کلوپ طرفداران پرسپولیس

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
قرعه کشي رقابت هاي فصل چهاردهم ليگ برتر فوتبال در سالن همايش هاي برج ميلاد برگزار شد و 16 تيم ليگ برتر از برنامه هاي ديدارهاي خود در ليگ برتر آينده مطلع شدند. قرعه کشي مسابقه هاي فصل چهاردهم ليگ برتر، توسط غلامرضا بهروان، افشين پيرواني و هادي طباطبايي انجام شد.

براي اولين بار پيش از قرعه کشي ليگ برتر از قبل زمان داربي پايتخت مشخص نيست و ممکن است اين ديدار توسط قرعه کشي در هر يک از 15 هفته ممکن انجام شود.

برنامه ديدارهاي فصل چهاردهم ليگ برتر فوتبال به اين شرح است:

هفته اول

راه آهن – استقلال

ملوان بندرانزلي – پديده مشهد

تراکتورسازي تبريز – فولاد خوزستان

گسترش فولاد تبريز – استقلال خوزستان

پيکان تهران – سپاهان

صباي قم – ذوب آهن

پرسپوليس – نفت تهران

نفت مسجد سليمان – سايپاي البرز

هفته دوم

راه آهن – نفت تهران

ملوان بندرانزلي – صباي قم

تراکتورسازي تبريز – ذوب آهن

گسترش فولاد تبريز – سپاهان

استقلال خوزستان – استقلال

پيکان تهران – سايپاي البرز

فولاد خوزستان – پرسپوليس

پديده مشهد – نفت مسجد سليمان

هفته سوم

راه آهن – فولاد خوزستان

ملوان بندرانزلي – تراکتورسازي تبريز

گسترش فولاد تبريز – سايپاي البرز

استقلال خوزستان – نفت تهران

پيکان تهران – نفت مسجد سليمان

پديده مشهد – صباي قم

استقلال – سپاهان

پرسپوليس – ذوب آهن

هفته چهارم

راه آهن – ذوب آهن

ملوان بندرانزلي- پرسپوليس

تراکتورسازي تبريز – پديده مشهد

گسترش فولاد تبريز – پيکان تهران

استقلال خوزستان – فولاد خوزستان

استقلال – سايپاي البرز

صباي قم – نفت مسجد سليمان

نفت تهران – سپاهان

هفته پنجم

راه آهن – ملوان بندرانزلي

تراکتورسازي تبريز - صباي قم

گسترش فولاد تبريز – نفت مسجد سليمان

استقلال خوزستان – ذوب آهن

پيکان تهران – استقلال

فولاد خوزستان – سپاهان

پديده مشهد – پرسپوليس

نفت تهران – سايپاي البرز

هفته ششم

راه آهن – پديده مشهد

ملوان بندرانزلي – استقلال خوزستان

تراکتورسازي تبريز – نفت مسجد سليمان

گسترش فولاد تبريز – استقلال

پيکان تهران – نفت تهران

فولاد خوزستان - سايپاي البرز

صباي قم – پرسپوليس

ذوب آهن - سپاهان

هفته هفتم

راه آهن – صباي قم

ملوان بندرانزلي – سپاهان

تراکتورسازي تبريز – پرسپوليس

گسترش فولاد تبريز - نفت تهران

استقلال خوزستان – پديده مشهد

پيکان تهران – فولاد خوزستان

استقلال – نفت مسجد سليمان

ذوب آهن – سايپاي البرز

هفته هشتم

راه آهن – تراکتورسازي تبريز

ملوان بندرانزلي – سايپاي البرز

گسترش فولاد تبريز – فولاد خوزستان

استقلال خوزستان – صباي قم

پيکان تهران – ذوب آهن

پديده مشهد – سپاهان

استقلال – نفت تهران

پرسپوليس - نفت مسجد سليمان

هفته نهم

راه آهن – پرسپوليس

ملوان بندرانزلي – پيکان تهران

تراکتورسازي تبريز – استقلال خوزستان

گسترش فولاد تبريز – ذوب آهن

فولاد خوزستان – استقلال

پديده مشهد – سايپاي البرز

صباي قم – سپاهان

نفت مسجد سليمان – نفت تهران

هفته دهم

راه آهن – نفت مسجد سليمان

ملوان بندرانزلي – گسترش فولاد تبريز

تراکتورسازي تبريز - سپاهان

استقلال خوزستان – پرسپوليس

پيکان تهران – پديده مشهد

فولاد خوزستان – نفت تهران

صباي قم – سايپاي البرز

ذوب آهن – استقلال

هفته يازدهم

راه آهن – استقلال خوزستان

ملوان بندرانزلي – استقلال

تراکتورسازي تبريز – سايپاي البرز

گسترش فولاد تبريز – پديده مشهد

پيکان تهران – صباي قم

فولاد خوزستان – نفت مسجد سليمان

پرسپوليس - سپاهان

نفت تهران – ذوب آهن

هفته دوازدهم

راه آهن – سپاهان

ملوان بندرانزلي - نفت تهران

تراکتورسازي تبريز – پيکان تهران

گسترش فولاد تبريز – صباي قم

استقلال خوزستان – نفت مسجد سليمان

فولاد خوزستان – ذوب آهن

پديده مشهد - استقلال

پرسپوليس – سايپاي البرز

هفته سيزدهم

راه آهن – سايپاي البرز

ملوان بندرانزلي – فولاد خوزستان

تراکتورسازي تبريز – گسترش فولاد تبريز

استقلال خوزستان – سپاهان

پيکان تهران – پرسپوليس

پديده مشهد - نفت تهران

استقلال – صباي قم

نفت مسجد سليمان – ذوب آهن

هفته چهاردهم

راه آهن – پيکان تهران

ملوان بندرانزلي – ذوب آهن

تراکتورسازي تبريز – استقلال

گسترش فولاد تبريز – پرسپوليس

استقلال خوزستان – سايپاي البرز

فولاد خوزستان – پديده مشهد

صباي قم – نفت تهران

نفت مسجد سليمان – سپاهان

هفته پانزدهم

راه آهن – گسترش فولاد تبريز

ملوان بندرانزلي – نفت مسجد سليمان

تراکتورسازي تبريز – نفت تهران

استقلال خوزستان – پيکان تهران

فولاد خوزستان – صباي قم

پديده مشهد – ذوب آهن

استقلال – پرسپوليس

سپاهان – سايپاي البرز

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرپرست تیم فوتبال نفت تهران گفت: دوست داشتیم در هفته اول لیگ برتر مقابل پرسپولیس بازی نکنیم.
رحیم ایرانیان در مورد قرعه‌کشی چهاردهمین دوره لیگ برتر گفت: دوست داشتیم در بازی اول با پرسپولیس روبه‌رو نمی‌شدیم اما به هر حال قرعه‌کشی است و هر احتمالی در آن وجود دارد. پرسپولیس تیم بزرگی است و مطمئناً بازی اول هم برای ما و هم برای آنها سخت است. تلاش می‌کنیم از شروع لیگ برتر عملکرد خوبی داشته باشیم.

غصه نخور عمو قول میدیم 6 تا بیشتر نزنیم....(((:)

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خلعتبری طبق عادت همیشگیش رفت اونطرفی که بیشتر پول میده .. با اینکه دوست داشت بمونه نتونست از پول خوب بگذره و رفت سپاهان
خندم میگیره بخدا سپاهان مثلا باید 3 میلیارد کمتر از پرسپولیس خرج کنه تا اینجا راحت 2 برابر پرسپولیس خرج کرده .حالا یه درصد فکر کنید پرسپولیس همچین خرجی کرده بود چی میشد پای مدیرعامل رو به قوه قضاییه و سازمان بازرسی هم میکشوندن

فرمایش شما کاملا متینه دوست عزیز
مهدی تاج در پایان مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر در مورد سقف بودجه برای باشگاه‌ها گفت: ما برای بازیکنان سقف قرارداد نگذاشته‌ایم ولی برای باشگاه سقف بودجه مشخص کردیم. اگر باشگاهی تخلف کند پیگیر آن هستیم.

وی در مورد اینکه مدیرعامل سپاهان گفته برخلاف قانون تیم‌های غیر آسیایی که 15 میلیارد می‌توانند هزینه کنند این باشگاه مجوز 18 میلیاردی دارد عنوان کرد: خیر، این باشگاه چنین مجوزی ندارد.

الان یکی منو توجیه کنه!!!!!

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
خلعت بری بی غیرت نیست پول دوسته اگه اینجوره باید بگیم سیدجلال بی غیرت

بی غیرت هئیت مدیرس....یه مشت امل مفت خور بی شرف

تو این چند ش احیا خیلی دعا دارم

مثلا ایشالله به حق این شب های عزیز همشون به خاک سیاه بشینن سیاسی ورشکست بشه

و همیشه گره بخوره تو کاراشون

آمین

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
آقای خلعتبری برو .....!! باشگاه پرسپولیس جای بی غیرت هایی مثل تو نیست ......

من امروز متوجه شدم واقعا خلعتبری حق داشت که رفت . الان یه جوریه که هیئت مدیره و اون سیاسی میخوان بیشتر پرسپولیس تضعیف بشه و واسه همین نمیخوان بازیکنای اصلی رو حفظ کنن سیدجلال تا امروز از همه پیشنهادای خارجیش گذشت و منتظر پرسپولیس موند امروز یه کاری کردن که اونم بره . خلعتبری هم میخواست بمونه و بیشتر از هرجایی دوست داشت تو پرسپولیس ادامه بده ولی نزاشتن و نخواستن .. با این هیئت مدیره امسال خیلی ضعیف تر میشیم
من دیگه مطمئن بودم سیدجلال میمونه از خواسته ش کوتاه هم اومد ولی بازم نخواستنش
فرمایش شما کاملا متینه دوست عزیز
مهدی تاج در پایان مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر در مورد سقف بودجه برای باشگاه‌ها گفت: ما برای بازیکنان سقف قرارداد نگذاشته‌ایم ولی برای باشگاه سقف بودجه مشخص کردیم. اگر باشگاهی تخلف کند پیگیر آن هستیم.

وی در مورد اینکه مدیرعامل سپاهان گفته برخلاف قانون تیم‌های غیر آسیایی که 15 میلیارد می‌توانند هزینه کنند این باشگاه مجوز 18 میلیاردی دارد عنوان کرد: خیر، این باشگاه چنین مجوزی ندارد.

الان یکی منو توجیه کنه!!!!!
الان بنظرت واقعا سپاهان 15 میلیارد هزینه کرده ؟ تیمی که کادر فنی خارجی داره بهترین بازیکنا رو گرفته پریرا کرمی غفوری خلعتبری بازیکنای خودشم بجز امید ابراهیمی حفظ کرده عقیلی خلیل زاده احمدی همه بازیکنایین که کمتر از یه میلیارد نمیگیرن . اینم مثل بقیه قوانینشون فرمالیته س و فقط پرسپولیسه که داره رعایتش میکنه
اگه کادر فنی رو حداقل 4 میلیارد حساب کنیم واسه خلعتبری حداقل 3 میلیارد هزینه کردن پس بقیه تیم رو باید با 8 میلیارد بسته باشن و عقیلی احمدی پریرا شجاع غفوری کرمی همه اینا باید زیر 100 میلیون گرفته باشن !

mehrdad50

عضو جدید
يكي نيست به اين رحيمي بگه آخه احمق خان 13 دوره از ليگ گذشته يقه كدوم مديرعامل رو به خاطر بستن تيم قدرتمند با بازيكناي گرون قيمت توبيخ و تنبيه كردن؟
ابله اين روزها همه ميگذره به فكر اسم و رسم خودت در پايان فصل باش! اگه واقعا هيئت مديره گفته پول نميديم پس توي مترسك واسه چي موندي؟ براي چاپلوسي سياسي كه يه وقت از مديرعاملي برندارت تيمو به گند كشيدي. آخه اين چه ارزشي داره؟ اگه نميتوني درآمدزايي كني يا با رايزني پول بيشتري از هيئت مديره بگيري كه عمه خادم رو ميذاشتن مديرعامل!
سپاهان و استقلال بايد سه ميليارد از پرسپوليس كمتر هزينه كنند تا الان دو برابر خرج كردن. چون مدير عاملاشون سياه بازي رو بلدند. ميگن به هيچ بازيكني بيش از يك ميليارد نميديم اما سركيسه رو شل ميكنن نهايتش يه بدهي ميمونه رودست باشگاه مثل مديراي قبلي. رحمتي تو مصاحبه اش گفت چند تا بازيكن بالاي يك ميليارد با استقلال قرارداد بستن.
ابله خان اين بدهي مال تو نيست كه بخوان از حلقوم زن و بچه ت بكش بيرون كه خودتو اول فصل خراب كردي. سپاهانم بودي اينجوري دست به جيب ميشدي؟ بازم دم رويانيان گرم كه خونه شخصيشو وقف پرسپوليس كرد. اما تو چي؟!!!
اينطوري پيش بره هفته پنجم نشده شعار "حيا كن رها كن" رو با كلي فحش ناموسي نثارت ميكنن
بدبخت اينجا پرسپوليسه. هوادارا و خواسته هاشون رو فراموش نكن كه بدجوري زمينت ميزنن. از ما گفتن بود

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
محمدرضا خلعتبری مهاجم مازندرانی پرسپولیس پس از کش و قوس فراوان از این باشگاه جدا شد و به جمع سپاهانی ها بازگشت.

خلعت امسال کنار بازیکنانی مثل لوسیانو پریر و جواهیر سوکای مخوف ترین خط حمله را برای زلاتکو کرانچار خواهد ساخت. او که توافقش با سپاهان را از دو هفته گذشته نهایی کرده بود با حل مشکلش با باشگاه عجمان صبح امروز قرارداد 2 ساله خود را در هیات فوتبال اصفهان ثبت کرد.

با جدایی خلعتبری از پرسپولیس موجی از عصبانیت و ناراحتی هواداران احساساتی این تیم را فراگرفته است. پرسپولیسی ها که خلعتبری را سال گذشته در پایان یک انتقال جنجالی به خدمت گرفته اند از او انتظار به مراتب بیشتری داشتند اما آنچه که رخ داد چندان راضی کننده نبود؛ خلعت در تاکتیک های تقریبا دفاعی علی دایی حبس بود و به هیچ وجه نمایش خوب خود در دوران حضور در سپاهان را تکرار نکرد. چیزی که احتمالا یکی از دلایل مهم جدایی این بازیکن هم بوده است. بازیکنی که به هر حال در پرسپولیس تیم ملی را از دست داد.

اگر به واکنش هواداران پرسپولیس و حرف هایشان در فیسبوک توجه کنید یک موتیف تکراری در آنها خواهید دید. دو آتشه های پرسپولیس بدون استثنا عقیده دارند خلعتبری بازیکن متعصبی نبود و پرسپولیس را فقط به خاطر پول خوبی که محمد رویانیان به وی داد انتخاب کرده بود و البته این اتهامی است که غالبا پشت سر همه بازیکنان سرشناس جدا شده پرسپولیس و استقلال وجود دارد؛ یک کامنت گذار فیسبوکی خلعتبری را آقای پول لقب داده و گفته او همیشه در طول دوران فوتبالش اولویت اول را روی درآمد مالی گذاشته است.

خلعتبری بعد از سال نه چندان درخشان اش در پرسپولیس حالا باید خود را آماده استقبال هواداران پرسپولیس در ورزشگاه آزادی کند. آنها که قبلا هم رابطه خوبی با این بازیکن نداشتند در یک سال گذشته از تشویق او دریغ نکردند اما حالا با جدایی قطعی خلعتبری دوباره باید شاهد جنجال های آشنای ورزشگاه آزادی باشیم، این چیزی است که ستاره های جدا شده استقلال و پرسپولیس با آن ناآشنا نیستند.

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از دغدغه های علی دایی در فصل جاری حفظ سیدجلال حسینی مدافع پرقدرت و ملی پوش سرخپوشان بود.

حسینی که از رحیمی خواسته بود که اول تسویه حساب فصل گذشته اش انجام شود و حتی به قرمزپوشان پس از مذاکرات متوالی با پادرمیانی دایی تخفیف هم داده بود اما امروز پس از گفت وگو با رحیمی حضورش در پرسپولیس به دلیل برخی درخواست ها منتفی شد.

حسینی قرار است به زودی تیم جدید خود را پس از مذاکرات معرفی کند.

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپولیس نیوز : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ حضور من در جمع سرخپوشان با یکی از سخت‌ترین تصمیم‌های زندگی فوتبالی‌ام منتفی شد.
سیدجلال حسینی اظهار داشت: من امروز صحبت‌هایی را با رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس طبق قولی که داده بودم انجام دادم. من هیچ چیزی زیادتر از چارچوب خودم نمی‌خواستم، اما متأسفانه دست رحیمی در پرسپولیس بسته است و او نمی‌تواند همه کارها را خودش انجام دهد.

وی افزود: خیلی سخت است که این مسأله را اعلام کنم، اما هواداران پرسپولیس حلالم کنند چون حضور من در این تیم دیگر منتفی شد. خیلی برایم سخت بود که در این باره صحبت کنم، باور کنید تمام تلاش خودم را انجام دادم، اما نشد.

حسینی در پاسخ سؤالی که چرا با پرسپولیس توافق نکردی؟ گفت: من به احترام پرسپولیس یک کلام با تیم‌هایی که به من پیشنهاد دادند صحبت نکردم، چه زمانی که در برزیل بودم و به ایران آمدم گفتم اولویت اول پرسپولیس است و هیچ‌وقت دنبال کلاس گذاشتن برای این تیم نبودم، چون قلباً پرسپولیس را دوست داشتم، اما نشد که در این تیم بمانم.

وی افزود: از من چیزهای عجیب و غریب می‌خواستند، من حتی به خاطر پرسپولیس از تصمیم خودم کوتاه آمدم، اما باز هم حرف خودشان را می‌زنند. شما تیم‌های دیگر را نگاه کنید تا دندان مسلح هستند و بازیکنان بسیار خوبی را جذب کرده‌اند اما پرسپولیس باید در سه جام بازی کند ولی متأسفانه مشکل دارد.

حسینی با حلالیت طلبیدن از هواداران این تیم گفت: هواداران پرسپولیس! یکی از سخت‌ترین تصمیمات زندگی فوتبالی‌ام را گرفتم، دوست داشتم در خدمت شما باشم، اما امکان‌پذیر نبود، چون مسائلی را می‌خواستند که باور کنید غیرقابل هضم بود، من هیچ چیزی را گردن رحیمی نمی‌اندازم، ایشان مدیری پرتلاش است، اما در کل مثل اینکه قسمت نبود بمانم.

حسینی در پاسخ سؤالی که آیا این تصمیم نهایی شماست یا خیر؟ گفت: بله، متأسفانه تصمیم را گرفته‌ام و ان شاءالله اگر اتفاق خاصی پیش نیاید ظرف 24 ساعت الی 48 ساعت آینده تیم جدیدم را مشخص می‌کنم. در این مدت هرچه در توان داشتم برای پرسپولیس گذاشتم. خدا می‌داند فصل گذشته از همه چیز چشم‌پوشی کردم و گفتم خدایا من را شرمنده این هواداران نکن، به همین دلیل با تمام وجودم بدون اینکه به چیزی فکر کنم برای پرسپولیس تلاش کردم، اما امسال نشد، که همین جا، جا دارد این را بگویم که امیدوارم پرسپولیس سال خوبی را داشته باشد.

حسینی در پایان در پاسخ سوالی دیگری که آیا از این تصمیم تو علی دایی ناراحت می‌شود یا خیر؟ گفت:‌ دایی سنگ صبور بچه‌ها در فصل گذشته بود، من همواره به علی دایی احترام می‌گذارم و یکی از دلایل ماندن من هم حضور ایشان در پرسپولیس بود، اما نشد، باور کنید باز هم می‌گویم از حق خودم و خواسته خودم کوتاه آمدم، در کوچه و خیابان مردم را می‌دیدم و سعی کردم که من هم با پرسپولیس کنار بیایم، اما خواسته‌ها عجیب و غریب بود و برای پرسپولیس و هوادارانش از صمیم قلب آرزوش موفقیت می‌کنم. نمی‌دانم، همه چیز دست خداست، شاید یک روز دوباره پیراهن قرمز را پوشیدم.

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خوندم که خلعتبری 350 هزار دلار بدهی داشته به عجمان ک 100 تاشو خودش داده و 250 تاشو سپاهان ک میشه چیزی حدود 700میلیون تومن سپاهان داده از طرفی قراردادی ک سردار باهاش بسته واسه امسال 1میلیارد و 700 بوده حالا با توجه به اینکه سپاهان 700 داده عجمان 1 میلیاردم میده به خودش به راحتی 1700 شد ...حالا رحیمی گفته خودت بدهی عجمان رو بده که فک کنم رو هم رفته 1میلیارد و 100 بود بهدشم گفتنش 950 میلیوم میدیم خودت ...خو الان منم باشم دلم با پرسپولیسه و لی میرم اونور

درود بر سردا رویانیان که تا پارسال کسی نتونست باهاش رقابت کنه خوب فهمیده بود اوضاع چیه همه باشگاه هارو زد زمین همه صداشون دراومده بود تو یه سال بنگر و سید جلال رو از سپاهان گرفت

هی روزگار همیشه باید حسرت گذشته رو بخوریم

GAME_OVER

کاربر ممتاز
فوق العاده بد عمل کردیم تو نقل و انتقالات و تیمو قوی نکردیم که هیچ ضعیف تر هم شد . کاش حداقل میلاد غریبی که بازیکن خودمون بود رو نگه میداشتیم خیلی میتونست کمک کنه الان که هافبک نداریم میلاد میتونست زوج خوبی واسه صادقیان باشه .

فردا نقل و انتقالات تمومه و ما هیچ بازیکن ایرانی دیگه ای رو اضافه نمیکنیم یعنی هیچکسی نمونده که بخوایم بگیریم همه تیماشونو انتخاب کردن و ما تا دقیقه 90 منتظر حسینی موندیم و اخرشم نتونستیم نگهش داریم .. فقط باید امیدمون به خارجی ها باشه که اونم یه بازیکن از دسته 2 برزیل اوردن که ظاهرا بیشتر از 30 سال سنشه بازیکنی که دایی تاییدش کنه میشه همون سپانوویچ فصل قبل
کادر فنی هم سال قبل ضعیف بود و امسال ضعیف تر شد خدا کنه حداقل یه مربی خارجی بیارن

الان میگن سیدجلال از قبل با الاهلی قرارداد بسته و فقط دو هفته ما رو بازی داده تا بتونه طلبشو بگیره !
اگه اینکارو کرده باشه واقعا نامردی کرده و رحیمی هم خیلی اشتباه کرده تا امروز منتظر سید مونده همه بازیکنا تیماشونو انتخاب کردن و جایگزینم نمیتونیم براش پیدا کنیم حداقل اگه یه هفته زودتر میرفت میتونستیم ال نعمه رو بجاش بیاریم ..

GAME_OVER

کاربر ممتاز
امروز دوباره خبری رو که چند هفته پیش فارس زد رو با دقت خوندم . تازه متوجه شدم یه نفر چند هفته پیش بهمون گفته که کار سیدجلال و پرسپولیس تموم شده ولی ما از کنارش گذشتیم ..
مدیر ورزشی الاهلی 7م تیر با فارس مصاحبه کرده و دقیقا گفته که " درست است ما به دنبال مدافع تیم ملی ایران بودیم و توانستیم با حسینی برای حضور در الاهلی قرارداد ببندیم. "
7 تیر حسینی قراردادشو با الاهلی بسته و این بنده خدا رسما اعلامش کرد ولی رحیمی تا دیروز منتظر سیدجلال موند و حداقل آل نعمه رو جذب نکرد .. نمیدونم چرا اینقد راحت باشگاه چند هفته رو معطل حسینی موند با اینکه میدونست قراردادشو بسته

darab64

عضو جدید
خلعت، سيد جلال و پولادی رو رحيمی پروند. كريمی و انصاريفرد رو مربی نميخواد. ادينيو هم بدون تيمه كه امروز فرداست با دست دست كردن دايی و رحيمی سر از يه تيم ديگه دربياره
اصلا معلوم نيست دايی تو نقل و انتقالات دنبال چی بود؟ ورودی و خروجی اصلا با هم نميخونن!!!
دهنوی، غريبی و مسلمانو از دست داديم بدون اينكه هافبكی بگيريم
نورمحمدی پارسال يه بازی جايگزين سيد جلال شد كه باعث شد قهرمانی رو دقايق آخر از دست بديم. تيمی كه ركورددار كلين شيت بود از راه آهن دو گل دريافت كرد. خيليها به خانزاده دل خوش كردن اما خانزاده تجربه كافی برای جايگزينی سيد رو نداره.
بدتر از همه اينها؛ تازه از دست هادی نوروزی راحت شده بوديم. كسی نفهميد واسه چی برگشت؟! كه دوباره نيمكت نشين باشه و نيم فصل بره جای ديگه؟
مطمئنم اگه رويانيان بود ستاره ها رو نگه ميداشت. ابراهيمی كه بخاطر پيشنهاد بهتر رفت استقلال عمرا ميذاشت بره. مسلمان، حداديفر و انصاريفرد هم جذب شده بودن. اما حيف...

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
قرارداد سیدجلال حسینی با تیم جدید

قرارداد سیدجلال حسینی با تیم جدید

سایت الکاس قطر با اشاره به اینکه سیدجلال حسینی با عقد قرارداد یکساله به تیم الاهلی قطر پیوست، نوشت: "این قرارداد بصورت اینترنتی ثبت شده و قرار است بزودی این بازیکن برای عقد قرارداد رسمی راهی کشور قطر شود و تا ضمن حضور در تست پزشکی، مراسم معارفه‌اش برگزار شود."

این سایت که از حسینی به عنوان همبازی جدید جباری نام برده است، در ادامه اعلام کرد: "سیدجلال با 32 سال سن، با تجربه‌ترین بازیکن فعلی تیم ملی فوتبال ایران بعد از جواد نکونام کاپیتان این تیم است. این بازیکن که عملکرد درخشانی در قلب دفاع ایران دارد، در بازی‌های آسیایی سال 2006 موفق شد به مدال برنز دست یابد."
سایت الکاس همچنین اعلام کرد حسینی نخستین مسابقه رسمی خود در تیم ملی ایران را سال 2007 برابر بلاروس انجام داد و از آن روز تا کنون، یک بازیکن کلیدی در خط دفاعی تیم ملی ایران در مسابقات مختلف بوده است. وی همچنین با دو تیم مختلف ایران توانسته است عنوان قهرمانی را بدست آورد."

رفتی دیگه چی بگم!!!!

mehrdad2012

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من رفتن سيد جلال هم به نفع پرسپوليس بود هم به نفع خودش . پرسپوليس تيم جواني شده و باتوجه به اينكه در آينده هم نياز تيم ملي به مدافعان جايكزين هستش با توجه به سن بالاي مدافعان ما به نظرم به نفع هر دو طرف بود .

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
رحیمی: از زحمات سید جلال حسینی ملی‌پوش ارزنده کشورمان صمیمانه تشکر می‌کنم! / هواداران نگران نباشند

رحیمی: از زحمات سید جلال حسینی ملی‌پوش ارزنده کشورمان صمیمانه تشکر می‌کنم! / هواداران نگران نباشند

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: سید جلال حسینی زحمات زیادی برای تیم ملی و پرسپولیس کشیده که جا دارد از این ملی‌پوش ارزنده کشورمان صمیمانه تشکر کنم. هواداران نگران نباشند، باشگاه پیش‌بینی همه چیز را کرده است.
علیرضا رحیمی مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در گفتگو با سایت این باشگاه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات ملی‌پوشان خصوصا سید جلال حسینی ملی‌پوش ارزنده تیم فوتبال پرسپولیس در جام جهانی فوتبال اظهار داشت: با توجه به چندین نوبت قرار ملاقات با آقای سید جلال حسینی، بالاخره روز گذشته با ایشان به گفتگو نشستیم و ضمن حل و فصل مطالبات گذشته با ایشان و با توجه به پرداخت مبلغ قابل توجهی در بدو تصدی اینجانب و مشاهده استناد و مدارک موجود تا حال حاضر در باشگاه پرسپولیس، بدهی به ایشان نداشته، هر چند که هرگونه مستنداتی از طرفین قابل بررسی می‌باشد.

و همچنین در خصوص قرارداد جدید سید جلال حسینی در فصل رقابت‌های پیش رو و با توجه به اختلاف نظر در مبالغ پیشنهادی طرفین مقرر گردید که ایشان در ساعت 7 بعدازظهر همان روز در محل باشگاه پرسپولیس حضور بهم رسانند تا ضمن مشاهده اسناد و مدارک موجود در باشگاه به تفاهم مبلغ قرارداد جدید نیز دست یابیم که متاسفانه ایشان با ارسال پیامک از حضور خود در باشگاه عذرخواهی نمودند.

مدیر عامل باشگاه در ادامه افزود: در اینجا جا دارد از بازیکنانی که مطالبات خود را از باشگاه دریافت ننموده‌اند و با توجه به قرارداد منعقده براحتی می‌توانستند از تیم جدا شوند و فقط به خاطر پرسپولیس و هواداران خونگرم آن همراه علی دایی به اردو رفتند، تشکر و قدردانی نمایم.

علیرضا رحیمی اشاره کرد: باشگاه پرسپولیس برای موفقیت‌های آینده در حال تست‌گیری از چندین بازیکن خارجی در اردوی ترکیه می‌باشد تا بتواند امنیت خاطری برای هواداران عزیز و باشگاه پرسپولیس در لیگ برتر، جام حذفی و همچنین لیگ قهرمانان آسیا را فراهم آورد و از قداست باشگاه دفاع نماید.

کارنامه درخشان آقای رحیمی :
1..عدم موفقیت در جذب حدادی فر،کریم انصاری فرد و عبدالله کرمی و فرستادن کرمی به تیم سپاهان
2..عدم موفقیت در توافق با مسلمان،خلعتب ری،پولادی،حسینی و فرستادن خلعتبری به تیم سپاهان
3.. عدم موفقیت در جذب فروزان

یعنی رو اعصابمه شدید..... آخر فصل من رفتم طرفدار ثامن الحجج سبزوار شدم نگید چرا!!!!

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
آندرانیک تیموریان هافبک ملی‌پوش استقلال که در این مدت مشغول مذاکره با تیم های قطری بود صبح امروز به باشگاه استقلال رفت و پس از جلسه با افشارزاده و علی نظری جویباری قراردادش را به مدت دو سال دیگر با آبی پوشان تمدید کرد.

آقا سقف قراردادها فقط برای ماست؟؟؟؟ امروز هم آندو تمدید کرد مطمئنم حداقل دو و نیم میلیارد گرفته.... چون فصل قبل دو و چهارصد گرفته بود !!!

mehrdad50

عضو جدید
روز اول كه سياسي رو به عنوان رئيس هيئت مديره انتخاب كردن گفت من براي كار اومدم نه مصاحبه. حالا داره از اين همه توجه، ذوق مرگ ميشه. روز نيست كه دو تا مصاحبه از اين بشر منتشر نشه. جالب اينجاست كه ميگه تمايلي براي ماندن در پرسپوليس ندارم. تو داري از ذوق ميميري اون وقت تمايل نداري بموني؟ نه آقا تمايل داري بموني اما تمايل نداري دست به جيب بشی. زورت كه نكردن، دوست نداري بموني هررري... من نميدونم اينا رو از كجا پيدا ميكنن ميارن يك شبه راه صد ساله رو ميرن و بعد اينكه كلي معروف شدن و از رانتهاش سوء استفاده كردن ميرن واسه خودشون...
اون وقت اون هدايتي ننه مرده بال بال ميزنه واسه پرسپوليس و ميگه تيم رو با تموم بدهي هاش ميخوام و توي يه برنامه سه ساله پرسپوليس رو هم خودكفا ميكنم هم قدرت بلامنازع آسيا...
افسوس كه تو مملكت ما هيچ كس و هيچ چيز سر جاي خودش نيست!

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حسيني به تمديد قرارداد با پرسپوليس نزديک‌تر شد

حسيني به تمديد قرارداد با پرسپوليس نزديک‌تر شد

[h=2] با کوتاه آمدن طرفين، سيدجلال حسيني به تمديد قرارداد با قرمزپوشان نزديک‌تر شد.[/h]

پس از اينکه رسانه‌هاي عربي امروز اعلام کردند به دنبال جذب سيدجلال حسيني هستند و حتي با اين بازيکن براي امضا قرارداد به توافقاتي هم رسيده‌اند، مدافع ملي‌پوش کشورمان اين خبر را تکذيب کرد.

به نقل از فارس، از همين رو امروز هم عليرضا رحيمي مديرعامل باشگاه پرسپوليس براي مذاکره با سيدجلال حسيني پا پس نکشيد و براي دومين‌بار گفت‌وگوي مثبت و سازنده‌اي با اين بازيکن داشت.

با توجه به نگاه مثبت دو طرف سيدجلال حسيني و رحيمي مديرعامل باشگاه پرسپوليس از خواسته‌هاي خود کوتاه آمدند و توافقات خوبي را براي تمديد قرارداد با يکديگر داشتند.

از همين رو سيدجلال حسيني با توجه به مذاکرات امروز با رحيمي به تمديد قرارداد با قرمزپوشان نزديک‌تر شد و اگر اتفاق خاصي پيش نيايد به زودي ماندن حسيني در جمع قرمزپوشان قطعي به نظر مي‌رسد.

اين در شرايطي است که حسيني دو پيشنهاد داخلي خوب هم دارد؛ اما هنوز به آنها پاسخي نداده است.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
یعنی میشه بعد عمری یه خبر خوب بشنویم و سیدجلال موندنی شه ؟ :razz:

هرچند امید زیادی ندارم و فکر میکنم قراردادشو با الاهلی بسته

واقعا هرچقد بهش پول بدن حقشه سیدجلال بره انگار 30 درصد تیم رفته

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سيد جلال حسيني سرانجام پس از مذاکرات طولاني با پرسپوليس با اين باشگاه به توافق نرسيد و از اين تيم جدا شد.

به نقل از ايسنا، سايت رسمي باشگاه الأهلي نوشت که سيد جلال حسيني با باشگاه الأهلي به توافق نهايي رسيد و به زودي در قطر حاضر مي‌شود تا در تست پزشکي باشگاه شرکت کند و به رسانه‌ها معرفي شود.

سيد جلال حسيني تنها بازيکن ايراني نيست که در الأهلي بازي مي‌کند. مجتبي جباري هم فصل قبل جانشين فريدون زندي در اين تيم شد و فصل بسيار خوبي را پشت سرگذاشت.

سايت باشگاه الأهلي خبر توافق با سيد جلال حسيني را در حالي منتشر کرد که پيش از اين خود اين بازيکن توافق با اين باشگاه قطري را رد کرده بود و همين مساله مسئولان و هواداران پرسپوليس را اميدوار کرد.

حیف شد که رفت.

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سيد جلال حسيني سرانجام پس از مذاکرات طولاني با پرسپوليس با اين باشگاه به توافق نرسيد و از اين تيم جدا شد.

به نقل از ايسنا، سايت رسمي باشگاه الأهلي نوشت که سيد جلال حسيني با باشگاه الأهلي به توافق نهايي رسيد و به زودي در قطر حاضر مي‌شود تا در تست پزشکي باشگاه شرکت کند و به رسانه‌ها معرفي شود.

سيد جلال حسيني تنها بازيکن ايراني نيست که در الأهلي بازي مي‌کند. مجتبي جباري هم فصل قبل جانشين فريدون زندي در اين تيم شد و فصل بسيار خوبي را پشت سرگذاشت.

سايت باشگاه الأهلي خبر توافق با سيد جلال حسيني را در حالي منتشر کرد که پيش از اين خود اين بازيکن توافق با اين باشگاه قطري را رد کرده بود و همين مساله مسئولان و هواداران پرسپوليس را اميدوار کرد.

حیف شد که رفت.

ولی قرار ملاقات ساعت 3 امروز داشتن یعنی تا شب نهایتا تا فردا مشخص میشه

ون داداششم ک مدیر برنمه هاشه گفت توافق رسمی کردیم با قطریا ولی قراردادی امضا نکردیم

این خبرم ک زدی مال ساعت 11 امروزه ک تو ایسنا زده ایشاالله ک هنوز نرفته باشه چون کورسوی امیدی دارم واسه موندنش

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
علی کریمی از فوتبال خداحافظی کرد

علی کریمی از فوتبال خداحافظی کرد

علی کریمی برای همیشه از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

بازیکن پیشین پرسپولیس، تراکتورسازی، بایرن مونیخ و شالکه آلمان در حالی که چند پیشنهاد خوب برای ادامه بازیگری در دنیای فوتبال داشت امروز بالاخره تصمیم به خداحافظی از مستطیل سبز گرفت تا برای همیشه از دنیای فوتبال کنار برود.

داش علی هر جا میری خدا به همرات:cry::crying:

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
متن نامه خداحافظی علی کریمی

متن نامه خداحافظی علی کریمی

به نام خالق هستی
میخی بر دیوار کوبیدم و کفش ها را آویختم
خداحافظی همیشه تلخ و ناگوار است. جدایی از عشقی که تار و پود وجودت را در تصرف دارد، کار آسانی نیست. یک بار صرفا تحت تاثیر خداحافظی غریبانه مهدوی کیا تصمیمی احساسی گرفتم و از فضای اندوه بار آن همه بی اعتنایی مرا از فوتبال بیزار کرد و خود را در پایان دیدم. هر چند همین تصمیم احساسی و عجولانه باعث شد تا برخی ها همه چیز را تمام شده بدانند و مرا با دست خود به مسلخ ببرند. با توجه به شرایطی که در آن قرار دارم راهی جز ترک صحنه برایم نمانده. این تصمیم را در حالی که تمام وجودم را شک، تردید و اندوهی ناشناخته گرفته با مردم خوب و مهربان وطنم به اشتراک می گذارم... تصمیمی قطعی و برگشت ناپذیر. از این پس هوادار متعصب برای تیم محبوبم پرسپولیس و تیم ملی کشورم خواهم بود. دوست دارم و این را وظیفه خود می دانم از تمامی سروان و مهرآفرینانی که مر از یک فوتبال خیابانی به میادین جهانی همراهی و مساعدت نمودند تشکر کنم و البته تقاضا دارم تا اشتباهات و خطاهای این حقیر که در مقاطعی موجب آزردگی خاطر، نگرانی و رنجش احساسات پاکشان شده بخشیده و مورد عف قرار دهند. من علی کریمی هر چه دارم بعد از خدا از فوتبال و محبت مردم است که البته هرگز خود را شایسته این همه محبت و لطفا نمی دانم چرا که در حقیقت قهرمان واقعی این مرز و بوم آنهایی هستند که به خاطر آرامش من و امثال من از آسایش و جان خود گذشتند تا این آرامش و آسایش نصیب ما شود. از همین رو دورود و سپاس به شهدا و جانبازان راه وطن و آزادی. این عزیزان را شایسته و لایق بالاترین ستایش ها می دانم. اما از اینکه نتوانستم با پیراهن تیم محبوبم پرسپولیس فوتبال را ترک کنم اصلا ناراحت نیستم زیر این اتفاق عجیبی نیست. هرگز تن به بازی خداحافظی که متاسفانه در فوتبال ما نوعی حرکت تشریفاتی، تبلیغاتی و بعضا ریاکارانه است نخواهم داد. بسیاری از بزرگان فوتبال ما بی سروصدا خاموش شدند و به گورستان فراموشی رهسپار گردیدند. در خاتمه قلبا اعلام می دارم که با خداحافظی از فوتبال تمامی حوادث و حاشیه هایش را هم در همان زمین خاک کرده و آنچه در این مسیر برایم پیش آمده را تنها چالش ها ، رقابت ها و احساسات منطقی می دانم. و بالاخره کلام آخر باز با هواداران که همواره برایم اهمیت بالایی داشته و خواهند داشت: شما همیشه در قلب من خواهید بود. از احترامی که طی این سالها نسبت به من داشته اید لذت بردم و سپاسگزارم. سرانجام باید از این خاک رفت ... خوشا آنکه پاک امد و پاک رفت خاک پاک تمام ایرانیان علی کریمی

خدا نگهدار داش علي خداييش فوتبال ايران 20سال بايد صبر كنه تا يكي مثل تو شايد پيدا كنه
خیلی حالم گرفته شد...هیچوقت فراموشت نمیکنم...دیگه مثل تو و فرهاد مجیدی نمیاد....