گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

Schneider

مدیر بازنشسته
اره
من امید دارم بتونم برای خودم کار کنم
کار کردن تو صنعت و برای دیگران راضیم نمیکنه
الان هم برای اشنایی بیشتر با نیاز های پالایشگاه و پترو شیمی دارم سعی میکنم برم داخل حالا به هر عنوان

اینکه آدم برای خودش بتونه یه شرکتی بزنه(ثبت کنه)...لایسنسی جور کنه.....آدم استخدام کنه......نمایندگی و این حرفا، خیلی عالیه...
ولی لازمش اینه که یمدت(10-15 سال به بالا!) زیر دست کار کنه تا بیاد دستش؛
غالبا اینطوریه

mahz

کاربر حرفه ای
اینکه آدم برای خودش بتونه یه شرکتی بزنه(ثبت کنه)...لایسنسی جور کنه.....آدم استخدام کنه......نمایندگی و این حرفا، خیلی عالیه...
ولی لازمش اینه که یمدت(10-15 سال به بالا!) زیر دست کار کنه تا بیاد دستش؛
غالبا اینطوریه

داداشی میشه تجربه هارو با فکر کردن بدست اورد
مثلا الان شرکت ما در ماه 6000 لیتر (کم حساب کردم ) mek مصرف داره تو ایران به عنوان محصول جانبی تولید میشه
به راحتی میشه خالصش کرد
الان همش داره از دبی و از چین وارد میشه
ادمی میخواد که هدفش رو مشخص کنه و برای رسیدن به هدفش تلاش کنه (فکر کنه )
ادمهایی که تو این مملکت فکر میکنند خیلی کم هستندتو ایران اگه سر یه موضوع کمی فکر کنی بخاطر داشتن پتانسیل بالا میشه ببه چیز های دست نیافتنی دست یافت اونم به سرعت ;)

آخرین ویرایش:

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به دوستان گل م.شیمی................................

sarab_m

عضو جدید
سلام بچه ها من یه سوالی داشتم
برای شرکت توی ازمون ارشد شرط معدل وجود داره؟

sarab_m

عضو جدید
سلام
نه شرط معدل وجود نداره. معدل برای دانشگاههای مختلف با ضرایب مختلف تاثیر داره.
ممنون , آخه یکی از اطافیانم می گم شرط معدل هست منو به شک انداخت
یه سوال دیگه این معدل چه جوری تاثیر می ذاره؟ هر کی یه چیزی میگه ما آخر سر در نیاوردیم

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/290651-افتضاح-دیگر-علی-آبادی-و-قهقۀ-عرب-ها?p=3863037
روز گذشته مراسم امضای تفاهم نامه سه جانبه گازی بین سه کشور مسلمان مطابق با برنامه پیش می رفت تا اینکه زمان برگزاری نشست خبری و سوال و جواب خبرنگاران رسید و وزیران نفت سه کشور پشت تریبون یک به یک به سوالات خبرنگاران پاسخ می دادند.
نوبت به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی وزارت نفت می رسد او سوال خود را این چنین بیان می کند:

از آقای مهندس علی آبادی سرپرست وزارت نفت سوال دارم. آقای مهندس علی آبادی شما تاثیر خط لوله گاز تاپی را چگونه ارزیابی می کنید؟

علی آبادی: خط لوله گاز تاپی ؟ من از وضعیت این خط لوله اطلاعی ندارم.

خبرنگار روابط عمومی نفت: آقای مهندس خط لوله گاز ترکمنستان، افغانستان، پاکستان و هند ....

علی آبادی: این خط لوله گاز تاپی چه ربطی به توافق سه جانبه گازی امروز دارد؟ (در این لحظه لبخند کنایه آمیز وزیران نفت و انرژی عراق و سوریه به علی آبادی و جمع خبرنگاران برای کل افراد حاضر در سالن معنا دار است)

علی آبادی: آقای اوجی شما از وضعیت خط لوله تاپی اطلاعی دارید ؟ اصلا ارتباط این خط لوله با توافق امروز چیست؟

اوجی سری تکان می دهد و با تعجب علی آبادی را نگاه می کند، فضای سالن دگرگون می شود، هم همه ای فضای سالن را در بر می گیرد. مدیران وزارت نفت و حتی برخی از مدیران وزارت امور خارجه از این سوال خبرنگار شانا حسابی شوک زده شده اند، سایر خبرنگاران هم یکدیگر را با تعجب نگاه می کنند . . .

وزیران نفت و انرژی سوریه و عراق با یکدیگر عربی حرف می زنند و بعد با صدای بلند می خندند . . . اوضاع از حالت عادی کمی خارج شده و سپس از گوشه کنار برخی از مدیران به مسئول ارتباط با رسانه های وزارت نفت با علم و اشاره می گویند کات کات خانم جمعش کنید . . .

• Like
واکنش ها: mahz

mahz

کاربر حرفه ای
سیلامممممممممممممممممم
علیک سرگرد شهرام عزیز
چه خبر ؟؟؟؟؟
کسی نیست بگه بیکاری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شهرام و احسان و مصطفی که دیگه استخدام ملی نفت میشن !;)
ببینم کسی بیکار میمونه و این بحث بی کاری همچنان داغ میمونه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
علیک سرگرد شهرام عزیز
چه خبر ؟؟؟؟؟
کسی نیست بگه بیکاری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شهرام و احسان و مصطفی که دیگه استخدام ملی نفت میشن !;)
ببینم کسی بیکار میمونه و این بحث بی کاری همچنان داغ میمونه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من به شدت تکذیب میکنم.
من همچنان بخث بیکاری رو پیش میبرم تا آخرین نفس این راه را ادامه خواهم داد.......:دی

mahz

کاربر حرفه ای
من به شدت تکذیب میکنم.
من همچنان بخث بیکاری رو پیش میبرم تا آخرین نفس این راه را ادامه خواهم داد.......:دی
من فکر میکنم دوست داری در این مورد بحث کنی
در حالی که شنیدم ازمون رو ترکوندید
شیرینی که نمیخوایم :biggrin::biggrin::biggrin:

بالا