کمک میخوام.

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه به خودش باشه که باید چند برابر این پولو جور کنم.:biggrin:
امامث تو نیس.اهل گیم و این حرفا هم نیست.دانشجوی آموزش زبان انگلیسیه.یه چیز خوب برای تقویت زبان انگلیسی هم میتونه خوب باشه.اما چه چیزی؟

یه دیکشنری چند جلدی پدر مادر دار تا آخر دوران تحصیل بی نیازش میکنه. همراه با یه چیزای دیگه. خوبه؟

mohsen 88

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوووووورکا!
یه کلفت انگلیسی جوون و خوشگل بیار:
1-کمکش میکنه توی کارا...
2-انگلیسیش خوب میشه
3-....بوق...بوووووووق......
4-:cool:
بابابزرگ مطمئنی داری راهنماییم میکنی که نقش یه همسر خوب رو داشته باشم یا میخوای ما رو ...

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو که ماهی هوار تا.....
اگه زن من بودی برات لواشک میخریدم 2 متر:smile:
آآآآآآآآآآآخ

بابا بزرگ میگم شوهرش بیادا! :D

من هیچ سالی توقع نداشتم برام چیزی بخره باورت میشه:child:

تو یه دونه ای. خوش به حال وحید. :D

اوووووورکا!
یه کلفت انگلیسی جوون و خوشگل بیار:
1-کمکش میکنه توی کارا...
2-انگلیسیش خوب میشه
3-....بوق...بوووووووق......
4-:cool:

:w25:
بحثو ببندید بابا بزرگ بهترین پیشنهادو داد.

frooh

عضو جدید
اگه به خودش باشه که باید چند برابر این پولو جور کنم.:biggrin:
امامث تو نیس.اهل گیم و این حرفا هم نیست.دانشجوی آموزش زبان انگلیسیه.یه چیز خوب برای تقویت زبان انگلیسی هم میتونه خوب باشه.اما چه چیزی؟

اهل کجایی؟ اگه تهرانی یک جا رو می شنم که چهار تا وی سی دی می تونی بری اونجا بخری. توش بهترین مطالب کاربردی انگلیسی هست. نمونه اش دیکشنری کامل کمبریج رو با تام فایلهای اضاقش دراه. کلی تمرین و تلفظ لغات و هر چی که فکر کنی. تمام دانشجویان زبان یا هرکسی که می خواد زبانش اصولی قوی بشه این دیکشنری رو لازم داره. ببین نداره این چهرتا وی سی دی را بخر 17 تومنم هست. قیر این دیکشنری کلی چیزای دیگم داره.

frooh

عضو جدید
من هیچ سالی توقع نداشتم برام چیزی بخره باورت میشه:child:

اره من باور می کنم.نه من نه اون هیچ کدوم هیچ وفت توقع نداشتیم. اما چون هر دو عاشق گیم هستیم و فیلمهای مستند. در هر مناسبتی که می شه یا گیم می خریم و با هم شبکه ای بازی می کنیم یا اگر مستند جدیدی به بازار اومده باشه می خریم و با هم می بینیم. هم کم خرجه هم هر دو تا مون رو خوشحال می کنه

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو چرا خانوما رو غول فرض کردی بخدا اینجوریا هم نیست که فکر میکنی:razz::razz:

تو چرا فکر میکنی همه خانوما مثل تو کم توقعن؟ من همین الان زنگ زدم خیلی صریح گفت دستبند. منم گفتم چشم قطع کردم تلفنو. :cry:

frooh

عضو جدید
اگه آشپزی دوست نداره، جاش یک هفته آشپزی کن. بهترین هدیه برای کسی که مثل من آشپزی بریش سخته;)

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا گردن من که دستبند خوابید. ما رفتیم. یه فکری به حال محسن بکنید دیگه! :gol:

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشبخت بشین:w30:
حالا روز مادر چندمه؟

13 خرداد!
بیچاره مادرو مادرزنم. خدایی یه دونه دکمه ی لباسم براشون بخرم یه دنیا تشکر میکنن.

بابا مایه دار.
برای منم یه فکری بکن.نه از نوع دستبندش.

نه بابا مایه کجا بود محسن جون؟ دیگه چاره ای نیست.

mohsen 88

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین الان با خانومم صحبت کردم دیدم همون وسایل ورزشی رو قبول داره.حالا از چه مدلش بگیرم؟

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همین الان با خانومم صحبت کردم دیدم همون وسایل ورزشی رو قبول داره.حالا از چه مدلش بگیرم؟
براش ویبره بخر خیلی عالی و خوب هم سایز کم میکنه
اگر ماهواره داری امشب بزن کانال میشاب مدلهای مختلف و نشون میده ;)

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز

به نظر من اسکی فضایی دستگاه خوبیه یا ویبره. اگه زیاد اهل ورجه وورجه نیست و یه کم تنبله ویبره بگیر. ویبره از اونایی که روش باید وایستی بهتره تا کمربنداش. البته رو اعصاب تاثیر بدی میزاره.

دستگاه پرش اسب با نیزه در سواحل جزایر قناری........
هم قیمتش خوبه،هم جمع و جوره....

تو دیوانه ای . دییییییییییییییوانه

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خوب بزا ببینم !!
هم رمانتیک باشه ... هم گرون ... هم نو و جدید باشه ... وسایل خونه نباشه !
به نظر من برو از این گل گرونا بگیر ...یه شاخه گله کمیاب بگیر که هم رمانتیک باشه هم گرون در حد 300 هزار تومن و هم جای زیادی نمیگیره و هم نو و جدیده !!