کی sms کاملاً مجانی می خواد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

neeku

عضو جدید
دوستان سلام:

هر کسی مایل هست sms مجانی از اینترنت بفرسته، فقط آدرس ایمیلش رو اینجا بذاره تا در اولین فرصت براش دعوتنامه بفرستم.

توجه داشته باشید که برای هر شماره موبایل و ایمیل فقط یک حساب می توانید داشته باشید و در ابتدا برای 5 پیام اعتبار خواهید داشت. به ازای دعوت هر نفر، 5 اعتبار دیگر دریافت می کنید.

نحوه عضویت:
بعد از دریافت دعوت نامه، روی لینک داخل اون کلیک می کنید و وارد صفحه عضویت می شید. با پر کردن فرم، یه ایمیل دیگه برای شما ارسال می شه. با کلیک بر روی لینک داخل این ایمیل وارد مرحله بعد عضویت می شید. با پر کردن اطلاعات بلافاصله یک SMS برای شما ارسال می شه که درون آن Code شما قرار داره. با وارد کردن این کد در سایت، عضویت شما کامل می شه.

در این مرحله شما 5 account دارید که با ارسال هر SMS یک عدد از account شما کسر می شه.
اما می تونید به ازای فرستادن هر دعوت نامه، 5 SMS دیگه دریافت کنید.
به همین راحتی و به صورت کاملاً رایگان می تونید به هر جایی از دنیا از طریق اینترنت SMS ارسال کنید.

کسانی که می خواهند از این سرویس استفاده کنند ایمیل خودشون رو در همین تاپیک وارد کنند تا در اولین فرصت دعوت نامه به آدرس ایمیلشون فرستاده بشه.

توجه داشته باشین که شماره موبایل خودتون به رو صورت صحیح و بدون 0 اول آن وارد کنید.
در ضمن با یک شماره موبایل تنها یک بار می تونید عضو بشید.
با عضویت در سایت می تونید از خدمات ویژه دیگر سایت نظیر چت، جوک، دیکشنری و ... هم استفاده کنید.
اینم اضافه کنم که این سرویس از لحاظ ارسال SMS، مشکل تاخیر و ... نداره.

morteza_420

عضو جدید
شما می خواین از سایت iransms استفاده کنید . خوبه !!! من قبلاً استفاده کردم و جالبه . هر کسی می تونه بره عضو بشه حالا چه با دعمت نامه و چه بدون دعوت نامه .www.iransms.com

neeku

عضو جدید
بر منکرش لعنت!:w11: ولی من می خوام اعتبارم رو ببرم بالا واسه همین ترجیح می دم هرکی رو که بخواد دعوتش کنم. حالا شما نمی خوای خودت برو عضو شو.;):D

m@hy@r

عضو جدید
شما میتونید جور دیگه اعتبار خودت رو ببرید بالا;)
همون اطلاعات و اسم سایت رو میذاشتید هر کی میخواست عضو میشد امتیاز هم میداد
حالا آدرس ایمیل میخوای و ... این نمیدونم دیگه چه صیغه ایه؟!!

neeku

عضو جدید
شما اصلاً خوندی ببینی قضیه چی هست؟!!!! :whistle:

به ازای دعوت هر نفر، 5 اعتبار دیگر دریافت می کنید.

من احتیاجی به امتیاز اینجا ندارم! منظور تعتداد smsهای قابل ارسال هست که با دعوت نمودن افراد بیشتر به سایت، به فرد دعوت کننده تعلق می گیرد!
حالا هرکی دلش نمی خواد، نده خب! حدود 100تایی دارم خودم.:D

archi_arch

مدیر بازنشسته
یه سری به اینجا بزنین عضویت معمولیش اعتبار نداره میتونین هر چندتا که میخواین بفرستین فقط مشکلش اینه که هر نیم ساعت یه sms میشه فرستاد!
(البته نمیدونم تغییر کرده یا نه من اینو پارسال دیده بودم!!!)
http://sms.parsonline.net/

راستی یه سوال این جای که شما معرفی کردین شماره موبایل فرستنده رو هم تو اس ام اس میفرسته؟

morteza_420

عضو جدید
سلام
من خودم حدود 6 ماهي هست كه دارم از پارس انلاين استفاده مي كنم . واقعاً سايت خوبيه واسه ارسال اس ام اس . ولي بعضي وقتا نمي فرسته با اين حال از همه بهتره .

archi_arch

مدیر بازنشسته
سلام
بله آرچی جان
اصلا نمیشه یوزر درست کرد
من دوباره با یه شماره دیگه چکش کردم کار میکنه باید register رو بزنی بعد ازت یه اسم و یوزر نیم میخواد بعدم شماره موبایل اگه قبلا کسی با اون یوزر نیم یا شماره موبایل وارد نشده باشه قبول میکنه بعدشم پسوردتو با اس ام اس برات میفرستن.
حالا چه ارروری میده؟

neeku

عضو جدید
سلام:

آره. شماره تلفن رو هم نشون می ده. به این شکل که شماره فرستنده 3000900 هست ولی اس ام اس رو که باز می کنی، اولش شماره تلفنت رو نوشته بعد پیام رو.

smsiran از لحاظ ارسال و اینا حرف نداره، خیلی سریع می فرسته.

akbarg64

عضو جدید
سلام.اینم یه سایت دیگه واسه اس ام اس رایگان.10 تا مجانی.با دعوت بقیه اعتبارتون میره بالا
http://sms.bi

عليرضا1361

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دوباره با یه شماره دیگه چکش کردم کار میکنه باید register رو بزنی بعد ازت یه اسم و یوزر نیم میخواد بعدم شماره موبایل اگه قبلا کسی با اون یوزر نیم یا شماره موبایل وارد نشده باشه قبول میکنه بعدشم پسوردتو با اس ام اس برات میفرستن.
حالا چه ارروری میده؟

ميسي!!!!!!!!!!!!!!!

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
تمامی این سایت ها بر اساس تعداد دعوت شده های شما به شما امتیاز تعداد اس ام اس میدن و بار ها هم صحبت شده در موردشون

خلاف قوانین سایت

قفل شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا