گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
جنیفر؟؟؟؟:eek: juvefans منظورتونه؟:smile:
ایشالا که همه بهترین جا قبول شن یه شیرینی فروشی بزنیم.
من به شخصه دیگه طاقت ندارم.استرس به خط قرمز رسیده.

ها منظورم ايشون بود ,تقصير خودتونه اسماي سخت انتخاب ميكني:redface:

malih9068

عضو جدید
سلام دوستان من تمام منابع رو بر جسب نیازم تهیه کردم و تازه میخوام شروع کنم
به نظرتون دیر شروع کردم یا میتونم خودم رو برسونم؟
به جدول توزیع موضوعی موسسات میشه اعتماد کرد یا نه؟همه مباحث رو کامل بخونیم؟

آخرین ویرایش:

ir_majhool

عضو جدید

سلام
یکم دیر شروع کردی ولی بهترین کار اینه که دور یک سری فصل ها رو خط بکشی
مثلا ماشین درصد۷۵ مطالب رو بخونی ولی مجبوری کل مدار رو خونده باشی چون سوالات مدار برای فصل های بالاتر همه ترکیبی اند
من سال ۹۱ و ۹۲ کنکور دادم. ۱۳ ماه بکوب روزی ۷ ساعت می خوندم. ولی اشتباهم این بود که تا آخر تابستون فقط خوندم و خلاصه نویسی کردم. مدار تموم شده بود ماشین هم همینطور مغناطیس هم نصفش. ولی تست کار نکردم. موقع دوره که شد انگار برای اولین بار بود که اون درسا رو می خوندم. پس به نظرم شما یک فصل بخون ولی ۱۰۰۰ بار تست بزن. من رتبم خیلی بد شد و الان دارم ارشد رو در دانشگاه أزاد می خونم. انشالله برای دکتری جبران می کنم ولی شما اشتباه منو تکرار نکنین.
سوال در مورد منابع هم داشتین بپرسین
ریاضی مهندسی هم بخونین چون خیلی أسونه

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
Re: گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

سلام.. ب نطر من همچین زیادم دیر نیست البته بستگی ب پایتون داره ; گرچه اگر کمی زودتر شروع کرده بودین یکی دو ماه و خودتون رو تو شرایط درس انداخته بودین حالا جسته و گریخته ; مغزتون امادگی درس خوندن رو کسب کرده بود و الان با ذهن بازتری درس رو شروع میکردین.. بهترین کار الان اینه ب نطرم مدار و ریاضی رو ب همراه دوتا درس تخصصی مصلا سیگنال و الک یا ماشین و کنترل حالا بستگی ب گرایشتون داره تا اخر مهرماه ی دور بخونین اابته با این زمان بندی دوماهه کارتون کمی سخته امانشد نداره اگه کاری جز درس ندارین فعلا میتونین با یه برنامه ریزی منظم فقط ذهن و تمرکزتون رو بزارین رو مطالعه فارغ از هر کار دیگه ای.. به تاپیک ناگفته های رتبه های برتر هم حتما سر بزنید و از تجربیات دوستانی ک موفق شدن استفاده کنیدو انگیزه بگیرین.. خلاصه اینکه ناامید نباشین و استرس دیر بودن نگیرین چون هستند دوستانی ک تازه پروژشون تموم شده و میخوان شروع کنن فقط شروع قویو پایداری داشته باشین..
موفق باشید.

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

giga12

عضو جدید
با سلام بچه ها خبر داريد که آقاي مومن زاده در سايتشون سوال و پاسخ هفته براي سيگنال و رياضي مهندسي راه اندازي کرده اند من سوالات يکي از هفته ها براي سيگنال و رياضي مهندسي رو دريافت کرده ام که مربوط ميشه به 25 درصد سوم متاسفانه نتونستم پاسخ دريافت کنم کسي ميتونه پاسخ سوالاتي که از سايت آقاي مومن زاده دريافت کرده رو براي من بذاره پاسخ مربوط هستش به سوالاتي که ضمیمه کردم
http://tinypic.com/view.php?pic=xe3mno&s=8#.U_dLymNAzIV
http://tinypic.com/view.php?pic=n6ovf4&s=8#.U_dMNmNAzIU

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
با سلام بچه ها خبر داريد که آقاي مومن زاده در سايتشون سوال و پاسخ هفته براي سيگنال و رياضي مهندسي راه اندازي کرده اند من سوالات يکي از هفته ها براي سيگنال و رياضي مهندسي رو دريافت کرده ام که مربوط ميشه به 25 درصد سوم متاسفانه نتونستم پاسخ دريافت کنم کسي ميتونه پاسخ سوالاتي که از سايت آقاي مومن زاده دريافت کرده رو براي من بذاره پاسخ مربوط هستش به سوالاتي که ضمیمه کردم
http://tinypic.com/view.php?pic=xe3mno&s=8#.U_dLymNAzIV
http://tinypic.com/view.php?pic=n6ovf4&s=8#.U_dMNmNAzIU

سلام
سوال ریاضی
11.jpg

علی121

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارسال قرار بود ششم بیاد ولی پنجم اومد،امسال هم رتبه هامون یه روز زودتر اومد
آره خب ، برای اینکه سایت شلوغ نشه ،احتمالش هست که یه روز زودتر از زمان تعیین شده بذارن
خدا بخیر بگذرونه

Armin-Z

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
آره خب ، برای اینکه سایت شلوغ نشه ،احتمالش هست که یه روز زودتر از زمان تعیین شده بذارن
خدا بخیر بگذرونه

خوب چه کاریه تاریخ میگن بعد یه روز زودتر میدن، یهو تاریخ ندن دیگه! :surprised::D

Paydar91

کاربر ممتاز
پارسال قرار بود ششم بیاد ولی پنجم اومد،امسال هم رتبه هامون یه روز زودتر اومد

سلام فردی جان..اقا انشالله هر جا قبول شدی جایی باشه که خیر و صلاحت باشه و همچنین سایر دوستان

انگار دل توی دلت نیستا...

بد نیست گریزی بزنیم به پارسال :smile:... پست 2135

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ه-ریزی-تحصیلی-و-کنکور-کارشناسی-ارشد-93/page54

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام پایدار جان.من یکم لب مرزیم واسه همین خیلی استرس دارم که چی می شه.ایشالا که هرچی خیره همون می شه.

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
الان پست 2135 رو دیدم :smile:
یادش بخیر این یه سال چقدر زود گذشت.

Paydar91

کاربر ممتاز
الان پست 2135 رو دیدم :smile:
یادش بخیر این یه سال چقدر زود گذشت.

اره والله..چقدر که موها سپید نشد (به قول شاعر
موی سپید را فلکم رایگان نداد

این رشته را به نقد جوانی خریده‌ام:cry:)

اقا کلا این یه سال همش پر از تنش و استرس بود..از قبل کنکور بگیر تا بعدش که خودت درصد ها رو حساب کردی و بعدش اعلام نتایج اولیه الان هم که این طور...انشالله با قبولی جایی که میخوای خستگی تمام این روزا از تنت در بیاد.منتظرم برگردم خبر قبولیتو انشالله مخابرات خواجه ببینم هر چند هر جای دیگه هم باشه چیزی از ارزش هات کم نمی کنه :smile:.

سال دیگه هم انشالله قسمت ما بشه.

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
اره والله..چقدر که موها سپید نشد (به قول شاعر
موی سپید را فلکم رایگان نداد

این رشته را به نقد جوانی خریده‌ام:cry:)

اقا کلا این یه سال همش پر از تنش و استرس بود..از قبل کنکور بگیر تا بعدش که خودت درصد ها رو حساب کردی و بعدش اعلام نتایج اولیه الان هم که این طور...انشالله با قبولی جایی که میخوای خستگی تمام این روزا از تنت در بیاد.منتظرم برگردم خبر قبولیتو انشالله مخابرات خواجه ببینم هر چند هر جای دیگه هم باشه چیزی از ارزش هات کم نمی کنه :smile:.

سال دیگه هم انشالله قسمت ما بشه.
ممنون پایدار جان.شما که ایشالا امسال می ترکونید و ما هم از موفقیت بچه های امسال کلی ذوق می کنیم.

amir3620

عضو جدید
این همه استرس عجیبه نتایج میاد دیگه چه عجله ای ؟ انشاالله قبول می شیدو.............. امیدوارم باپذیرشتون این تایپیک رو فراموش نکنید و با روحیه تر به راهنماییهای خوبتون ادامه بدهید .................. و ازتون می خوام قبول شدید بعد یک مدتی از وضعیت دانشگاهتون بگید خوابگاه- سلف- نحوه تدریس و مشکلات و اساتید خوب .......... ... تا ماهم بتونیم با یک نگاه دقیق تر انتخاب کنیم مثلا برای من وضعیت خوابگاه و اساتید دانشگاهها و سطح علمی شون خیلی مهمه ...........

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من یه خرده تو درس خوندن گیج شدم.کنترل و سیگنال و مدار رو تموم کردمم.ریاضی هم تقریبا تموم کردم

اما نمیدونم.بعد اینا چیکار کنم؟؟؟بنظرتون بازم هر فصل رو بصورت جداگانه بخونم.یا وقتم رو بذارم رو تست فقط؟؟

bahar-control

عضو جدید
بچه ها من یه خرده تو درس خوندن گیج شدم.کنترل و سیگنال و مدار رو تموم کردمم.ریاضی هم تقریبا تموم کردم

اما نمیدونم.بعد اینا چیکار کنم؟؟؟بنظرتون بازم هر فصل رو بصورت جداگانه بخونم.یا وقتم رو بذارم رو تست فقط؟؟

ميشه بگيد چجوري تموم كردين؟:eek: كي شروع كرده بودين؟

malih9068

عضو جدید
سلام.. ب نطر من همچین زیادم دیر نیست البته بستگی ب پایتون داره ; گرچه اگر کمی زودتر شروع کرده بودین یکی دو ماه و خودتون رو تو شرایط درس انداخته بودین حالا جسته و گریخته ; مغزتون امادگی درس خوندن رو کسب کرده بود و الان با ذهن بازتری درس رو شروع میکردین.. بهترین کار الان اینه ب نطرم مدار و ریاضی رو ب همراه دوتا درس تخصصی مصلا سیگنال و الک یا ماشین و کنترل حالا بستگی ب گرایشتون داره تا اخر مهرماه ی دور بخونین اابته با این زمان بندی دوماهه کارتون کمی سخته امانشد نداره اگه کاری جز درس ندارین فعلا میتونین با یه برنامه ریزی منظم فقط ذهن و تمرکزتون رو بزارین رو مطالعه فارغ از هر کار دیگه ای.. به تاپیک ناگفته های رتبه های برتر هم حتما سر بزنید و از تجربیات دوستانی ک موفق شدن استفاده کنیدو انگیزه بگیرین.. خلاصه اینکه ناامید نباشین و استرس دیر بودن نگیرین چون هستند دوستانی ک تازه پروژشون تموم شده و میخوان شروع کنن فقط شروع قویو پایداری داشته باشین..
موفق باشید.

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

سلام
یکم دیر شروع کردی ولی بهترین کار اینه که دور یک سری فصل ها رو خط بکشی
مثلا ماشین درصد۷۵ مطالب رو بخونی ولی مجبوری کل مدار رو خونده باشی چون سوالات مدار برای فصل های بالاتر همه ترکیبی اند
من سال ۹۱ و ۹۲ کنکور دادم. ۱۳ ماه بکوب روزی ۷ ساعت می خوندم. ولی اشتباهم این بود که تا آخر تابستون فقط خوندم و خلاصه نویسی کردم. مدار تموم شده بود ماشین هم همینطور مغناطیس هم نصفش. ولی تست کار نکردم. موقع دوره که شد انگار برای اولین بار بود که اون درسا رو می خوندم. پس به نظرم شما یک فصل بخون ولی ۱۰۰۰ بار تست بزن. من رتبم خیلی بد شد و الان دارم ارشد رو در دانشگاه أزاد می خونم. انشالله برای دکتری جبران می کنم ولی شما اشتباه منو تکرار نکنین.
سوال در مورد منابع هم داشتین بپرسین
ریاضی مهندسی هم بخونین چون خیلی أسونه

خیلی ممنون دوستان عزیز از تیرماه یکم درسها رو نگاه کردم اما جدی نخوندمشون گرایش الکترونیک میخوام امتحان بدم الان الکترونیک و مدار رو شروع کردم به همراه ریاضی مهندسی اگر بخوام موفق بشم و یک دانشگاه خوب قبول بشم تا پایان مهر ماه چه درسهایی رو تموم کنم که تست ها رو شروع کنم

malih9068

عضو جدید

وای تازه شروع کردم شما تموم کردین؟چطوری خوندی تموم کردی؟

malih9068

عضو جدید
دوستانی که امشب نتایجشون میدن امیدوارم قبول بشن و لطف کنن ما رو هم راهنمایی کنن تا بهتر نتیجه بگیریم
الان این دوستموم تموم کرده دچار استرس شدم
چطوری بخونم که رتبه ام 200 بشه

alk1370

کاربر بیش فعال
خیلی ممنون دوستان عزیز از تیرماه یکم درسها رو نگاه کردم اما جدی نخوندمشون گرایش الکترونیک میخوام امتحان بدم الان الکترونیک و مدار رو شروع کردم به همراه ریاضی مهندسی اگر بخوام موفق بشم و یک دانشگاه خوب قبول بشم تا پایان مهر ماه چه درسهایی رو تموم کنم که تست ها رو شروع کنم

سلام دوست عزیز چون می خوان الکترونیک شرکت کنید حتما حتما سیگنال رو هم به مجموعه مطالعاتیتون از همین الان اضافه کنید چون من از خیلی از دوستان شنیدم که به خاطر حجم زیاد و نکات زیاد سیگنال نرسیدن خوب بخونن این درس رو
ببینید درس الکترومغناطیس و کنترل رو اگه حتی درصد کم هم داشته باشی باز هم خیلی عقب نمی افتی از بقیه (چون اکثرا درصد کم می زنن) ولی اگه الکترونیک و سیگنال رو متوسط نزنی رتبه ات خیلی جابجا میشه به نظرم مشابه همین وضعیت هم تو گرایش قدرته که اونها باید رو ماشین و بررسی سرمایه گذاری کنند تا سختی سوالای کنترل و الکترومغناطیس رو جبران کنند!به نظر من بهترین کار اینه که با این درسها شروع کنی مدار و ریاضی مهندسی و الکترونیک و سیگنال
موفق باشی

alk1370

کاربر بیش فعال
وای تازه شروع کردم شما تموم کردین؟چطوری خوندی تموم کردی؟

این نکته رو در نظر بگیرین که نحوه خوندن هر کسی با بقیه فرق می کنه شاید ایشون با یه بار خوندن یه بحثی مسلط شدن به اون موضوع در حالی که مثلا من خودم خیلی جاها رو باید n بار بخونم تا یاد بگیرم اما دوستانم یک بار می خونند یاد میگیرند پس کیفیت مهمه (البته خدای نکرده منظورم این نبود که ایشون خوب نخوندن ها در حالت کلی منظورم نحوه مطالعه بود)

alk1370

کاربر بیش فعال
دوستانی که امشب نتایجشون میدن امیدوارم قبول بشن و لطف کنن ما رو هم راهنمایی کنن تا بهتر نتیجه بگیریم
الان این دوستموم تموم کرده دچار استرس شدم
چطوری بخونم که رتبه ام 200 بشه

به نظر من اگه با این مباحث دچار استرس میشین حتما اینترنتتون رو محدود کنید چون تا کنکور معمولا این مباحث هست و باز هم همون بحث بالایی که گفتم که نحوه خوندن هر کس فرق می کنه

اینم بگم که استاد مدار و کنترلم همیشه می گفت دوران دانشجوییش مثلا امتحان کنترل داشتن میگفت از دوستام می پرسیدم که شما چقدر خوندین هر کدوم می گفتن ما سه بار اگاتا رو خوندیم دو بار بنجامین کو n بار جزوه کلاسی رو خوندیم و هزار بار نمونه سوالات رو حل کردیم و ... ولی استادم می گفت من همه امتحاناتم رو فقط یک بار می خوندم ولی تو همون یک بار چنان دقیق می خوندم که نکته ای نبود از زیر دستم در بره!آخرشم میگفت نمره هام همیشه از دوستام که n بار می خوندن بیشتر می شد.پس دیدین همش برمیگرده به نحوه مطالعه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا