گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rezaele

عضو جدید
آقا حالا هی من بگم.این کنکور کنکور سختی و وقت بسیار کم.اصلا وقت نمیکنید حل کنید.به نمره است نه درصد و ظرفیت.حتی اگر ۱۲ نفر ظرفیت بدن اگر فقط ۶نفر نمره رو بگیرن همون ۶نفر قبولن.میگن ۳۰%از نمره امتحان

خیلی ها میگن شبیه سوالات برق..شبیه بووووووووود اما دیگه نیست.
واقعا میگم وقتتون رو برای آزاد بذارین بیشتر میارزه. حالا از من گفتن بود.بعد نگین مهندسی پزشکی بودی نگفتیاااااا
بازار این کار تو ایران افتضاح. پسرای دانشگاه ما همه شدن بازار یاب.هرکس هم رفته بیمارستان با پارتی بوده که ۲سال طرح میگذرونن و بعدم کسی استخدام نمیشه.چون چندتا بیمارستان هست یا هر بیمارستان چند نفر میخوان؟!
پسرهای سایت فکر شغل آینده باشن.شما با لیسانس و فوق گرایش های برق هر شهرک صنعتی شمارو به عنوان تکنسین هم میپذیره اما یه مهندسی پزشکی فقط در حوزه خودش کار گیرش میاد.هدفتون فقط ارشد نباشه.به فکر شغل آینده باشید.از طرفی مهندسی پزشکی ها همه میخوان ارشد برق بگیرن چون با تحصیلات برق میتونین کار مهندسی پزشکی انجام بدین اما با تحصیلات مهندسی پزشکی کسی کار برقی بهتون نمیده.
حالا میخواین برین سر جلسه برین.من حرفی ندارم.حسابی هم تلاش کنید اما بعد نگین این چه کنکوریه. چون کنکورش خیلیییییی......

انشالله همه موفق باشند
بعضی وقتا میشه آدم از همه طرف بدشانسی میاره من خودم سال دوم هست که کنکور دادم ولی هر دو خراب شد
اللان هم دیگه وقتی مجبور باشیم به هر چیزی که باشه قانع میشیم
من که هم آزاد شرکت میکنم و هم کنکور وزارت بهداشت ثبت نام میکنم تا اینکه ببینم چی بشه بالاخره دیگه خسته شدم دوسال شرمنده خانوادم شدم

yakuzaturk

عضو جدید
آقا ببینید اینا درسته
کنترل
راث -----ناپایدار
اون s به توان n -----من زدم گزینه 1 و 3
مدار
تونن----3/2
یه خازن C خواسته بود---- 2 بدست آوردم
ریاضی
یه همچین چیزی که هر دو طرف مثبت بودtanhl=kn
اون مشتق از تبدیل فوریه
منهای f منهای x در f پریم
الکترونیک
فرکانس پایین 4/3 بدست اوردم
فیدبک 5.5

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان ببخشید میام تو بحثتون
ی مقاله پلیمری دارم میخونم الکتریکی شده
کسی میدونه اینا چی هستن اصلا؟ من که سر در نمیارم
the premittivity and dielectric loss in the frequency range (....) were measured an LCR meter type AG-43 11 B Ando Electric,Japan

Piruz-68

عضو جدید
بچه ها این سوال معادله حرارت مربوط به شرایط مرزی مسائل اشترم لیوویل بود؟

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان... امیدوارم خستگی کنکور از تنتون در اومده باشه...واسه من که سنگینیش موند..دیشب کلی نوشته بودم..بعدش که سیستم ریست شده بود پاک شده بود نوشته هام... الان می فهمم دیشب گرم بودم متوجه نبودم الان متوجه شدم چی شده ؟!

فقط میتونم بگم طراحی سوالات غیر استاندارد باعث میشه تفاوت کسی که خوب خونده با متوسط خونده با هیچی نخونده مشخص نشه... کسی که کنترل رو خوب خوب خونده در حد دو سه سوال جواب بده... بعد بقیه سوالا طوری باشه که واقعا نشه جواب داد..اونی که خونده خیلی ضرر میکنه...خیلی بد شانسی هم اوردم مباحثی که گفتم احتمالا نیاد نخوندم ولی اومد..مثل تست مسیر حالت مدار..یا اون دیودی ها.. یا توی ریاضی اون کوشی مشابهشو توی ریاضی دیده بودم ...

به هر حال دوستان من امسالم شکست خوردم.. :redface:...

البته من مشکل سربازی ندارم..البته معافی هم ندارم...و میتونم سال دیگه هم باز شرکت کنم... ولی کلا مسیر زندگی در جریانه... فعلا میخوام برم دنبال هدف های دیگم.... امیدوارم به اونا برسم....

دعا کنید نتیجه هر چی شد دلسرد نشیم..منظورم کنکور نیست... کلا از زندگی و تلاش.

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوستان... امیدوارم خستگی کنکور از تنتون در اومده باشه...واسه من که سنگینیش موند..دیشب کلی نوشته بودم..بعدش که سیستم ریست شده بود پاک شده بود نوشته هام... الان می فهمم دیشب گرم بودم متوجه نبودم الان متوجه شدم چی شده ؟!

فقط میتونم بگم طراحی سوالات غیر استاندارد باعث میشه تفاوت کسی که خوب خونده با متوسط خونده با هیچی نخونده مشخص نشه... کسی که کنترل رو خوب خوب خونده در حد دو سه سوال جواب بده... بعد بقیه سوالا طوری باشه که واقعا نشه جواب داد..اونی که خونده خیلی ضرر میکنه...خیلی بد شانسی هم اوردم مباحثی که گفتم احتمالا نیاد نخوندم ولی اومد..مثل تست مسیر حالت مدار..یا اون دیودی ها.. یا توی ریاضی اون کوشی مشابهشو توی ریاضی دیده بودم ...

البته من مشکل سربازی ندارم..البته معافی هم ندارم...و میتونم سال دیگه هم باز شرکت کنم... ولی کلا مسیر زندگی در جریانه... فعلا میخوام برم دنبال هدف های دیگم.... امیدوارم به اونا برسم....

درود پایدار جان
دیشب به یادت بودم .
گفتم حتما موفق شدی .
خیلی ناراحت شدم میشنوم که اینجوری شده .
با حرفات موافقم . واقعا سوالات غیر استاندارد نابود میکنه زحمت بچه هارو .

jeneral_dj

عضو جدید

من مثل مرغ سرکنده میمونم !!! با اینکه چند روزه درست نخوابیدم نمیتونم بخوابم !! ذهنم اصلا آرونم نمیشه !! اصلا فک نمیکردم نتیجه این باشه ولی خب گذشت دیگه نمیشه کاریش کرد !!!! کاش یه تیم مسلط واسه طراحی سوالات بزارن که سلیقه فردی تو طراحی سوال به صفر برسه !!!! والا من هر جور حساب میکنم اصلا نمیفهمم چرا اینهمه کنکور ارشد متغیره !!! کنکوری خوبه که بچه ها رو بر حسب زحمتی که کشیدن و نسبت به عمقی که درس رو فهمیدن تفکیک کنه !!!! ولی آزمون دیروز اصلا دنبال این هدف نبود به نظر من !!!!
راجع به خستگی کنکورم بگم که من یه بار سنگین دو ساله رو هنوزم رو دوشم دارم !!! از اطرافیانم خجالت میکشم !!!! یه روزی میگفتم فقط شریف و تهران !!! الان به فردوسی هم راضی شدم با شرایطی که دارم !!!! در باره آیندمم که الان اصلا نمیتونم فک کنم و ببینم باید چیکار کنم !!

p0Ria_1

عضو جدید
خستگیش توی تنم موند ...

سه ماه به صورت خیلی جدی خوندم ، (3 ماه قبلش هم درگیر کلاس و آزمون و خطا بودم) ، از صبح برو کتابخونه آخر شب وقتی شغالا میرن خونشون برگشت با اتوبوس و پای پیاده !! خیلی دلسرد شدم هرچند خانواده به عنوان عنصری که همیشه پشتیبان آدم هستن میگن ما ازت راضی هستیم بعدشم سال دیگه ای هم هست تا قبل سربازیت ... اما خیلی اعصابم خورده نشون نمیدم توی خونه که اینا هم ناراحت شن .. گفتم به امید خدا کنکورو میدم نتیجه هم خوبه میرم سر برنامه های آتیم ... اما مثل اینایی که سکته کردن و سرجاشون خشک شدن همینطوری موندم ... سرماخوردگی هم در روز کنکور قوز و بالای قوز بود که نصیب من شد ...

خلاصه که نمیدونم ناراحتم. .. حرفای بچه ها رو خوندم یهویی دلم خواست اینو بنویسم .

آخرین ویرایش:

Paydar91

کاربر ممتاز
سلام عرفان جان...ازت ممنونم اقایی... راستی دیدم شما توی تاپیک یه سری منابع معرفی کردی و... به نظرم معرفی نکن... باور کن خیلی از این اساتید کنکور هم الان میدونند خودشون هم نمی تونند با تمام توانایی هاشون به یک درصد بالایی برسند چه برسه با کتاب ها و جزوه های ناقصشون(البته جز سیگنال)... الکی عمر جونای مملکت تباه میشه..سر استرس های بی خود... فشاری که دو روز گذشته به من اومد...منو یاد حادثه ی تلخ مرگ ناگهانی برادر کوچم که غنچه ی نوشکفته بود انداخت..واقعا اعصابم بهم ریخت که چیزی مثل کنکور بخواد منو در این حد پریشون کنه..باور کن من این استعدادو میذاشتم و تلاشو میذاشتم توی یه چیز دیگه قطعا به بهترین چیز ها رسیده بودم.. الانم نا شکری نمیکنم ولی میگم اگه قراره کسی برای سال بعد بخونه بهتره واقع بین باشه..اگه عمری بود در تاپیک های مربوطه بهش اشاره میکنم.. چون صرفا با زیاده خوانی و ... منجر به نتیجه ی خوب نمیشه و خیلی عوامل دیگه هم درش دخیل هست...

سلام دوست خوبم jeneral_dj... شما که سیگنالو خوب زدی... من چی بگم سر دو بی دقتی الکی سیگنال درصدم زیر 40 شده !! شایدم زیر 30....

به نظرم این کنکور همون بهتره جمع بشه...مثل دکترا یه عده که یه شرایطی رو ندارند قبول بشند کلا تکلیف خودشون رو بدونند از اول الکی خودشونو خسته نکنند.... من نمیدونم چرا طراح ها مثلا به دلشون نمی افته مغناطیس رو من نمیگم اسون ولی مثلا روتین بدند... دارند هی سخت ترش می کنند مثلا ذوق زده میشند به جای الکترومغناطیس بگیم الکترو وحشت... خب فرق کسی که عمرشو گذاشته پای این درس با کسی که نذاشته خداییش با دو تا تست که مشخص نمیشه.... ما شرایط مشابه ای تقریبا داریم.. حتی راجب تصمیمی در مورد اینده ی دانشگاه همون...اگه قرار باشه با قبولی در یک دانشگاه مثل فردوسی عرم تلف بشه از خدا میخوام قبول نشم... اگه هم نه واقعا برای من بین فردوسی تا شریف مثلا فرقی در اینده نخواهد گذاشت و یا بهتر بود امیدوارم فردوسی قبول شم..پس هر چی بشه راضی هستم..

البته من نمیخوام تمام تقصیر رو بندازم سر سوالا و... خودم اشتباه و کم کاری داشتم ولی در این حد که بخواد این نتیجه رقم بخوره.

دوست عزیز جناب پوریا
راستش منم متوجه همدردی اطرافیان شدم و میشم...مخصوصا نگاه پدرو م ادر خیلی سخته امیده چند نفرو نا امید کنی... اونم پدر و مادرت که واقعا توی این هفته ی اخرم مادرم اگه از من بیش تر استرس داشت کم تر نبود... (واقعا سلامتی همه ی مادرا ان شالله)..یادمه مادر خانم دانشمند و زهرا خانم در بازه ای بیمار شده بودند...این اتفاق برای من فقط هفته ی اخر افتاد ولی خیلی سخت بود..

.
.
به هر حال بعد کنکور همه پدر و مادر ادم نیستند دل بسوزونند و ما هم پیش اونا وانمود کنیم که هیچ مشکلی نیست..یه عده زخم زبون می زنند..یه عده خوشحال میشند..یه عده واقعا ناراحت میشند... برای من اینا مهم نیست....من توی اهدافم این طوری نبود که الان کنکور به بن بست رسیدم همه چی تموم بشه...کنکور برام کنار بقیه چیز ها بود نه جلو...واسه همین از فردا شروع جدید رو انجام میدم...از حق نگذرم کنکور چیزای خوبی داشت برام...فهمیدم میگن زمان طلاست یعنی چه...

jeneral_dj

عضو جدید
سلام عرفان جان...ازت ممنونم اقایی... راستی دیدم شما توی تاپیک یه سری منابع معرفی کردی و... به نظرم معرفی نکن... باور کن خیلی از این اساتید کنکور هم الان میدونند خودشون هم نمی تونند با تمام توانایی هاشون به یک درصد بالایی برسند چه برسه با کتاب ها و جزوه های ناقصشون(البته جز سیگنال)... الکی عمر جونای مملکت تباه میشه..سر استرس های بی خود... فشاری که دو روز گذشته به من اومد...منو یاد حادثه ی تلخ مرگ ناگهانی برادر کوچم که غنچه ی نوشکفته بود انداخت..واقعا اعصابم بهم ریخت که چیزی مثل کنکور بخواد منو در این حد پریشون کنه..باور کن من این استعدادو میذاشتم و تلاشو میذاشتم توی یه چیز دیگه قطعا به بهترین چیز ها رسیده بودم.. الانم نا شکری نمیکنم ولی میگم اگه قراره کسی برای سال بعد بخونه بهتره واقع بین باشه..اگه عمری بود در تاپیک های مربوطه بهش اشاره میکنم.. چون صرفا با زیاده خوانی و ... منجر به نتیجه ی خوب نمیشه و خیلی عوامل دیگه هم درش دخیل هست...

سلام دوست خوبم jeneral_dj... شما که سیگنالو خوب زدی... من چی بگم سر دو بی دقتی الکی سیگنال درصدم زیر 40 شده !! شایدم زیر 30....

به نظرم این کنکور همون بهتره جمع بشه...مثل دکترا یه عده که یه شرایطی رو ندارند قبول بشند کلا تکلیف خودشون رو بدونند از اول الکی خودشونو خسته نکنند.... من نمیدونم چرا طراح ها مثلا به دلشون نمی افته مغناطیس رو من نمیگم اسون ولی مثلا روتین بدند... دارند هی سخت ترش می کنند مثلا ذوق زده میشند به جای الکترومغناطیس بگیم الکترو وحشت... خب فرق کسی که عمرشو گذاشته پای این درس با کسی که نذاشته خداییش با دو تا تست که مشخص نمیشه.... ما شرایط مشابه ای تقریبا داریم.. حتی راجب تصمیمی در مورد اینده ی دانشگاه همون...اگه قرار باشه با قبولی در یک دانشگاه مثل فردوسی عرم تلف بشه از خدا میخوام قبول نشم... اگه هم نه واقعا برای من بین فردوسی تا شریف مثلا فرقی در اینده نخواهد گذاشت و یا بهتر بود امیدوارم فردوسی قبول شم..پس هر چی بشه راضی هستم..

البته من نمیخوام تمام تقصیر رو بندازم سر سوالا و... خودم اشتباه و کم کاری داشتم ولی در این حد که بخواد این نتیجه رقم بخوره.

راجع به منابع قبول دارم !! دوستان جز مهندس تقدسی به هیچکسی اعتماد نکنید !! اینا همه یه مشت کلاش بیشتر نیستن !!!! فقط به فکر جیب خودشونن !!!! باور کن الان دارم به این فک میکنم ما امسال چوب آزمون بینشو خوردیم !!! یه هفته قبل کنکور 93 یه سوال کنکور 93 تو آزمون بینش اومد !!!! امسال میخواستن جوری سوال بدن این به اصطلاح اساتید برن ماستشونو کیسه کنن !!!! تازه طرف پست گذاشته گفته به دلیل سو استفاده برخی ها امسال پاسخ تشریحی نمیدیم !!! خب ندین !!!! فدای سرم !!!
یعنی به خدا تو همایش ها اینا شرکت کرده باشین میبینی یه جوری جوسازی و فضاسازی میکنن که انگار اگه کلاسشون نری جزوشون نخونی یا آزمونای فلان موسسه رو ندی امکان نداره کنکور قبول بشی !!!!
من انشاله فردا صبح میرم دنبال کار خدمتم !! دفترچه رو میفرستم !! بعدشم میرم دنبال اینکه بتونم امریه ای بگیرم یا برم قرارگاه خاتم !! اگه جوابا اومد قبول میشدم جایی که میرم دانشگاه ولی اگه قبول نمیشدم لااقل دیگه غصه این سه چهار ماهی که تو تابستون منتظر اعلام نتابج موندمو نمیخورم !!!!

راجع به سیگنالم باید بگم اگه سوال 68 دوتا گزینه رو درست بگیرن درصدم 75 میشه و گرنه میشه 63.88 !!! من که امیدی به این ندارم هر دو گزینه رو درست بگیرن !!!! حتما طراح تو ذهنش این بوده پاسخ ضربه فقط واسه سیستم LTI تعریف میشه!!! که البته این کلا اشتباهه !! چون میتونی به هر سیستمی ورودی ضربه اعمال کنی و پاسخش میشه پاسخ ضربه !!!!

alk1370

کاربر بیش فعال
راجع به منابع قبول دارم !! دوستان جز مهندس تقدسی به هیچکسی اعتماد نکنید !! اینا همه یه مشت کلاش بیشتر نیستن !!!! فقط به فکر جیب خودشونن !!!! باور کن الان دارم به این فک میکنم ما امسال چوب آزمون بینشو خوردیم !!! یه هفته قبل کنکور 93 یه سوال کنکور 93 تو آزمون بینش اومد !!!! امسال میخواستن جوری سوال بدن این به اصطلاح اساتید برن ماستشونو کیسه کنن !!!! تازه طرف پست گذاشته گفته به دلیل سو استفاده برخی ها امسال پاسخ تشریحی نمیدیم !!! خب ندین !!!! فدای سرم !!!
یعنی به خدا تو همایش ها اینا شرکت کرده باشین میبینی یه جوری جوسازی و فضاسازی میکنن که انگار اگه کلاسشون نری جزوشون نخونی یا آزمونای فلان موسسه رو ندی امکان نداره کنکور قبول بشی !!!!
من انشاله فردا صبح میرم دنبال کار خدمتم !! دفترچه رو میفرستم !! بعدشم میرم دنبال اینکه بتونم امریه ای بگیرم یا برم قرارگاه خاتم !! اگه جوابا اومد قبول میشدم جایی که میرم دانشگاه ولی اگه قبول نمیشدم لااقل دیگه غصه این سه چهار ماهی که تو تابستون منتظر اعلام نتابج موندمو نمیخورم !!!!

راجع به سیگنالم باید بگم اگه سوال 68 دوتا گزینه رو درست بگیرن درصدم 75 میشه و گرنه میشه 63.88 !!! من که امیدی به این ندارم هر دو گزینه رو درست بگیرن !!!! حتما طراح تو ذهنش این بوده پاسخ ضربه فقط واسه سیستم LTI تعریف میشه!!! که البته این کلا اشتباهه !! چون میتونی به هر سیستمی ورودی ضربه اعمال کنی و پاسخش میشه پاسخ ضربه !!!!

سلام هم با حرفهای شما هم حرف های پایدار شدیدا موافقم.من یه سوالی رو از یکی از همین اساتید نماها که بچه ها خیلی ازش تعریف می کنند! پرسیدم اصلا جوابم رو نداد و راهنماییم نکرد که هیچ سوالم رو حذف کرد سوالی که میتونست تو اون مقطع زندگی ام رو زیر و رو کنه! یا اون بحث روشهای حل سو استفاده میشه!!!! دیگه ببخشید 4 تا حل چیه که باز ازش سو استفاده بشه!! این افرادی که میگن از حل ماها سو استفاده میشه اگه اون کسی که قصد سو استفاده داشته باشه خوب جزوه سال دیگه شو تهیه می کنه و کارش رو می کنه ولی دیشب من تا از حوزه رسیدم خونه دیدم مهندس تقدسی اولین کسی بود که پاسخ رو تایپ شده و تر و تمیز تو سایتش گذاشت.من اصلا قصد تعریف الکی از مهندس تقدسی و تخریب الکی بعضی اساتید نماها ندارم فقط واقعیت رو گفتم!تازه اونهایی که میگن از حل ما سو استفاده شده کافیه کتاب مهندس تقدسی رو با یه کتاب سیگنال دیگه مقایسه کنند تا ببینن که چقد از ایده های ایشون کپی برداری شده!فقط باید به اون اساتید محترم گفت که روزی رو خدا مقدر می کنه ربطی به این نداره که از روش های حل من کپی بشه و در دکون من تخته بشه!!!!! من که به شخصه همینجا اعلام می کنم اگه روزی استاد شدم! هر جزوه ای که از من دیدید چه کنکوری چه هر چی حلال حلاله!:).به قول معروف ترویج علم اگه ثواب اون عالم رو نداشته باشه کمتر ازش نیست.ببخشید اگه یه ذره تند رفتم! خیلی دلم پر بود از دنیایی که هر کس به طریقی ....!خدا همه رو به راه راست هدایت کنه انشالله

آخرین ویرایش:

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
با حرفاتون موافقم کاملا .
تو یکی از این سایتها در مورد سوالات ریاضی سال ۹۳ خوندم تو نظرات که چرا استاد x پاسخ تشریحی نمیزاره !?
در جوابش گفته بودن که ایشون برای حل تشریحی هزینه ای باید دریافت کنه تا در اختیار دانشجو خا گذاشته بشه .
واقعا خجالت آوره .
کتابهاشونم که ۹۵% ناقص و بیخودی . فقط کاغذ حروم کردن .
کلاساشونم که شده تجارت خونه .

بازم از دوستان بابت اون پست منابع عذر خواهی میکنم . واقعا خودم بعد ارسالش پشیمون شدم .

alk1370

کاربر بیش فعال
با حرفاتون موافقم کاملا .
تو یکی از این سایتها در مورد سوالات ریاضی سال ۹۳ خوندم تو نظرات که چرا استاد x پاسخ تشریحی نمیزاره !?
در جوابش گفته بودن که ایشون برای حل تشریحی هزینه ای باید دریافت کنه تا در اختیار دانشجو خا گذاشته بشه .
واقعا خجالت آوره .
کتابهاشونم که ۹۵% ناقص و بیخودی . فقط کاغذ حروم کردن .
کلاساشونم که شده تجارت خونه .

بازم از دوستان بابت اون پست منابع عذر خواهی میکنم . واقعا خودم بعد ارسالش پشیمون شدم .

آقا عرفان یه پیام خصوصی بهت دادم یه نگاهی بهش بنداز:smile:

power4ever

عضو جدید
دوستان منم تو این مدت کنکور واقعا چیزای عجیب زیادی دیدم
با دوستای زیادی تو این تاپیک آشنا شدم که واقعا از این موضوع خوشحالم
درمورد استاد تقدسی با این که من قدرتی هستم و از سیگنال بی خبر ولی واقعا مرده
یه سوال ازش پرسیدم بدون هیچ غرضی سریع پاسخ دادن.
چه بسیار اساتیدی که ما ها رو فقط به شکل پول میبینن
ولی به دوستان کنکوری پیشنهاد میکنم وجدان کاری استاد خیلی مهمتره تا تبلیغات
بین اساتید فقط استاد کهن ، تقدسی و شیرین آبادی رو قبول دارم
استاد کهن که واقعا مشخصه خیلی پره ولی از اساتیدی که میخوان با تخریب
بقیه خودشون رو بالا بکشن بیزارم

keyhan386

عضو جدید
سلام دوست عزیز
منم درمورد استاد کهن با شما موافقم ایشون توی مدار و بخصوص الکترونیک یک کلاس بالاتر از اساتید دیگرند .

alk1370

کاربر بیش فعال

ترمی که کنترل داشتم کتاب کنترل بنجامین کو رو می خوندم.من عادت دارم هر کتابی که بخونم اول مقدمه اش رو می خونم! بعد آقای کو گفته بود تو مقدمه که بعد از مطالعه این کتاب ضروریست که دانشجو به سایر کتب کنترل مراجعه کند تا ببیند که دیگر مولفان در این مورد چه مطلبی را بیان کرده اند!یعنی ایشون با وجود اون علم بالا بازم یقین نمیدونه که فقط کتاب خودشون تنها کافیه برای اینکه کنترل دان بشی!!! ولی شما کتابهای کنکوری رو بردار.عذر می خوام آشغال ترین کتاب بازار مقدمه شو بخونی نوشته! کتاب به گونه ای نوشته شده است که دانشجو نیاز به هیچ کتاب مشابه و کتب مرجعی را نداشته باشد! تازه بعضی ها هم نوشتن که مطالب به قدری کامل است که قابل استفاده به عنوان رفرنس دانشگاهی است!! البته بعضی کتابها آره واقعا مشخصه روش کار شده ولی بعضی دیگه رو خدا وکیلی بدیم یه دانشگاه خارجی بگیم شما به عنوان مرجع دانشگاهی ازش استفاده کن!حتی با کاغذهاش آتیش روشن نمی کنند چه برسه به تدریس!!! آخه پول پرستی تا کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

keyhan386

عضو جدید
ترمی که کنترل داشتم کتاب کنترل بنجامین کو رو می خوندم.من عادت دارم هر کتابی که بخونم اول مقدمه اش رو می خونم! بعد آقای کو گفته بود تو مقدمه که بعد از مطالعه این کتاب ضروریست که دانشجو به سایر کتب کنترل مراجعه کند تا ببیند که دیگر مولفان در این مورد چه مطلبی را بیان کرده اند!یعنی ایشون با وجود اون علم بالا بازم یقین نمیدونه که فقط کتاب خودشون تنها کافیه برای اینکه کنترل دان بشی!!! ولی شما کتابهای کنکوری رو بردار.عذر می خوام آشغال ترین کتاب بازار مقدمه شو بخونی نوشته! کتاب به گونه ای نوشته شده است که دانشجو نیاز به هیچ کتاب مشابه و کتب مرجعی را نداشته باشد! تازه بعضی ها هم نوشتن که مطالب به قدری کامل است که قابل استفاده به عنوان رفرنس دانشگاهی است!! البته بعضی کتابها آره واقعا مشخصه روش کار شده ولی بعضی دیگه رو خدا وکیلی بدیم یه دانشگاه خارجی بگیم شما به عنوان مرجع دانشگاهی ازش استفاده کن!حتی با کاغذهاش آتیش روشن نمی کنند چه برسه به تدریس!!! آخه پول پرستی تا کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخ حرف دله من زدی رفتم کتاب فروشی کتاب تست .... د بخرم دو جلدی بود فقط جلد 2 که تست بود رو لازم داشتم به جواب تست ها که نگاه کردم حل بعضی از تست هارو به کتاب جلد اول ارجاع داده بود منم که دانشجو و بی کار و بی پول فقط پول خرید یکیشو داشتم از خریدنش منصرف شدم .:cry:

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

آخ حرف دله من زدی رفتم کتاب فروشی کتاب تست .... د بخرم دو جلدی بود فقط جلد 2 که تست بود رو لازم داشتم به جواب تست ها که نگاه کردم حل بعضی از تست هارو به کتاب جلد اول ارجاع داده بود منم که دانشجو و بی کار و بی پول فقط پول خرید یکیشو داشتم از خریدنش منصرف شدم .:cry:
لایک داشت این پست

alk1370

کاربر بیش فعال

آره الانم جدیدا مد شده میان کتابها رو n جلدی می کنند!!!

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا خدا ازشون نگذره :mad:

آخجون کرک فیفا 15 بالاخره اومد . بریم دانلود کنیم بازی کنیم مردیم از بی فوتبالی :D

llvll.asoud

کاربر ممتاز

اي بابا شمام چقدر از درس حرف ميزنيد
قبل كنكور درس بعد كنكورم درس! يكم استراحت كنيد خب ول كنيد كتاب و درسو اينارو تموم شد
من كه كتابامو همشو جمع كردم خلاصه هامم پاره كردم فقط يه اشتباهي كردم خلاصه معادلاتم پاره كردم بعد الان فهميدم تو بهداشت معادلاتم هست:(

Sent from my iPhone using Tapatalk

tutia.p

عضو جدید
سلام دوست عزیز
این قبولی ها مربوط به پارساله که توی سایت پارسه بود
http://parseh.ac.ir/sites/default/files/successes/bargh.pdf

ممنون اقا کیهان. ولی الکترونیک و مهندسی پزشکی تا 2700 حتی کنترل و مخابراتم تا 2500 قشنگ روزانه قبول میشنا .. روزانه سمنان تفرش ... تازه با 2000 میشه شبانه شیراز و اصفهانم اورد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا