گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
گر می نخوری طعنه مزن مستان را

بنياد مکن تو حيله و دستان را

تو غره بدان مشو که می نخوری

صد لقمه خوری که می غلامست آن را

ای مثل غرور ساده ی آيينه فاش

کاری نکنی شکستگی آيد و کاش

ديدار تو با آيينه حرفی دارد

هم با همه باش و هم جدا از همه باش

فلسفه ولنتاین:
ولنتاین در قرن اول میلادی در روم زندگی می كرد . در آن زمان روم تحت سلطه پادشاهی جنگجو به نام كلادسیوس بود كه دوست داشت سربازان برای حضور سپاهش در جنگ داوطلب شوند ولی مردها نمیخواستند بجگند، و كلادسیوس این كمبود سرباز را ناشی از سستی مردها درترك عشق می دانست، پس همه نامزدی ها و ازدواج ها ملغی اعلام كرد، همانطور كه گفته شد ولنتاین كه در آن زمان یك كشیش بود با او به مبارزه برخاست و به همراه ماریوس مقدس عزم خود را جزم كردند تا زوج های جوان را به طور سری به عقد هم درآورندپس از با خبر شدنِ پادشاه از این قضیه برای سر والنتین مقدس جایزه تعیین شد و او زندانی شد وقتی در زندان بود بسیاری از كسانی كه او آنها را به عقد هم در آورده بود به دیدنش رفتند.
آنها گل و نامه های محبت آمیز خود را از بالای دیوار زندان پرتاب می كردند. تا اینكه سرانجام در روز ۱۴ فوریه سال ۲۶۹ قبل از میلاد به قتل رسید.
یكی از ملاقات كنندگان او دختر زندانبان بود، روزها به دیدارش می آمد و چند ساعتی با هم صحبت میكردند روزی كه قرار بود والنتاین كشته شود نامه ای برای تشكر از دختر زندانبان نوشت كه با جمله “Love from your valentine” خاتمه یافت.
در سال ۴۹۶ بعد از میلاد، پاپ جلاسیوس ۱۴ فوریه را به افتخار او روز ولنتاین نامید. از سالها قبل روز ۱۴ فوریه كسانی كه یكدیگر را دوست داشته اند برای هم هدایایی ساده ای چون گل می فرستادند

پس اینم گل واسه همه:
مي خوام فرياد باشم؛ تو كوهسار تنهايي. مي خوام موج باشم؛ تو انعكاس لحظه هاي تنهايي.
مي خوام تو رو به ساحل احساس هدايت كنم.
مي خوام بارون باشم و بي ريا ببارم به كوه و دشت و دريا تا بوته هاي پژمرده و غريب را شكوفا كنم. مي خوام احساس باشم و تو رو بيش از پيش احساس كنم. مي خوام خواب باشم و تو شيرين ترين روياهام باشي. مي خوام بهار باشم؛ براي پايان زمستوني سرد و طولاني، مي خوام عاشق باشم. عاشق ترين و تنهاترين....

این عضو فتنه گر اینجا چی می خواد. مثل اینکه حالشم اصلاً خوب نیست.
عزیز بابایی تالارو اشتباهی اومدی:biggrin:

Excalibur

عضو جدید
نگو زیر آبی که من عاشق زیر آبیم
حال و احوال دوستان چطوره؟ اوضاع کار و درسها؟ کنکوریها آماده اند؟

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی؟ من میام شما میرین، شما میان من میرم.:confused:
اصلاً حالا که این طوریه خودم برای خودم می نویسم.:razz:

hilari

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااااااااام
خوبید؟

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااااااااام
خوبید؟
سلاااااااااااااااااااااااام
آبجی جون الان داشتم بهت فکر میکردم.
اتفاقاً می خواستم برای بچه ها بنویسم که از دستشون عصبانیم از فردا که امتحان تموم بشه، میای و مثل سابق دوتایی باهم ایجا رو شوغ میکنیم.

hilari

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

حالا چی مینویسی؟:smile:
واسه منم بنویس ؟:D

بچه ها کجایید ؟ بیاین منو آزوم کنید ؟ دارم از استرس خفه میشم ؟ :cry:ببینم کسی کنکور نداره ؟ ( وای که چقدر بدم میاد که واسه کنکور استرس دارم :mad:اما نمی دونم چرا هر چی خودمو میزنم به .... بازم افکار مزاحم ولم نمیکنن ؟ :cry:
دختر جماعت ( 99 درصدشون ) همینن ! معدن استرس ! :mad:پسرها ( 99 درصدشون ) بیخیالند! !:razz: خوش به حالشون ! :cry:

hilari

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااااام

آبجی جون الان داشتم بهت فکر میکردم.
اتفاقاً می خواستم برای بچه ها بنویسم که از دستشون عصبانیم از فردا که امتحان تموم بشه، میای و مثل سابق دوتایی باهم ایجا رو شوغ میکنیم.

منظورت از فردا همین فرداس ؟ یا منظورت آینده اس؟:surprised:
آخه امتحان من پس فرداس؟:D

ان شالله !

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد از این پست :

یادم افتاد که جمعه امتحان میدی و دوباره برمیگردی.
اومدم پست بدم که مهندسین عزیز به **** که نیستین ، پس فردا که آبجیم بیاد از تنهایی درمیام

حالا چی مینویسی؟:smile:
واسه منم بنویس ؟:D

بچه ها کجایید ؟ بیاین منو آزوم کنید ؟ دارم از استرس خفه میشم ؟ :cry:ببینم کسی کنکور نداره ؟ ( وای که چقدر بدم میاد که واسه کنکور استرس دارم :mad:اما نمی دونم چرا هر چی خودمو میزنم به .... بازم افکار مزاحم ولم نمیکنن ؟ :cry:
دختر جماعت ( 99 درصدشون ) همینن ! معدن استرس ! :mad:پسرها ( 99 درصدشون ) بیخیالند! !:razz: خوش به حالشون ! :cry:

استرس برای چی مگه تو تمام سعی و تلاشتو نکردی؟ اگه آره دیگه دلشوره و استرس نداره

منظورت از فردا همین فرداس ؟ یا منظورت آینده اس؟:surprised:
آخه امتحان من پس فرداس؟:D

ان شالله !

:surprised:
زیاد درس خوندی اینطوری شده هاااااااااااااا. مگه بِشِت نگفتم این هفته رو استراحت کن. خب معلومه که منظورم پس فردا بوده

hilari

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استرس برای چی مگه تو تمام سعی و تلاشتو نکردی؟ اگه آره دیگه دلشوره و استرس نداره

:w19::w19:

:surprised:
زیاد درس خوندی اینطوری شده هاااااااااااااا. مگه بِشِت نگفتم این هفته رو استراحت کن. خب معلومه که منظورم پس فردا بوده

:w05: :crying:

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا چرا گریه میکنی؟
(اون جمله با خشونت نبود، فقط سوال کردم.به خدا راست میگم.)

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه کشف بزرگ در تاریخ 22/4/2008 پیرجو نام کاربریشو از بهتاشک به پیرجو تغییر داد

catalonia

عضو جدید
:gol: راست بچه ها خیلی از دانشجوها به خصوص پسرا به فکر ایت هستن که کار گیرشون میاد یا نه...............................تا کجا باید دوید:redface:

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام
خوبین همه؟
منم اومدم یه سری بهتون بزنم و برم.

سلام بر آبجی هیلاری، آبجی مریم، حامد، جاوید، آقا مصطفی، شبنم خانم، سرمد، طیبه خانم، مونا و کلیه عوامل وابسته! :D
امیدوارم اسم کسی رو از قلم ننداخته باشم :redface: اگه انداختم، ببخشین :gol::gol:
دلم برا همتون تنگ شده ...

دوستون دارم بچه ها
تاپیکو همچنان گرم نگه دارین... ;)

بالا