گام به گام تا کنکور 95

9356769

عضو جدید
چند تا از جزوه های این سایت رو خریدم ، گفتم اگه کسی مقاومتش رو خریده بده منم در عوض جزوات دیگش رو بدم ...
فقط جزوه طراحی اجزا و مقاومت رو ندارم ، بقیه جزوات رو خریدم

اگه تونستی برو دانشکده برق خواجه نصیر ............جزوات همه ی استادای کلاس کنکور مثل شریعت پناهی و نائی تو انتشارات هست........... من اونجا کلاس میرم....

9356769

عضو جدید
چه کلاسی میری؟؟؟؟

سیالات صادقی
طراحی اجزا شریعت پناهی
ریاضی مهندسی کریمی

پیشنهاد میکنم هرکی میتونه فایل پاییز ریاضی مهندسی کریمی رو بره......خیلی روش های خوبی رو میگه..... اگه نتونستین کتابشو حتما بگیرید..

12*12

عضو جدید
گام به گام تا کنکور 95

سلام.بچه ها میشه یه کتاب تست خوب معرفی کنین ممنون میشم.رشتمم ساخته؟؟
برای ساخت فکر نمیکنم کتاب مشخصی وجود داشته باشه

ولی منکتو دست بچه ها کتابا ساخت پوران پژوهش رو دیدم

Sent from my SM-T211 using Tapatalk

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام.بچه ها میشه یه کتاب تست خوب معرفی کنین ممنون میشم.رشتمم ساخته؟؟
سلام

برای ساخت و تولید حتما کتاب خلاصه درس و تست نشر سپاهان رو بگیرین بخونین عالیه یعنی این رو بخونین بالای 40 درصد زدید600صفحه است بسیار مفید زیر نظر استاد رازفر نوشته شده ، که خیلی جامع است،حتما جزواتتون رو بخونین در کنارش این و تست ها رو هم داخلش هست قشنگ کار کنین.
اسمشم فک کنم همین کتاب ساختکو تولید نشر سپاهان هست....خیلی خوبه در هر صورت به کتاب دیگه ای هم برای تست نیاز ندارید،همین کافیه
http://www.mojdehbook.com/BookImages/131424_280x382.jpg
یا حق

12*12

عضو جدید
چقدر اینجا خلوت شده...

خانم ها و آقایون عزیز یادتون نرفته که وقتی گفتن کنکور افتاده ارديبهشت کلی شاد شدید که وقت زیاد شد، حواستون باشه وقتی که اضاف شده همین حالاس، اگه قصد خوندن دارید همین امروزه نه اینکه بذارید یه دو ماه دیگه برای کنکور شروع کنید، اینجوری وقت شما فرقی نکرده فقط دیرتر شروع کردید...

hossein_aj

عضو جدید
چقدر اینجا خلوت شده...

خانم ها و آقایون عزیز یادتون نرفته که وقتی گفتن کنکور افتاده ارديبهشت کلی شاد شدید که وقت زیاد شد، حواستون باشه وقتی که اضاف شده همین حالاس، اگه قصد خوندن دارید همین امروزه نه اینکه بذارید یه دو ماه دیگه برای کنکور شروع کنید، اینجوری وقت شما فرقی نکرده فقط دیرتر شروع کردید...

lمن که ضرر زیادی کردم,راحت روزی 7-8 ساعت داشتم میخوندم
اما الان روزی 7-8 دقیقه هم نمیتونم بخونم اصلا نمیتونم تمرکز کنم.خدا کنه حداقل تا 2-3 ماه دیگه درست بشه اوضاعم.
الان افتضاحه

reza_021_23

عضو جدید
سیالات صادقی
طراحی اجزا شریعت پناهی
ریاضی مهندسی کریمی

پیشنهاد میکنم هرکی میتونه فایل پاییز ریاضی مهندسی کریمی رو بره......خیلی روش های خوبی رو میگه..... اگه نتونستین کتابشو حتما بگیرید..

ریاضی مهندسی رو کیا برداشتی؟ صادقی این هفته تموم میکنه همکلاس :D

12*12

عضو جدید
گام به گام تا کنکور 95

سیالات صادقی
طراحی اجزا شریعت پناهی
ریاضی مهندسی کریمی

کلاس. کتاب هیچ فرقی نداره، تازه حتی کتاب کامل تر هم هست...
lمن که ضرر زیادی کردم,راحت روزی 7-8 ساعت داشتم میخوندم
اما الان روزی 7-8 دقیقه هم نمیتونم بخونم اصلا نمیتونم تمرکز کنم.خدا کنه حداقل تا 2-3 ماه دیگه درست بشه اوضاعم.
الان افتضاحه
ببین تو به این فکر کن قبلا استادا به دانشجو ها ارفاق میکردن چون ارشد دارن ولی حالا ترم هفت این خبرا نیست، پس تو ترم پیش رو وقت

نمیکنی راحت بخونی، اینو تو نظرت داشته باش و اینکه عید هم احتمالا بخاطر نوع فصل و رفت و آمد و غیره احتمالا زیاد نمیتونی بخونی

حالا با توجه به این دوتا شروع که به برنامه ریزی که تا آبان ماه یه دور درسا رو کامل خونده باشی، که تا فرودین دور دوم رو تکمیل کرده باشی

و با تست به تسلط کافی رسیده باشی، از فروردین رو هم بذار برای جمع بندی...

خودت رو جمع کن که حداقل روزی چهار یا پنج رو داشته باشی وگرنه آخر کار خیلی عقب می مونی...

9356769

عضو جدید
ریاضی مهندسی رو کیا برداشتی؟ صادقی این هفته تموم میکنه همکلاس :D

ریاضی مهندسی یکشنبه 4 تا 9 هستم..........صادقی بهتره زودتر تموم کنه من سر کلاس ریاضی مهندسی خوابم میبرد........

صادقی که خیلی باحاله.......:D

dash @li

کاربر بیش فعال
باسلام
من رشته ام ساخت نیست ولی مدرسان کتابای خیلی خوبی برامکانیک داره پیشنهادم کتاب مدرسانه
سلام

مدرسان کتابای ساختش هم خیلی عالین،ولی نظر من که رشته ساخت و تولید هستم،چون کتابای مدرستان دروس رو جداجدا گذاتن و قیمت بالایی هم در میان و این کتاب ارشد سپاهان خودم خوندم و40درصد ساخت و تولید باهاش زدم میگم کتابی عالی هست.اگر میخواهن کتاب نکته و تست باشه همین کافیه
اگر میخوان تشریحی بخونن مدرسان خوبه ولی کتب و جزوات استادها کفایت میکنه ، این نظر من هست
قبلا هم بچه ها گفتن چه چیزایی بخونین،کلا ساخت کتاب زیاد هست برای همین گیج میشن دوستان
نظرم و خیلی از دوستان گفتن این کتاب ها برای دروس ساخت و تولید مناسبن....
هیرولیک کتاب دکتر رضایی و باصری انتشارات جهاد دانشگاهی، بخش هیدرولیک کتاب ارشد سپاهان نکات و تست ها،تست های جدید بیشتر مفهومی و مسیله هستن
قالب پرس فقط جزوه دکتر مولایی دانشگاه امیر کبیر ،و بخش نکات تست فقط کتاب ارشد سپاهان سال های اخیر مساله کمتر داده شده ولی فرمول ها رو به دقت یاد بگیرین
علم مواد یا متالورژی وعملیات حرارتی فقط تویسر کانی انتشارات دانشگاه صنعتی اصفان ، فقط همین تا اخر عملیات حرارتی فک کنم 300 صفحه است.مساله ها زیاد شده
ماشین های کنترل عددی یاcncفقط کتاب مهندس لطفی انتشارات دیباگران تهران ،تست هم داره،بسیار عالی و روون،بخش مکملش کتاب ارشد سپاهان بیشتر مباحث ترکیبی داده میشه
سیستم اندازه گیری یا مترو لوژی جزوه استاد داودی دانشگاه تبریز فقط همین رو بخونین ، بخش مکممل کتاب سپاهان مباحث کسترده هستن
ماشین ابزار اونیورسال جزوه دکتر شبگرد دانشگاه تبریز ، در حد معمولی آشنایی با انواع دستگاه ها کافیه چون بخش های دیگه تو توانایی ماشین ابزار میاد
توانایی ماشین ابزار فقط یک کتاب دکتر رازفر دانشگاه امیر کبیر ،باید درست وقت بزارین بخونینیش،مباحث سوالات کتاب سپاهان به خصوص مساله ها رو خوب مطالعه کنین
تولید مخصوص دکتر امیر عبدالله دانشگاه امیر کبیر ،وقت زیادی میبره ولی باید بخونید،مشخص نیست از کجاش سوال میاد ولی مباحث اصلیش بیشتر سوال میاد.
مدیریت تولیدم نخونین زیاد مهم نیست ، مباحث بالا 90 درصد کنکوره بسه خب
سال پیش مدیریت نیومد،100 درصد مباحث بالایی ها بود،امسال ممکنه بیاد ولی ارزش خوندن نداره خواستید کتاب مدرسان شریف در بخش مدیریت تولید رو بخونین،کلا کتابای مدرسان خوبن اگر خواستید بخونید.
جزواتی که گفتم ،اکثرا رو اقای ایمان معصومی رتبه 10کنکور دوسال پیش تو قسمت جزوات ارشد ساخت و تولید قرار دادند،به جز جزوات تبریز که اونا رو هم میتونین از سایتی که داخل امضام هست داتلود کنید،همه جزواتی گفتم رایگان تو همین سایت و تو ی سایت امضام هست،ولی کتب رو باس برین از کتاب فروشی ها بگیرین،تو اینترنت هم فک کنم بتونین سفارش بدین قیمت ها هم تو اینترنت موجود هست.فقط جزوه دکتر عبدالله فک کنم اقا ایمان ناقص گذاشتن که از خودشون درخواست کنین کاملش رو بهتون بدن یا برین دانشگاه امیر کبیر از انتشاراتش بگیرین،جزوه خودمم دادم دوستم وگرنه واستون اسکن میکردم میزاشتم.
انشالله موفق باشین
یا حق

آخرین ویرایش:

saeedvalentino

عضو جدید
سلام

مدرسان کتابای ساختش هم خیلی عالین،ولی نظر من که رشته ساخت و تولید هستم،چون کتابای مدرستان دروس رو جداجدا گذاتن و قیمت بالایی هم در میان و این کتاب ارشد سپاهان خودم خوندم و40درصد ساخت و تولید باهاش زدم میگم کتابی عالی هست.اگر میخواهن کتاب نکته و تست باشه همین کافیه
اگر میخوان تشریحی بخونن مدرسان خوبه ولی کتب و جزوات استادها کفایت میکنه ، این نظر من هست
قبلا هم بچه ها گفتن چه چیزایی بخونین،کلا ساخت کتاب زیاد هست برای همین گیج میشن دوستان
نظرم و خیلی از دوستان گفتن این کتاب ها برای دروس ساخت و تولید مناسبن....
هیرولیک کتاب دکتر رضایی و باصری انتشارات جهاد دانشگاهی، بخش هیدرولیک کتاب ارشد سپاهان نکات و تست ها،تست های جدید بیشتر مفهومی و مسیله هستن
قالب پرس فقط جزوه دکتر مولایی دانشگاه امیر کبیر ،و بخش نکات تست فقط کتاب ارشد سپاهان سال های اخیر مساله کمتر داده شده ولی فرمول ها رو به دقت یاد بگیرین
علم مواد یا متالورژی وعملیات حرارتی فقط تویسر کانی انتشارات دانشگاه صنعتی اصفان ، فقط همین تا اخر عملیات حرارتی فک کنم 300 صفحه است.مساله ها زیاد شده
ماشین های کنترل عددی یاcncفقط کتاب مهندس لطفی انتشارات دیباگران تهران ،تست هم داره،بسیار عالی و روون،بخش مکملش کتاب ارشد سپاهان بیشتر مباحث ترکیبی داده میشه
سیستم اندازه گیری یا مترو لوژی جزوه استاد داودی دانشگاه تبریز فقط همین رو بخونین ، بخش مکممل کتاب سپاهان مباحث کسترده هستن
ماشین ابزار اونیورسال جزوه دکتر شبگرد دانشگاه تبریز ، در حد معمولی آشنایی با انواع دستگاه ها کافیه چون بخش های دیگه تو توانایی ماشین ابزار میاد
توانایی ماشین ابزار فقط یک کتاب دکتر رازفر دانشگاه امیر کبیر ،باید درست وقت بزارین بخونینیش،مباحث سوالات کتاب سپاهان به خصوص مساله ها رو خوب مطالعه کنین
تولید مخصوص دکتر امیر عبدالله دانشگاه امیر کبیر ،وقت زیادی میبره ولی باید بخونید،مشخص نیست از کجاش سوال میاد ولی مباحث اصلیش بیشتر سوال میاد.
مدیریت تولیدم نخونین زیاد مهم نیست ، مباحث بالا 90 درصد کنکوره بسه خب
سال پیش مدیریت نیومد،100 درصد مباحث بالایی ها بود،امسال ممکنه بیاد ولی ارزش خوندن نداره خواستید کتاب مدرسان شریف در بخش مدیریت تولید رو بخونین،کلا کتابای مدرسان خوبن اگر خواستید بخونید.
جزواتی که گفتم ،اکثرا رو اقای ایمان معصومی رتبه 10کنکور دوسال پیش تو قسمت جزوات ارشد ساخت و تولید قرار دادند،به جز جزوات تبریز که اونا رو هم میتونین از سایتی که داخل امضام هست داتلود کنید،همه جزواتی گفتم رایگان تو همین سایت و تو ی سایت امضام هست،ولی کتب رو باس برین از کتاب فروشی ها بگیرین،تو اینترنت هم فک کنم بتونین سفارش بدین قیمت ها هم تو اینترنت موجود هست.فقط جزوه دکتر عبدالله فک کنم اقا ایمان ناقص گذاشتن که از خودشون درخواست کنین کاملش رو بهتون بدن یا برین دانشگاه امیر کبیر از انتشاراتش بگیرین،جزوه خودمم دادم دوستم وگرنه واستون اسکن میکردم میزاشتم.
انشالله موفق باشین
یا حق

با علی آقا موافقم

فقط

واسه اندازه گیری جزوه مهندس داودی نمیتونه کامل باشه باید دنبال کتاب یا جزواتی باشید که بحث اندازه گیری آماری و همچنین بحث سیستم های اندازه گیری نوری، الکترونیکی و کمپراتورها رو دقیق گفته باشه که من نتونستم همچین منبعی پیدا کنم البته کتاب حریر پوش تا حدی کمپراتورها و اندازه گیری نوری را گفته منتهی کامل نیست در مورد روشهای آماری هم چیزی نگفته

کنترل عددی هم کتاب جناب لطفی خوبه ولی اگر در کنارش نگاهی به جزوه دکتر رحیمی هم بیاندازید بد نیست چون خیلی از مباحث ریز را لطفی در کتابش نیاورده مثلا بعضی از جی کدها

تولید مخصوص دکتر عبداله عالیه عالی ، وقتی من این جزوه را میخوندم کلی کیف میکردم واقعا حرف نداره

آخرین ویرایش:

dash @li

کاربر بیش فعال
با علی آقا موافقم

فقط

واسه اندازه گیری جزوه مهندس داودی نمیتونه کامل باشه باید دنبال کتاب یا جزواتی باشید که بحث اندازه گیری آماری و همچنین بحث سیستم های اندازه گیری نوری، الکترونیکی و کمپراتورها رو دقیق گفته باشه که من نتونستم همچین منبعی پیدا کنم البته کتاب حریر پوش تا حدی کمپراتورها و اندازه گیری نوری را گفته منتهی کامل نیست در مورد روشهای آماری هم چیزی نگفته

کنترل عددی هم کتاب جناب لطفی خوبه ولی اگر در کنارش نگاهی به جزوه دکتر رحیمی هم بیاندازید بد نیست چون خیلی از مباحث ریز را لطفی در کتابش نیاورده مثلا بعضی از ام کدها

تولید مخصوص دکتر عبداله عالیه عالی ، وقتی من این جزوه را میخوندم کلی کیف میکردم واقعا حرف نداره
سلام

آقا سعید هم رتبشون بهتر از بنده شده بهتر ساخت رو واقف اند،اگر مباحث آماری رو هم میخواین بخونین تو سیستم و یه چیز کامل میخواین،یه فایل تو قسمت جزوات ساخت و تولید گذاشتم خیلی کامل هست این رو من قبلا ها خوندمش خیلی خوبه ترجمه ای از کتاب گالیر و شات بولت هست که بسیار جامع است نظرم اگر سکی واقعا میخواد سیستم رو این فایل رو بخونه چون واقعا خوب هست.از ریز کمپراطور گرفته تا اکثر مسایل توش هستش، میتونم بگم اکثر اساتید هم این کتاب رو نرجع تدریسشون قرار میدند،این فایل هم تو سایت هست،خوندن این فک کنم برای سیستم بس باشه،

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/441751-تاپیک-جزوات-ارشد-ساخت-و-تولید/page6

یا از مسیر زیر برین دانلودش کنین،
http://forum.semeng.ir/showthread.php?tid=630

peyman_mihankhah

عضو جدید
سلام دوستان.من پایه ریاضیم به شدت ضعیفه(افتضاح) میشه لطف کنین و کتابهای ریاضی پایه و عمومی 1 و 2 و معادلاتی رو معرفی کنین که به زبان ساده باشه و ادم از خوندنش لذت ببره. در ضمن من کتاب اقاسی رو دارم ولی به نظر من توضیحاتش روان نیست و نکته هاش خیلی زیاده.با تشکر

12*12

عضو جدید
گام به گام تا کنکور 95

سلام دوستان.من پایه ریاضیم به شدت ضعیفه(افتضاح) میشه لطف کنین و کتابهای ریاضی پایه و عمومی 1 و 2 و معادلاتی رو معرفی کنین که به زبان ساده باشه و ادم از خوندنش لذت ببره. در ضمن من کتاب اقاسی رو دارم ولی به نظر من توضیحاتش روان نیست و نکته هاش خیلی زیاده.با تشکر
من ریاضی 1 و 2 اش رو خوندم، نکته هاش زیادی نیست بخصوص واسه مکانیک...

سخت ترین سوالا ریاضی رو اول عمران داره بعد مکانیک حتی از خود رشته ریاضی هم سختتره

پس مطمین باش که زیاد نیست...

peyman_mihankhah

عضو جدید
سلام اقا ایمان معصومی و بچه های مکانیک خصوصا ساخت و تولید خواهشا منو راهنمایی کنید.من برای ارشد این منابع رو گرفتم فقط یه خواهش دارم و اون اینکه اگه منابع بهتری در هر درس نسبت به منابعی که من گرفتم (از قبیل کتب یا جزوه یا کتاب جامع و ...) بهم پیشنهاد کنید ممنون میشم؟؟(البته بعضی از اینا رو ازقبل داشتم و بعضی ها رو از دوستان گرفتم)

1-معادلات دیفرانسیل گاج 2 .استاتیک نایی و مریام (فقط نایی بخونم کافیه) 3.مقاومت نایی 4 .اجزا مدرسان(بین راهیان ارشد و پوران و شریعت پناهی برای خرید گیر کردم)

1.اندازه گیری حریرپوش 2 .قالب پرس مدرسان 3.علم مواد و عملیات حرارتی تویسرکانی(کتاب کم حجم تر و بهتر برای این دروس سراغ دارید) 4.هیدرولیک رضاعی
5.توانایی رازفر 6.سی ان سی لطفی 7.انیورسال کتاب ماشین ابزار کاردانی به کارشناسی مدرسان 8.تولید مخصوص عرب
کتاب ارشد سپاهان و پی دی اف ارکان رو هم دارم.

نکته ی1:در ضمن کلا دروس تخصصیم خیلی خوبه و دروس جامداتم هم در حد متوسط ولی ریاضیم خیلی ضعیفه و واقعا این پایه ریاضی ضعیف باعث میشه خیلی دلسرد بشم و بیخیال کنکور به همین خاطر کلا ریاضی رو گذاشتم کنار و واقعا یه منبع خوب که بتونه ریاضی رو به زبان روان بگه نتونستم پیدا کنم ریاضی اقاسی رو هم از دوستان گرفتم ولی واقعا نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم.
نکته 2 :بعضی از این منابع مانند کتاب حریر پوش یا تویسرکانی یا عرب رو از قبل یکمی خوندم ولی به نظر من واسه کنکور حجمشون زیاده از کجا میتونم بدونم که کدوم قسمت ها مهمتره.
تورو خدا راهنماییم کنید اقا ایمان و بگید که کدوم کتابا خوب نیستند و جایگزین اونایی که خوب نیستند رو بهم معرفی کنید و اگه خوب هستند و در کنارشون به جزوه هایی نیاز هست برای کدوم دروس نیازه و جزوه کدام اساتید.با تشکر

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام اقا ایمان معصومی و بچه های مکانیک خصوصا ساخت و تولید خواهشا منو راهنمایی کنید.من برای ارشد این منابع رو گرفتم فقط یه خواهش دارم و اون اینکه اگه منابع بهتری در هر درس نسبت به منابعی که من گرفتم (از قبیل کتب یا جزوه یا کتاب جامع و ...) بهم پیشنهاد کنید ممنون میشم؟؟(البته بعضی از اینا رو ازقبل داشتم و بعضی ها رو از دوستان گرفتم)

1-معادلات دیفرانسیل گاج 2 .استاتیک نایی و مریام (فقط نایی بخونم کافیه) 3.مقاومت نایی 4 .اجزا مدرسان(بین راهیان ارشد و پوران و شریعت پناهی برای خرید گیر کردم)

1.اندازه گیری حریرپوش 2 .قالب پرس مدرسان 3.علم مواد و عملیات حرارتی تویسرکانی(کتاب کم حجم تر و بهتر برای این دروس سراغ دارید) 4.هیدرولیک رضاعی
5.توانایی رازفر 6.سی ان سی لطفی 7.انیورسال کتاب ماشین ابزار کاردانی به کارشناسی مدرسان 8.تولید مخصوص عرب
کتاب ارشد سپاهان و پی دی اف ارکان رو هم دارم.

نکته ی1:در ضمن کلا دروس تخصصیم خیلی خوبه و دروس جامداتم هم در حد متوسط ولی ریاضیم خیلی ضعیفه و واقعا این پایه ریاضی ضعیف باعث میشه خیلی دلسرد بشم و بیخیال کنکور به همین خاطر کلا ریاضی رو گذاشتم کنار و واقعا یه منبع خوب که بتونه ریاضی رو به زبان روان بگه نتونستم پیدا کنم ریاضی اقاسی رو هم از دوستان گرفتم ولی واقعا نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم.
نکته 2 :بعضی از این منابع مانند کتاب حریر پوش یا تویسرکانی یا عرب رو از قبل یکمی خوندم ولی به نظر من واسه کنکور حجمشون زیاده از کجا میتونم بدونم که کدوم قسمت ها مهمتره.
تورو خدا راهنماییم کنید اقا ایمان و بگید که کدوم کتابا خوب نیستند و جایگزین اونایی که خوب نیستند رو بهم معرفی کنید و اگه خوب هستند و در کنارشون به جزوه هایی نیاز هست برای کدوم دروس نیازه و جزوه کدام اساتید.با تشکر
سلام

نظرم همه اش خوبه فقط جزوه دکتر مولایی رو برای قالب پرس از همین سایت دان کن خیلی عالیه
استاتیک و مقاومت فقط نایی حتی نیازی به مریامم نیست،اینا رو چند بار بخونی حله
ریاضی رو حذف نکن ابدا، حتی دو تا سوالم دو تا سوالی کلی رتبه ات رو جابجا میکنه ،ممکنه به جای 200 بشی 100
ریاضی هر کتابی بخوای بخونی همینه سنگین ترین درس کنکور ریاضیه خیالت راحت همه همین جورین کار آسونی نیست ریاضی خوندن ولی حتما بخون
عملیات حرارتی و علم مواد تا آخر عملیات حرارتی کتاب تویسر کانی رو باس بخونین 300 صفحس چیز زیادی نیست ،همش رو قبلا خوندیدین
اصلا هم دنبال کتاب دیگه ای نباش
فقط به همینایی هست اعتماد کن ،ما هم همینا رو خوندیم چیز بیشتری نخوندیم
برای مترولوژی هم یه جزوه پیشنهاد دادم،یه فایل هست ،ترجمه کتاب گالیر و شات بولت اون رو بخون
طراحی اجزا هیچ نظری ندارم.....
من دقیق نمیتونم ریاضی بگم چی بخونی ولی فک کنم کتاب گاج خوب باشه،باز نظر کسایی میدونن خوبه،
ریاضی مهندسی بخون سوالاش مفته حتما چندتاشو میتونی یزنی ، فقطم کتاب محمود کریمی

انشالله موفق باشی

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
سلام

نظرم همه اش خوبه فقط جزوه دکتر مولایی رو برای قالب پرس از همین سایت دان کن خیلی عالیه
استاتیک و مقاومت فقط نایی حتی نیازی به مریامم نیست،اینا رو چند بار بخونی حله
ریاضی رو حذف نکن ابدا، حتی دو تا سوالم دو تا سوالی کلی رتبه ات رو جابجا میکنه ،ممکنه به جای 200 بشی 100
ریاضی هر کتابی بخوای بخونی همینه سنگین ترین درس کنکور ریاضیه خیالت راحت همه همین جورین کار آسونی نیست ریاضی خوندن ولی حتما بخون
عملیات حرارتی و علم مواد تا آخر عملیات حرارتی کتاب تویسر کانی رو باس بخونین 300 صفحس چیز زیادی نیست ،همش رو قبلا خوندیدین
اصلا هم دنبال کتاب دیگه ای نباش
فقط به همینایی هست اعتماد کن ،ما هم همینا رو خوندیم چیز بیشتری نخوندیم
برای مترولوژی هم یه جزوه پیشنهاد دادم،یه فایل هست ،ترجمه کتاب گالیر و شات بولت اون رو بخون
طراحی اجزا هیچ نظری ندارم.....
من دقیق نمیتونم ریاضی بگم چی بخونی ولی فک کنم کتاب گاج خوب باشه،باز نظر کسایی میدونن خوبه،
ریاضی مهندسی بخون سوالاش مفته حتما چندتاشو میتونی یزنی ، فقطم کتاب محمود کریمی

انشالله موفق باشی
با تشکر از علی آقا . ایشون هم جز پیشکوستان هستند;)
اضافه بر این نکاتی که ایشون فرمودن برای ساخت و تولید زیاد مقید به خوندن کتاب و چزوات متعدد نشید. چون مطالب زیاد و سنگینه و شما باید باکس های دیگه رو هم ساپورت کنید. بهتره یک کتاب جامع کنکوری که الان بهترینش کتاب ارشد سپاهان هست و داشته باشید و اگر جایی نیاز به خوندن رفرنس بود مراجعه کنید.
بقیه منابع هم مطابق مطالب موجود در تاپیک های 94 و 93 هست.
موفق باشید

dash @li

کاربر بیش فعال
با تشکر از علی آقا . ایشون هم جز پیشکوستان هستند;)
اضافه بر این نکاتی که ایشون فرمودن برای ساخت و تولید زیاد مقید به خوندن کتاب و چزوات متعدد نشید. چون مطالب زیاد و سنگینه و شما باید باکس های دیگه رو هم ساپورت کنید. بهتره یک کتاب جامع کنکوری که الان بهترینش کتاب ارشد سپاهان هست و داشته باشید و اگر جایی نیاز به خوندن رفرنس بود مراجعه کنید.
بقیه منابع هم مطابق مطالب موجود در تاپیک های 94 و 93 هست.
موفق باشید
سلام

ممنون اقا ایمان سرور پیشکسوتان هستند:cool:
بله کسی بخواد منابع زیادی تو ساخت هست رو بخونه ،نمیتونه تموم کنه،منابعی دوستان گفتند بهترین منابع هستند و همه جواب گرفتند
دنبال چیزی دیگه نری چند منبعی نشین و فقط بخونین،چون وقت گذاشتن برای منبع پیدا کردن ارزش نداره،همینا عالین،فقط بخونین
موفق و پاینده باشید

hadis_mf3

عضو جدید
سلام دوستان:)
بین موسسه ماهان و مدرسان شریف کدوم بهتره ؟
فقط برای آزموناشون میخواستم ثبت نام کنم
آزمونای جامع سنجش هم میخواستم شرکت میکنم
نظر شما چیه؟