گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aein22

عضو جدید
واقعا برنامه ریزی کردن و باهاش پیش رفتن خیلی سخته..من یه ذره شروع کرده بودم...اانم کاراموزی دارم توی یکی از بزرگترین کارخونه های ایران..هیچی دیگه صب باید ساعت 6 بلند شم تا ساعت 4 سر کار...ایشالاه بتونم برنامه ای بریزم بتونم یه کاریش بکنم هیچی نخونم بدبخ میششششم

alk1370

کاربر بیش فعال
مولا علی (ع) می فرمایند : ای مومن ! علم و ادب قیمت و بهای توست ، پس در به دست آوردن آنها تلاش کن ، ‏هرچه علم و ادب تو زیادتر گردد ارزش و عظمت تو بیشتر میشود ، توسط علم و آگاهی به طرف خدا ‏راهنمایی میشوی و به واسطه ادب بهتر میتوانی در خدمت پروردگارت قرار گیری و بنده به واسطه ‏ادب خدمت میتواند ولایت و قرب الهی را به دست آورد ، پس نصیحت را بپذیر تا از عذاب الهی ‏نجات یابی

شب قدر خدا به دنبال بهانه ای برای بخشش بندگان است امشب تو بهانه بخشش گناهانم باش یا علی . . .

حق الناس تنها چیزی است که در قیامت با شفاعت هم حل نمیشود

پس ای دوست آنچه از من بر دل داری در این شب قدر ببخش
التماس دعا

آخرین ویرایش:

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام آره برای گرایش قدرت نوشته شده ولی میتونی درسهای گرایش خودت رو با ماشین و بررسی جایگزین کنی
موفق باشی

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام فایل زیر هم یک فایل اکسل برنامه ریزی کنکور ارشد هست که برای رشته مهندسی صنایع نوشته شده ولی می تونید درسهاش رو با درسهای مهندسی برق جایگزین کنید یک فایل pdf هم داره در مورد نحوه کار با این فایل اکسل! نمودار پیشرفت تحصیلی هم داره به نظر من که جالبه شما هم امتحان کنید

http://s3.picofile.com/file/7416444622/Moshavere_Barnamerizi_Konkur_Arshad_Sanaye_System_Va_bahrevari_www_ieun_ir_.rar.html

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام فایل زیر هم یک فایل اکسل برنامه ریزی کنکور ارشد هست که برای رشته مهندسی صنایع نوشته شده ولی می تونید درسهاش رو با درسهای مهندسی برق جایگزین کنید یک فایل pdf هم داره در مورد نحوه کار با این فایل اکسل! نمودار پیشرفت تحصیلی هم داره به نظر من که جالبه شما هم امتحان کنید

http://s3.picofile.com/file/7416444622/Moshavere_Barnamerizi_Konkur_Arshad_Sanaye_System_Va_bahrevari_www_ieun_ir_.rar.html
این همون دفتر برنامه ریزی قلم چیه.:دی تازه اون کامل ترم بودش. به نظرم اگه از دبیرستانتون مونده برید کپی کنید چنتا که تا کنکور بس باشه. خ خوبه. قیمت الانشم 7تومنه که خوب ما به اون تعداد برگه نیاز نداریم.

amir3620

عضو جدید
تفاوتهای کتب مدار جهش - راهیان و پوران چیه؟هرکدوم برای چه سطح درسی وکسب چه درصدی مفیدند؟

alk1370

کاربر بیش فعال
تفاوتهای کتب مدار جهش - راهیان و پوران چیه؟هرکدوم برای چه سطح درسی وکسب چه درصدی مفیدند؟

سلام من خیلی با تجربه نیستم که بگم اما اکثر کتاب های کنکوری موسسات رو یا دارم یا دیدم و بررسی کردم و کلا آدم سی ریشی هستم برا خرید کتاب همه اینهایی که میگم رو اکثرا از تو کل تاپیکهای اینجا خوندم!!

برای مدار اکثر دوستان اینجا برای کسانی که سطح ضعیف یا متوسطی داشتند کتاب پوران رو پیشنهاد می کردند البته الان که دو جلدش به خصوص جلد دوم فصل فرکانسهای طبیعی اشتباهاتش برطرف شده و کلا کاملتر و بهتر شده کتاب راهیان هم چون درسنامه خوبی نداره (البته کتاب من مربوط به دو سال قبل هست شاید چاپ جدید کتاب راهیان درسناهمه اش هم خوب شده باشه اما من ندیدم چاپ جدیدشو) واسه تست اکثرا پیشنهاد می کردند و کتاب جهش هم کتاب بدی نیست اما به تنهایی مناسب نیست به نظر من البته منم چاپ دو سال قبلشو دیدم اما شنیده بودم چاپ جدیدش دو جلدی شده ولی خبر ندارم

اگه من میخواستم منبع انتخاب کنم (حمل بر تبلیغ نشه خدای نکرده) درسنامه پوران و تست راهیان یا درسنامه مدرسان و تست راهیان رو می خوندم حداقل این سه کتاب تو کنکور ارشد برق شناخته شده تر هستند بازم نظر دوستان با تجربه تر رو جویا بشید با آرزوی موفقیت

آخرین ویرایش:
سلام بچه ها
امیدوارم که حالتون همجوره خوب باشه
دوستان من تازه عضو شدم .وامسال میخوام برا ارشد بخونم اگه راهنمایی میتونید به منم برسونید که الان چطور باید شروع کنم البته از اول مرداد.
سپاس

amir3620

عضو جدید
سلام به انجمن کنکوری ارشد برق خوش امدی. دوست عزیز اولین گام شناخت دقیقی از سطح درسی خود در دروس مختلف است و گام دوم انتخاب منابع مناسب با توجه به همین پایه درسی است پس اول سطح درسی خودت رو بررسی کن سپس می تونی با توجه به اون منابع مناسب رو از تایپیک زیر انتخاب و سپس اقدام به تهیه کنی.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/545495-معرفی-منابع-ارشد-برق-94

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه عاملی باعث شده که من تصمیم بگریم با قدرت بخونم تا قبول بشم و یه سری اشتباهاتمو جبران کنم
از امروز شروع میکنم به صورت جدی

همه موفق باشید

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
یه عاملی باعث شده که من تصمیم بگریم با قدرت بخونم تا قبول بشم و یه سری اشتباهاتمو جبران کنم

همه موفق باشید

عرفان عاملتو بگو شاید منم یه تکونی به خودم بدم :دی

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
Re: گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

همه موفق باشید
اغا ما نیاز داریم ب همچین انگیزه هایی ..البته منم خودم یکی دوتا عامل دارم ک باعث شده حسابی انگیزه بگیرم اما چ خوبه همه دوستان بیان ب همه روحیه بدن .. منم این یک ماهو ک ماه رمضون شد نشد درست بخونم اما از فردا با قدرتتتتت..;)

Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که از فردا به مادرم گفتم.اگه ساعت 7:30 از خواب بیدار نشدم.با زور کتک از خواب بیدارم کنه

ولی خداییش ماه رمضون خیلی بده.تمام سیستم خواب و خوراک و مطالعه ام بهم خرده

ولی ایشالله فردا یه تکونی بخودم میدم.از 8 میرم کتابخونه تا 2 بعدازظهر

6 ساعت برام بسه.چون مطالب پارسال رو یادمه

بعدازظهرشم آزادم.

mahboobeh

عضو جدید
سلام دوستان.
من توی ماه رمضون اصلا نتونستم بخونم. وقتی میخونم سردرد میشم و چشمام درد میگیره. اما قاطع میگم که هر روزشو با سرزنش خودمو افسوس گذروندم. نمیدونم چه کنم؟؟؟ :(
به نظرتون صبر کنم ماه رمضون تموم بشه یا نه دیر میشه؟؟؟( میدونم که خیلی دیر دارم میپرسمو یه هفته دیگه بیشتر نمونده!!:redface:)

Armin-Z

کاربر ممتاز
سلام دوستان.
من توی ماه رمضون اصلا نتونستم بخونم. وقتی میخونم سردرد میشم و چشمام درد میگیره. اما قاطع میگم که هر روزشو با سرزنش خودمو افسوس گذروندم. نمیدونم چه کنم؟؟؟ :(
به نظرتون صبر کنم ماه رمضون تموم بشه یا نه دیر میشه؟؟؟( میدونم که خیلی دیر دارم میپرسمو یه هفته دیگه بیشتر نمونده!!:redface:)

سلام
اگه اوایل ماه رمضان بود پیشنهاد میکردم که توی روز بیشتر به خواب و استراحت بپردازید و بعد از افطار تا سحر مطالعه میکردید، اما الان با توجه به اینکه چیز زیادی از ماه باقی نیست، با توجه به اینکه با این کار ساعت بدن کمی طول میکشه تا هماهنگ بشه و دوباره باید برگردید به حالت عادی فکر نمیکنم مناسب باشه
پیشنهادم اینه که اوایل صبح هر جقدر که میتونید مطالعه کنید تا این چند روز باقی مانده بگذره و دیگه بعد از ماه رمضان با توان بیشتر شروع ادامه بدید

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
Re: گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

سلام دوستان.
همونطور ک جناب ارمین گفتن بهتره حداقل طرف صبح ک پرانرزی تر و شاداب تر هستین یه درسو شروع کنین ..من خودم همینکارو کردم ..با اینکه ب قول شما هرروزش ک میگذشت خودمو سرزنش میکردم ک چرا نشد طبق برنامه پیش برم.. اما واقعا نمیشد حس ضعفو سردردو.. بهرحال نگران نباشید ماه ک تموم بشه میتونین ی خورده ب ساعت مطالعتون اضافه کنین و جبران عقب افتادگی هارو بکنین..موفق باشید

Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk

enstien

عضو جدید
سلام بچه ها
امیدوارم که حالتون همجوره خوب باشه
دوستان من تازه عضو شدم .وامسال میخوام برا ارشد بخونم اگه راهنمایی میتونید به منم برسونید که الان چطور باید شروع کنم البته از اول مرداد.
سپاس

سلام به اینجا هم سر بزنید تا رتبه های دوستانی که منابعشون رو معرفی کردن ببینید اینجوری بهتره

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ندسی-برق-انجمن-مهندسین-ایران-در-کنکور-ارشد-93

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام به همه بچه های گل.

خود من پارسال کل ماه رمضون رو درس نخوندم،یعنی نمی شد بخونم.همین هم باعث شد تا عذاب وجدان و انتظار واسه شروع دوباره بهم یه انگیزه ای بده که تا آخرین روز کنکور بدون خستگی درس بخونم.

اگر تا امروز درست درس نخوندید اصلا نگران نباشید.از اونجایی که حدود یه هفته تا آخر این ماه مونده به نظر من سعی کنید تو این یه هفته واسه خودتون این آمادگی ذهنی ایجاد کنید که قراره بعد ماه رمضون بترکونید.

خوبه که شبا به اینکه کجا دوست دارید قبول شید فکر کنید و خودتون رو تو اون شرایط ببینید.اینجوری به اوج انگیزه می رسید.

اصلا هم از کنکور ترسید،پارسال این موقع من واقعا هیچی بلد نبودم و شرط می بندم شرایط اکثر شما از شرایط پارسال من بهتره.

درسته رتبه ی من اونی که می خواستم نشد اما شک نکنید که شما هم اگر تلاش کنید نتیجه ای خیلی بهتر از من می گیرید.

امیدوارم همتون موفق شید.

enstien

عضو جدید
سلام دوستان.
به نظرتون صبر کنم ماه رمضون تموم بشه یا نه دیر میشه؟؟؟( میدونم که خیلی دیر دارم میپرسمو یه هفته دیگه بیشتر نمونده!!:redface:)[/QUOTE

سلام منم اوایل همینجوری بودم منتها دیگه از سحر تا 11 میخوابم از اون موقع تا افطار 4 5 ساعتی میخونم :cap:
به نطرم درس نخوندید هم نخوندید دیگه .
ارزش نداره خودتون رو سرزنش کنید کی با سرزنش کردن خودش به جایی رسیده که شما بخواید دومیش باشید

mahboobeh

عضو جدید
ممنون از راهنمایی هاتون دوستان.
امیدوارم بعدا بتونم این روزهای از دست رفته رو جبران کنم. شایدم شروع کردم یه چند ساعتی وقتایی که حالم بهتر بود خوندم,نمیدونم. در کل ممنون.:D

Joe_Bel

کاربر ممتاز
بچه ها خوندن درس رو در این ماه رو زیاد جدیدی نگیرید من قبلا تو این ماه درس خودنم اما چون بازده توانایی یادگیری کم است موثر نبود حتی ممکنه (البته خدای نکرده و بلا به دور و...) آدم مریض بشه و وضع هم از این بدتر بشه

------------------------------
یه عده از بچه ها برنامه خواب و بیداری شون توی این ماه تغییر کرده، مثلا شب تا سحر بیدارن و سحر تا افطار خواب. خب طبیعتا این دوستان باید برنامه شون رو همون شب تا سحر اجرا کنن. ولی اکثریت بقیه که زندگی شون روال قبلی رو طی میکنه، بهتره که از بعد از سحرشون استفاده کنن و همچنین بعد از افطار. مثلا از بعد از سحر تا حدود ساعت های 11 و 12 ظهر. و بعد از اون دیگه آف باشید . تا بعد افطار . بعد از افطار باز می تونید شروع کنید تا حدود ساعت های 12 شب . این میتونه یه برنامه ای باشه که خیلی اذیت کننده نیست و میزان ساعت ها شم مناسبه. (کپی شده از اینجا)

آخرین ویرایش:

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم اصلا لای هیچ کتابیو باز نکردم ینی اصلا نمیکشم که بخونم
واقعا هم استرس دارم نمیدونم اصلا بعدش میرسم و وقت میشه چیزایی که باید بخونمو یا نه
راستی اگه یه سری درسارو مث ماشینو الکترونیکو حذف کنم نخونم بازم میتونم انتظار رتبه خوب یا متوسط مثلا در حد 900 تا 1200 داشته باشم؟

M@HY@R93

عضو جدید
سلام دوستان گل بخصوص دوستای پر تلاشم عبادتهای همتون قبول
ایشالا همگی موفق بشین در کنکور
بچه ها فقط حداکثر ماه اول درس خوندن سخته.بعدش میوفتی رو قلتک و دروس رو تیکه تیکه میکنین و میکشینشون.

خلاصه خوب بخونید که خدا هیچ زحمتی رو بی نتیجه نمیزاره.
همگی موفق باشین
......!!!

navidba

عضو جدید
واقعا هم استرس دارم نمیدونم اصلا بعدش میرسم و وقت میشه چیزایی که باید بخونمو یا نه
راستی اگه یه سری درسارو مث ماشینو الکترونیکو حذف کنم نخونم بازم میتونم انتظار رتبه خوب یا متوسط مثلا در حد 900 تا 1200 داشته باشم؟

هر درسیو حذف کنی بجز زبان و آمار خیلی ضرر می کنی...سعی کن حداقل یک قسمت از ماشین رو بخونی واسه 10 15 درصد...اگه 10 15 درصد بزنی بقیه درسام خوب بزنی رتبه زیر 300 هم میشه اورد...

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

میرسی بابا
80 درصد چه ها از مهر شروع میکنن و رتبه خوبی میارن
نا امید نشو
من خدم آبان شروع کردم به خوندن
فکر اینو نکن همه از تو جلوان و اینو بدون هرکسی تو زندگیش مشکلی پیش میاد که شاید نرسه بخونه یکی امروز نتونسته بخونه یکی یه هفته قبل کنکور .از هفته دیگهه استارت بزن روزی دو ساعتو شروع کن
موفق باشی

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هر درسیو حذف کنی بجز زبان و آمار خیلی ضرر می کنی...سعی کن حداقل یک قسمت از ماشین رو بخونی واسه 10 15 درصد...اگه 10 15 درصد بزنی بقیه درسام خوب بزنی رتبه زیر 300 هم میشه اورد...

زیر 300؟؟
خوب زدن یعنی چند درصد؟؟

میرسی بابا
80 درصد چه ها از مهر شروع میکنن و رتبه خوبی میارن
نا امید نشو
من خدم آبان شروع کردم به خوندن
فکر اینو نکن همه از تو جلوان و اینو بدون هرکسی تو زندگیش مشکلی پیش میاد که شاید نرسه بخونه یکی امروز نتونسته بخونه یکی یه هفته قبل کنکور .از هفته دیگهه استارت بزن روزی دو ساعتو شروع کن
موفق باشی

شما از آبان شروع کردی رتبتون چند شد؟؟
من تو دانشگاه درسارو خوب نخوندم ینی از پایه مشکل دارم اول فک کنم طول بکشه یاد بگیرم بعد تست بزنم
دوستای خودم پارسال از تابستون شروع کردن آزمونای سنجشو مدرسانم میرفتن ولی رتبشون 3000- 4000 شد:-(
ممنونم همچنین

behnoosh.feizi

عضو جدید
سلام.من تازه وارد هستم.از همه کسایی که برای کمک وقت میذارن ممنونم.یه خواهشی داشتم از کسایی که نتیجه خوبی از کنکور کارشناسی ارشد داشتن.میخواشتم راهنماییم کنید.خیلی سر در گم شدم.نمیدونم چه موسسه ای واسه آزمون خوبه؟ آزمون اینترنتی هم شرکت کنم با فقط حضوری؟ و اینکه تازه الان یادم افتاده واسه کنکور بخونم و وقت کم باعث شده از ترس دارم سکته میکنم.ممنون میشم جواب بدید.موفق باشید.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا