کمک کنید تروخدا هرکی میدونه جواب بده :((((((((

dokhtar khanom

عضو جدید
سلام بچه ها
من پول موبایلم این دوره زیاد میادش یعنی مصرفم زیاد بوده...حالا اگه قبضش بیاد بیچاره میشمممممممم:cry: خواهشا هر کی جواب این سوالا رو میدونه زودتر جواب بده منم دعاش میکنم!!!!!:(:(:(:cry::(
1_ با توجه به اینکه تازگیها میتونیم فرستادن قبض پستی را غیر فعال کنیم تا در طبیعت صرفه جویی بشه...می خواستم بدونم میشه کاری کرد که فقط در یک دوره مثلا فروردین برامون قبض فرستاده نشه؟؟؟
2_ و در صورتیکه صورتحصاب را با اینترنت بخواهیم بپردازیم شناسه پرداخت و رمز پرداخت را باید از کجا پیدا کنیم؟؟؟ اگر نداشته باشیم باید خودمان شناسه را بسازیم؟؟

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برو پست بانک قبض میاندوره بگیر پرداخت کن

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پست بانک یا امور مشترکین قبض بگیر پرداخت کن ولی احتمال اومدنش هست
و اینکه بعید میدونم بشه فقط ازشون خواست برا یه دوره رو نیارن
برا من که اس ام اس میاد خیلی وقته قبض نمیاد
هرچند بیادم اینقدر کمه همه میفهمن ریگی به کفشمون نیست :D

sajjad_mke

عضو جدید
سلام بچه ها
من پول موبایلم این دوره زیاد میادش یعنی مصرفم زیاد بوده...حالا اگه قبضش بیاد بیچاره میشمممممممم:cry: خواهشا هر کی جواب این سوالا رو میدونه زودتر جواب بده منم دعاش میکنم!!!!!:(:(:(:cry::(
1_ با توجه به اینکه تازگیها میتونیم فرستادن قبض پستی را غیر فعال کنیم تا در طبیعت صرفه جویی بشه...می خواستم بدونم میشه کاری کرد که فقط در یک دوره مثلا فروردین برامون قبض فرستاده نشه؟؟؟
2_ و در صورتیکه صورتحصاب را با اینترنت بخواهیم بپردازیم شناسه پرداخت و رمز پرداخت را باید از کجا پیدا کنیم؟؟؟ اگر نداشته باشیم باید خودمان شناسه را بسازیم؟؟
راس بگو با كي حرف ميزدي اولين جمله ي باباته

dokhtar khanom

عضو جدید
پست بانک یا امور مشترکین قبض بگیر پرداخت کن ولی احتمال اومدنش هست
و اینکه بعید میدونم بشه فقط ازشون خواست برا یه دوره رو نیارن
برا من که اس ام اس میاد خیلی وقته قبض نمیاد
هرچند بیادم اینقدر کمه همه میفهمن ریگی به کفشمون نیست :D

قبض میاندوره رو از توی سایت همراه اول آوردمش فکر کنم همونجا هم میتونم پرداختش کنم فقط نمیدونم شناسه پرداخت و رمزش رو از کجا باید بیارم؟؟؟
در مورد نفرستادن قبض هم شاید مجبور شم برم کلا غیر فعالش کنم از توی سایت...نمی دونم...
منم فقط از اینترنتش استفاده کردمو نمیدونستم پولش انقدر زیاد میشهههههههههه :cry: :(((((

sajjad_mke

عضو جدید
قبض میاندوره رو از توی سایت همراه اول آوردمش فکر کنم همونجا هم میتونم پرداختش کنم فقط نمیدونم شناسه پرداخت و رمزش رو از کجا باید بیارم؟؟؟
در مورد نفرستادن قبض هم شاید مجبور شم برم کلا غیر فعالش کنم از توی سایت...نمی دونم...
منم فقط از اینترنتش استفاده کردمو نمیدونستم پولش انقدر زیاد میشهههههههههه :cry: :(((((
بسم الله فاتحه

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بالا