[ گروه بندی اعضای تالار عمران (لطفا مطالعه کنید]

rasool.civil

مدیر بازنشسته
[FONT=&quot]سلام [/FONT]​

[FONT=&quot]راستش فکر میکنم اعضای تالار عمران نمیدونن واسه چی میان توی تالار و با اینکه دلشون میخواد که یه فعالیتی داشته باشن ولی نمیدونن که از کجا و چه طوری شروع کنن.و بعضی ها فکر میکنن چون وسط رراه تنها میمونن تاپیک نمیزنن.[/FONT]​

[FONT=&quot]هر کدوم از ما مسایل و مشکلات روزمره خودمونو داریم ولی به هر حال اکثر فوروم بازها یه وقتی واسه فوروم خودشون میذارن و فعالیت میکنن[/FONT]​

[FONT=&quot]با این مقدمه میخواستم به صورت آزمایشی اعضای تالار رو گروه بندی کنم به کمک شما[/FONT]​

[FONT=&quot]قصدم اینه اینجا یه سری سر فصل واسه فعالیت معرفی کنم:)[/FONT]​

[FONT=&quot]بعد هر کسی تو هر کدوم از زمینه ها که دوست داشت فعالیت کنه اعلام کنه و توی امضای خودش بنویسه که کدوم زمینه رو انتخاب کرده[/FONT]​

[FONT=&quot]آخر سر اینجا اسامی که همکاری میکنند لیست میشن و هر گروه شروع به فعالیت در زمینه دلخواه خودشون میکنن[/FONT]​

[FONT=&quot]اعضای هر گروه میتونن از توی همین تاپیک هم گروهی های خودشون یا اعضای گروه های مورد نیازشون رو بشناسن[/FONT]​

[FONT=&quot]پس انتخاب گروه ها با توجه به توانایی های خودتون باشه [/FONT]​

[FONT=&quot]برای روشن شدن قضیه یه مثال میزنم:[/FONT]​

[FONT=&quot]فرض کنید کاربر A [FONT=&quot]گروه نرم افزار رو انتخاب کرده واسه فعالیت چون اتوکد کار حرفه هست[/FONT][/FONT]​

[FONT=&quot]و کاربرها B , C [FONT=&quot]هم گروه نرم افزار رو انتخاب کردند،چون آشنایی نصفه نیمه با اتوکد دارن ،میتونن با ارسال پیام در صفحات شخصی زمینه ایجاد تاپیک آموزشی اتوکد رو فراهم کنند،و وقتی تاپیک زدن 3 نفری تاپیک رو ساپورت کنند[/FONT][/FONT]​

[FONT=&quot]یا بین خودشون تقسیم کار کنند[/FONT]​

[FONT=&quot]در این بین کاربر X[FONT=&quot] که تازه وارد هم هست میتونه از امضای اعضا بفهمه که کی توی چه گروهی فعالیت میکنه و راهنمایی های لازم رو از اونها بخواد[/FONT][/FONT]​

[FONT=&quot]خلاصه اینکه اگه همکاری کنید (که امیدوارم همکاری کنید) میتونیم سطح علمی و تجربی خودمون رو با تبادل اطلاعات بالا ببریم.[/FONT]​

[FONT=&quot]برای شروع من گروه های اصلی که به ذهنم رسید رو معرفی میکنم و با یه شرح فعالیت مختصر ، شما هم هر گروهی رو که فکر میکنید باید اضافه بشه اعلام کنید تا اضافه بشه;)[/FONT]​

برای مشاهده لیست گروه ها اینجا کلیک کنید
[FONT=&quot]گروه های اصلی:[/FONT]​

1)[FONT=&quot]طراحی و تحلیل سازه[FONT=&quot] (ایجاد تاپیک های طراحی و آنالیز سازه بتنی و فولادی)[/FONT][/FONT]​

2)[FONT=&quot]نرم افزار[FONT=&quot](ارایه و آموزش نرم افزارهای تخصصی و کاربردی برای عمرانیها و ایجاد تاپیکهای رفع اشکال نرم افزاری)[/FONT][/FONT]​

3)[FONT=&quot]کارگاه عمرانی[FONT=&quot](ایجاد تاپیک هایی در مورد چگونگی اجرا،نحوه اجرا و نکات اجرایی سازه ها)[/FONT][/FONT]​

4)[FONT=&quot]دانشجوی عمرانی[FONT=&quot](ایجاد تاپیک های مجزا درباره دروس تخصصی عمران و بحث و تبادل نظر علمی)[/FONT][/FONT]​

5)[FONT=&quot]جزوه وآیین نامه[FONT=&quot] (تهیه جزوات و آیین نامه های عمرانی و قرار دادن لینکهای دانلود )[/FONT][/FONT]​

6)[FONT=&quot]نقشه کشی و نقشه خوانی[FONT=&quot]( تهیه و ارائه نقشه های معماری و اجرایی و استانداردهای نقشه کشی)[/FONT][/FONT]​

7)[FONT=&quot]نقشه برداری[FONT=&quot] (فعالیت در تالار نقشه برداری و انتقال اطلاعات مرتبط با نقشه برداری در تالار)[/FONT][/FONT]​

8)[FONT=&quot]مقاله و پروژه[FONT=&quot](تهیه مقاله های علمی و پروژه های دانشجویی در تاپیک های مجزا)[/FONT][/FONT]​

9)[FONT=&quot]کنکوری ها[FONT=&quot](ایجاد تاپیک بحث در مورد کنکورهای کارشناسی و ارشد و انتقال اطلاعات به یکدیگر)[/FONT][/FONT]​

10) آب و فاضلاب (بحث و تبادل نظر در مورد سازه های آبی و دروس تخصصی این گرایش)

11)سد و شبکه (ایجاد تاپیک های هیدرولوژی،هیدرو متری و آبخیزداری و معرفی سدها و...)

12) راه-روسازی و راه آهن (آیجاد تاپیکهایی با محتوای آموزشی درباره نکات تئوری واجرایی راه سازی و محاسبات مرتبط با این گرایش)

13)ژئوتکنیک (خاک و پی)
(ایجاد تاپیک مرتبط با مهندسی ژیوتکنیک ،معرفی و بررسی انواع پی از تئوری تا اجرا)

14)زبان تخصصی (ایجاد تاپیک های تخصصی زبان ،گرامر زبان و ترجمه متون تخصصی عمران به صورت گروهی)

آخرین ویرایش:

rasool.civil

مدیر بازنشسته
دستت درد نکنه آقا رسول...من 4-5 -8 و 9 رو انتخاب می کنم...توی 4 و 5 قوی ام توی 5و 9 هم متوسط هستم
مرسی آقا رضا
لطفا توی امضاتون هم بنویسید البته اسم گروه نه شماره گروه
خودمم نرم افزار رو انتخاب میکنم;)
ببخشید تشکرام تموم شده

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم میام
تو گروه نرم افزار و آیین نامه.

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
به به ..منون رسول جان این کار اگه عملی بشه عالیه !!
منم هنوز اول راهم چیزه زیادی بلد نیستم ولی اگه کسی کارش به شیب افت و کراس افتاد ما هستیم
فولادم یه هنو هونی میکنیم :دی ( البته فعلا فولاد 1 )

shamim613

عضو جدید
من امضامم درست کردم کاره دیگه ای هم بود بفرمایید در خدمتم از ایدتون خیلی خوشم اومد!

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول...می بینم که بچه ها همه پایه ان...خیلی خوب می شه اگه این کار عملی شه...می گما بچه ها...تو دانشگاه خودتون هم برین بخش عمران باشگاه مهندسانو به بقیه معرفی کنین تا بخش عمران سایت رو بترکونیم

h_moraki

عضو جدید
سلام مهندس. من تو كارهاي هيدرولوژي و تاسيسات آبي و سد و كلا هر چي در مورد آب باشه در خدمتم، تو كودوم بخش بايد ثبت نام كنم؟!

Alireza_2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
رسول جان الان من و این نفر بالاییم باید تو کدوم قسمت ثبت نام کنیم؟

rasool.civil

مدیر بازنشسته
سلام مهندس. من تو كارهاي هيدرولوژي و تاسيسات آبي و سد و كلا هر چي در مورد آب باشه در خدمتم، تو كودوم بخش بايد ثبت نام كنم؟!

رسول جان الان من و این نفر بالاییم باید تو کدوم قسمت ثبت نام کنیم؟
3 گروه اضافه شد;)
10)آب و فاضلاب
11)سدو شبکه
12)راه-روسازی و راه آهن

آخرین ویرایش:

middbox

کاربر بیش فعال
بالاخره یه کاری کردی

بالاخره یه کاری کردی

[FONT=&quot]سلام [/FONT]​

[FONT=&quot]راستش فکر میکنم اعضای تالار عمران نمیدونن واسه چی میان توی تالار و با اینکه دلشون میخواد که یه فعالیتی داشته باشن ولی نمیدونن که از کجا و چه طوری شروع کنن.و بعضی ها فکر میکنن چون وسط رراه تنها میمونن تاپیک نمیزنن.[/FONT]​

[FONT=&quot]هر کدوم از ما مسایل و مشکلات روزمره خودمونو داریم ولی به هر حال اکثر فوروم بازها یه وقتی واسه فوروم خودشون میذارن و فعالیت میکنن[/FONT]​

[FONT=&quot]با این مقدمه میخواستم به صورت آزمایشی اعضای تالار رو گروه بندی کنم به کمک شما[/FONT]​

[FONT=&quot]قصدم اینه اینجا یه سری سر فصل واسه فعالیت معرفی کنم:)[/FONT]​

[FONT=&quot]بعد هر کسی تو هر کدوم از زمینه ها که دوست داشت فعالیت کنه اعلام کنه و توی امضای خودش بنویسه که کدوم زمینه رو انتخاب کرده[/FONT]​

[FONT=&quot]آخر سر اینجا اسامی که همکاری میکنند لیست میشن و هر گروه شروع به فعالیت در زمینه دلخواه خودشون میکنن[/FONT]​

[FONT=&quot]اعضای هر گروه میتونن از توی همین تاپیک هم گروهی های خودشون یا اعضای گروه های مورد نیازشون رو بشناسن[/FONT]​

[FONT=&quot]پس انتخاب گروه ها با توجه به توانایی های خودتون باشه [/FONT]​

[FONT=&quot]برای روشن شدن قضیه یه مثال میزنم:[/FONT]​

[FONT=&quot]فرض کنید کاربر A [FONT=&quot]گروه نرم افزار رو انتخاب کرده واسه فعالیت چون اتوکد کار حرفه هست[/FONT][/FONT]​

[FONT=&quot]و کاربرها B , C [FONT=&quot]هم گروه نرم افزار رو انتخاب کردند،چون آشنایی نصفه نیمه با اتوکد دارن ،میتونن با ارسال پیام در صفحات شخصی زمینه ایجاد تاپیک آموزشی اتوکد رو فراهم کنند،و وقتی تاپیک زدن 3 نفری تاپیک رو ساپورت کنند[/FONT][/FONT]​

[FONT=&quot]یا بین خودشون تقسیم کار کنند[/FONT]​

[FONT=&quot]در این بین کاربر X[FONT=&quot] که تازه وارد هم هست میتونه از امضای اعضا بفهمه که کی توی چه گروهی فعالیت میکنه و راهنمایی های لازم رو از اونها بخواد[/FONT][/FONT]​

[FONT=&quot]خلاصه اینکه اگه همکاری کنید (که امیدوارم همکاری کنید) میتونیم سطح علمی و تجربی خودمون رو با تبادل اطلاعات بالا ببریم.[/FONT]​

[FONT=&quot]برای شروع من گروه های اصلی که به ذهنم رسید رو معرفی میکنم و با یه شرح فعالیت مختصر ، شما هم هر گروهی رو که فکر میکنید باید اضافه بشه اعلام کنید تا اضافه بشه;)[/FONT]​

برای مشاهده لیست گروه ها اینجا کلیک کنید
[FONT=&quot]گروه های اصلی:[/FONT]​

1)[FONT=&quot]طراحی و تحلیل سازه[FONT=&quot] (ایجاد تاپیک های طراحی و آنالیز سازه بتنی و فولادی)[/FONT][/FONT]​

2)[FONT=&quot]نرم افزار[FONT=&quot](ارایه و آموزش نرم افزارهای تخصصی و کاربردی برای عمرانیها و ایجاد تاپیکهای رفع اشکال نرم افزاری)[/FONT][/FONT]​

3)[FONT=&quot]کارگاه عمرانی[FONT=&quot](ایجاد تاپیک هایی در مورد چگونگی اجرا،نحوه اجرا و نکات اجرایی سازه ها)[/FONT][/FONT]​

4)[FONT=&quot]دانشجوی عمرانی[FONT=&quot](ایجاد تاپیک های مجزا درباره دروس تخصصی عمران و بحث و تبادل نظر علمی)[/FONT][/FONT]​

5)[FONT=&quot]جزوه وآیین نامه[FONT=&quot] (تهیه جزوات و آیین نامه های عمرانی و قرار دادن لینکهای دانلود )[/FONT][/FONT]​

6)[FONT=&quot]نقشه کشی و نقشه خوانی[FONT=&quot]( تهیه و ارائه نقشه های معماری و اجرایی و استانداردهای نقشه کشی)[/FONT][/FONT]​

7)[FONT=&quot]نقشه برداری[FONT=&quot] (فعالیت در تالار نقشه برداری و انتقال اطلاعات مرتبط با نقشه برداری در تالار)[/FONT][/FONT]​

8)[FONT=&quot]مقاله و پروژه[FONT=&quot](تهیه مقاله های علمی و پروژه های دانشجویی در تاپیک های مجزا)[/FONT][/FONT]​

9)[FONT=&quot]کنکوری ها[FONT=&quot](ایجاد تاپیک بحث در مورد کنکورهای کارشناسی و ارشد و انتقال اطلاعات به یکدیگر)[/FONT][/FONT]​

10) آب و فاضلاب(بحث و تبادل نظر در مورد سازه های آبی و دروس تخصصی این گرایش)

11)سد و شبکه (ایجاد تاپیک های هیدرولوژی،هیدرو متری و آبخیزداری و معرفی سدها و...)

12) راه-روسازی و راه آهن (آیجاد تاپیکهایی با محتوای آموزشی درباره نکات تئوری واجرایی راه سازی و محاسبات مرتبط با این گرایش)

دیدی اگه من بهت گیر نمیدادم تو این کارو نمیکردی...
تبریک بالاخره تونستی یه فکر درست و حسابی بکنی

rasool.civil

مدیر بازنشسته
دیدی اگه من بهت گیر نمیدادم تو این کارو نمیکردی...
تبریک بالاخره تونستی یه فکر درست و حسابی بکنی

دوست عزیز هنوز 2 ماه نشده که من همکاری مدیر شدم
و این اولین فعالیت جدی بود که انجام دادم که البته دوستانی که باهام در ارتباط بودن میدونن که قصد انجام خیلی کارهارو داشتم که این اولیشه
ولی به هر حال نظر شما محترم و از گیر دادنتون تشکر میکنم
--------------
آها یعنی اینو الان گفتید که بگید کاره شما بوده؟!
پس امضای خودتون کو؟
بریم تو بحث اصلی
آقایون و خانوما امضاهاتون چرا فرق نکرده
به غیر چند نفر،مگه نمیخواید هم گروهی هاتونو بشناسید:)

tm-civil

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي ممنون بابت برنامه ريزي عالي!!!:)
انشالا كه خوب پيش ميره!!:)
منم به اميد خدا تو قسمتاي 3و 4 فك كنم بتونم كمك كنم!!:)

arash1700

عضو
سلام
منم گروه کارگاه عمرانی هستم امیدوارم بتونیم بترکونیم :ی
امضا ویرایش شد ;)

حالا من میگم شما که دارین گروه بندی می کنید به همین اسم ها که نوشتین تالار راه بندازین که هم از شلوغی و سردرگمی در بیاد هم اینکه بروبچه ها هر کدوم تالارخودشون فعالیت کنند و در صورت نیازشون به تالارهای دیگه هم برنن و بحث های خودشون رو بکنند
یا میخوان بکنید من خبر ندارم ؟:ی

rasool.civil

مدیر بازنشسته
سلام
امضا ویرایش شد ;)

حالا من میگم شما که دارین گروه بندی می کنید به همین اسم ها که نوشتین تالار راه بندازین که هم از شلوغی و سردرگمی در بیاد هم اینکه بروبچه ها هر کدوم تالارخودشون فعالیت کنند و در صورت نیازشون به تالارهای دیگه هم برنن و بحث های خودشون رو بکنند
سلام
قدم به قدم
الان نمیتونم قولشو بدم ولی هر گروهی که فعالیت بیشتری داشته باشه زیرتالار به اسمش درست میشه
البته اگه ادمین همکاری کنه
حالا فعلا گروهها رو درست کنیم تا بعدش به اندازه فعالیت هر گروه در این موردا بحث میکنیم;)

shamim613

عضو جدید
سلام
امضا ویرایش شد ;)

-----
منم موافقم اینطوری هر حرفی بود همونجا زده می شه!!!!