گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rezaele

عضو جدید
گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

دوستان به نظرتون ارزش داره واسه علوم تحقيقات تهران بخونم يا اينكه برم سربازي؟؟؟
ممنون ميشم كمكم كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

دوستان عزيز ديگه الان جاي قصه خوردن نيست همه چيز تموم شد رفت اميدتون به خدا باشه. ايشالا كه همه قبول ميشيم
حالا هم به فكر مرحله بعدي زنديگيتون باشيد
"""""اين نيز ميگذرد """""

من که کلا برام مهم نیست .. فقط میخوام ببینم جوابا چجوری میشن

nimamiayad

عضو جدید
نخیر! 1/f حداکثرش هس. که تو این سوال طراح نامرد چنتا کمتر از حد اکثر داده بود که سوالو کامل حل کنیم. من 7و نیم بدس اوردم.
آخه اسلام پناه گفته بود اگه مسیر پیشرو امیتر مشترک داشت باید 1/f رو حساب کنیم.چون مسیر پیشرو بهره اش زیاده! :((((
شما دقیق حساب کردی شد 7.5؟

دوستان به نظرتون ارزش داره واسه علوم تحقيقات تهران بخونم يا اينكه برم سربازي؟؟؟
ممنون ميشم كمكم كنيد

به نظر من سربازی بهتره ... علوم و تحقیقااتم زیاد شاخ نیست تازه هزینه اشم خیلی زیاده ... البته نظر منه

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه اسلام پناه گفته بود اگه مسیر پیشرو امیتر مشترک داشت باید 1/f رو حساب کنیم.چون مسیر پیشرو بهره اش زیاده! :((((

خوب درسته میشه 1/f ولی این میشه حداکثرش . که میشد 10 ولی چون یه گزینه هم کمتر از 10 داشتیم باید از روش کلاسیک کل مدارو حل میکردیم .

منم همین اشتباهو کردم

tutia.p

عضو جدید
واقعا سوالای 93 خیلی روتین تر از امسال بود..یا 92....اما این کلا تشریحی بود...

من دفترچه گرفتم شنبه میرم واسه واکسن و ..... ایشلا خدا بخواد 1 اردیبهشت راهی میشم !!!! گور بابا ارشد !!! میریم آش میخوریم خیلی هم حال میده

من تو فیدبکا خیلی واردم . نمیگم مطمعنم ولی حل کردم و 7/5 شد

sh2012

عضو جدید
الان چند ساعتی دارم حرص و جوش خورد دوستانو میبینم بابا ما خر شدیم ارشد میخونیم پاشین برین سربازی ارشد فقط واسه کسی خوبه که بخواد از این مملکت با مقاله و ... بره وگرنه کو کار که این همه حرص میزنین؟؟؟؟

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کلا اون اخری هارو نخونده بودم . اولش کلی کیف کردم ولی بعد کلی نابود شدم
من رو کنترلم خیلی کار کرده بودم . ولی سوالا بد نزاشت درست حسابی نتیجه بگریم . حیف شد حیف :|
الک هم فقط عجله کردم همش. بی دقتی کردم تو الک

ehsan0641

کاربر بیش فعال
راستش یکی از دلایلی که خودمو به خاطرش خیلی سرزنش میکنم اینه که چرا این ضعف بزرگ رو تو ماشین نادیده گرفتم:(

اقا احسان شما چکار کردی ماشین رو؟؟ از رو چی میخوندی؟؟ زمینت چطور بود قبل از مطالعه؟

میخواستم با خودم این تصمیم رو بگیرم که اگه امسال نشد برم واسه سال دیگه ولی میبینم که مردش نیستم:(
والا ماشین هم مثل دروسی دیکه متوسط بودم، سوالاتش یه مقدار نو بودن، حالا ایشالا به موقش حررفشو میزنیم الان نا ندارم!

من رو کنترلم خیلی کار کرده بودم . ولی سوالا بد نزاشت درست حسابی نتیجه بگریم . حیف شد حیف :|
الک هم فقط عجله کردم همش. بی دقتی کردم تو الک
من و دوستام از همون اول میدونستیم طراح کنترل خیلی نامرده . کلا رو حساب باز نکردیم ...... ولی الک کلا نخوندمو هیچی هم نزدم بجز سوال دیود //// سوال 1 چند میشد؟؟

الان چند ساعتی دارم حرص و جوش خورد دوستانو میبینم بابا ما خر شدیم ارشد میخونیم پاشین برین سربازی ارشد فقط واسه کسی خوبه که بخواد از این مملکت با مقاله و ... بره وگرنه کو کار که این همه حرص میزنین؟؟؟؟

من که کلا هیچی نخوندم و الانم اصلا برام مهم نیست ... سر جمع 1 هفته خوندم با میانگین روزی 3 ساعت ..

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

هدف منم دقیقا همین رفتن بود . وگرنه تو ایران با این اوضاع کار مدرک به چه درد میخوره .

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
عرفان خان شما چیکار کردی...چندتا زدی؟

کلا 3تا ریاضی - 4 مدار - 5 یا 6تا کنترل - 6 تا الک که تا الان 3تاش غلط بوده :cry: رو الک خیلی بی دقتی کردم . بقیه درسارو نمیدونم چنتا درست زدم چنتا غلط .

nimamiayad

عضو جدید
من تو فیدبکا خیلی واردم . نمیگم مطمعنم ولی حل کردم و 7/5 شد
:(
دو تا بهره دیگه هم من بدست آوردم .یکیش -200 و یکی دیگش 30.
کسی به این گزینه ها رسیده؟سوالاش دقیقا یادم نیست.
میدونم اونی که 30 بدست آوردم دو تا مقاومت 1 و 0.5 داشت.اون یکی دیگه هم فک کنم آپ امپ بود.

tutia.p

عضو جدید
میدونم اونی که 30 بدست آوردم دو تا مقاومت 1 و 0.5 داشت.اون یکی دیگه هم فک کنم آپ امپ بود.

اون که 200 درسته . فک نکنم 30 داشتیم یادم نیس.

اون اپ امپ من عدد 40 بدست اوردم .. بعد فک کردم یه ضرب 10 یادم رفته کردمش 400 ..... ولی فک کنم میشه 20

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز

اون که تو گزینه هاش 30 و 20 بود بهره...من 20 بدست آوردم

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

منم 30 بدست آوردم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا