گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تغییر رشته؟اونم الان ؟دلم نمیاد .حالا هنوز ناامید نشدم شاید یه روزنه ای پیدا کردم.

اخه با این رشته سر کارهم رفتن توفیری نداره .الان من 7 سال است که تو صنعت نفت کار میکنم هم پالایشگاه وهم خطوط لوله گاز کار کردم .شاید باور نکنی سخترین ودشوارترین قسمت مربوط به م شیمی میشه. همیشه بامواد خطرناک وسرطان زا درتماسیم .حالا استرس شغلی که دیگه بموند . درصورتیکه رشته های دیگه این شرایط رو ندارن .حداقل برید رشته ای بخونید که نظام مهندسی داشتنه باشه وبتونید نظارت وطراحی رو انجام بدید

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه با این رشته سر کارهم رفتن توفیری نداره .الان من 7 سال است که تو صنعت نفت کار میکنم هم پالایشگاه وهم خطوط لوله گاز کار کردم .شاید باور نکنی سخترین ودشوارترین قسمت مربوط به م شیمی میشه. همیشه بامواد خطرناک وسرطان زا درتماسیم .حالا استرس شغلی که دیگه بموند . درصورتیکه رشته های دیگه این شرایط رو ندارن .حداقل برید رشته ای بخونید که نظام مهندسی داشتنه باشه وبتونید نظارت وطراحی رو انجام بدید
چقد سخت و خطرناک!!!!!!!!!!!!!!!:surprised::(

• Like
واکنش ها: bera

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

آره درسته من خیلی تو فکر رفتن تو صنعت نیستم ولی اینجوری دلم نمیاد ولش کنم . نمیدونم والا .

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
تازه این شمه ای از این شرایط بود که گفتم .
بیخود نیست که حقوقش زیاده این همه سختی داره.خب باید مواظب باشین دیگه.هرکاری یه سختی و خطری داره ولی باید ایمنی رو رعایت کرد که خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد و سلامتیتون به خطر نیفته.ایشاله همیشه موفق و سلامت باشید.:gol:

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره درسته من خیلی تو فکر رفتن تو صنعت نیستم ولی اینجوری دلم نمیاد ولش کنم . نمیدونم والا .

خب نظرم اینه که مهندسی شیمی گرایش گاز بخون و واسه خودت طراحی و نظارت شرکت کن .یا اگه حوصله داری مکانیک سیالات بخون

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بیخود نیست که حقوقش زیاده این همه سختی داره.خب باید مواظب باشین دیگه.هرکاری یه سختی و خطری داره ولی باید ایمنی رو رعایت کرد که خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد و سلامتیتون به خطر نیفته.ایشاله همیشه موفق و سلامت باشید.:gol:

نه انچنان که تصور میکنید حقوقش هم مانند قبل زیاد نیست .اکثر مزایا رو قطع کردن

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه انچنان که تصور میکنید حقوقش هم مانند قبل زیاد نیست .اکثر مزایا رو قطع کردن
ایشاله حلالتون باشه.خب به هرحال تو شرایط بد کار مملکت خدارو شکر که سرکار هستین و به همینم قانع باشید و خداروشکر کنید.

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایشاله حلالتون باشه.خب به هرحال تو شرایط بد کار مملکت خدارو شکر که سرکار هستین و به همینم قانع باشید و خداروشکر کنید.

اره دیگه قانع نباشیم میخام چیکار کنم .اوضاع کار واقعا اسفناکه .زمانی که من فارغ اتحصیل شدم همزمان چند جا واسه استخدامی شرکت کردم ولی الان اصلا ازاین خبرا نیست

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جوابش کی میاد ؟.حالا رتبه تون خوب شده

خب عجله نکنید بزارید جوابش بیاد

نه خوب نبود نیمه دو م شهریور میاد احتمالا.فعلا میمونم دو دوتا چهار تا میکنم ببینم چی میشه .

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره دیگه قانع نباشیم میخام چیکار کنم .اوضاع کار واقعا اسفناکه .زمانی که من فارغ اتحصیل شدم همزمان چند جا واسه استخدامی شرکت کردم ولی الان اصلا ازاین خبرا نیست
خیلی وقته سرکار هستین؟کجا مشغولین؟

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

الان میدونی چه جوریه استخدامی میذارن ما مدارک و همه چی که لازمه میفرسیم بعد هی به تعویق می افته بعد کنسل میشه .جالبه نه؟:surprised:

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره حول وحوش 7 ساله .دوسال عسلویه پالایشگاه گاز بودم والان هم شرکت گاز غرب کشور کار میکنم .زیاد از کارم راضی نیستم
خب اگه از نظر سختی کار میگی که نباید شکایتی داشته باشی چون سختی خودشو داره.تازه شما دیگه 7سال سابقه دارین دیگه باید عادت کرده باشین باشرایط کار.متاهلین؟

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان میدونی چه جوریه استخدامی میذارن ما مدارک و همه چی که لازمه میفرسیم بعد هی به تعویق می افته بعد کنسل میشه .جالبه نه؟:surprised:

قبلا پتروشیمی هرساله ازمون نفت برگزار میکرد وبعد افراد پذیرفته شده رو تقسیم میکرد وگاز هم به همین منوال.

شما مدارک رو واسه شرکتهای خصوصی میفرستید دیگه ؟اونا ازمون برگزار نمیکنند

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب اگه از نظر سختی کار میگی که نباید شکایتی داشته باشی چون سختی خودشو داره.تازه شما دیگه 7سال سابقه دارین دیگه باید عادت کرده باشین باشرایط کار.متاهلین؟

نه در دوران تجرد سیر میکنم.اگه متاهل بودم که الان اینجا نبودم دیگه

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه در دوران تجرد سیر میکنم.اگه متاهل بودم که الان اینجا نبودم دیگه
ایشاله متاهل میشی.خب متاهلا هم میان البته کمتر میان.بعضیها هم که میرن دیگه نمیان.شما جز اون دسته هستین که برن و دیگه نیان؟با 7سال سابقه پس باید بیشتر از 30سال باشین درسته؟

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایشاله متاهل میشی.خب متاهلا هم میان البته کمتر میان.بعضیها هم که میرن دیگه نمیان.شما جز اون دسته هستین که برن و دیگه نیان؟با 7سال سابقه پس باید بیشتر از 30سال باشین درسته؟

ممنونم .راستش در مورد اون زمان فعلا مطمئن نیستم بیام یا نه
اره الان که تو سرازیری هستم دیگه چیزی از عمرم نمونده .
31 سالمه

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
31 سالمه

نه بابا سرازیری کدومه.الان هنوز اوجشه .

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
31 سالمه
اون موقع انقد درگیر زندگی و خانواده میشی که نمیدونی کی شب میشه کی روز میشه:Dهنوز اول جوونیته.منم یه وقتایی مثل شما فکر میکردم ولی الان بیخیال شدم.هنوز جوونی از جوونیت استفاده کن.ولی دیگه باید بجنبیهااااااااا.به ازدواج فکر کردی تا حالا؟:Dایشاله خدا بهت عمری طولانی و با عزت بده.

• Like
واکنش ها: bera
بالا