گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fjfj

عضو جدید
سلام دوستان
دارم درخواست ارشد بدون آزمون میدم. برای تعیین اولویت هام می خواستم بدونم مخابرات و مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی اصفهان و فردوسی مشهد چطورین؟ کسی اینجاها بوده؟ کسی اطلاعی داره؟
مرسی.

مهندس توی چه سایتی باید درخواست بدیم

xzsawq21

عضو جدید
ببخشید سوال 66 کنترل که آقای فتحی حل کرده در دو منحنی دوم PM همواره مثبت است و لذا حلقه بسته همواره پایدار است یعنی استنباط من از PM اینجا اشتباه است؟

اینا که ادعا میکنن استادن هنوز نتونستن حل کنن . بعد موندم طراح این سوالا داده ما حل کنیم ؟؟؟ !!؟!؟!!

مدیر عزیز شما اگه دوست داشته باشید میتونید جعلی نبودن id من رو از برخی دوستام بپرسین.
اگه اجازه بدید فقط بدون ذکر نام یه جواب کوتاه بدم.

دوست عزیز من هم کلاس مدار هم کنترل این استاد رو رفتم. هیچ وقت دوست ندارم رو تعصب حرف بزنم و تعصب نیست فقط حق رو میگم.
میشه ازت بپرسم اگه ایشون انقد ادم بدیه و بی دانش چرا اکثر سوالای سخت تاپیک رفع اشکال کنترل رو دوست من آرمین که کلاسشونو رفته بود و سال قبل موفق به رتبه خوب شد به شما جواب داده؟
من که تابستون شاگرد ایشون بودم کاملا در جریانم داستان چیه...
اگه تو کامنت ها بگردی ایشون از تابستون گفته بود امسال کلید نمیدم.یکی چون یه استادایی تبلیغات خودشونو رو پاسخش میکردن و میذاشتن تو نت.و مهم ترین دلیل این که سر یه سوال کنترل سال قبل که دقیق یادم نیست کدوم بود (شاید 63) بدترین و زشت ترین توهین هارو به ایشون کردند...و ایشون دقیقا اولین بار همون موقع تو کامنت ها گفتن که از سال بعد جواب نمیدم.
همین الانش تو سایت یه سری اساتید بدترین توهینا بهشون میشه...اونوقت تو جمع دو سه نفری بچه ها هم وقتی ما از اساتید دیگه حرف زدیم همیشه لفظ "دوستان "رو گفتن و همه رو میگفتن با دانش اند.
تو کلاس یک کلمه بد نگفتن از هیچ کی هیچ وقت اسم نگفتن و گفتن "دوستان"
من اولین بار توسط دوستم وقتی به ایشون معرفی شدم در عین حیرت نه تنها پیشنهاد ندادن کلاسشو برم بلکه چون راه دور بودم گفتن " اشکال نداره بیا موسسه من لینک میدم از بچه ها جزوه رو بگیر"....ولی من ترجیح دادم برم.
برای من همیشه ایشون یه الگو بوده...
که با ذوق تمام نکته های اکتشاافی راث رو که خودشون پیدا کرده بودن گفتن....

مدیر من حتی یک کلمه اسم نگفتم تبلیغ شه .فقط این دوستان میدونن منظورم چیه.باز هر طور شما صلاح میدونین!
ولی تهمت به دیگران رو هوا خوب نیست.

xzsawq21

عضو جدید
بچه هاا خوب من رسما نابود شدم رفت...

ریاضی 16

مدار 22

کنترل 2.77

سیگنال 38

الکترونیک 27.78

ببین با هم میریم کوبانی کلی گریه میکنیم! والا منم خیلی خوندم پوستم کنده شد اما دوست داشتم از بهار میخوندم اما سرباز بودم و تابستون تمام شد متاسفانه بعضی درسها تا آذر هم گرفتار یادگیریشون بودم اما تلاش کردم. من خودم فهمیدم اشتباهم چی بوده!

zavareh89

عضو جدید
مدیر عزیز شما اگه دوست داشته باشید میتونید جعلی نبودن id من رو از برخی دوستام بپرسین.

دوست عزیز من هم کلاس مدار هم کنترل این استاد رو رفتم. هیچ وقت دوست ندارم رو تعصب حرف بزنم و تعصب نیست فقط حق رو میگم.
میشه ازت بپرسم اگه ایشون انقد ادم بدیه و بی دانش چرا اکثر سوالای سخت تاپیک رفع اشکال کنترل رو دوست من آرمین که کلاسشونو رفته بود و سال قبل موفق به رتبه خوب شد به شما جواب داده؟
اگه تو کامنت ها بگردی ایشون از تابستون گفته بود امسال کلید نمیدم.یکی چون یه استادایی تبلیغات خودشونو رو پاسخش میکردن و میذاشتن تو نت.و مهم ترین دلیل این که سر یه سوال کنترل سال قبل که دقیق یادم نیست کدوم بود (شاید 63) بدترین و زشت ترین توهین هارو به ایشون کردند...و ایشون دقیقا اولین بار همون موقع تو کامنت ها گفتن که از سال بعد جواب نمیدم.
همین الانش تو سایت یه سری اساتید بدترین توهینا بهشون میشه...اونوقت تو جمع دو سه نفری بچه ها هم وقتی ما از اساتید دیگه حرف زدیم همیشه لفظ "دوستان "رو گفتن و همه رو میگفتن با دانش اند.
من اولین بار توسط دوستم وقتی به ایشون معرفی شدم در عین حیرت نه تنها پیشنهاد ندادن کلاسشو برم بلکه چون راه دور بودم گفتن " اشکال نداره بیا موسسه من لینک میدم از بچه ها جزوه رو بگیر"....ولی من ترجیح دادم برم.

مدیر من حتی یک کلمه اسم نگفتم تبلیغ شه .فقط این دوستان میدونن منظورم چیه.باز هر طور شما صلاح میدونین!

سلام دوست عزیز . خیلی از دوستان منم با ایشون کلاس داشتن و از دانش ایشون تعریف کردن ولی حرف ماها یه چیز دیگس این که ایشون و سایر اساتید معروف کنترل حتی یه پاسخ کلیدی هم نمیتونستن بدن؟
در ضمن من پارسال حل ایشونو دیدم تا اونجا که یادمه خیلی معمولی و تستی بوده و حل کامل نبوده چجوری از چنین حلی میخواسته سوء استفاده بشه؟

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

والا من به کسی توهین نکردم . و نمیدونم منظور شما کیه ؟!؟!
من بیشتر منظورم از سختیه سوالا بود .
در کل اگه حرفم توهین آمیز بوده . من شرمنده ام . قصد توهین به اساتید کنترل نداشتم .

سلام دوست عزیز . خیلی از دوستان منم با ایشون کلاس داشتن و از دانش ایشون تعریف کردن ولی حرف ماها یه چیز دیگس این که ایشون و سایر اساتید معروف کنترل حتی یه پاسخ کلیدی هم نمیتونستن بدن؟
در ضمن من پارسال حل ایشونو دیدم تا اونجا که یادمه خیلی معمولی و تستی بوده و حل کامل نبوده چجوری از چنین حلی میخواسته سوء استفاده بشه؟
اخه من نمیدونم ولی یکی از دوستای من خودش میگفت دیقیقا حل ایشون اومد حل فلانی هم اومد عین همون...نمیدونم دقیقا ولی مثلا خب وقتی خودشون نمیخوان نباید یه سایت دیگه حلشونو بذاره رو سایتش و روش تبلیغ موسسه خودشو بزنه...
اره دیدم خیلی خلاصه بود...راستش من که کلاس رفته بودم از روش حل فقط سر در اوردم...ولی خب یه جاهاییش دیگه مثلا میخواستن توضیح بدن میشه درس دو ساعته سر کلاس ما...مثلن سوال اخر...
ولی تا اونجا که من یادمه بیشتر تصمیم برای جواب ندادن حرفای بد بعضی از بچه ها تو وبلاگشون سال قبل بود بخاطر چند سوال...
ولی همون طور که خودت میگی خیلیییها جواب ندادن....یا اصن هرگز نمیدن...
من فقط چیزی که ازشون دیدم تو این 6 ماه اون آدم بده نبود خداییش که بقیه دارن میگن

والا من به کسی توهین نکردم . و نمیدونم منظور شما کیه ؟!؟!
من بیشتر منظورم از سختیه سوالا بود .
در کل اگه حرفم توهین آمیز بوده . من شرمنده ام . قصد توهین به اساتید کنترل نداشتم .
نه دوست من.من منظورم حرف دوستی بود که شما ازش نقل و قول کردین.شما ببخش.

agarin

عضو جدید
سلام. بچه ها کسی دفترچه D رو نداره؟؟؟
یا کلید بر اساس دفترچه D.

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام. بچه ها کسی دفترچه D رو نداره؟؟؟
یا کلید بر اساس دفترچه D.

درود دوست هم استانی:)

دفترچه D فکر نکنم باشه خود سنجش هم یه دفترچه زده فکر کنم C باشه یکی هم مدرسان داده فکر کنم E بود شما گزینه صحیح که یادته حتما هر دفترچه ای باشه مهم نیست

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام دوستان این فیلم های مکتب خونه برای تقویت پایه خوبه یا نه؟!!

وحیدایکس

کاربر بیش فعال

دوست عزیز شماهم برا سال اینده باز میخوای شرکت کنی? خوشحالم ک هستن دوستانی ک هنوز هم امید دارن و عقب نشینی نکردن.. والا منم امسال نتیجه نشد اونی ک میخاستم.. دلایلشم خوب دستم اومد و کلی تجربه پیدا کردم یکیش هم همین ضعف در پایه ریاضیات و محاسبات..یکی هم اینکه برنامه مشخصی برا جلو بردن دروس نداشتم و هر چند وقت یه بار سبک مطالعمو عوض میکردم و تقریبا تا دوهفته ب کنکور داشتم فصلهایی ک باقیمانده بود رو میخوندم و روزای اخرم بخاطر استرس ناشی از اینکه مرور و تست زنی مناسبی نداشتم فشار عجیبی روم وارد کرد و باعث شد کلا با حالت ناامیدانه برم سرجلسه.. و خیلی اشتباهات دیگه ک این اواخر پی بهشون بردم..اما بهرحال ناامید نیستم و خیلی ب ادامه تحصیل علاقه دارم ی جورایی نمیشه ازش دل کند..امیدوارم امسال هم در کنار هم بتونیم با برنامه ریزی بهتر و تجاربی ک دست اوردیم سال موفقیت رو رقم بزنیم..البته اگه باز شانس ما سوالات از حالت عادی خارج نشن مث امسال..

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

tutia.p

عضو جدید

دفترچه D فکر نکنم باشه خود سنجش هم یه دفترچه زده فکر کنم C باشه یکی هم مدرسان داده فکر کنم E بود شما گزینه صحیح که یادته حتما هر دفترچه ای باشه مهم نیست
چرا اتفاقا مال من هم D بود

alk1370

کاربر بیش فعال
دوست عزیز شماهم برا سال اینده باز میخوای شرکت کنی? خوشحالم ک هستن دوستانی ک هنوز هم امید دارن و عقب نشینی نکردن.. والا منم امسال نتیجه نشد اونی ک میخاستم.. دلایلشم خوب دستم اومد و کلی تجربه پیدا کردم یکیش هم همین ضعف در پایه ریاضیات و محاسبات..یکی هم اینکه برنامه مشخصی برا جلو بردن دروس نداشتم و هر چند وقت یه بار سبک مطالعمو عوض میکردم و تقریبا تا دوهفته ب کنکور داشتم فصلهایی ک باقیمانده بود رو میخوندم و روزای اخرم بخاطر استرس ناشی از اینکه مرور و تست زنی مناسبی نداشتم فشار عجیبی روم وارد کرد و باعث شد کلا با حالت ناامیدانه برم سرجلسه.. و خیلی اشتباهات دیگه ک این اواخر پی بهشون بردم..اما بهرحال ناامید نیستم و خیلی ب ادامه تحصیل علاقه دارم ی جورایی نمیشه ازش دل کند..امیدوارم امسال هم در کنار هم بتونیم با برنامه ریزی بهتر و تجاربی ک دست اوردیم سال موفقیت رو رقم بزنیم..البته اگه باز شانس ما سوالات از حالت عادی خارج نشن مث امسال..

آره منم برای سال بعد میخونم و امسال یه چند ماهی خوب مطالعه داشتم اما بعدش یه وقفه ای افتاد بینش و خراب شد همه چی اما نا امید نیستم و مسئولیت کامل قبول نشدنم رو! به عهده میگیرم و با تلاش و تجربه زیاد!:smile:برای سال بعد می خونم.گرایشم کنترل هست شما الکترونیک میخونی درسته؟ منم مثل شما فکر ادامه تحصیل ندادن آزارم میده شدید!

jeneral_dj

عضو جدید
آره منم برای سال بعد میخونم و امسال یه چند ماهی خوب مطالعه داشتم اما بعدش یه وقفه ای افتاد بینش و خراب شد همه چی اما نا امید نیستم و مسئولیت کامل قبول نشدنم رو! به عهده میگیرم و با تلاش و تجربه زیاد!:smile:برای سال بعد می خونم.گرایشم کنترل هست شما الکترونیک میخونی درسته؟ منم مثل شما فکر ادامه تحصیل ندادن آزارم میده شدید!

دوستانی که تصمیم گرفتن سال بعد بخونن ، فقط یه چیزو بدونید ، از همین امروز هم شروع کنید باز روزای آخر میگید کاش یه مقدار وقتی بیشتری داشتم میتونستم بیشتر بخونم !!!! بهتون بگم تاریخ شروع کردنتون رو عقب نندازید !!!! نگید تابستون میخونم ، بعد که تابستون اومد نگید الان که ماه رمضونه ، بعدش شروع میکنم !!!! این جوری مهر میشه و شما تازه استارت میزنید ، بعدش مثل من میشید ، از کنکور میاید بیرون طراح رو فحش میدید ،!;)

چیزی هم راجع به کنکور امسال بگم ، جز درس کنترل خطی بقیه دروس به نظر من مشکلی نداشت ( راجع به مغناطیس نمیتونم نظر بدم ) و اگه من نتونستم بزنم یا واسه این بوده که بلد نبودم یا واسه این بوده که از لحاظ روانی آمادگی نداشتم !!!! موفق باشید

پویان ط

عضو جدید

اقلا پارسال ادم میدونست چ درسهایی رو باید بخونه . ضرائب مشخص بود . همه چی معلوم بود . حالا سختی خوندن و سایر مسائل بود .امسال کسی بخواد بخونه نمیدونه اصلن چی بخونه .

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

سلام ...
اول خواستم بگم نه ولی دیدم که نوشتی برای تقویت پایه نظرم عوض شد از یک طرف جلسه درسا کمتر از 30 جلسه است این یعنی با یک ماه می تونی حداقل یک بار فیلم ها رو نیگاه ، ( تقریبا هر جلسه یک ساعت و نیم ظول میکشه !!!) ... البته اینو بگم داخلشون زیاد دنبال نکته کنکوری نباش و حاشیه های هم داره که برای کنکور نمیاد اما برای تقویت پایه عالیه ...

وحیدایکس

کاربر بیش فعال

اقلا پارسال ادم میدونست چ درسهایی رو باید بخونه . ضرائب مشخص بود . همه چی معلوم بود . حالا سختی خوندن و سایر مسائل بود .امسال کسی بخواد بخونه نمیدونه اصلن چی بخونه .
متوجه منظورت نمیشم دوست عزیز.. خب ضرائب و گرایشات ک همیشه ثابته در مورد منابع هم ک تو این انجمن دوستان همیشه بهترین منابع رو برا مطالعه معرفی میکردن..

متوجه منظورت نمیشم دوست عزیز.. خب ضرائب و گرایشات ک همیشه ثابته در مورد منابع هم ک تو این انجمن دوستان همیشه بهترین منابع رو برا مطالعه معرفی میکردن..

سازمان سنجش گفته سال بعد دکترا و ارشد تغییر خواهد کرد!!!!!!

agarin

عضو جدید

سلام .من اینکه کدوم گزینه رو زدم رو دارم ولی جواب هایی که دادم یادم نیست. مشکل همینه:D

maryam.mm

عضو جدید
سلام
دوستان من زبان و الکترونیک و خراب کردم (افتضاحححححححححح ) منفی شدم

ریاضی44
نجزیه22
مدار 11
کنترل 10
بررسی قدرت 22
به نظرتون امیدی هست به قبول شدنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.ببخشید اقای مهندس گفته فقط برق تغییر میکنه یا بقیه رشته ها هم؟!

چه تغییراتی؟

واقعا? چ تغیراتی? میشه ی لینک بدین?

برای دیدن اطلاعیه به لینک زیر برید ...
ولی هنوز تو سایت خود سنجش چیزی منتشر نشده!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

وحیدایکس

کاربر بیش فعال

برای دیدن اطلاعیه به لینک زیر برید ...
ولی هنوز تو سایت خود سنجش چیزی منتشر نشده!
ممنون.. جریان مصاحبه چیه? زیاد کامل نبود.. میشه اگه جزییاتشو کسی میدونه دقیق تر توضیح بده ک بفهمیم اصلا ارزش داره دوباره بشینیم چند ماه عمرمون تو این شرایط خراب بزاریم رو درس? تغیرات شامل چ چیزهایی میشه دقیقا?

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون.. جریان مصاحبه چیه? زیاد کامل نبود.. میشه اگه جزییاتشو کسی میدونه دقیق تر توضیح بده ک بفهمیم اصلا ارزش داره دوباره بشینیم چند ماه عمرمون تو این شرایط خراب بزاریم رو درس? تغیرات شامل چ چیزهایی میشه دقیقا?

هنوز قراره چه تغییراتی ایجاد بشه رو دقیقا کسی نمیدونه چون سازمان سنجش اینو قطعی نکرده .ولی تا اونجا که من خوندم به احتمال زیاد تغییرات تو پذیرش هستش .اگه تو نظرات هم ببینید اکثرا میگن تغییرات شاید منظور مصاحبه ای شدن بشه ولی بعید میدونم مصاحبه رو برای دانشجوی ارشد بزارن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا