کنکور ارشد آزاد معماری 91 چطور بود؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ghengdar

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان گل....من خیلی گشتم ولی دیدم دوستان مثله سالهای قبل سریع نیومدن در مورد ارشد ازاد 91 معماری صحبت کنن...لطفا هرچی میدونین رو اینجا قرار بدین....همه چیز بعد از کنکور ارشد 91 آزاد معماری

ghengdar

عضو جدید
چطور؟شنیدم که زمان کامل سوال و اسکیس 4 ساعت بوده؟ از سوال ها چیزی یادتون هست؟

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای عزیز خسته نباشید
من نمیدونم چرا هر وقت امتحان میدم قانون همچی عوض میشه!!!!!!!!!!
از 8 تا 12...آخه این زمان امتحان تستی و عملی با همه...با اون طرز سوال اسکیس عملی!!!!

elahenoor

عضو جدید
اسکیسشو خوب دادم چون موضوع طرح 3 من طراحی گلری تو پارک لاله در مجاورت موزه هنرهای معاصر بود:D
ولی تئوری مسخره بود ... منبع طراحی سئوالا ذهن معیوب طراح بود

mahsa.key

عضو جدید
تمام سوالای تاریخ ایران از مدرسه بود یه دونه هم از مسجد کبود...حیف اینهمه وقت

یه سوالم بود راجع به کاغذ a3 همه تو کلاس ما خط کش در آوردن :wallbash: در کل فنیش بد نبود اما درکش واقعا مزخرف بود تاریخشم سخن بود اما زبانش خیلی راحت بود.

elahenoor

عضو جدید
از همه درسا تقریبا 75 % رو جواب دادم ولی فکر کنم همشو اشتباه جواب دادم

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدرسه خان شیراز...صفویه
ستون آپادانا...72تا
اون چهار ایوانی ..از زمان سلجوقی
..............بقیه اش فعلا یادم نیست!!!

elahenoor

عضو جدید
بچه ها تو رو خدا بیاین بگین چه جوری دادییییییییییییییییین!!!!

fesgheli682001

عضو جدید
یعنی ئانشگاه آزاد همه چیز را تغییر داد.همه میگفتن آزاد فقط رنگ و لعاب شیت مهمه.....
بچه ها کسی رسید کامل بکشه؟
من داخلی و نما اصلا ندارم:( پلان هم خیلیییییی ابتدایی نرسیدم کاملش کنم.

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
یچیزی...من خیلی اتفاقی وقتی اومدم خونه وسایلمو که این همه بردم الکی استفاده ام نشد آوردمو داشتم جمع و جور میکردم
دیدم سوال طرح تو وسایلم جا مونده!!!!!:redface:
واسه ما هم همون اول چند نفر پاشدن رفتن ..منم یه عالمه فک کردم تازه داشتم راه میافتادم که گفتن وقت تمام است!!!!!!!
اگه بزارم پیگرد قانونی داره!!!:razz:

http://www.iranvij.ir/upload/images_bahman/80413660508010707381.jpg

http://www.iranvij.ir/upload/images_bahman/33032035515440767441.jpg

mahsa.key

عضو جدید
مسجد کبود تبریز شبیه مساجد کجاست
وی‍ژگی مسجد-مدرسه 4 باغ اصفهان
معماری نور و سکوت
کشش در کلیساهای چه سبکی وجود دارد
پارکینگ طبقاتی به چه چیزی نیاز ندارد
منبع انبساط
اون 4 تا تیره که پرسیده بود کدوم برش و خمشش بیشتره
فعلا اینا یادم بود حالا جواباشو بگین

pedram131

عضو جدید
امسال برای اولین بار امکان انتخاب محل برعهده داوطلب است.

در صورتی که ظرفیت یک رشته / شهر تکمیل نشود از میان داوطلبانی که آن رشته را انتخاب کرده و در واحد دانشگاهی انتخابی خود پذیرفته نشده اند با اولویت نمره کل و به تعداد مورد نیاز گزینش و اسامی آنان همراه با اسامی پذیرفته شدگان قبلی اعلام می شود.
پذیرش اینگونه داوطلبان در صورت عدم ثبت نام و شروع به تحصیل در واحد دانشگاهی (اعلامی از طرف مرکز آزمون) منتفی است.
همچنین فرهاد دانشجو - رئیس دانشگاه آزاد با اشاره به مرحله تکمیل ظرفیت در کنکور کارشناسی ارشد اظهار داشت: پیش از این در همه رشته ها و همه گرایش ها، مرکز آزمون در مرحله تکمیل ظرفیت به داوطلب اعلام می کرد که می تواند در کجا ادامه تحصیل دهد اما از امسال انتخابها به داوطلب اعلام می شود و فرد دوباره انتخاب محل را انجام می دهد که این موضوع به بومی گزینی کمک می کند

چالوس دختر و پسر 1200 نفر بود
خیلی ها چند رنگ کار میکردن من به همه گفتم دو رنگ:smile:
فکر کنم همه بتونن قبول شن از کل ایران اونایی که بخوان برن دانشگاه
چون ظرفیت ها بالاست خیلی ها دانشجو مثلا ترم 2 بودن اومدن ازمایشی چند تا رو خودم تو حوزه چالوس دیدم
خیلی از دانشگاه ها اوردن مثل رشت که تو دفترچه نیست ولی با این گزینش بومی کردن و .... وقتی بخوای انتخاب کنی میاد تو سیستم
خیلی ها برای ثبت نام نمیرن تو تکمیل ظرفیت حتما بقیه رو میگیرن
فقط اگه چند تا تست جواب مثبت داده باشین یه کم هم کشیده باشین اصلا ناراحت نباشید حتما مهر یا بهمن تو دانشگاه هستید

F.H

عضو جدید
بچه ها توی حوزه شماها هم کسی بود که وسایل اسکیس نیاورده باشه؟
واقعا اطلاع رسانی شون تو حلقم,ساعت 7:45 که در رو باز کردن گفتن با وسایل اسکیس بیاین,خیلیا اینجوری شدن>>:eek:!!!!
یه عده هم داشتن وسایل قرض میگرفتن, یه عده هم که موضوع رو دیدن از خیر اسکیس گذشتن....
اصن یه وضی.....

pedram131

عضو جدید
اره خود من وسایل نبردم با دوستم از رشت رفتیم چالوس
خیلی بچه های دیگه هم دیدیم نداشتن
اونایی که واسی چالوس بودن زود رفتن خونه
یه سوپری بغل دانشگاه بود مداد پاک کن و تراش گرفتیم
با بچه های کلاس یه جور تمومش کردیم

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بروبچز! بالاخره قیلترینگ باشگاه رفع شد خدارو شکر!

من تئوریمو خوب دادم ولی سوالا مشابه کنکورای سالای قبل آزاد نبود اصلا!!!

ولی اسکیسشو وقت کم آوردم. پلان و مقاطع کامل بود ولی پرسپکتیوامو نه دسن کردم و نه راندو!!! شیت تحلیل و دیاگرام و ... اینا هم هرچی دلم خواست توش گذاشتم! واسه اون همه مدارکی که خواسته بودن واقعا وقتش کم بود! یه ساعت دیگه وقت میدادن من به راندو هم میرسیدم.

پ.ن: section wall!!!!!!!!!!!!!!!!! مگه طراحی فنیه!؟

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارسال 60تا سوال بود..امسال 80 تا!!این قضیه که تازه گفتن ..این دفترچه مجموعه سوالات این رشته هست و اگه وقت کردین باقی سوالاتو بزنین ...قضیه اش چجوری بود!!تو صفحه ها که سوالات جدا شده نبود مثل سراسری که مثلا نوشته بود این قسمت ماله معماری اسلامیه و از این چیزا!!!!!؟؟

elahenoor

عضو جدید
امسال برای اولین بار امکان انتخاب محل برعهده داوطلب است.

در صورتی که ظرفیت یک رشته / شهر تکمیل نشود از میان داوطلبانی که آن رشته را انتخاب کرده و در واحد دانشگاهی انتخابی خود پذیرفته نشده اند با اولویت نمره کل و به تعداد مورد نیاز گزینش و اسامی آنان همراه با اسامی پذیرفته شدگان قبلی اعلام می شود.
پذیرش اینگونه داوطلبان در صورت عدم ثبت نام و شروع به تحصیل در واحد دانشگاهی (اعلامی از طرف مرکز آزمون) منتفی است.
همچنین فرهاد دانشجو - رئیس دانشگاه آزاد با اشاره به مرحله تکمیل ظرفیت در کنکور کارشناسی ارشد اظهار داشت: پیش از این در همه رشته ها و همه گرایش ها، مرکز آزمون در مرحله تکمیل ظرفیت به داوطلب اعلام می کرد که می تواند در کجا ادامه تحصیل دهد اما از امسال انتخابها به داوطلب اعلام می شود و فرد دوباره انتخاب محل را انجام می دهد که این موضوع به بومی گزینی کمک می کند

چالوس دختر و پسر 1200 نفر بود
خیلی ها چند رنگ کار میکردن من به همه گفتم دو رنگ:smile:
فکر کنم همه بتونن قبول شن از کل ایران اونایی که بخوان برن دانشگاه
چون ظرفیت ها بالاست خیلی ها دانشجو مثلا ترم 2 بودن اومدن ازمایشی چند تا رو خودم تو حوزه چالوس دیدم
خیلی از دانشگاه ها اوردن مثل رشت که تو دفترچه نیست ولی با این گزینش بومی کردن و .... وقتی بخوای انتخاب کنی میاد تو سیستم
خیلی ها برای ثبت نام نمیرن تو تکمیل ظرفیت حتما بقیه رو میگیرن
فقط اگه چند تا تست جواب مثبت داده باشین یه کم هم کشیده باشین اصلا ناراحت نباشید حتما مهر یا بهمن تو دانشگاه هستید

یعنی تو تکمیل ظرفیت چند تا دانشگاه که نمرمون میخوره رو معرفی میکنن؟؟؟

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدرسه خان شیراز...صفویه
ستون آپادانا...72تا
اون چهار ایوانی ..از زمان سلجوقی
..............بقیه اش فعلا یادم نیست!!!

مدرسه خان از نظر طرح کاملترین مدرسه است و از نظر زیبایی مشابه غیاثیه خرگرد یعنی معماری تیموری ولی خودش تو دوره صفوی ساخته شده. اونجور که من سوالو فهمیدم فکر کنم پرسیده بود مشابه مدارس چه دوره ایه که من زدم تیموری.

آپادانا 36 ستون داره

4 ایوانی هم که سلجوقیه!

pedram131

عضو جدید
اره امسال مثلا چند تا دانشگاه رو معرفی میکنن میگن خودتون انتخاب کنین کدوم
اونایی هم که معرفی میکنن نزدیک محل زندگی خودتون هستش
باید بریم تو اینترنت دوباره انتخاب کنیم
فکر کنم همه یه جورایی قبولیم با تکمیل ظرفیت

elahenoor

عضو جدید
اره امسال مثلا چند تا دانشگاه رو معرفی میکنن میگن خودتون انتخاب کنین کدوم
اونایی هم که معرفی میکنن نزدیک محل زندگی خودتون هستش
باید بریم تو اینترنت دوباره انتخاب کنیم
فکر کنم همه یه جورایی قبولیم با تکمیل ظرفیت
قبول بودن که همه قبولن !!!! مهم اینه که کجا قبولی!

وضعیت
موضوع بسته شده است.