گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
از ..... می پرسن این شعر از کیه؟ "سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز"
می گه نمی دونم یه راهنمایی بکنید...
می گن اسم شاعر توی خود شعر هست.
می گه: آهان فهمیدم، جواد نکونام!
:biggrin:

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرگز فراموش نمی کنم
سخنانی که از چشمان تو شنیدم
می گویند چشمها هرگز
دروغ نمی گویند
اما من شیرین ترین دروغ ها را
... از چشمان تو شنیدم
آن هنگام که می گفتند :
دوستت دارم

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
امروز صب اومده بودم.............
دیدم هیشکی نیست...............بد جور حالم گرفته شد.................

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون...................خوبم.............
شما چطوری؟
خوش میگذره؟

امروز صب اومده بودم.............
دیدم هیشکی نیست...............بد جور حالم گرفته شد.................
مرسی
آره پستتونو دیدم الان...
الان یه مطلبی از اعدام قاتل داداشی خوندم .منم بد حالم گرفته شد
نمیدونم درست و نادرست چیه...به نظرت باید اعدام میشد؟زیر 18 سال بود

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک مترسک خریده ام
عطر همیشگی ات را به تنش زده ام
در گوشه اتاقم ایستاده ...
درست مثل توست ، فقط اینکه روزی هزار بار از رفتنش مرا نمی ترساند.

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
مرسی
آره پستتونو دیدم الان...
الان یه مطلبی از اعدام قاتل داداشی خوندم .منم بد حالم گرفته شد
نمیدونم درست و نادرست چیه...به نظرت باید اعدام میشد؟زیر 18 سال بود
نظر من:
کاری که طرف کرده بود کار کوچیکی نبوده(قتل نفس کرده) البته حبس ابد هم دست کمی از اعدام نداره..............(به نظرم اینکه جونشو نمیگرفتن و مجازاتش میکردن بهتر بود)
برای قضاوت تو این مسله باید خودمون رو جای خانواده ی روح الله داداشی بزاریم ................
باید ببینیم که اگه داداش یا پدر یا پسر مون کشته میشد از جون قاتلش (هر چند جوون ه) میگذشتیم یا نه.

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر من:
کاری که طرف کرده بود کار کوچیکی نبوده(قتل نفس کرده) البته حبس ابد هم دست کمی از اعدام نداره..............(به نظرم اینکه جونشو نمیگرفتن و مجازاتش میکردن بهتر بود)
برای قضاوت تو این مسله باید خودمون رو جای خانواده ی روح الله داداشی بزاریم ................
باید ببینیم که اگه داداش یا پدر یا پسر مون کشته میشد از جون قاتلش (هر چند جوون ه) میگذشتیم یا نه.
منم با شما موافقم...
اینو بخونید...
علی‌رضا م قاتل روح‌الله داداشی در زمان اجرای حکم حالت روحی نامتعادلی داشت. وی در زمان رفتن به روی چهارپایه دو بار پایش لغزید و با صدای بلند گریه می‌کرد. علی‌رضا م مدام اسامی ائمه اطهار (ع) به ویژه امام حسین (ع)، امام رضا (ع) را فریاد می‌‍زد و طلب بخشش می‌کرد. وی حتی نام برخی از نزدیکانش از جمله مادر خود را فریاد زده و از اولیای دم طلب عفو داشت که البته صدایش در همهمه حاضران گم بود.

میدونم واقعا درک یه خانواده ای که عزیزشو کشتن خیلی سخته...ولی ای کاش حکم اعدامی وجود نداشت...نمیخوام طرف قاتلو بگیرم..
کلا از این حکم بدم میاد

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
منم با شما موافقم...
اینو بخونید...
علی‌رضا م قاتل روح‌الله داداشی در زمان اجرای حکم حالت روحی نامتعادلی داشت. وی در زمان رفتن به روی چهارپایه دو بار پایش لغزید و با صدای بلند گریه می‌کرد. علی‌رضا م مدام اسامی ائمه اطهار (ع) به ویژه امام حسین (ع)، امام رضا (ع) را فریاد می‌‍زد و طلب بخشش می‌کرد. وی حتی نام برخی از نزدیکانش از جمله مادر خود را فریاد زده و از اولیای دم طلب عفو داشت که البته صدایش در همهمه حاضران گم بود.

میدونم واقعا درک یه خانواده ای که عزیزشو کشتن خیلی سخته...ولی ای کاش حکم اعدامی وجود نداشت...نمیخوام طرف قاتلو بگیرم..
کلا از این حکم بدم میاد
خدا بیارمرز علیرضا م اون موفع که داشت طرف رو ناکار میکرد باید به فکر الانش میبود.............
اما متاسفانه ایران از معدود کشور هایی که توش مجازات قتل اعدامه................:w06:

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا بیارمرز علیرضا م اون موفع که داشت طرف رو ناکار میکرد باید به فکر الانش میبود.............
اما متاسفانه ایران از معدود کشور هایی که توش مجازات قتل اعدامه................:w06:
آره .آمارش خیلی بالاست...
هیییی بابا
چیزی نگیم بهتره..
ببخشید.
چه خبرا؟چه میکنید؟

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلامممممممممم
سلام..............داداش حسین....................
چطوری؟
آره .آمارش خیلی بالاست...
هیییی بابا
چیزی نگیم بهتره..
ببخشید.
چه خبرا؟چه میکنید؟
خبر............................هیچی بابا...........پس فردا کلاسا شروع میشه...................
الانم که از بیکاری تو نت میگردم.............:دی

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی میگفتین؟چیکار میکنید؟
چندتا پست آخری بخون

سلام..............داداش حسین....................
چطوری؟

خبر............................هیچی بابا...........پس فردا کلاسا شروع میشه...................
الانم که از بیکاری تو نت میگردم.............:دی
کلاسا که شروع بشه از این یکنواختی راحت میشید...

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فردا که تعطیله از پس فردا برو باشه نمیگفتم میرفتی به عنوان دانشجوی نمونه انتخابت میکردن

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در مهد كودك هاي ايران 9 صندلي ميذارن و به 10 بچه ميگن هر كي نتونه سريع براي خودش يه جا بگيره باخته و بعد 9 بچه و 8 صندلي و ادامه بازي تا يك بچه باقي بمونه. بچه ها هم همديگر رو هل ميدن تا خودشون بتونن روي صندلي بشينن.

در مهد كودك هاي ژاپن 9 صندلي ميذارن و به 10 بچه ميگن اگه يكي روي صندلي جا نشه همه باختين. لذا بچه ها نهايت سعي خودشونو ميكنن و همديگر رو طوري بغل ميكنن كه كل تيم 10 نفره روي 9 تا صندلي جا بشن و كسي بي صندلي نمونه. بعد 10 نفر روي 8 صندلي، بعد 10 نفر روي 7 صندلي و همينطور تا آخر.
...
با اين بازي ما از بچگي به كودكان خود آموزش ميديم كه هر كي بايد به فكر خودش باشه. اما در سرزمين آفتاب، چشم بادامي ها با اين بازي به بچه هاشون فرهنگ همدلي و كمك به همديگر و كار تيمي رو ياد ميدن

ابن در حالیه که ادعای تمدن 2500 ساله و منشور حقوق بشر و کورش کبیر و ... و خلاصه خیلی از چیزامون داره کون فلک رو پاره میکنه.

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها امروز و فردا حسابی کــــش و قووووس بیاین که از یکشنبه باید برین دنبال درس و مخش
-سمیه

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دارو خانه میری بقیه پولت رو بهت قرص یا چسب زخم میده
تو سوپر مارکت میری بقیه پولت رو بهت آدامس یا شکلات میده
امروز رفتم لوازم یدکی ،بقیه پولم رو بهم فیوز داده......

بالا