کنکور کاردانی به کارشناسی آزاد گرایش جامدات بهتره یا ساخت و تولید

moein4410

عضو جدید
سلام و خسته نباشید :gol:

از دوستانی که اطلاع دارن می خواستم بدونم کنکور کاردانی به کارشناسی آزاد گرایش طراحی جامدات بهتره یا ساخت و تولید.

خیلییییییی ممنون :gol:

PAYAM20

عضو جدید
کاملا به خودتون بستگی داره
اینکه به کدومشون بیشتر علاقه دارین
اگه آشنایی ندارین یه سر به دانشگاه بزنین و لیست دروس یا برنامه کلاسیشون رو ببینین

ولی اونچه که مسلمه، ساخت و تولید واسه کسایی که کار عملی دوست دارن راحتتره. اکثرا کارگاهیه...
اما اون یکی گرایشها دروس محاسباتی بیشتری دارن و به ندرت کارگاه میبینن

sita

عضو جدید
خوب من خودم ساخت و تولید کارشناسی ناپیوسته هستم

دیپلم و فوق دیپلم هم ساخت و تولید بوده

حالا اگه بخوای بدونی کدوم بهتره اول رشته کاردانی خودتو بگی
بعد علاقه به کار داری یا محاسبات

چون جامدان میشه گفت 100 درصد عملیه
ولی ساخت حدودا 40 - 60 هستش

اونقدرم که میگن همش کارگاهه این جور نیست چون بیشتر کارگاهاش رو تو کاردانی گذرونده میشه

ولی در کل باید علاقه خودت رو هم ببینی چیه

poor59p

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من خودم ساخت و تولیدی هستم و شاغل.
خیلی دوست داشتم کارشناسی ساخت شرکت کنم ولی چون ساکن اهواز هستم و این دور و اطراف این رشته نبو مجبور شدم جامدات شرکت کنم
ولی اصلا با روحیاتم سازگار نیست چون من به کار عملی بیشتر علاقه دارم تا تئوری و الان هم نمیدونم چی کار کنم.

raminbabak

اخراجی موقت
سلام و خسته نباشید :gol:

از دوستانی که اطلاع دارن می خواستم بدونم کنکور کاردانی به کارشناسی آزاد گرایش طراحی جامدات بهتره یا ساخت و تولید.

خیلییییییی ممنون :gol:
من خودم ناپیوسته جامدات هستم ولی ساخت زیاد دوستداشتم ....اما...
ساخت راحتتره تعداد درس هاش هم نسبتا کمتره
در نا پیوسته ساخت مهمترین مبحث هات قید و بند و سی ان سیو و توانایی ماشین کاری هست
ولی جامدات پراز دینامیک و ارتعاشات و ... هست کلی بگم حوصله تئوریات و دینامیک 4 واحدی و ارتعاشات و ... رو داری بیا جامدات ...
من شخصا کارم ساخت وتولید هست ولی خوب چون دیدم تو کارشناسی ساخت چیزی یاد نمی گیرم وتقریبا با خیلیاز مسائل آشنا هستم رفتم جامدات و دلیل دیگش هم چون ساخت می خوندم می شدم مهندسی تکنولوژِ ولی جامدات خوندم که مدرکم مهندسی مکانیک جامدات باشه ...

mohandes_ali

عضو جدید
جامدات پول بیشتر توشه یا ساخت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جامدات پول بیشتر توشه یا ساخت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جامدات پول بیشتر توشه یا ساخت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا ایمیل کنید نظراتتون رو منتظرم

raminbabak

اخراجی موقت
جامدات پول بیشتر توشه یا ساخت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا ایمیل کنید نظراتتون رو منتظرم
هیچکدام.بستگی داری که در یک زمنه چقدر متخصص باشی..اگر ساختی در زمینه هیدرولیک وو طراحی اش متخصص بشی پول خوبی داره ولی جامدات باشی اگر در زمینه تحلیل دینامیکی طراحی مکانیزم استاد باشی نونت تو روغنه

بالا