گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه با من بودی من کلا اینجوری هستم.هی مفقود الاثر میشم.کاسپر رو دیدی؟یه چی تو همون مایه ها.:w16:

یادش بخیر کاسپر:cry:
خوزستانی هستی پس..........جیگرتو:biggrin:
اسمتون چیه؟؟؟؟؟من فاطمه ام.خوشحالم باهاتون اشنا شدم عزیزم.

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
په ن په با در و دیوار بودم:biggrin:(مشکلی نیس اگه یکم خودمونی بشم؟؟؟؟؟؟:cry:)

داشتم میرفتم هااااااااااااااا.....ولی نشد.چند دقیقه دیگه میرم میخوام قسمت اخر ایزل رو ببینم:cry:
نه بابا ما این حرفا رو نداریم دوست گلم..هرجور راحتی..نقل قول نمیگیری اون دوست تازه واردمون فکر کرده به اون میگی:D..ایزل؟دلم میخواست آیسان میمرد..اینطوری بهتر بود:D

راستی سنجدی چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟
اون برنامه که یه خانمه بود اسم خانمه یادم رفت..همیشه نشون میدا..

elissa_astro

عضو جدید
یادش بخیر کاسپر:cry:
خوزستانی هستی پس..........جیگرتو:biggrin:
اسمتون چیه؟؟؟؟؟من فاطمه ام.خوشحالم باهاتون اشنا شدم عزیزم.
فداتو.مخلصیم هزارو میلیونتااز آشناییتون مشعوف شدم.من لیلی هستم.لیلی آریامهر.بکس اهواز.شما کجایی فاطمه گل؟

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا ما این حرفا رو نداریم دوست گلم..هرجور راحتی..نقل قول نمیگیری اون دوست تازه واردمون فکر کرده به اون میگی:D..ایزل؟دلم میخواست آیسان میمرد..اینطوری بهتر بود:D

اون برنامه که یه خانمه بود اسم خانمه یادم رفت..همیشه نشون میدا..
میمیره اخرش.خیالت راحت:biggrin:
اسم اونم نگار بود با سنجد دهن گشادش......اتفاقا دیشب داشتم در مورد کارتون های بچگیم با خواهرام حرف میزدم یادشون بخیر:cry:

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من برم این نیم ساعت اخر ایزلو ببینمو برگردم;)دلم واسه ایزل تنگ میشه:crying::crying:

elissa_astro

عضو جدید
میمیره اخرش.خیالت راحت:biggrin:
اسم اونم نگار بود با سنجد دهن گشادش......اتفاقا دیشب داشتم در مورد کارتون های بچگیم با خواهرام حرف میزدم یادشون بخیر:cry:
من همیشه جودی ابت و آن شرلی رو دوست داشتم با خرسای مهربون و هایدی.اما از برو بکس آلپ خوشم نمییومد.و اون اردک بیمزه هه بود کارتونش قد یه فیلم هندی طول میکشید.قلعه ی اردک ها.واییییییییییییی ازش متنفر بودم هی داد میزد ایییییییییییییییییگووووور.یادتونه؟این دیزل که میگی جدیده؟؟من دیگه دور TVخط کشیدم.

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همیشه جودی ابت و آن شرلی رو دوست داشتم با خرسای مهربون و هایدی.اما از برو بکس آلپ خوشم نمییومد.و اون اردک بیمزه هه بود کارتونش قد یه فیلم هندی طول میکشید.قلعه ی اردک ها.واییییییییییییی ازش متنفر بودم هی داد میزد ایییییییییییییییییگووووور.یادتونه؟این دیزل که میگی جدیده؟؟من دیگه دور TVخط کشیدم.

منم عاشششششششششششششق جودی و بابالنگ درازش بودم.البته باباش بیشتر چون عاشقش شده بودم:crying2::love:
کلا کارتون های اون موقع رو خیلی دووس داشتم.چوبین باخانمان کوزت پسرکوهستان........

ایزل فیلم ترکیه از ماهواره پخش میشه که دیگه تموم شد خدارو شکر:biggrin:

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز

منم عاشششششششششششششق جودی و بابالنگ درازش بودم.البته باباش بیشتر چون عاشقش شده بودم:crying2::love:
کلا کارتون های اون موقع رو خیلی دووس داشتم.چوبین باخانمان کوزت پسرکوهستان........

ایزل فیلم ترکیه از ماهواره پخش میشه که دیگه تموم شد خدارو شکر:biggrin:

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااااااااام
من اومدمممممممممم

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز

student.sh86

عضو جدید
سلام نگاری.
من خوبم.تو چطوری؟
:Dنه والا من بیگناهم.یه ژره زبون گرفت.همین:D

:biggrin:
شهرام بیا که دل آبجیت برات یه ژره شده !!!!!!!!!

من خوبم مرسی. بچه ها چه خبر؟ مریم و سهیلا و و ویدا و بهنام و مهرداد وسپیده و حامدها و ستاره و محسن و شادی و ........بقیه بچه ها؟؟؟؟؟

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:
شهرام بیا که دل آبجیت برات یه ژره شده !!!!!!!!!

من خوبم مرسی. بچه ها چه خبر؟ مریم و سهیلا و و ویدا و بهنام و مهرداد وسپیده و حامدها و ستاره و محسن و شادی و ........بقیه بچه ها؟؟؟؟؟
:D
اااااااااا چه اکیپی بودیم هااااا:surprised:کجان واعقن؟
جاشون خالیه..
نگاری فرداشب جمع شدن فایده نداره فکر کنم.همه تو جو انتخاب رشته ن:)
بزاریم یه شب دیگه با خیال راحت بیان(بیایم):D

student.sh86

عضو جدید
:D
اااااااااا چه اکیپی بودیم هااااا:surprised:کجان واعقن؟
جاشون خالیه..
نگاری فرداشب جمع شدن فایده نداره فکر کنم.همه تو جو انتخاب رشته ن:)
بزاریم یه شب دیگه با خیال راحت بیان(بیایم):D

آره واعقن به قول تو.
خدا بکشه این شرکت نفتو که جمع مارو ترکوند. :D
مریم یعنی همه اینا که من اسم بردم انتخاب رشته دارن؟ :surprised:

بالا