گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
سرمد جان تنها ميري؟!! معرف خودت رو زدم. اصلاً بخش پليمر نداشته باشه صفا نميده.

مهندسی شیمی هم نداشت درخواست دادم ایجاد کردند.
پلیمر زیر شاخه مهندسی شیمی شده ولی یکی میخواد اونجا استارتشو بزنه.
شما میتونید یه تاپیک واسه پلیمر ایجاد کنی

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
شنبه هفته ديگه عازمم....

مي دونم دلتون برام خيلي تنگ ميشه....:w12:

اخی نازی ایشالا زود تموم میشه به قول مامان بزرگ خدا بیامورزم سربازی عمر دشمنه زود تموم میشه!
ولی خدایی دلمون برات تنگ میشه !;)
تاپیک هایسیس رو کی اداره کنه:cry::crying:

آخرین ویرایش:

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
راستی ظهر گفتم از دیشب 2تا خبر خوب شنیدم و عید امسالم با سالای قبل فرق داره منتظر سومین خبر خوبم!
خوب سومین خبر خوب هم اومد خودش سورپیریز شدم!:w40::w40:
2تا از دوستان عزیز و قدیمیه دوران راهنمایی و دبستانم رو بعد 2سال دیدم !
خدا جون شکرت خیلی خوشحالم کردی:w14::w30::w32::w42::w33::w23::w27::w21::w17::thumbsup2::heart::gol:
برا بیان احساسم دیگه شکلکی پیدا نکردم;):(

REZA.F

کاربر بیش فعال
سرمد جان اتفاقاً مشتاقم استارت بزنم. سايت خوبي به نظر ميرسه. البته بعد از اين سايت! اميدوارم 2 تايي با هم بتركونيم. البته اگه بچه هاي ديگه هم ياري كنن. امضامون هم آدرس مهندسي شيمي اين سايت باشه.

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
سرمد جان اتفاقاً مشتاقم استارت بزنم. سايت خوبي به نظر ميرسه. البته بعد از اين سايت! اميدوارم 2 تايي با هم بتركونيم. البته اگه بچه هاي ديگه هم ياري كنن. امضامون هم آدرس مهندسي شيمي اين سايت باشه.

منم عضو شدم ولی اینجا خیلی بهتر از اونجاس

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
معلومه اینجا بهتره.اونجا تازه راه افتاده سابقه سایت خودمونو نداره ولی بیاین باهم مهندسی شیمی اونجا هم راه بندازیم

mohammad_che_eng

عضو جدید
اخی نازی ایشالا زود تموم میشه به قول مامان بزرگ خدا بیامورزم سربازی عمر دشمنه زود تموم میشه!
ولی خدایی دلمون برات تنگ میشه !;)
تاپیک هایسیس رو کی اداره کنه:cry::crying:

دوستاني كه در زمينه ي hysys دانششون از من بيشتر باشه توو سايت زياد هستن...مثل:
اشكان
پيرجو و تني چند از دوستان :w12:

mohammad_che_eng

عضو جدید
از شوحي گذشته...من وقت نمي كنم به همين سايت خودمون درست سر بزنم...
چه برسه بخوام توو سايت ديگه فعاليت كنم...;)

REZA.F

کاربر بیش فعال
سرمد جان من دايال آپ ميام بالا!. اونجا فعلاً يه تاپيك درست ميكنم با نام سوال و درخواست هاي پليمري. مطلب از اينجا انتقال بدم ميشه دزدي. ولي مالتي مدياي اون سايت ظاهراً بهتر از سايت ماست. از لحاظ علمي و مهندسي بهترين سايت اينجاست. تو هر قسمتي از اين سايت ميري... عكس و فيلم و... بچه هاي مهندسي شيمي نقش هاي بهتري دارند.
راستي يكي از استادام ميگفت رمانتيك ترين مهندسين، مهندسين شيمي هستن. حتا از آهنگ موبايلشون هم ميشه فهميد! من كه اعتقاد دارم. شماها رو نميدونم.

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان اگه اینجا فعالیت کنید ما هم بهره مند میشیم
مرسی.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
يكي از استادام ميگفت رمانتيك ترين مهندسين، مهندسين شيمي هستن. حتا از آهنگ موبايلشون هم ميشه فهميد! من كه اعتقاد دارم. شماها رو نميدونم.
شک نکن رضا جان!!!:)
میدونی چرا؟ چون کلا مهندسی عمق داره.. هر چی بری به انتهاش نمیرسی.. ولی مثلا: ی وقت بی احترامی نشه به رشته های دیگه! رشته دندان پزشکی عمق داره؟ آخر آخرش میشه اورتودنس.. :)

FZ.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.اگه ميشه در مورد استخراج پسماند آنتي بيوتيك سازي يك منبع معرفي كنيد.ممنون

FZ.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما آباداني ها عادت داريد كه تو توهم خارجي بودنتون بمونيد.لابد بقيه شهرهاي ايران از نظر شما دهاته. امضا.يك دهاتي

mohammad_che_eng

عضو جدید
دوست گرامي ادبيات هر كسي برا خودش قابل احترامه...همچنين شما...
پس در انتخاب ادبياتتون دقت بيشتري كنيد....
شما هم جلو شهرتون بنويسيد لاس وگاس....كسي به شما خورده نمي گيره....

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
شما آباداني ها عادت داريد كه تو توهم خارجي بودنتون بمونيد.لابد بقيه شهرهاي ايران از نظر شما دهاته. امضا.يك دهاتي
لطفا به آبادانی ها بی احترامی نکنید....خود من هم بچه آبادان هستم....

REZA.F

کاربر بیش فعال
خیلی دوست دارم مهندس پیرجو;):gol:
خیلی دوست دارن مهندس محمد:gol:;)
دمتون گرم حال کردم. آبادانی جماعت سینه سپر همه جا. نو جنگ! تو فیلم روز سوم! تو دانشگاه و همه جا.
ببینید من بهترین استادم مازندرانی بود. با سواد. و باسوادترین همکارام هم مازندرانی. ولی با تمام احترامی که واسه شما دارم اونا مثل یو زبون دراز نبودن!

mohammad_che_eng

عضو جدید
خیلی دوست دارم مهندس پیرجو;):gol:
خیلی دوست دارن مهندس محمد:gol:;)
دمتون گرم حال کردم. آبادانی جماعت سینه سپر همه جا. نو جنگ! تو فیلم روز سوم! تو دانشگاه و همه جا.
ببینید من بهترین استادم مازندرانی بود. با سواد. و باسوادترین همکارام هم مازندرانی. ولی با تمام احترامی که واسه شما دارم اونا مثل یو زبون دراز نبودن!

عزيزي...دمت گرم...
ديشب طرفاي ساعت 9 شب سره چهار راه اميري نبودي؟؟؟

REZA.F

کاربر بیش فعال
بهتاش؟!!! ÷یرجو همون بهتاش خودم؟!!!
وای افتادم. بهتاش کجایی؟ من بسته رو پست کردم. 18 فروردین برگشت خورد. دیگه تو سایت که ندیدمت منم بی خیال شدم. نگی بد قولم. اخه گفتی از سایت میرم.
جان من بکو بهتاشی؟ به خدا از خوشحالی دارم میمیرم.
باید حدس میزدم که دیگه به تاپیکای من سر نمیزدی. با معرفت کجایی:razz:

REZA.F

کاربر بیش فعال
بهتاش؟!!! پیرجو همون بهتاش خودم؟!!!
وای افتادم. بهتاش کجایی؟ من بسته رو پست کردم. 18 فروردین برگشت خورد. دیگه تو سایت که ندیدمت منم بی خیال شدم. نگی بد قولم. اخه گفتی از سایت میرم.

REZA.F

کاربر بیش فعال
عزيزي...دمت گرم...
ديشب طرفاي ساعت 9 شب سره چهار راه اميري نبودي؟؟؟

:( فدات شم ممد. بابا شانس ما 3 روز این پراید پوکیده ما خرابه. نتونستم بیام. ولی تجسم میکردم اونجا رو! 5 روز پیش با رفقا اومدیم آبادان. من خونمو میارم آبادان (لای وگاس) حالا ببین.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
بهتاش؟!!! ÷یرجو همون بهتاش خودم؟!!!
شک نکن... خودم هستم... من همیشه اینجا هستم عزیز زیر سایه شما... این حرف ها چیه عزیز. شما رو سر بنده جا داری.:):gol:

REZA.F

کاربر بیش فعال
خيلي خوشحالم بهتاش عزيز دوباره پيدات كردم. راستش تالار پليمر زياد شلوغ نيست. اين چند وقت يه راست ميرفتم اونجا رو فقط چك ميكردم كسي سوال ميكرد اگه بلد بودم جواب ميدادم. ديگه به تالارهاي ديگه كاري نداشتم. تنها بودم. تالار پليمر رو خودت كه ديدي! ولي يه جاذبه اي اين چند روز منو كشيد به همون پست هاي روز اول. دوست ها هميشه جاذبه دارن. محمد. اشكان. سرمد و ... همه بچه هاي خوبي هستند. خوشحالم دوباره پيدات كردم.

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
سرمد جان من دايال آپ ميام بالا!. اونجا فعلاً يه تاپيك درست ميكنم با نام سوال و درخواست هاي پليمري. مطلب از اينجا انتقال بدم ميشه دزدي. ولي مالتي مدياي اون سايت ظاهراً بهتر از سايت ماست. از لحاظ علمي و مهندسي بهترين سايت اينجاست. تو هر قسمتي از اين سايت ميري... عكس و فيلم و... بچه هاي مهندسي شيمي نقش هاي بهتري دارند.
راستي يكي از استادام ميگفت رمانتيك ترين مهندسين، مهندسين شيمي هستن. حتا از آهنگ موبايلشون هم ميشه فهميد! من كه اعتقاد دارم. شماها رو نميدونم.

chemical engineering is both an art and a science
این جمله براتون اشنا نیست؟!
من خیلی م.شیمی رو دوست دارم:heart:

Excalibur

عضو جدید
من چطوري از باشگاه دل بكنم؟؟؟؟؟؟:crying2:
ببین بچه برو سربازیت کارتو کن بیا! ول کن ما رو بابا!!!!!!
ایشاا... به کچلیت بخندیم.

با تشکر
گوینده: جوجو
تایپر: اکسکالییبور
(چه کردیم باهات ممد جون با این تیم دو نفریمون!!!!! ترور شخصیت شدی ها!)

بالا