گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
:surprised:گفتیم میخوایم درس بخونیم نه اینکه آشپزی کنیم مهناز جون......اگه میخوای تو هم بیا:smile:[/QUOTE]

ا
خوب من فکردم ....
مگه الان نمی خونین؟!
مگه میشه نخوند؟!:surprised:

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
یعنی کسی هنوز وارد در های تخصصی نشده کمک کنه؟!

بعد مگه از ترم چندم وارد درس های تخصصی میشی؟

اگه از تخصصی ها منظورت تخصصی گرایش باشه از ترم 5 شروع میشه
اما تخصصی های خودمون که همه م.شیمی ها میخونن از ترم 2 با موازنه شروع میشه!

در ضمن م.شیمی رشته ای هس که اگه علاقه نداشته باشی فوق العاده سخت هس ولی با علاقه واقعا از خوندنش لذت می بری در ضمن باید قدرت تحلیل و ریاضی خوبی داشته باشی و در ضمن برا اینکه 1 مهندس واقعی باشی باید برا حل مسئله خلاقیت داشته باشی
من که از ته دل دوسش دارم واقعا رشته ی قشنگیه!

icy

عضو جدید
سلاااااااااااااااااااااام به همه من تازه واردم :)

خوش اومدی عزیز:gol:

اگه تو گذاشتن اواتر ( به این عکس پسر چشم قرمزه که من گذاشتم اواتره)یا تو امضا گذاشتن مشکل داری بگوکمکت کنم

هر مشکل درسی یا راهنمایی هم که خواستی بگو اینجا دوستای گلی هستن که کمکت میکنن

آخرین ویرایش:

icy

عضو جدید
:surprised:گفتیم میخوایم درس بخونیم نه اینکه آشپزی کنیم مهناز جون......اگه میخوای تو هم بیا:smile:

ا
خوب من فکردم ....
مگه الان نمی خونین؟!
مگه میشه نخوند؟!:surprised:[/quote]

فکر کردی شوخی میکنیم:mad:

نه دیگه من یکی این سال که سال اول بود مثل تمامه دوران زندگیم هیچی نخوندم:surprised:.....ولی ترم 3 آغازی دوباره......بروبچ شیمی هم کمکم کردن ایشالا مهندسی شیمی رو فتح میکنیم;)

اگه از تخصصی ها منظورت تخصصی گرایش باشه از ترم 5 شروع میشه
اما تخصصی های خودمون که همه م.شیمی ها میخونن از ترم 2 با موازنه شروع میشه!

در ضمن م.شیمی رشته ای هس که اگه علاقه نداشته باشی فوق العاده سخت هس ولی با علاقه واقعا از خوندنش لذت می بری در ضمن باید قدرت تحلیل و ریاضی خوبی داشته باشی و در ضمن برا اینکه 1 مهندس واقعی باشی باید برا حل مسئله خلاقیت داشته باشی
من که از ته دل دوسش دارم واقعا رشته ی قشنگیه!

همه ی حرفا کامل تایید میشه فقط یه نکته.........بابا خانم مهندس دست ما روهم بگیر:biggrin:

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
ا
خوب من فکردم ....
مگه الان نمی خونین؟!
مگه میشه نخوند؟!:surprised:

فکر کردی شوخی میکنیم:mad:

نه دیگه من یکی این سال که سال اول بود مثل تمامه دوران زندگیم هیچی نخوندم:surprised:.....ولی ترم 3 آغازی دوباره......بروبچ شیمی هم کمکم کردن ایشالا مهندسی شیمی رو فتح میکنیم;)

اخی نازی پس هنوز از مهندسی شیمی لذتی نبردی
شوخی یا جدی بخون حیف الکی درسای به این قشنگی رو پاس کنی
من حتی تابستون هم دلم نمیاد به کتابام نگاه نندازم

همه ی حرفا کامل تایید میشه فقط یه نکته.........بابا خانم مهندس دست ما روهم بگیر:biggrin:[/QUOTE]

باید خودت بجنبی فقط اراده میخواد

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
بذار ترم شروع بشه.درس مرس تعطیل میشه.بیخود نقشه نریزین

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فکر کنم 10 سال دگه یه کمی آدم شیم، یعنی 2 درصد رو طی کنیم

phalagh

مدیر بازنشسته
من تا جایی که یادم میاد از راهنمایی که بودم. هر سال که شروع میشد میگفتم دیگه از امسال هر شب درس میخونم...
الان لیسانسمو گرفتم هنوز هم شب امتحانیم...:w22:

سرمد حیدری

مدیر تالار
من تا جایی که یادم میاد از راهنمایی که بودم. هر سال که شروع میشد میگفتم دیگه از امسال هر شب درس میخونم...

بازم خوبه شما شب امتحانی هستی. ما که صبح امتحانیم:D

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بعضی مواقع بعد امتحانم
یعنی یه سریشو بعد امتحان می خونم:biggrin:

icy

عضو جدید
بذار ترم شروع بشه.درس مرس تعطیل میشه.بیخود نقشه نریزین

چرا میزنی تو ذوق بکس مردم؟؟؟:mad:ما میخونیم :(........سرمد جون نقشه رو میکشن فکرکنم:surprised: اون برنامس که میریزن:w20:

فکر کنم 10 سال دگه یه کمی آدم شیم، یعنی 2 درصد رو طی کنیم

ها اره تا 10 سال دیگه منوجاوید فکرکنم اندازه ی 3 تا راهیان ارشد میتونیم سوال تالیفی ارشد در بیاریم:w46:

ها منم همینجوریم :Dالبته من نیمه شب امتحانیم بیشتر :w01:چون نصفه شب پا میشم درس میخونم:question:

خسته نباشید همگی اینهمه زحمت می کشید. :biggrin:

قربانت ولی با کمک هایی که من از شما و دوستان گرفتم امسال رو برای خودم عوض میکنم:gol::gol:;)

همه ی بچه های شیمی از خودمون بدترن:دی

بازم خوبه شما شب امتحانی هستی. ما که صبح امتحانیم:D

ها!!!؟؟؟تو وضعت از من بدتره :surprised:که البته خب بچه ها نکته ی این پست رو نفهمیدن:w16: منظورت از صبح امتحان درس خوندن نبود از این کاغذ کوچولوها بود که بهش میگن تقلب:w25:http://iran-eng.com/images/smilies/funny/w25.gif

سرمد حیدری

مدیر تالار
سر امتحان ترمو2 کتاب ون‌نس با ون وایلن با حل المسائل شونو باز کردم

icy

عضو جدید
سر امتحان ترمو2 کتاب ون‌نس با ون وایلن با حل المسائل شونو باز کردم

شوخی میکنی!!!
اگه این جور باشه ما تمام امتحانا رو تقلب میکنیم اخه open book
هست!

مزاح میکنن :دی.........البته تا این ترم 2 ماهیچ امتحانه open bookنداشتیم همه ی امتحانا close book or go away:surprised:بودن

hormozdi

عضو جدید
شوخی میکنی!!!
اگه این جور باشه ما تمام امتحانا رو تقلب میکنیم اخه open book
هست!

اگر می دانستید امتحان کتاب بسته چه حسنی دارد این حرف را نمی زدی. در امتحان کتاب باز، فرمول هیچ نمره ای ندارد. فقط راه حل وجواب آخر نمره دارد. تازه بعضی اساتید به راه حل نصفه نیمه هم نمره نمی دهند. پس اینقدر طرفدار کتاب باز نباشید! :)

بالا