گروه خونی AB+ مورد نیاز است لطفا کمک کنید

Prof.Eng

متخصص نرم افزار کتیا

سلام دوستان
از دوستان و آشنایان (از بین آقایون) کسی با گروه خونی
AB+( آ.بی .مثبت )
برای اهدای پلاکت به یه پسر بچه ی 8 ساله می شناسید؟
باید ساکن تهران باشه و یا حضور مداوم در تهران داشته باشه. این بچه به 5 نفر نیاز داره تا پلاکت لازم برای عملش رو تأمین کنند.
نوبت عملش (پیوند مغز استخوان) احتمالا در چند هفته آینده هست. این گروه خونی کمیابه.
لطفا در صورت امکان این ایمیل رو برای دوستانتون هم فوروارد کنید شاید اونها کسی رو بشناسن....
با تشکر و سپاس فراوان
نام بیمار امیر زارعی و در بیمارستان شریعتی بستری است
تلفن تلفن تماس
09178101790
ابراهیم زارعی

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوستان
AB+( آ.بی .مثبت )
باید ساکن تهران باشه و یا حضور مداوم در تهران داشته باشه. این بچه به 5 نفر نیاز داره تا پلاکت لازم برای عملش رو تأمین کنند.
نوبت عملش (پیوند مغز استخوان) احتمالا در چند هفته آینده هست. این گروه خونی کمیابه.
لطفا در صورت امکان این ایمیل رو برای دوستانتون هم فوروارد کنید شاید اونها کسی رو بشناسن....
با تشکر و سپاس فراوان
تلفن تلفن تماس
09178101790
ابراهیم زارعی

شرمنده ام من گروه خونم A+وگرنه دریغ نمیکردم.انشااله حال زودتر خوب بشه.

Parsi.Eng

عضو جدید
شرمنده ما دوریم والا دریغ نمی کردیم
فقط از خدا براش آرزوی سلامتی میکنم:gol::gol:

ebrahim7962

عضو جدید
با سلام خدمت دوستام و هموطنان مهربون که هميشه آماده کمک به همنوعان خودشون هستن. من ابراهيم برادر امير هستم و خواستم در مورد اين موضوع بگم که تقريبا مربوط به تيرماه 89 ميشه که خوشبختانه همون چند روز اول مشکل به لطف خدا و همت وصف نشدني دوستان حل شد ولي چون در ايميلي که توسط يکي از پلاکت دهنده هاي دلسوز به راه افتاد تاريخ درش درج نشده، دوستان جهت صحت موضوع هنوز با بيمارستان تماس ميگيرن و همين موضوع باعث مشغولي تمام خط هاشون شده و متقابلا بيمارستان والدين امير رو مسبب اين اشغالي ها ميدونن به همين خاطر خواستم باز هم از تمام هموطنان و دوستان دلسوز خواهش کنم اين متنو تا جايي که امکان داره چه از طريق ايميل و چه از طريق گذاشتن تو سايت هاي معتبر به بقيه خبر بدن که حداقل باعث شه بقيه دوستان تو زحمت نيوفتن بازم از لطف بي نظيرتون نهايت تشکر رو دارم
اگه سوالي بود اين ايميل منه ebrahim.zareii@gmail.com

ebrahim7962

عضو جدید

سلام دوستان

AB+( آ.بی .مثبت )

لطفا در صورت امکاناین ایمیل رو برای دوستانتون هم فوروارد کنید شاید اونها کسی رو بشناسن....

با تشکر و سپاس فراوان

تلفن تلفن تماس

09178101790
ابراهیم زارعی

با سلام خدمت دوستام و هموطنان مهربون که هميشه آماده کمک به همنوعان خودشون هستن. من ابراهيم برادر امير هستم و خواستم در مورد اين موضوع بگم که تقريبا مربوط به تيرماه 89 ميشه که خوشبختانه همون چند روز اول مشکل به لطف خدا و همت وصف نشدني دوستان حل شد ولي چون در ايميلي که توسط يکي از پلاکت دهنده هاي دلسوز به راه افتاد تاريخ درش درج نشده، دوستان جهت صحت موضوع هنوز با بيمارستان تماس ميگيرن و همين موضوع باعث مشغولي تمام خط هاشون شده و متقابلا بيمارستان والدين امير رو مسبب اين اشغالي ها ميدونن به همين خاطر خواستم باز هم از تمام هموطنان و دوستان دلسوز خواهش کنم اين متنو تا جايي که امکان داره چه از طريق ايميل و چه از طريق گذاشتن تو سايت هاي معتبر به بقيه خبر بدن که حداقل باعث شه بقيه دوستان تو زحمت نيوفتن بازم از لطف بي نظيرتون نهايت تشکر رو دارم
اگه سوالي بود اين ايميل منه ebrahim.zareii@gmail.com

• Like
واکنش ها: sh85

malo0osak

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خوشحالم که مشکلتون حل شد گروه خونی منم ا_ب مثبت هستش اگه خدایی نکرده زبونم لال باز مشکلی پیش اومد من حاظرم بیام خون بدم