گفتگوی آزاد :کارهایی که قراره انجام بدیم!

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
من جای تو بودم به حرفش گوش میدادم
ناسلامتی موهاشو تو اسیاب سفید نکرده که
از ایران برو تو اولین فرصت

اولین فرصت عیده که دارم میرم لبنان

البته خودمم دارم جدی به رفتن فکر میکنم . منتظرم ببینم داداش کانادا می مونه یا میره استرالیا

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مامانی
مرسی یادم انداختی
داشتم از بی هدفی افسرده میشدم.الان با این حرفت به زندگی امیدوار شدم!!!!

به ماشینی هم که بابا بزرگ قولشو داده فکر کن هدفمند میشی اتوماتیک

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگه روزنامه نگاری نخونده زبون دراز و بی کله هستی وای که روزنامه نگاری هم بخونی . کار که هست فقط باید تو سلول با لباس راه راه انجام بدی

منم یه دوره ای به سرم زده بود صنایعو انصراف بدم برم علوم سیاسی بخونم
مامانم طبق معمول با سلاح تهدید و ارعاب منصرفم کرد!
اونم میگه من بی کله ام نمیتونم مثل آدم زندگی کنم!!!!!!
اصلا مانع پیشرفت من تو زندگی همین حرفاست!!!!!!

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگه روزنامه نگاری نخونده زبون دراز و بی کله هستی وای که روزنامه نگاری هم بخونی . کار که هست فقط باید تو سلول با لباس راه راه انجام بدی

هیچ میدونین من دوران دانشجویی 3 سال روزنامه نگاربودم ؟

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم یه دوره ای به سرم زده بود صنایعو انصراف بدم برم علوم سیاسی بخونم
مامانم طبق معمول با سلاح تهدید و ارعاب منصرفم کرد!
اونم میگه من بی کله ام نمیتونم مثل آدم زندگی کنم!!!!!!
اصلا مانع پیشرفت من تو زندگی همین حرفاست!!!!!!

خواهر بزرگه منم علوم سیاسی خونده . هم بازار کارش مرتب و پر جاذبه نیست و هم اینکه ریسکش بالاست ..

ولی من دارم می میرم روزنامه نگاری بخونم . اگه می تونستم هم کار کنم و هم درس بخونم اصلا معطل نمیکردم

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ میدونین من دوران دانشجویی 3 سال روزنامه نگاربودم ؟

خودمم یک نمه کار مطبوعاتی کردم . الانم گاهی کارای ترجمه اخبار و مقالات سیاسی و فلسفی و .... میکنم اما جسته گریخته

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودمم یک نمه کار مطبوعاتی کردم . الانم گاهی کارای ترجمه اخبار و مقالات سیاسی و فلسفی و .... میکنم اما جسته گریخته
البته فعالت من مداوم ودر دوران اصلاحات بود. کار جالبی بود.

roya.b

عضو جدید
هرکسی هدفی داره که داره براش تلاش میکنه
یکی میخواد مخترع بشه
یکی میخواد ورزشکار
یکی هم میخواد فقط اسپم کنه

واسه من فرقی نمیکنه
همتون خوش اومدید
مدیرها هم اگه اومدن قدمشون رو چشم صدام گور به گور شده

اینجا در هیچ چهارچوبی همچی آزاد است:biggrin:

الان فكر كنم آدمم
ولي هدف انسان شدنه.....
رسيدنه.........
هيچي تو زندگي برام مهم نيس .هرچه پيش آيد خوش آيد
بيخيال زندگي نشدم ولي زندگي يه بازيه ومن هدفم بردو باخت نيس فقط خوب بازي كردنه
.ولذت از خود بازي
فقط ميخوام به مرحله انسان واقعي برسم
همين:gol:

BAW705

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خیلی دوست دارم مدرک مهندسیمو که گرفتم برم سراغ تنها عشق زندگیم یعنی پرواز ، دوست دارم مدارک P.P.L و C.P.L رو بگیرم اگرم تونستم و پول داشتم !!! I.R رو هم بگیرم اگه نشد که هیچی یه مدت زیر flag ایران ایر کار کنم بعدم تبدیل مدرک کنم برم برای بریتیش ایرویز .

ولی واقعیا این که من نمی تونم اینکار و بکنم مدرک مهندسیو که گرفتم میگن هیچ ایرانی حق خروج از کشور نداره !!!! پول گرفتن مدارک بالا رو هم ندارم پس مجبور می شم برم سراغ هواپیما های فوق سبک آخرشم یکیش که ساخته ایرانه تو هوا تنش رو نمی تونه تحمل کنه میوفتم میمیرم :cry:

BAW705

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولین فرصت عیده که دارم میرم لبنان

البته خودمم دارم جدی به رفتن فکر میکنم . منتظرم ببینم داداش کانادا می مونه یا میره استرالیا

کنادا ترکید ، غیر کبک جای دیگه نمی تونی بری . گفت ایرانی نمی گیریم :razz:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خیلی دوست دارم مدرک مهندسیمو که گرفتم برم سراغ تنها عشق زندگیم یعنی پرواز ، دوست دارم مدارک P.P.L و C.P.L رو بگیرم اگرم تونستم و پول داشتم !!! I.R رو هم بگیرم اگه نشد که هیچی یه مدت زیر flag ایران ایر کار کنم بعدم تبدیل مدرک کنم برم برای بریتیش ایرویز .

ولی واقعیا این که من نمی تونم اینکار و بکنم مدرک مهندسیو که گرفتم میگن هیچ ایرانی حق خروج از کشور نداره !!!! پول گرفتن مدارک بالا رو هم ندارم پس مجبور می شم برم سراغ هواپیما های فوق سبک آخرشم یکیش که ساخته ایرانه تو هوا تنش رو نمی تونه تحمل کنه میوفتم میمیرم :cry:

خدا نکنه عزیز. ایشالله سالهای سال زندگی شاد و موفق داشته باشی و به هر چی میخوای برسی. شاید یک روز مسافر هواپیمایی باشم که تو مهندس پرواز یا خلبانشی .

آراز ائل سس

اخراجی موقت

ولی من از ارتفاع خوشم نمیاد
امیدوارم یه روز تو یه مدرسه ترکی مدیر بشم اگه نشدم هم یکی بشم که تو این راه حرکت کرده و آزادی رو به همه هدیه داده

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
کنادا ترکید ، غیر کبک جای دیگه نمی تونی بری . گفت ایرانی نمی گیریم :razz:

داداشم و پسرخالم هر دو تبعه کانادان. میشه . هرکاری میشه کرد همین چند روز پیش یکی از دوستاشون رفت مالزی از اونجا بردنش کانادا

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
می بینم که بابا بزرگ فقط برا تو اسپیشیال داره !!!!!!!!!!!!!

منم اسپشال موخوام امیر

حالا تو جدی نگیر
کی معدلش 18 شد تو این اوضاع؟
حتما ازش بگیر فقط بپا شرطش آسون باشه ها!البته اگه واسه تو شرط بذاره!!!!!!!!

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
هدف ...اوهههههههه...خیلی زیاده ...تاپیکت پر میشه حذف میشه ها ....

BAW705

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداشم و پسرخالم هر دو تبعه کانادان. میشه . هرکاری میشه کرد همین چند روز پیش یکی از دوستاشون رفت مالزی از اونجا بردنش کانادا

خیلی خوبه اگه بتونی . بقول یکی تا وقت هست فرار کنید ;)

BAW705

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی من از ارتفاع خوشم نمیاد
امیدوارم یه روز تو یه مدرسه ترکی مدیر بشم اگه نشدم هم یکی بشم که تو این راه حرکت کرده و آزادی رو به همه هدیه داده

من جا تو بودم از دبستان شروع می کردم کار از همون اول می لنگه :razz:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا تو جدی نگیر
کی معدلش 18 شد تو این اوضاع؟
حتما ازش بگیر فقط بپا شرطش آسون باشه ها!البته اگه واسه تو شرط بذاره!!!!!!!!

بههههله هم شرط میذاره هم بهم زور میگه . یک دیکتاتور زور گویی شده .:cry::cry::cry::cry:

BAW705

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دیگه اینجوریا نیست
تو یه شهری مرزی
تمام بچه های راهنمایی درس فارسی با نمره 2 افتادن
مدیر گزارش کرده اینا نمیخوان فارسی بخونن
:eek: دمشون گرم ، چرا نمی خوای مدیر آموزش و پرورش شی اون که بهتره واسه خدمت
خواهر منم مقیم ترکیست
اون که فایده نداره . اصلا فردا باهم میریم استانبول . اما چرا یه مزیت داره می تونی به اسم خواهرت ملک بخری و... از این جور استفاده ها :)

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خوبه اگه بتونی . بقول یکی تا وقت هست فرار کنید ;)

همش نگران مامان و بابامم . داداشم که رفته منم برم حالا بابام مرده تحمل میکنه مامانم نمیتونه . عصر سر سجاده اونقدر برا داداشم گریه کرد قلبم داشت می ترکید.