گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا بهنام مهمان داریم......................
این شما و این عزیییییییییییییییییییییییییز ویسی.............. http://www.www.www.iran-eng.ir/image/png;base64,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

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انتظارات به سر آمد اینم آهنگ جشن دلتنگی

اقا خیلی حال دادی .شما اهنگ بزار واسم منم جزوه بهت میدم .البته مزاح کردم

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا بهنام مهمان داریم......................
این شما و این عزیییییییییییییییییییییییییز ویسی.............. http://www.www.www.iran-eng.ir/image/png;base64,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

میترسم با اون سبیلهاش شب بیاد تو خوابم

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
روحم آزرده مرا وسوسه بیهوده مکن

دگر این لحظه تن پاک من آلوده مکن

یاریم کن که رود از یادم غم دیرین این خاطره ها

شوق پروازسراپای مرا میکشد تا پس این پنجره ها

پیش رویم بگشا پنجره ای تا از آن پنجره پرواز کنم

روحم از قید تن آسوده شود هستی دیگری آغاز کنم.

آسمون ابرهات بردار وبرو
دیگه تنها من وبگذار وبرو
آسمون اخمهات واکن آبی شو
آسمون آفتابی شو آفتابی شو
آسمون غرق خونه دل من
آسمون دشت جنونه دل من
تک وتنها توی دنیای بزرگ
آسمون بی همزبونه دل من
آسمون مرده دیگه مهر وفا
بزم ما پرشده از رنگ وریا
نه محبت میشه پیدا نه صفا
آسمون قهره دیگه از ما خدا
آسمون کاشکی که میشد بپرم
تودلآبی تو خونه کنم
کاشکی میشد مثل ابرهای تو
زار زار گریه مستونه کنم
آسمون غرق خونه دل من
آسمون دشت جنونه دل من

به امید آنکه آسمون دلتون همیشه آفتابی باشه

taleshi89

عضو جدید
سلام به همه ،ااین شما واین آبجی کوچیکه ویک سوال...:)
بابا یکی تو رو خدا بگه یه عکسو چه جوری به اندازه 200*200پیکسل دربیارم که به عنوان اواتار ازش استفاده کنم...الانم کپی شده تو ورد... بی زحمت راهنماییم کنید فردا باید به یکی نشون بدم ..:gol:.

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا یکی تو رو خدا بگه یه عکسو چه جوری به اندازه 200*200پیکسل دربیارم که به عنوان اواتار ازش استفاده کنم...الانم کپی شده تو ورد... بی زحمت راهنماییم کنید فردا باید به یکی نشون بدم ..:gol:.
سلام عزیزم
توی paintمیتونی ریسایزش کنی

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
مگه از حالو روزمون خبر نداری که اومدی از این سوالا میکنی هااااااااااااا!!؟
با paint بازش کن بعد resize ش کن

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلا دل نمیاد برم بخوابم و تنهاتون بذارم
خیلی غصه م گرفته

.من هم چنین حالی دارم .ولی حیف که باید صبح زود بیدار شم

دوستان شبتون بخیر

ببخشید که باعث ناراحتی دوستان شدم.حلال کنید

taleshi89

عضو جدید
وا چی شده من نمیدنم ...خب بگید ...من حوصله ندارم برم چند صفحه قبلو بخونم ...

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
.من هم چنین حالی دارم .ولی حیف که باید صبح زود بیدار شم

دوستان شبتون بخیر

ببخشید که باعث ناراحتی دوستان شدم.حلال کنید
شب بخیر اقا بهنام
ولی جدای از شوخی امشب بعد از 5 ماه دلم هوای شهرمونو کرد

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
این یه بیتم برا اقا بهنام میخونم چون بار اول کامل نیومد تو ذهنم:
آسمان میگرید امشب ساز من مینالد امشب او خبر دارد که دیگر ناله ام پایان گرفته او خبر دارد که دیگر اشک من ماتم گرفته

• Like
واکنش ها: bera

taleshi89

عضو جدید
همین ...واااااا ول کنید بابا ...که امشب شبه عشقه که امشب شب عشقه کیه اهل جهنم که خونش تو بهشته هالا لالای لالای لالا لای لای ....هالا لالای لالای لالا لای لای
بخند بروی دنیا دنیا بروت میخنده بزار که غم وغصه بار سفر ببنده....
لب کاارون چه گل بارون نای نانانای نای نای ...هر روز تنگ غروب تو شهر ما صفا داره .....
بابا از این فاز برون بیان ول کنید...
اینقد بیکارید که زانوی غم بغل کردید ....

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
شبتون بخیر اقا میلاد
امشب اشکمو دراوردین
تلافی میکنم:(

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین ...واااااا ول کنید بابا ...که امشب شبه عشقه که امشب شب عشقه کیه اهل جهنم که خونش تو بهشته هالا لالای لالای لالا لای لای ....هالا لالای لالای لالا لای لای
بخند بروی دنیا دنیا بروت میخنده بزار که غم وغصه بار سفر ببنده....
لب کاارون چه گل بارون نای نانانای نای نای ...هر روز تنگ غروب تو شهر ما صفا داره .....
بابا از این فاز برون بیان ول کنید...
اینقد بیکارید که زانوی غم بغل کردید ....
الهیییییییییی
شما چرا زودتر نیومدی؟:smile:
من داشتم بپر بپر میکردم از ذوق
که یهو...اینجوری شد
فدات شم

بالا