گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alk1370

کاربر بیش فعال
سوال دوم مدار که گفته مربوط به مقاومت غیر خطی بود چی میشد؟

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون سوال کنترل که s به توان n تو مخرج داشت..جوابش ناپایدار میشد؟؟؟؟

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها مدار اون سوال خازن رو 2 فاراد بدست آوردید؟؟

مقدار k تو فرکانس صفرچی؟؟اون میشد 5؟؟

ali_gsm

عضو جدید
سوال کنترل صفحه آخر داستانش چی بود؟! شبیه دیاگرام بُد بود ولی دیاگرام بُد نبود.محور فرکانسش لگاریتمی بود ولی محور اندازه اش نه.

alk1370

کاربر بیش فعال
بچه ها مدار اون سوال خازن رو 2 فاراد بدست آوردید؟؟

مقدار k تو فرکانس صفرچی؟؟اون میشد 5؟؟

سلام اون فرکانس رو من نزدم ولی بعضی ها میگفتن منفی 5 میشه بعضی ها می گفتن منفی یک پنجم!

alk1370

کاربر بیش فعال
قدرتی ها کسی نیست یه دو سوال بگه؟اون سوالی که دو نتا جاخالی داشت مربوط به ژنراتور با سوال بعدش که نمودارتوان بود چی میشد ؟

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون که تابع شبکه رو داده بود چی؟؟من زدم 3 تا قطب بدون صفر..چون اگه صفر داشت خروجیش صفر میشد

tutia.p

عضو جدید
بچه ها ریاضی رونسکین اون که 3 داشت میشد. معادله اویلر اون که توان یک داشتن و داخل ارگومانش 2t داشت میشد . معادله مشتق جزیی هم اون میشد که ضرایب فردو داشت (2k+1) ?

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من که اصلا نخونده بودم زبانو کنترل آسون بود
مدارم میشد حل کرد
ولی ریاضی به نظرم خیلی سخت بود
کاش میخوندم...:confused:

mohammad0861

عضو جدید
اون که تابع شبکه رو داده بود چی؟؟من زدم 3 تا قطب بدون صفر..چون اگه صفر داشت خروجیش صفر میشد

اینو من همین زدم فکر کنم... با اینکه تست کم زدم نمیدونم چرا یادم نموند گزینه هارو
ولی احتمال 99% همینو زدم

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اون سوال الکترونیک که آپ امپ داشت و ترانزیستور...منفی -4 زدم...شما چی

ehsan0641

کاربر بیش فعال

اون سوال تو بازوی افقی شبکه یه خازن و سلف موازی داشت، یهدونه صفر با این حساب باید داشته باشه

ehsan0641

کاربر بیش فعال
ولتاژ سلف فرکانس صفر رو قبول نمیکنه

بله اما یه خازن و سلف موازی باهم وقتی به رزنانس برسن اتصال باز میشن، با این حساب ارتباط ورودی و خروجی مدار قطع میشه،تو یه کتاب به عینه این مسئله رو دیده بودم قبلا.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا