کیا 13 بدر مثه من خونه نشین هستن؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امشبی با اجازه رفتم خونه خاله و و دایی و اینا که چی کار کنیم بریم کجا بریم و این صحبتا ..خاله از اونجا بلند شد به من میگه خاله جان چند تا مرغ الان در می یارم تیکه میکنیم فردا تو حیاط میشینیم کباب میکنیم و میگیم و میشینیم ..بهش میگم باید فکر کنیم رفتیم در دل طبیعت نه ؟ میگه خاله جان من حوصله طبیعت و اینجور چیزا ندارم ... خداییش آدمی افسرده میشه .. شیطونه:mad: میگه تنهایی برم

ایول بابا حال میده قول میدم...بهترین حسنش اینه دسشویی دمه دستتونه...:D

Nafas-71

عضو جدید
ببخشید من قصدم در آوردن حرص شما نبود شرمنده ...
آقا حامد شما هم اینقدر حرص نخور یه امسال و نرین بیرون .

Nafas-71

عضو جدید
بچه ها ان شاء الله به همتون خوش بگذره هر جا که میرین یا حتی اگه تو خونه باشین امیدوارم هممون سال خوبیم داشته باشیم من دارم میرم دایی جونم صدام میکنه خداحافظ ...

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها ان شاء الله به همتون خوش بگذره هر جا که میرین یا حتی اگه تو خونه باشین امیدوارم هممون سال خوبیم داشته باشیم من دارم میرم دایی جونم صدام میکنه خداحافظ ...

خوش بگدره به شما هم!

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبول دارین تو خونه موندن حالش بیشتره!!؟؟؟
کی قبول داره خواب تا ساعت 1 بعد از ظهر تو 13 بدر حال میده!!!؟؟؟
من همیشه دوس دارم 13 بدر خونه باشم.
شما چطور؟؟؟

من امسال خونه نشین شدم ولی دلم میخواست میرفتم بیرون حیف که....:(

samira7219

عضو جدید
امروز1392/1/13ومن تنهادر خانه ماندم اصلا هم خوش نمیگذرد دوستان...

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم خونه ام....
خیلی حال میده مگه نه؟؟؟من تازه از خواب بیدار شدم!:D
همه ی اونایی که دارن تو باشگاه میچرخن خونه نشین هستن
آره دیگه...
مثه حرف جواد خیابانی بود حرفت:توی بازی رئال با بارسا لیزر انداختن توی چشم رونالدو میگفت:کسی که لیزر انداخته قطعا توی استادیوم هست!!!:)
من امسال خونه نشین شدم ولی دلم میخواست میرفتم بیرون حیف که....:(

بیرون هیچ خبری نیست!!!همه ی اونایی که رفتنم مجبورن برگردن!!!!هه هه هه هه هه هه هه ...حال میکنین با استدلال!!!:biggrin:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امروز1392/1/13ومن تنهادر خانه ماندم اصلا هم خوش نمیگذرد دوستان...
ای بابا چرا خوش نمیگذره؟؟؟منکه دارم با صدای بلند ابی گوش میدم و همراشم میخونم ای حال میده ای حال میده...
manam mesle toham hal mide kasi nist behet gir bede sedasho kam kon

اره بابا عشق و صفاست...همینکه دسشویی دمه دسته آدمه بهترین حسنشه!!!:biggrin:

mech007

عضو جدید
ما هم خانه نشینیم!
هر چند که خیلی دوس دارم جایی برم،اما هر سال 13 بدر یه اتفاقی می افته بلخره که می مونیم خونه...

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما هم خانه نشینیم!
هر چند که خیلی دوس دارم جایی برم،اما هر سال 13 بدر یه اتفاقی می افته بلخره که می مونیم خونه...

من اصن دوس ندارم برم بیرون از خونه....هیچ جای دنیا رو با خونه و اتاقم و رختخوابم عوض نمیکنم!

mech007

عضو جدید
من اصن دوس ندارم برم بیرون از خونه....هیچ جای دنیا رو با خونه و اتاقم و رختخوابم عوض نمیکنم!
خب منم اینا رو میگم.اما حقیقت اینه که دوس دارم برم....
بچه که بودم هر سال با کل فامیل میرفتیم بیرون و خیلیم خوش می گذشت...اما از وقتی پدربزرگم فوت کرد دیگه 13 بدر دسته جمعی جایی نرفتیم :(

وضعیت
موضوع بسته شده است.