این صورت اگه نتونن حل کنن تست رو معمولا اعتماد به نفسشون رو از دست می دن!

malih9068

عضو جدید
کتاب ایشون مال انتشارات راهیان ارشد هست.البته من که کتاب الکترونیک سپاهان رو نخوندم فقط کتابش رو یه دل سیر نگاه کردم حجمش زیاده ولی بیشتر به نظر من البته برا تست خوبه.(هر چند که کتاب اسلام پناه هم از نظر حجم دو جلدش اندازه همون میشه!)

پس فرقی نمیکنه یکیش رو خوب بخونیم کافیه

malih9068

عضو جدید
برا تست کتاب مدرسان به نظرم خوبه چون تستهای برق و فیزیک و ... رو داره

در مورد کتاب کنترل هم که باهاتون موافقم البته با همین کتابهای بازار هم میشه چند درصدی رو تضمین کرد!!

سوال سومتون هم اگه نتونستید مجموعه سوالات رو حل کنید باید اینقدر دوباره درسو بخونید تا بتونید:)
اگه از شروع مطالعه با حل تست جلو برید بهتره چون زمان هست اگه یه وقت دیدین مشکل دارین تو تستها میتونید مجددا مطالعه کنید اما بعضیا تستها رو میزارن برا یکی دو ماه به کنکور که در این صورت اگه نتونن حل کنن تست رو معمولا اعتماد به نفسشون رو از دست می دن!

تلاشم رو میکنم و بیشتر تست کار میکنم خیلی ممنونم از راهنماییهای خوبتون
فکر کنم اگر نتونم اونها رو جواب بدم داغون بشم به کنکور نرسم
ببخشید دوستان اینقدر به شما هم استرس وارد میکنم دست خودم نیست اینشالله که بتونم کنترلش بکنم

alk1370

کاربر بیش فعال
پس فرقی نمیکنه یکیش رو خوب بخونیم کافیه

کتاب اسلام پناه تحلیل نظری هست خیلی نیازی به حفظ فرمول نداره اگه میخوان با کتاب سپاهان بخونید جزوه الکترونیک اسلام پناه رو دانلود کنید و روش حل ایشون رو یاد بگیرید و تستها رو با روش ایشون حل کنید اگه جزوه اش رو ندارین بگین بهتون لینک بدم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا