گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

uchiha_keyvan

عضو جدید
دوستان یه نفس عمیق بکشین و ریلکس کنین
برین گیم آف ترون ببینین که فقط یه امشب وقت داریم دیگه :D
این همه عجله برا چیه؟!!!!!
فردام نیاد دیگه تا اخر این هفته میاد که
یه روز این ور اونور چه فرقی داره؟

صبور باشید رفقا ;)

دعا معارم بزارین کنار
هرچی بوده شده و خود خدا هم الان نمیتونه نتیجرو عوض کنه:D

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینقدر اعتراض زدیم انگار از کل اعتراضات به 2تا رسیدگی شده ..ریاضی که فکر کنم اصلا نگاهش هم نکردن:biggrin:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
حله حله :d ... من هروقت منتظر نمره م فقط از خدا ميخوام تحملشو برام آسون كنه :d ايشالا براتون آسون باشه :d

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با عرض سلام

دوستان عزیز مطمئنا استرس دارند ولی چون سازمان سنجش مراحل مختلفی را برای آپلود و ست کردن بانک داده ها و... طی میکنه در نتیجه دوستان نباید زیاد درگیر مسایل اینچنینی باشند، حتی در صورتی که لینکی پیدا شد و نتایج هم مشاهده شد هیچ تظمینی نخواهد بود که اطلاعات، اطلاعات نهایی باشه، تنها زمانی که اطلاعات روی سایت سازمان سنجش خورد صحت اطلاعات قابل قبول خواهد بود و ما هم انشالله اون زمان تاپیک اعلام نتایج را باز خواهیم کرد.

و اینکه دوستان توجه داشته باشند با توجه به قوانین تالار و با توجه به اینکه سازمان سنجش یک سازمان دولتی هست هرگونه توهین و... به این سازمان خلاف قوانین می باشد.

با تشکر

uchiha_keyvan

عضو جدید
با عرض سلام

دوستان عزیز مطمئنا استرس دارند ولی چون سازمان سنجش مراحل مختلفی را برای آپلود و ست کردن بانک داده ها و... طی میکنه در نتیجه دوستان نباید زیاد درگیر مسایل اینچنینی باشند، حتی در صورتی که لینکی پیدا شد و نتایج هم مشاهده شد هیچ تظمینی نخواهد بود که اطلاعات، اطلاعات نهایی باشه، تنها زمانی که اطلاعات روی سایت سازمان سنجش خورد صحت اطلاعات قابل قبول خواهد بود و ما هم انشالله اون زمان تاپیک اعلام نتایج را باز خواهیم کرد.

و اینکه دوستان توجه داشته باشند با توجه به قوانین تالار و با توجه به اینکه سازمان سنجش یک سازمان دولتی هست هرگونه توهین و... به این سازمان خلاف قوانین می باشد.

با تشکر

قارداش الن آقرماسز بالاخره یکی دو کلوم حرف منطقی زد:D

بعضی از دوستان زیاد فیلم میبینن دوتا لینک تو نت پیدا میکنن جوری جو میدن انگاری شخصا اسناد محرمانه سازمان سیارو از پنتاگون هک کردن(البته درک میکنم علاقه وافر به تشکر خانمان بر اندازه):surprised:

گویا فعلا خبریم تو سنجش نیست (هنوز نرسیدن سر کار)

ما که داریم میریم کوه تا دو روز اینده

ایشالا برگشتنی کارنامه هایه درخشان بچه ها رو ببینیم و همه در حال شادی باشن:w33:

و باشد که منم زیر 60 بیارم که رشته مورد نظرمو بیارم;)

آخرین ویرایش:

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
خبر فوری

نتایج تا ساعت12 اعلام می شود...

با ارزوی موفقیت

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
کلیه بحث های مربوط به نتایج کنکور در تاپیک زیر صورت بگیره:
[h=3] اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 95[/h]
همچنین کارنامه های کلی در تاپیک زیر قرار بگیره:
[h=3] کارنامه کلی اعضای مهندسی برق انجمن مهندسین ایران در کنکور ارشد 95
[/h]
و سایر بحث ها هم در همین تاپیک می تونه ادامه داشته باشه

با تشکر

alice7952

عضو جدید
بچه هااا امسال ظرفیت روزانه هاا بیشتر شده یا کمتر ؟؟ چرا هیچکی نیس !؟؟؟؟ خوابیدین؟

alice7952

عضو جدید
انتخاب رشته کی هست؟

از روز يكشنبه 95/3/30 لغايت ساعت 24 روز چهارشنبه 95/4/2، براي انتخاب رشته با وارد كردن اطلاعات كارت اعتباري، شماره شناسنامه و يا كد رهگيري كه در پايان ثبت‌نام اوليه توسط سيستم به داوطلب داده شده است (درج اين اطلاعات براي ورود به برنامه انتخاب رشته اينترنتي ضروري مي‌باشد) نسبت به ثبت كد رشته محلهاي انتخابي و تكميل فرم مذكور اقدام نمايند. بديهي است پس از تأئيد نهايي رشته‌هاي انتخابي توسط داوطلب، رسيد 15 رقمي توسط سيستم در اختيار داوطلب قرار داده خواهد شد، در غير اين صورت انتخاب رشته آنان تكميل نگرديده است.

alighara

عضو جدید
سلام.من دانشگاه شریف امیرکبیر و تهران رو تو مخابرات سیستم و میدان و رمز نگاه کردم ، هم روزانه و هم شبانه ،تقریبا اضافه شده و دلیلش هم فکر می کنم قانون 110 واحد برای بچه های ارشد مستقیمه.

scrat_68

عضو جدید
سلام عجیبه قبل از این از انتخاب هام کاملا مطمئن بودم اما حالا اصلا ... دلم مغزم گوشم هر کدوم یه فرمان جداگانه میدن :(

Pencil

عضو جدید
ما که امسال گند زدیم رفت، اما برای همه بچه ها که زحمت کشیدن و نتیجه اش رو دیدن از خدا میخوام که از لحاظ علمی و مالی و جایگاه و... به جایی برسن که ارزش همه این تلاش ها رو داشته باشه، و روز به روز شاهد موفقیت ها و دست آوردهاشون همینجا باشیم و بشن افتخار ما و یادتون باشه که راه اصلی از الان تازه شروع میشه و بیرون کشیدن کشتی به گل نشسته الکترونیک،مخابرات،کنترل و... توی این کشور به عده شماست ;)

راستی زمان انتخاب رشته که به احتمال 80 90 درصد تا جمعه تمدید میشه، کلا سنجش زمان رو تمدید میکنه، خوب فکر کنید و عجله نکنید.
:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینبار دوستهایی که سازمان سنجش داری دیر خبر دادن بهت
از ظهر معلوم شده این مساله

سلام!
کی گفت دوست سنجشی خبر داده؟:surprised:
اگر کسی میداد من ازش تشکر میکردم مثله خبرهای دیگه:biggrin:

شما نگران نباش;)
نکنه دکتر خدایی شما هستی؟:smile:

موید باشی!

آخرین ویرایش:

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
یک سری از بچه ها الان دو به شک هستند که انتخاب رشته کنن یا بذارن سال بعد؟

بهترین فرد برای انتخاب نهایی مسیر خودتون هستید.

تو این مورد سعی کنید جاه طلب باشید.

برند دانشگاه و سطح گرایش تون میتونه در آینده شما به شدت تاثیر گذار باشه.

الکی بخاطر اینکه مثلا یک سال از عمرتونو هدر ندین و حرفای از این است. نرید سراغ چیزی که خوشحالتون نمیکنه. اتفاقا تلاش کنید برای بهترین ها

کنکور سخته. درست!

اماده شدنش حوصله، میخواد. درست!

فشار خانواده هست. درست!

شاید فشار رفتن سر کار هست. درست!

اما
این میشه ویترین شما (مدرک دانشگاه و سطحش و ...)

برای کار

برای دکتری

برای بچه هاتون

برای فامیل

و مهم تر از هر کسی و هر چیزی

خودتون

کاری رو انجام بدین که خوشحال تون میکنه.

رضایت درونی

چیزیه که نجواهای درونی ما رو باعث میشه و تا اخر عمر همراهمونه

با بیشترین حس اعتماد به نفس تصمیم بگیرید

در رشته برق اصولا رتبه بالا 600برای کسانی که دنبال دانشگاه خوب و رشته خوب در "تهران"هستند پیشنهاد نمیشود(نظر شخصی و برخی از مشاوران )

بالا