گام به گام تا کنکور 95

mahan karimi

عضو جدید
خوش به حالتون این سرعت عمل بالا خیلی فاکتور مهمیه و بهتون قول میدم تو خود کنکور بهتون خیلی کمک میکنه. آره با تمرین زیاد حل میشه.ولی من متاسفانه این صبر و حوصله را ندارم:(
شما تا الان چیا خوندین؟؟
منبع کنترلتون چیه؟؟
کنترل انتشارات نصیر دکتر حامدی خوبه یا مال انتشارات جهش؟؟ من از کنترل متنفرمممممممممممممممم:(

من از اونجایی ک عاشق ریاصیاتم پایه درسیمم توی ریاضیات خوبه مخصوصا ریاضی مهندسی سعی کردم بیشتر ریاضی بخونم البته استاتیک هم خیلی درسه شیرینیه 25 درصد اکثر درسا رو بدون تمرین زیاد خوندم ولی متاسفانه بخاطره کاراموزی دیر شروع کردم

alma_mech

عضو جدید
من از اونجایی ک عاشق ریاصیاتم پایه درسیمم توی ریاضیات خوبه مخصوصا ریاضی مهندسی سعی کردم بیشتر ریاضی بخونم البته استاتیک هم خیلی درسه شیرینیه 25 درصد اکثر درسا رو بدون تمرین زیاد خوندم ولی متاسفانه بخاطره کاراموزی دیر شروع کردم

کار آموزی رو که نتونستید یه جای آشنا بندازین نرین و نمرتونو بگیرین؟؟؟ اکثرا همین کارو میکنن (ولی من نکردما همچین کاری ) مثل کوزت ازم کار کشیدن. ولی خیلی ها خیلی ها همین کارو میکنن. تا دیر نشده برین عوضش کنید هیچی یاد نمیگیرین فقط بیگاریه.
و خیلی پشیمونم احساس میکنم خسرالدنیا والاخرت شدم!!!:(
بهم گفتنا حتی موقعیتشم بود ولی چیکار کنم که من خیلی دختر با اخلاقیم و هر چی میکشم از این بااخلاق بودنمه!!

mahan karimi

عضو جدید
اتفاقا پیش اشنا هم رفتم چون ب استادم قول دادم ک حتما برم رفتم ک وجدان درد نگیرم .تموم شد دو هفته پیش

alma_mech

عضو جدید
اتفاقا پیش اشنا هم رفتم چون ب استادم قول دادم ک حتما برم رفتم ک وجدان درد نگیرم .تموم شد دو هفته پیش

راستی یه توصیه ی خواهرانه زیاد نت نیاین اصلا خوب نیست. من رفتم از فردا بترکونم ایشا... تا یه هفته ی دیگه.
شب بخیر ای رقیب:)

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
ممنون دوستان، لطف دارید
من و دیگر دوستان هم انشاءالله هستیم.

در مورد کنترل هم یه نکته ای رو بگم،
اگه میخواهید خوب بخونید این درسو سعی کنید کمی هم منابع برقی ها مثل کتاب آریاز برادرانی رو کار کنید، چون گاها دیده شده از مسائل برقی ها در مکانیک اومده،
مثلا اکثر نکات و روابطی که شما در مورد روش "مکان هندسی ریشه ها" در مکانیک میخونید، همشون با یک شرط خاص صحیح هستند که اگه اون شرط برقرار نباشه اکثر روابط و نکات تغییر میکنند، اون شرط هم منفی بودن فیدبک هست،
دقیقا یادمه یکی از اساتید معروف در کتاب تستشون نوشته بودن که این سوال غلطه و ...، در حالی که سوال کاملا صحیح بود، با این تفاوت که فیدبک مثبت بود،

این فقط یه مثال بود، در کل توصیم در مورد این درس اینه که اگه منبع خاصی مد نظرتون هست، بخونیدش، در کنارش خوبه نیم نگاهی هم به آریاز برادرانی بندازید.

alma_mech

عضو جدید
سلام درصدایی که تا الان از بچه های سال قبل جمع کردم.
رتبه ***** *********ریاضیات*****سیالات *****جامدات*****دینامیک********قبولی کجا؟؟
204طراحی--------------46********45***********54******* 23*****طراحی فردوس مشهد (خودشون علم و صنعتو ... انتخاب نکردن)
300 --------------------20*********40************47******40*****مکاترونیک خواجه نصیر
289 -------------------13.67*******36.67*******83.33******0******طراحی شبانه دانشگاه تهران
780 طراحی و 840 تبدیل/23******28**********40********40******طراحی روزانه صنعتی اصفهان

آخرین ویرایش:

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام

زیاد نیاز نیست جمع کنی چند وقت دیگه سایت پارسه رتبه و درصد ها رو میزاره ،دقیقا طبق اون من درست قبول شدم خیلی کمک کرد تو انتخاب رشته من.به شمام پیشنهاد میدم بعدا برای انتخاب رشته از اون فایل های پارسه کمک بگیرین.

موفق باشید،

FARZAD79

عضو جدید
[FONT=&quot]سلام به مهندسان[/FONT]
[FONT=&quot]من چند سال پیش کنکور دادم و متاسفانه و یا خوشبختانه قبول نشدم، (دوستام که قبول شدن الان همشون ارشدشون رو گرفتن و اواخر خدمت رو می گذرونن) من اون سال قبل امدن جوابا رفتم خدمت و بعدشم رفتم سر کار و بعدش ازدواج کردم و الان می خوام قبل از این که دیگه بچه ها دور و ورم رو بگیرن درسم رو بخونم، اداره ما همه دارن ارشد می خونن اکثریت هم غیر انتفاعی و یا دانشگاه آزاد. اما دوست ندارم توی این شرایط مدرک پراکنی بابت مدرک پول بدم، [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]منابعی که من اون سال خونده بودم و تقریباً جزء منابع خوب بودن رو می نویسم و لطفاً دوستان صاحب نظر در مورد این منابع نظرشون رو بگن، تا اگه نیاز شد تغییرش بدم، [/FONT]
[FONT=&quot]سیالات و ترمودینامیک و انتقال حرارت رو از کتاب های راهیان ارشد (خداکرمی)[/FONT]
[FONT=&quot]استاتیک و مقاومت رو از پوران پژوهش (جباری)[/FONT]

[FONT=&quot]دینامیک، ارتعاشات و دینامیک ماشین رو از پوران پژوهش [/FONT]
[FONT=&quot]کنترل رو از کتاب آریاز برادرانی[/FONT]
[FONT=&quot]از بین دروس ریاضی هم فقط معادلات رو خوندم از جزوه پارسه [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]امسال از همین روزا می خوام شروع کنم هدفم اینه که و با توجه به اینکه از ریاضیات فقط معادلات بخونم و زبان هم نخونم . بقیه دروس رو می خونم[/FONT]

[FONT=&quot]بتونم رتبه تقریباً 1500 رو بیارم که بشه باهاش جای مد نظرمو قبول بشم. [/FONT]

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام به مهندسان
من چند سال پیش کنکور دادم و متاسفانه و یا خوشبختانه قبول نشدم، (دوستام که قبول شدن الان همشون ارشدشون رو گرفتن و اواخر خدمت رو می گذرونن) من اون سال قبل امدن جوابا رفتم خدمت و بعدشم رفتم سر کار و بعدش ازدواج کردم و الان می خوام قبل از این که دیگه بچه ها دور و ورم رو بگیرن درسم رو بخونم، اداره ما همه دارن ارشد می خونن اکثریت هم غیر انتفاعی و یا دانشگاه آزاد. اما دوست ندارم توی این شرایط مدرک پراکنی بابت مدرک پول بدم،

منابعی که من اون سال خونده بودم و تقریباً جزء منابع خوب بودن رو می نویسم و لطفاً دوستان صاحب نظر در مورد این منابع نظرشون رو بگن، تا اگه نیاز شد تغییرش بدم،
سیالات و ترمودینامیک و انتقال حرارت رو از کتاب های راهیان ارشد (خداکرمی)
استاتیک و مقاومت رو از پوران پژوهش (جباری)

دینامیک، ارتعاشات و دینامیک ماشین رو از پوران پژوهش
کنترل رو از کتاب آریاز برادرانی
از بین دروس ریاضی هم فقط معادلات رو خوندم از جزوه پارسه

امسال از همین روزا می خوام شروع کنم هدفم اینه که و با توجه به اینکه از ریاضیات فقط معادلات بخونم و زبان هم نخونم . بقیه دروس رو می خونم

بتونم رتبه تقریباً 1500 رو بیارم که بشه باهاش جای مد نظرمو قبول بشم.
سلام

انشالله حتما قبول میشین،با روحیه شروع کنین ، خدا رو شکر وقت هم هست،شنیدم آزمونای آزمایشی ماهی یک بار شده ،خیلی عالیه

خب راحع به منابع، درس سیالات استاد صادقی پارسه
ترمو دینانیک کتاب راهیان خداکرمی با کتاب دکتر کوثری پارسه
انتقال راهیان
دوستان پیشنهاد دادند،

استاتیک و مقاومت نصالح پوران دکتر حسن نایی

دینامیک کتاب پوران دکتر محسن جباری با جزوش
ارتعاشات کتاب پوران دکتر جباری
کنترل کتاب جهش یا ندرسان ولی جهش خیلی بهتره
اینا رو هم پیشنهاد دوستان هست.

شما سعی کنین ریاضی هم بخونین انشالله با تلاش میشه درصد قابل قبلولی زد ، فرصت داشته باشید بخونید خوب هست.
خب کتاب معادلات و ریاضی مهندسی انتشارات نصیر اقای کریمی
ریاضی 1 و 2 من پوران پژوهش رو پیشنهاد میدم،باز انتخاب با خودتون هست.
انشالله قبول میشین،سال بعد مارو خوشحال میکنین

alma_mech

عضو جدید
سلام

انشالله حتما قبول میشین،با روحیه شروع کنین ، خدا رو شکر وقت هم هست،شنیدم آزمونای آزمایشی ماهی یک بار شده ،خیلی عالیه

خب راحع به منابع، درس سیالات استاد صادقی پارسه
ترمو دینانیک کتاب راهیان خداکرمی با کتاب دکتر کوثری پارسه
انتقال راهیان
دوستان پیش
نهاد دادند،

استاتیک و مقاومت نصالح پوران دکتر حسن نایی

دینامیک کتاب پوران دکتر محسن جباری با جزوش
ارتعاشات کتاب پوران دکتر جباری
کنترل کتاب جهش یا ندرسان ولی جهش خیلی بهتره
اینا رو هم پیشنهاد دوستان هست.

شما سعی کنین ریاضی هم بخونین انشالله با تلاش میشه درصد قابل قبلولی زد ، فرصت داشته باشید بخونید خوب هست.
خب کتاب معادلات و ریاضی مهندسی انتشارات نصیر اقای کریمی
ریاضی 1 و 2 من پوران پژوهش رو پیشنهاد میدم،باز انتخاب با خودتون هست.
انشالله قبول میشین،سال بعد مارو خوشحال میکنین

سلام
من فقط این دو تا کتابم مونده!!
کنترل جهش یا انتشارات نصیر؟؟؟همه میگن نصیر خوبه؟؟ آری؟؟؟؟
انتقال راهیان ارشد یا اتشارات جهش؟؟میگن انتشارات جهش 1000 صفحه ای هست و خوبه ؟؟آری؟؟؟:)؟
لطفا نظراتتونو بگین خواهشاااااااااااااو با دلیل
و اینکه این طراحی اجزا شریعت پناهی چاپ نشد یه وقت چاپ نشه شما تهرونی!!! ها بگیرین ما بمونیم:) لطفا وقتی چاپ شد به ما هم بگین.
مرسی

alma_mech

عضو جدید
و اینکه یه تاپیک رفع اشکال ارشد 95 باز کردم چرا ازش خبری نیست؟؟؟

dash @li

کاربر بیش فعال
و اینکه یه تاپیک رفع اشکال ارشد 95 باز کردم چرا ازش خبری نیست؟؟؟
سلام
تاپیک ها با تایید مدیر بخش سایت وارد میشن اگر میخواین سریعتر بشه به مدیر پیام بدین
اما کتاب راهیان ارشد برای انتقال هست.
کتاب کنترل انتشارات جهش من کتابش رو دیدم مقطع کوچیک نثل کتاب معادلات نصیر کریمی هست ، فونتشونم درشت هست.
کتاب نصیر خوبه ولی بیشتر به خاطر استادش میگن استاد حامدی توی کنترل واقعا خوبند اگر واقعا دلتون یه منبع خیلیه نزدیک به کنکور پیدا کنید کتاب دکتر غفاری رو برای کنترل جتما بخونید خیلی از سوالات کنکور مشابه کتاب ایشون هست.
برای کتاب های جدید پوران و ،...به سایتشون برین اگر کتاب جدیدشون بیاد تو سایت ها میزارن میتونین سفارش ایتترنتی بدین.
راه های رسیدن به خدا به اندازه تک تک آدم هاست.....خخخخخخ

alma_mech

عضو جدید
سلام
تاپیک ها با تایید مدیر بخش سایت وارد میشن اگر میخواین سریعتر بشه به مدیر پیام بدین
اما کتاب راهیان ارشد برای انتقال هست.
کتاب کنترل انتشارات جهش من کتابش رو دیدم مقطع کوچیک نثل کتاب معادلات نصیر کریمی هست ، فونتشونم درشت هست.
کتاب نصیر خوبه ولی بیشتر به خاطر استادش میگن استاد حامدی توی کنترل واقعا خوبند اگر واقعا دلتون یه منبع خیلیه نزدیک به کنکور پیدا کنید کتاب دکتر غفاری رو برای کنترل جتما بخونید خیلی از سوالات کنکور مشابه کتاب ایشون هست.
برای کتاب های جدید پوران و ،...به سایتشون برین اگر کتاب جدیدشون بیاد تو سایت ها میزارن میتونین سفارش ایتترنتی بدین.
راه های رسیدن به خدا به اندازه تک تک آدم هاست.....خخخخخخ

لطفا تا آخرش با ما تو این تاپیک باشید.
مرسی که با حوصله تمام به سوالاتمون جواب میدین.
این کتاب غفاری همون پی دی اف هست که تو اینترنت هست دیگه مگه نه؟؟
من کتابای بهزاد خدا کرمی رو دوست ندارم فقط نکته نوشته!! و قشنگ مفهومی پیاده نکرده درسارو .شبیه بانک سوالات نمونه دولتی دوران جوونیم بود:)
همون کتاب کنترل رو دیدین؟؟ منظورم کنترل حامدی هست نظرتون درموردش چیه؟؟ من از کنترل متنفرم ولی با خودم عهد بستم هر 5 تا شو بزنم :)

dash @li

کاربر بیش فعال
لطفا تا آخرش با ما تو این تاپیک باشید.
مرسی که با حوصله تمام به سوالاتمون جواب میدین.
این کتاب غفاری همون پی دی اف هست که تو اینترنت هست دیگه مگه نه؟؟
من کتابای بهزاد خدا کرمی رو دوست ندارم فقط نکته نوشته!! و قشنگ مفهومی پیاده نکرده درسارو .شبیه بانک سوالات نمونه دولتی دوران جوونیم بود:)
همون کتاب کنترل رو دیدین؟؟ منظورم کنترل حامدی هست نظرتون درموردش چیه؟؟ من از کنترل متنفرم ولی با خودم عهد بستم هر 5 تا شو بزنم :)
درود
من کتاب جهش رو عرض کردم دیدم،دوستان خوندن خیلی راضی بودن، حامدی رو ندیدم ولی جزوش میگن خوبه تو نصیر درس میده، تعریفش رو شنیدم،همین
کتاب غفاره بله همون هست ایشون استاد دانشگاه خواجه تصیر هستن واقعا کتابش استاد غفاری خوب هست، دوستام میگفتن سوالاتش مشابه سوالات کنکور بوده، حتما کتابش رو بخونین
کتاب های راهیان بله فقط نکته هستن بیشتر روی تست ها مانور میدن، کنارش متن درس رو از روی کتب مرجع بخونین با توجه به وقتی هست به نظر نیاز به کتاب دیگه ای نیست تا اونجایی متوجه شدم شما از روی کتاب پوران میخونین ، دوستانم خوندن جواب نگرفتند با پوران چون خوب سوالات رو جواب نداده شاید بگیم تشریح پوران خوبه و حواب دهی های راهیان خوبه....
ولی راهیان ارشد کتبش برای باکس سیالات دوستان خوندن تایید کردن خیلی مناسبه برای تشریح درسی کتب مرحع رو بخونین و نکات رو راهیان و تستاش رو خوب کار کنین.

alma_mech

عضو جدید
درود
من کتاب جهش رو عرض کردم دیدم،دوستان خوندن خیلی راضی بودن، حامدی رو ندیدم ولی جزوش میگن خوبه تو نصیر درس میده، تعریفش رو شنیدم،همین
کتاب غفاره بله همون هست ایشون استاد دانشگاه خواجه تصیر هستن واقعا کتابش استاد غفاری خوب هست، دوستام میگفتن سوالاتش مشابه سوالات کنکور بوده، حتما کتابش رو بخونین
کتاب های راهیان بله فقط نکته هستن بیشتر روی تست ها مانور میدن، کنارش متن درس رو از روی کتب مرجع بخونین با توجه به وقتی هست به نظر نیاز به کتاب دیگه ای نیست تا اونجایی متوجه شدم شما از روی کتاب پوران میخونین ، دوستانم خوندن جواب نگرفتند با پوران چون خوب سوالات رو جواب نداده شاید بگیم تشریح پوران خوبه و حواب دهی های راهیان خوبه....
ولی راهیان ارشد کتبش برای باکس سیالات دوستان خوندن تایید کردن خیلی مناسبه برای تشریح درسی کتب مرحع رو بخونین و نکات رو راهیان و تستاش رو خوب کار کنین.

و درود بر شما
اره شنیدم میگن خدای کنترل ایرانه!! خوش به حال دانشجوهاشون.
نه من کتابای مرجع سیالات میخونم + پارسه ی کوثری و صادقی (هم نصیر و هم پارسه ) میخونم + پورانم دارم و راهیان ارشد به جز ترمودینامیک میخونم :) خخخخخخخخ
پوران نمیدونم من دستم به جایی بند نیست ولی احساس میکنم خیلی از سوالات خیلی هم نه هستن سوالاتی که جواباشونو این سمیع پور خان گرامی غلط نوشتند.:)
پس راهیان سوالاش خوبه؟؟
مرسی بازم از شما

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود.برای انتقال حرارت پوران پژوهش رو بخونید.اگر دسترسی دارید به کتاب دکتر کوثری(پارسه) داشتید فصل های جابه جایی و تشعشع رو همراه با پوران از این کتاب مطالعه کنید.
برای کنترل کتاب پوران از بقیه سرتره ولی کلا دوسه سالی هست که سوالات کنترل مکانیک دست کمی از برق نداره.ذکتر غفاری دارن یک کتاب برای نصیر مینویسن ظاهرا قراره امسال بیاد بیرون اگر اومد این کتاب رو بخونید.ولی در کل 4 سوال معمولا خیلی دشوار از کنترل میاد که به نظرم خیلی زمان نذارین بهتره و زمانش رو به ارتعاشات یا دینامیک اختصاص بدین چون درصد 40 توی این باکس درصد خیلی بالایی محسوب میشه به طور میانگین.
موفق باشید

alma_mech

عضو جدید
درود.برای انتقال حرارت پوران پژوهش رو بخونید.اگر دسترسی دارید به کتاب دکتر کوثری(پارسه) داشتید فصل های جابه جایی و تشعشع رو همراه با پوران از این کتاب مطالعه کنید.
برای کنترل کتاب پوران از بقیه سرتره ولی کلا دوسه سالی هست که سوالات کنترل مکانیک دست کمی از برق نداره.ذکتر غفاری دارن یک کتاب برای نصیر مینویسن ظاهرا قراره امسال بیاد بیرون اگر اومد این کتاب رو بخونید.ولی در کل 4 سوال معمولا خیلی دشوار از کنترل میاد که به نظرم خیلی زمان نذارین بهتره و زمانش رو به ارتعاشات یا دینامیک اختصاص بدین چون درصد 40 توی این باکس درصد خیلی بالایی محسوب میشه به طور میانگین.
موفق باشید

مرسی ،منظورتون کنترل خطی رضائی؟؟ هست!!!
این استاد دانشگاه ماست یه جوریه!!!هااا ولی میگم با خودم عهد بستم کنترل هر 5 تا رو بزنم پس میرم سراغ این کتاب. آریاز که اصلا به درد نمیخوره.
من یه کتاب کنترلی میخوام مثل استاتیک و مقاومت نائی که آدم مطمئن باشه به اینا مسلط شد کنکورو قشنگ میزنه و همه چیزم توش باشه.
خوش به حال هر کی دانشجوی استاد نائی شده!! خوش به حالشون.
نه بابا این انتشارات نصیر اصلا امروز و فرداش چاپ میشه دروغه . من دوستام پارسال کنکور دادن و منتظر همین شریعت پناهی بودن کنکورشون تموم شد و جواباشون اومد و حالا من کنکور دارم میدم هنوز از این کتاب خبری نیست!! فکر کنم این شریعت پناهی مثل من وسواسی هست:)والاااا
و اما در مورد درصد 40 خوب برای دینامیک ... نه دیگه از این خبرا نیست باید بالای 50 زد درصدای کنکور امسالو دیدین؟؟
مرسی

alma_mech

عضو جدید
بعد لطفا از پیشکسوتان گرامی درمورد نت برداری و خلاصه نویسی و مرور علی الخصوص این مرور توضیحات خیلی دقیقی بفرمائید؟؟
با تشکر
بعد این معادلات چرا اینجوریه؟؟ خیلی فراره . شما چجوری میخوندین؟؟
*
*
*
*
*
*
*
*
بعدش بچه های تاپیک ارشد 95 کجائین؟؟ چرا اصلا تو تاپیک نمیاین؟؟؟

hossein_aj

عضو جدید
بعد لطفا از پیشکسوتان گرامی درمورد نت برداری و خلاصه نویسی و مرور علی الخصوص این مرور توضیحات خیلی دقیقی بفرمائید؟؟
با تشکر
بعد این معادلات چرا اینجوریه؟؟ خیلی فراره . شما چجوری میخوندین؟؟
*
*
*
*
*
*
*
*
بعدش بچه های تاپیک ارشد 95 کجائین؟؟ چرا اصلا تو تاپیک نمیاین؟؟؟

مشغول درس خوندنیم:book::biggrin:
خیالت راحت ایرونی جماعت تا زیر فشار نباشه کاری نمیکنه,کنکور افتاد عقب همه رفتن دَدَرررررر تا یه دو ماه دیگه یواش یواش میان.
چه خبره بالایِ 50 مگه میخوای چندم بشی:)
من همه رو که یه دور خوندم بعد تازه میخوام باکس دینامیک رو شروع کنم...

alma_mech

عضو جدید
مشغول درس خوندنیم:book::biggrin:
خیالت راحت ایرونی جماعت تا زیر فشار نباشه کاری نمیکنه,کنکور افتاد عقب همه رفتن دَدَرررررر تا یه دو ماه دیگه یواش یواش میان.
چه خبره بالایِ 50 مگه میخوای چندم بشی:)
من همه رو که یه دور خوندم بعد تازه میخوام باکس دینامیک رو شروع کنم...

واقعااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟ از کی شروع کردین مگه؟؟؟ دور چندمتونه؟؟؟؟
نه خبر ندارین همه چیز بر عکس شده عوض اینکه برن دو ماه دیگه بیاین . با چنان قدرتی درس خوندنو شروع کردن دورو بریای من اینجورین :)

آخرین ویرایش:

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی ،منظورتون کنترل خطی رضائی؟؟ هست!!!
این استاد دانشگاه ماست یه جوریه!!!هااا ولی میگم با خودم عهد بستم کنترل هر 5 تا رو بزنم پس میرم سراغ این کتاب. آریاز که اصلا به درد نمیخوره.
من یه کتاب کنترلی میخوام مثل استاتیک و مقاومت نائی که آدم مطمئن باشه به اینا مسلط شد کنکورو قشنگ میزنه و همه چیزم توش باشه.
خوش به حال هر کی دانشجوی استاد نائی شده!! خوش به حالشون.
نه بابا این انتشارات نصیر اصلا امروز و فرداش چاپ میشه دروغه . من دوستام پارسال کنکور دادن و منتظر همین شریعت پناهی بودن کنکورشون تموم شد و جواباشون اومد و حالا من کنکور دارم میدم هنوز از این کتاب خبری نیست!! فکر کنم این شریعت پناهی مثل من وسواسی هست:)والاااا
و اما در مورد درصد 40 خوب برای دینامیک ... نه دیگه از این خبرا نیست باید بالای 50 زد درصدای کنکور امسالو دیدین؟؟
مرسی

برای کنترل منبع کاملی وجود نداره حتی اگر شما اوگاتا رو هم بخونین تضمینی نیست که کامل تستها رو حل کنید.نظر شخصیه من اینه اگر شما تمرکز رو روی مریام برای دینامیک بذارید و برای ارتعاشات از کتاب جباری استفاده کنید همراه با مطالعه ارتعاشات گذرا از نیکخواه بهرامی و همینطور برای دینامیک ماشین از جزوه حنانه همراه تست کتاب نارنجی پوران دکتر راستگو استفاده کنید میتونید نتیجه ی خیلی خوبی توی باکس دینامیک بگیرین چون 80% این باکس رو با اطمینان کاور کردید.برای کنترل به ترتیب کتاب های پوران، نصیر و مدرسان رو پیشنهاد میکنن دوستانی که تسلط داشتن.
ضمن اینکه به هیچ وجه با پیش فرض و پیش بینی درصدی برای هیچ باکسی درس نخونین و سر جلسه نرین.
دکتر نایی که واقعا شخصیت جالبی داره ولی از سن بازنشستگیشم گذشته :smile: حال و حوصله زیاد نداره الان دیگه خیلی خوش بحال دانشجوهاش نیست!!
کتاب شریعت پناهی طبق گفته ی خودشون یک سالی هست آماده ست ولی با انتشارات نصیر توی کشمکش هستن برای انتشارش.
در مورد بحث نکته برداری باید بگم نصف مسیر موفقیتتون توی نکته برداری و مرور هست.بهترین کار برداشتن نکات مفهومی و درسی و البته نکات مهم تست هایی که حل میکنید و نوشتن تحلیل خودتون به لحنی که ساده باشه و اصطلاحا به زبون خودتون نه خشک و جدی، و مرور این نکات طلایی در زمان جمع بندی هست.
موفق باشید

alma_mech

عضو جدید
برای کنترل منبع کاملی وجود نداره حتی اگر شما اوگاتا رو هم بخونین تضمینی نیست که کامل تستها رو حل کنید.نظر شخصیه من اینه اگر شما تمرکز رو روی مریام برای دینامیک بذارید و برای ارتعاشات از کتاب جباری استفاده کنید همراه با مطالعه ارتعاشات گذرا از نیکخواه بهرامی و همینطور برای دینامیک ماشین از جزوه حنانه همراه تست کتاب نارنجی پوران دکتر راستگو استفاده کنید میتونید نتیجه ی خیلی خوبی توی باکس دینامیک بگیرین چون 80% این باکس رو با اطمینان کاور کردید.برای کنترل به ترتیب کتاب های پوران، نصیر و مدرسان رو پیشنهاد میکنن دوستانی که تسلط داشتن.
ضمن اینکه به هیچ وجه با پیش فرض و پیش بینی درصدی برای هیچ باکسی درس نخونین و سر جلسه نرین.
دکتر نایی که واقعا شخصیت جالبی داره ولی از سن بازنشستگیشم گذشته :smile: حال و حوصله زیاد نداره الان دیگه خیلی خوش بحال دانشجوهاش نیست!!
کتاب شریعت پناهی طبق گفته ی خودشون یک سالی هست آماده ست ولی با انتشارات نصیر توی کشمکش هستن برای انتشارش.
در مورد بحث نکته برداری باید بگم نصف مسیر موفقیتتون توی نکته برداری و مرور هست.بهترین کار برداشتن نکات مفهومی و درسی و البته نکات مهم تست هایی که حل میکنید و نوشتن تحلیل خودتون به لحنی که ساده باشه و اصطلاحا به زبون خودتون نه خشک و جدی، و مرور این نکات طلایی در زمان جمع بندی هست.
موفق باشید
یعنی نت برداری رو نگه داریم برای دوران جمع بندی که میشه فروردین ماه!!!؟؟؟
پس اون نمودار مرور تثبیتی 10 دقیقه ی بعد و 24 ساعت بعد و سه روز بعد و یه هفته ی بعد و یه ماه بعد و 6 ماه بعد چیه؟؟
واقعاااااااا؟؟؟ نائی عشق منه!!!@___@ ایشا... همیشه سالم و سرحال باشن شما دانشجوشون هستید؟؟
شما هم قراره کنکور 95 بدین؟؟ چقدر اطلاعاتتون زیاده ماشا...
آره نت برداری که به همین شیوه میکنم ولی از فراموشیشون خیلی میترسم خیلی!!

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی نت برداری رو نگه داریم برای دوران جمع بندی که میشه فروردین ماه!!!؟؟؟
پس اون نمودار مرور تثبیتی 10 دقیقه ی بعد و 24 ساعت بعد و سه روز بعد و یه هفته ی بعد و یه ماه بعد و 6 ماه بعد چیه؟؟
واقعاااااااا؟؟؟ نائی عشق منه!!!@___@ ایشا... همیشه سالم و سرحال باشن شما دانشجوشون هستید؟؟
شما هم قراره کنکور 95 بدین؟؟ چقدر اطلاعاتتون زیاده ماشا...
آره نت برداری که به همین شیوه میکنم ولی از فراموشیشون خیلی میترسم خیلی!!

نه به هیچ وجه! مرور نکات رو دائما سعی کنین انجام بدین ولی در واقع طلایی ترین زمان نتیجه گیری این مرور نکات همون زمان جمع بندی هستش.در واقع اون زمان هست که به ارزش نکته برداری پی میبرین.
من افتخار داشتم چندسال پیش دانشجوی ایشون بودم.

hossein_aj

عضو جدید
واقعااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟ از کی شروع کردین مگه؟؟؟ دور چندمتونه؟؟؟؟
نه خبر ندارین همه چیز بر عکس شده عوض اینکه برن دو ماه دیگه بیاین . با چنان قدرتی درس خوندنو شروع کردن دورو بریای من اینجورین :)

دور کجا بوده آخه:biggrin:
یه کچولو دارم میخونم,هنوز پیشرفت چشم گیری حاصل نشده:)
شماها مگه به دور رسیدین؟؟؟؟؟؟:eek:
خوشبحال شما و دوستاتون,پس باید یه تکون به خودم بدم تا همه رتبه هایه تک رقمی رو درو نکردین:D
انشاا... که نتیجه همونی باشه که میخواین

alma_mech

عضو جدید
دور کجا بوده آخه:biggrin:
یه کچولو دارم میخونم,هنوز پیشرفت چشم گیری حاصل نشده:)
شماها مگه به دور رسیدین؟؟؟؟؟؟:eek:
خوشبحال شما و دوستاتون,پس باید یه تکون به خودم بدم تا همه رتبه هایه تک رقمی رو درو نکردین:D
انشاا... که نتیجه همونی باشه که میخواین

:) شما روزانه چقدر میخونید؟؟
نه بابا ما هم تازه شروع کردیم.