گذر زمان!!!

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگرهم کمابیش پیدابشن خوشبختانه من تاحالا ندیدم
خانوم ونوس خانوم با تمرکز بالا، پست های منو مورد ریشخند قرار میدیا. این متد جدید عزیز من، روش های اصلاحیه
برام عحیبه مردی درفرن 21 افکار عصرحجری درمورد زن داشته باشه.
پستهاتون خیلی مسخره و خنده داره..

alborz_3000

اخراجی موقت
اگرهم کمابیش پیدابشن خوشبختانه من تاحالا ندیدم

برام عحیبه مردی درفرن 21 افکار عصرحجری درمورد زن داشته باشه.
پستهاتون خیلی مسخره و خنده داره..
شما دست از توهین بر نمیداری ونوس خانوم. اگر این متد اصلاحی به قول شما، عصر حجری،در مورد شما پیاده شده بود، الان انقدر با این حد از بی ادبی جواب من رو نمیدادید.

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما دست از توهین بر نمیداری ونوس خانوم. اگر این متد اصلاحی به قول شما، عصر حجری،در مورد شما پیاده شده بود، الان انقدر با این حد از بی ادبی جواب من رو نمیدادید.
.وقتی ازدواج کردید میفهمید روشهای اصلاحی توسط چه کسی انجام میشه..البته اگرکسی پیدا شه همسرشما بشه

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید دید، امیدوارم شما در اینده با حقایق انقدر سرسختانه مخالفت نکنید.
حقایقی که شما ازاون صحبت می کنید فقط درمردان حقیرو خوار وحودداره که بویی ازمردانگی نبردن وسعی دارن حقارت خودشون رو درپشت کلمات تخقیرامیز درمورد جنس مخالف پنهان کنند

alborz_3000

اخراجی موقت
حقایقی که شما ازاون صحبت می کنید فقط درمردان حقیرو خوار وحودداره که بویی ازمردانگی نبردن وسعی دارن حقارت خودشون رو درپشت کلمات تخقیرامیز درمورد جنس مخالف پنهان کنند
تنها به تشکر کردن از شما اکتفا میکنم، جوابی درخور تالار مهندسات برای شما ندارم

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
1-
5- اصلا نیازی به دلیل نیست. 1مرد دوست نداره زنش بیرون از خونه کار کنه. همین.
امیدوارم براثر گذر زمان این حرفت تغییر نکنه!
ناراحت شدم آخه چرا واقعا؟:cry:
دیگه دیگه هستن کمابیش!:cry::cry:
فکرنمیکنم مردان ایرانی تااین حدبی غیرت بشن

پیدامیشه کمابیش:cool::cool:

sft

عضو جدید
1-در کشوری که کار برای پسرا پیدا نمیشه، لزومی نداره دخترا برن سر کار
2- کار کردن به دخترا، روحیه کاذب استقلال طلبی میده
3- کار کردن دخترا، نجر به ایجاد توهم برابری با پسرا میشه
4- یه زن که بیرون خونه کار کنه، کی میتونه کارای خونه رو درست انجام بده؟
5- اصلا نیازی به دلیل نیست. 1مرد دوست نداره زنش بیرون از خونه کار کنه. همین.

نه بابا غیرتو برووووووووووو.............

امیدوارم براثر گذر زمان این حرفت تغییر نکنه!

دیگه دیگه هستن کمابیش!:cry::cry:

بابا دوس نداره زنش بیرون از خونه کار کنه........چی میگین حالا شما...خانوم بشین تو خونه شوهرداری کن..

پیدامیشه کمابیش:cool::cool:

بابا خانومها بشینید تو خونه حالشو ببرین.....آقا البرز میره کار میکنه می یاره خانومش میخوره....

alborz_3000

اخراجی موقت
نه بابا غیرتو برووووووووووو.............

بابا خانومها بشینید تو خونه حالشو ببرین.....آقا البرز میره کار میکنه می یاره خانومش میخوره....
انصافا مردی که نمیتونه زندگی حداقل 2نفر تامین کنهف نباید ازدواج کنه

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو که تو همون پست اول هم بود نیاز به تکرار نیست میگم پس چیکارکنه یعنی حالت دیگه؟

alborz_3000

اخراجی موقت
اینو که تو همون پست اول هم بود نیاز به تکرار نیست میگم پس چیکارکنه یعنی حالت دیگه؟
خوب تا وقتی نمیتونه زندگی رو تامین کنه ازدواج نکنه، حالت دیگه نداره. حالت دیگه این که هر 2تاشون کار کننف که در اصول من، امکانپذیر نیست

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب تا وقتی نمیتونه زندگی رو تامین کنه ازدواج نکنه، حالت دیگه نداره. حالت دیگه این که هر 2تاشون کار کننف که در اصول من، امکانپذیر نیست

آخه ازدواج نکنه بیکار نمبشینه که پس بره ازدواج کنه دوتاشون کارکنن بهتره

alborz_3000

اخراجی موقت
آخه ازدواج نکنه بیکار نمبشینه که پس بره ازدواج کنه دوتاشون کارکنن بهتره
میگم بستگی به دیدگاه طرف داره، بستگی به این داره که به اصول پایبند باشه یا نباشه، بستگی به این داره که بتونه تعریفای هر روز زنش از محل کار(معمولا زن ها در محل کار، طبق تعریف خودشون، تواناترین و بهترین کارمند هستن) تحمل کنه و ...
من، نمیتونم

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم بستگی به دیدگاه طرف داره، بستگی به این داره که به اصول پایبند باشه یا نباشه، بستگی به این داره که بتونه تعریفای هر روز زنش از محل کار(معمولا زن ها در محل کار، طبق تعریف خودشون، تواناترین و بهترین کارمند هستن) تحمل کنه و ...
من، نمیتونم

من میگم انتخاب بین بد و بدتره پس بدو انتخاب کنه

alborz_3000

اخراجی موقت
من میگم انتخاب بین بد و بدتره پس بدو انتخاب کنه
اهان، انتخاب بین بد وبدتر، بد انتخاب کن!!!!!!!!!! یک اشتباهی که خانوما بین اقایون جا انداختن و باعث تبدیل مردها، به زن های مرد نما شدن.
وقتی چیزی مطابق خواسته شما نیست، انتخاب معنی نداره، شما فقط چیزیو انتخاب میکنی که ایده الته. کسی که بد رو انتخاب کنه، یعنی برای راحتی خودش، اصول رو زیر پا گذاشته. نکن گلایل، فضا رو مسموم نکن

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهان، انتخاب بین بد وبدتر، بد انتخاب کن!!!!!!!!!! یک اشتباهی که خانوما بین اقایون جا انداختن و باعث تبدیل مردها، به زن های مرد نما شدن.
وقتی چیزی مطابق خواسته شما نیست، انتخاب معنی نداره، شما فقط چیزیو انتخاب میکنی که ایده الته. کسی که بد رو انتخاب کنه، یعنی برای راحتی خودش، اصول رو زیر پا گذاشته. نکن گلایل، فضا رو مسموم نکن

خوب 2 ساعت پرسیدم بجاش چه کنه جواب قانع کننده ندادی منم گفتم ملتفت شی. اوکی؟

qholi

عضو جدید
گذر زمان

-علی میای بازی؟

-آره مهناز،ولی اگه قرار باشه باز شوهرت بشم،دوست ندارم مثلاً بیرون کار کنی.باشه؟

-باشه علی آقای غیرتی!

بیست سال بعد:

علی : خسته شدم بس که نقش مرد رو تو این زندگی بازی کردم.بابا بسه دیگه،پاشو برو دنبال کار.
!!!

آقا قلی تعجب میکنه!!!:surprised:

alborz_3000

اخراجی موقت
آره داریم میبینیم جایگزین داره یانه؟ فعلا که جایگزین پیدا شده
گفتم اینا مردها رو، من قبول ندارم، چون اصول رو زیر پا گذاشتن، من در مورد انسان هایی با دیدگاه خودم صحبت میکنم گلایل جان. تو فکر کردی من ادم دیکتاتور منشی هستم، راجع به همه نظر بدم،

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتم اینا مردها رو، من قبول ندارم، چون اصول رو زیر پا گذاشتن، من در مورد انسان هایی با دیدگاه خودم صحبت میکنم گلایل جان. تو فکر کردی من ادم دیکتاتور منشی هستم، راجع به همه نظر بدم،

شواهد و قرائن موجود از دیکتاتور منش بودن شما حکایت داره