گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fjfj

عضو جدید
دارلینگتون

دارلینگتون

الان دوباره حل کردم , تو تقسیم سوتی دادم سر جلسه

مشاهده پیوست 231429

توی کتاب کاردانی به کارشناسی هم دقیقا همین دو ترانزیستوری ها رو یکی از نوع دارلینگتون گفته که ترانزیستور عقبی چون پی ان پی هست کل دو ترانزیستور هم پی ان پی می شه فقط بتا در بتا ضرب شده و بتا ترانزیستور جدید می شه قبل از کنکورم دیده بودم منم re1 زدم چون دقیقا یادم بود حالا باغستانی اگه به جای معادل رفته بود همین می شد ولی بازم سنجش ملاکه

سایت تخمینه رتبه رایگان البته نمی دونم چرا الان باز نمی شه دیشب می شد
http://bargharshad.blogfa.com/page/takhmin

tutia.p

عضو جدید
این خوبه
http://92.242.195.129/Sanjeshserv_Arshad_Prediction92/Index.aspx

انصافا حتما امتحان کنید حتی می گه کدوم دانشگاه ها و چه رشته هایی قبول می شید خیلی خوبه

من امتحان کردم ولی الکیه یه چیزای عجیب غریب میده . برا تراز 3500 میزنه روزانه مخابرات و الکترونیک صنعتی اصفهان قبولی!!

jeneral_dj

عضو جدید
سلام دوستان ، سوال 45 مدار ، من دو روزه تو غصه هستم چرا اشتباه تحلیلش کردم !!! الان میبینم درست تحلیل کردم !!!! با دفترچه مدرسان میشه گزینه 4 !!! واقعا که بعضی ازین استاتید نماها چه میکنن !!!! الان اصلاحیه گذاشته تو سایت مهندس تقوی فک کنم یه قربانی نامی بود !!!
خودمم الا میخوام با نرم افزار شبیه سازی کنم ببینم چی میشه جوابش ولی همون 4 میشه !!!

qmars10

عضو جدید
من امتحان کردم ولی الکیه یه چیزای عجیب غریب میده . برا تراز 3500 میزنه روزانه مخابرات و الکترونیک صنعتی اصفهان قبولی!!
بااین درصدا 38 ریاضی
20 ماشین
15 مدارمنطقی میزنه
روزانه خواجه داغونه داغون:smile:

yakuzaturk

عضو جدید
دوستان تو الکترونیک این مقاومت زنر جوابش مگه این نیست
25/13 و RL>1 تو مدرسان یه چی دیگه زده!!!!!!!!!

iran-eng11

عضو جدید
کسی تونست سوالای مشتقات جزئی ریاضی رو بزنه؟
من که اصلا مشتقات جزئی رو نفهمیدم
راهنمایی میکنید چطوری یادش بگیرم؟!

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تو مشتقات جزیی نسبتا قوی بودم . ولی سبک سوالات مشتقات امسال خیلی متفاوت بود با سالهای قبل .
اصلا منظور سوالو نمیفهمیدم

iran-eng11

عضو جدید
من تو مشتقات جزیی نسبتا قوی بودم . ولی سبک سوالات مشتقات امسال خیلی متفاوت بود با سالهای قبل .
اصلا منظور سوالو نمیفهمیدم
من مدرسان و پارسه رو خوندم
وقتم محدود بود زیاد روش وقت صرف نکردم
یعنی یه روز فوقش دو روز یه مبحث رو بخونم تستاشو نگاه کنم دستم میاد چطور حل میشه
اما مشتقات جزئی رو اصلا تو کلم نمیرفت!
شما هم از شیدفر خوندی؟

qmars10

عضو جدید
من مدرسان و پارسه رو خوندم
وقتم محدود بود زیاد روش وقت صرف نکردم
یعنی یه روز فوقش دو روز یه مبحث رو بخونم تستاشو نگاه کنم دستم میاد چطور حل میشه
اما مشتقات جزئی رو اصلا تو کلم نمیرفت!
شما هم از شیدفر خوندی؟

رفیق من حال کردم با سوالای مشتق جزییش درسته که فقط یکیشو حل کردم ولی همونطور که آقای طراح میخوست فهمیدم همچین چیزی هم حالیم نیس;):smile:

jeneral_dj

عضو جدید
سلام بچه ها خوبین؟ کسی اینجا هس که بخواد برا سال بعد بخونه؟

سلام ، من هنوز وضعیتم معلوم نیست ، دوبار کنکور دادم ولی هدفم شریف بود نهایتش تهران ، الان نمیدونم میخوام چیکار کنم!!! نمیدونم برم خدمت ، نرم خدمت ، برم فردوسی ، نرم فردوسی ، اصلا ارشد نخونم ، دوباره ارشد بخونم !!! فعلا باید یه چند روزی بگذره ببینم چیکار کنم !!!
دیشب با مهندس تقدسی یه چند دقیه حرف میزدم ، ایشون کلی ازم شاکی شد که چرا موفقیتو فقط تو شریف رفتن میبینی؟؟؟ بهم گفت اگه مشهدی بودم 99 درصد میرفتم همون فردوسی ، بنده خدا گفت خیلی ناراحت شدم که فک میکنی باید بیای تهران تا بتونی موفق بشی !!!

keyhan386

عضو جدید
سلام ، من هنوز وضعیتم معلوم نیست ، دوبار کنکور دادم ولی هدفم شریف بود نهایتش تهران ، الان نمیدونم میخوام چیکار کنم!!! نمیدونم برم خدمت ، نرم خدمت ، برم فردوسی ، نرم فردوسی ، اصلا ارشد نخونم ، دوباره ارشد بخونم !!! فعلا باید یه چند روزی بگذره ببینم چیکار کنم !!!
دیشب با مهندس تقدسی یه چند دقیه حرف میزدم ، ایشون کلی ازم شاکی شد که چرا موفقیتو فقط تو شریف رفتن میبینی؟؟؟ بهم گفت اگه مشهدی بودم 99 درصد میرفتم همون فردوسی ، بنده خدا گفت خیلی ناراحت شدم که فک میکنی باید بیای تهران تا بتونی موفق بشی !!!
سلام دوست عزیز
حالا اگر قرار شد برید فردوسی چه رشته و گرایشی ایشاا... ؟

power4ever

عضو جدید
دوستان بی خیال کنکور ، بیاید از زمانمون لذت ببریم الان برنامتون چیه
من یه دو هفته دیگه میرم سربازی ، بچه ها اگه فیلم خوب سراغ دارید بگید تا نگاه کنم البته دانلود نه سینما
اگه هم کتاب خوب سراغ دارید بازم بگید مثل کیمیاگر باشه

jeneral_dj

عضو جدید
سلام دوست عزیز
حالا اگر قرار شد برید فردوسی چه رشته و گرایشی ایشاا... ؟

الکترونیک دیجیتال یا آنالوگ
مخابرات سیستم یا میدان
مهندسی پزشکی احتمالش کمه برم ولی به عنوان آخرین گزینه شاید بهش فک کردم

keyhan386

عضو جدید
دوستان بی خیال کنکور ، بیاید از زمانمون لذت ببریم الان برنامتون چیه
من یه دو هفته دیگه میرم سربازی ، بچه ها اگه فیلم خوب سراغ دارید بگید تا نگاه کنم البته دانلود نه سینما
اگه هم کتاب خوب سراغ دارید بازم بگید مثل کیمیاگر باشه
سلام دوست عزیز
کتاب : توان بی پایان آنتونی رابینز
فیلم : چه ژانری دوس دارید ؟

keyhan386

عضو جدید
الکترونیک دیجیتال یا آنالوگ
مخابرات سیستم یا میدان
مهندسی پزشکی احتمالش کمه برم ولی به عنوان آخرین گزینه شاید بهش فک کردم
پس پیاده شو باهم بریم :D منم اگر فردوسی رو بیارم میرم . وگرنه از خدمتم نصفش مونده تموم میکنم بعد دوباره روز از نو روزی ازنو

power4ever

عضو جدید
سلام دوست عزیز
کتاب : توان بی پایان آنتونی رابینز
فیلم : چه ژانری دوس دارید ؟

سلام کیهان جون فرق نمیکنه فقط ترسناک نباشه
فیلمی که آخرش آدم بگه عجب فیلمی
حیف که هر کدوممون یه جای ایرانیم و گرنه دست جمعی میرفتیم کوه نوردی

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها خوبین؟ کسی اینجا هس که بخواد برا سال بعد بخونه؟

من صد در صد سال دیگه با تمام قوا میحنگم گرایش کنترل هم شرکت می کنم!و کلا فکر اینکه ارشد و دکتری رو از یه دانشگاه معتبر نداشته باشم هم آزارم میده و خدا شاهده اگه حتی میلیاردر هم باشم بدون کسب تحصیلات عالی اصلا زندگی بهم نمیچسبه!!! و گر نه همه میدونیم درس خوندن تو ایران عاقبتش چیه (البته فعلا!) ولی من که هر کاری می کنم اصلا حتی یه لحظه هم نمیتونم به این فکر کنم که ارشد و دکتری نخونم! هر کی هم پایه باشه برا برنامه ریزی منم هستمممممممممممممممممم.

keyhan386

عضو جدید
سلام کیهان جون فرق نمیکنه فقط ترسناک نباشه
فیلمی که آخرش آدم بگه عجب فیلمی
حیف که هر کدوممون یه جای ایرانیم و گرنه دست جمعی میرفتیم کوه نوردی
فیلم کمدی اگه دوس داشتی " احمق و احمق تر 2" اومده دان کن ببین .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا