کلوپ طرفداران پرسپولیس

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگر دیدید دروازه‌بان‌های پرسپولیس از دكل نورافكن‌های آزادی بالا می‌روند تعجب نكنید...!

اگر دیدید دروازه‌بان‌های پرسپولیس از دكل نورافكن‌های آزادی بالا می‌روند تعجب نكنید...!

هنوز هم مثل روزهای اوجش متناسب، باصلابت و حتی گاهی اوقات ترسناك است. می‌شود حدس زد كه اگر با دروازه‌بان‌های حال حاضر مسابقه قوای جسمانی بدهد چیزی از آنها كم ندارد. احمدرضا عابدزاده بی‌شك چهره ویژه تمرینات پرسپولیس است و از لبخندی كه روی صورت سران باشگاه به جهت دعوت از او برای تمرین دادن دروازه‌بان‌ها نقش بسته می‌توان حدس زد كه از چنین انتخابی احساس خرسندی می‌كنند. گرچه هنوز سایه شك و تردید بر سر توانایی‌های ذهنی و روحی عابدزاده وجود دارد و بعضی‌ها معتقدند او تحمل فشارهای ناشی از كار در پرسپولیس را ندارد و از هفته ششم به بعد می‌گذارد و می‌رود اما تا اینجا كه عابدزاده همان عابدزاده‌ای است كه قبلا می‌شناختیم، با اعتمادبه‌نفس، قوی بنیه و پرطاقت. اگر اوضاع بر همین منوال پیش برود و خدای ناكرده اتفاق بدی برای عابدزاده نیفتد می‌شود امیدوار بود كه بعد از سال‌ها یكی، دو دروازه‌بان مطمئن در فوتبال ایران پیدا شود... «زمان ما خبری از مربی دروازه‌بان‌ها نبود. من و علیرضا ریاضیات صبح زود از خانه بیرون می‌زدیم و می‌رفتیم پای كوه صفه اصفهان. آنقدر تمرین می‌كردیم كه از حال می‌رفتیم. اینجوری شد كه از تام اصفهان به تیم ملی دعوت شدیم...». احمدرضا عابدزاده از آن جمله بازیكنانی است كه هنوز به ریاضت كشیدن و دوری از هرگونه آسایش در دوران حرفه‌ای اعتقاد دارد.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سخنگوی باشگاه پرسپولیس تهران گفت : سفر تداكارتی تیم فوتبال پرسپولیس به اسپانیا انجام می شود

سخنگوی باشگاه پرسپولیس تهران گفت : سفر تداكارتی تیم فوتبال پرسپولیس به اسپانیا انجام می شود

فرخزادی در گفتگويي درباره صحبت های دیروز رئیس سازمان تربیت بدنی در خصوص جلوگیری از اردوهای تداكارتی خارج از كشور گفت: این صحبت رئیس سازمان در سفرهای بعدی تیم لحاظ می شود ولی در سفر كنونی چون پول پرداخت شده است ، تصمیم بر برگزاری آن است.
عضو هیئت مدیره باشگاه گفت: مسئولان شركت طرف قرارداد با باشگاه در حال گرفتن روادید اسپانیا هستند و این سفر به احتمال زیاد برگزار می شود.
وی در پاسخ به این سوال که مكان اردوی تیم پرسپولیس در اسپانیا ، جایی است كه در سال 2002 سبب ایجاد مسائل مختلف غیر اخلاقی برای بازیكنان تیم ملی فوتبال كره جنوبی شده بود هم تاكید كرد : در سال های آینده درباره این موضوع تجدید نظر می شود .
سخنگوی باشگاه پرسپولیس تهران درباره وضع محسن خلیلی هم گفت : امروز قرار است كه یك پزشك حاذق در اسپانیا وی را معاینه كند و در همین جا باید از شخص علی دایی به علت پیگری برای درمان خلیلی تشكر كنم
.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زانوی آسیب دیده خلیلی دوشنبه هفته آینده جراحی می شود

زانوی آسیب دیده خلیلی دوشنبه هفته آینده جراحی می شود

خلیلی که در جریان تمرینات تیم ملی فوتبال کشورمان از ناحیه زانوی پای راست دچار آسیب دیدگی شده است هم اکنون همراه تیم ملی در اردوی اسپانیا به سر می برد.
آقای گل لیگ برتر باشگاه های کشور در فصل گذشته طی روزهای گذشته از تمرین در کنار بازیکنان تیم ملی معاف بوده است تا شرایط ابتدایی برای عمل جراحی را کسب کند.
در صورت مهیا بودن شرایط محسن خلیلی روز دوشنبه هفته پیش رو در آلمان مورد عمل جراحی قرار می گیرد تا هرچه زودتر مراحل درمان خود را آغاز کند.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آنها پول زمين را داده اند / مشکل پرسپوليس عدم صدور رواديد است

آنها پول زمين را داده اند / مشکل پرسپوليس عدم صدور رواديد است

بزرگترين مشکل پرسپوليس براي سفر به اسپانيا آماده نشدن رواديد بازيکنان اين تيم است.مسئولان باشگاه از چند روز قبل مکاتبات خود را با سفارت اسپانيا در تهران آغاز کرده اند،اما تا شب گذشته به نتيجه نرسيدند.
پرسپوليسي ها حتي براي آنکه کارهاي خود را جلو بيندازند،مبلغ اجاره زمين تمرين خود را در اسپانيا به حساب طرف قراردادشان واريز کرده اند و منتظر صدور رواديد خود هستند.
در صورت فراهم شدن سفر پرسپوليس به اسپانيا،اعضاي اين تيم هشتم مرداد ماه راهي سرزمين ماتادورها خواهند شد.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پرسپوليس امروز و فردا استراحت مي‌كند

پرسپوليس امروز و فردا استراحت مي‌كند

<STRONG> بازيكنان تيم فوتبال پرسپوليس با دستور كادر فني امروز و فردا استراحت مي‌كنند<SPAN dir=ltr style="FONT-SIZE: 8pt; FONT-FAMILY: Tahoma">.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اردوي پرسپوليس در اسپانيا برگزار نمي‌شود

اردوي پرسپوليس در اسپانيا برگزار نمي‌شود

<STRONG><FONT color=red>به دليل عدم صدور رواديد، اردوي تيم فوتبال پرسپوليس در اسپانيا برگزار نمي‌شود. به گزارش خبرگزاری پرسپولیس ، به دليل عدم صدور رواديد اسپانيا تا ظهر امروز، حضور اين تيم در اسپانيا منتفي شد<SPAN dir=ltr style="FONT-SIZE: 8pt; COLOR: black; FONT-FAMILY: Tahoma">.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عده ای نخواستند موفقیت پرسپولیس را با کاشانی ببینند!

عده ای نخواستند موفقیت پرسپولیس را با کاشانی ببینند!

مربی فصل گذشته تیم پرسپولیس تهران گفت:در حال حاضر پیشنهادی برای سرمربی گری ندارم و در حال حاضر بیشتر می خواهم به حضور در کلاس های مربی گری بپردازم
.
حمید استیلی افزود: اخیرا چند پیشنهاد داشتم ولی با آنها به توافق نرسیدم و قرار است در دو کلاس حرفه ای مربی گری در آلمان و هلند حضور یابم
.
وی درخصوص جداییش از پرسپولیس گفت: دلیل خاصی نداشت بعد از اتمام لیگ و جدایی قطبی،علی رغم اینکه با کاشانی به توافق رسیده بودم ولی با هیات مدیره به توافق نرسیدم و بعد هم که بحث تغییرات به وجود آمد و بقیه قضایا
.
وی با اشاره به حبیب کاشانی گفت:بسیار متاسفم که مدیری همچون کاشانی از فوتبال ما کنار رفت و باید اعتراف کنم که فوتبال ما به مدیرانی همچون کاشانی نیاز دارد
.

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
4 تا پيشكش چرا فرار مي كنين؟؟؟!!!

راستي فرخزادي كي هست حالا از فوتبال چي مي فهمه؟؟؟

راجع به خليلي هم بايد بگم متاسفم اينهمه پول گرفت بيچاره فوتبالش همه از بين رفت پول شمام پر!!! من خودم ساليان چند وقتيه زانوم مشكل داره يه چيزي كه از همه ي دكترا شنيدم زانو خيلي خيلي حساسه و مصدوميتش خيلي بعيده كاملا خوب بشه اگه يه نگاه بندازين به مصدومان گذشته از ناحيه ي زانو مي بينين(عابدزاده،طباطبايي،نويدكيا،....)كلا فقط زانوي نكونام تحت مداواي خوبي قرار گرفت اونم چون تمام دوران نقاهتش رو طي كرد بدون عجله براي برگشت به فوتبال ولي من مي دونم كه خليلي تحت فشار زيادي از سمت لنگيا قرار مي گيره تا هر چه سريعتر بازي كنه و اين زانوش رو داغون مي كنه

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زارع: پورطهماسب علت جدايي من را به خوبي مي‌داند

زارع: پورطهماسب علت جدايي من را به خوبي مي‌داند

مازيار زارع در گفت و گويي، اظهار داشت: هنوز هم نمي‌دانم جواب مردم انزلي كه هميشه به من لطف دارند را چگونه بدهم. به همين دليل، شايد رفتن به انزلي بعد از چند مدت براي ديدن خانواده‌ام، برايم عذاب آور باشد.
وي افزود: بعد از بستن قرارداد، در شرايط مطلوبي در تمرين بدنسازي به سر مي‌برم. خودم را آماده مي كنم تا در مقابل بازيكن بزرگي مثل كريم باقري يا بازيكنان خارجي مثل پتروويچ، از تمام توانم استفاده كنم تا نفر اول باشم.
وي درباره صحبت‌هاي اخير مسئولان باشگاه ملوان گفت: اصلا دوست ندارم ملوان را با حرف‌هايم به حاشيه ببرم؛ ولي پورطهماسب كه بعد از چندين روز اظهار نظر كرده، دليل جدايي من از تيمي كه به جانم متصل بود را مي‌داند. من فقط سكوت مي‌كنم.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پرسپولیس و حضور توأمان چند آشپز :آش امپراتور و يارانش براي پرسپوليس شور خواهد بود؟!

پرسپولیس و حضور توأمان چند آشپز :آش امپراتور و يارانش براي پرسپوليس شور خواهد بود؟!

زمان دادكان، منتقدان فدراسيون بحث <سبك‌شناسي> را مطرح كردند. يكي از اين منتقدان مجيد جلالي بود كه مي‌گفت: <كجاي دنيا مربي تيم‌ملي نوجوانان از يك كشور است، مربي جوانان از كشوري ديگر، مربي اميدها برزيلي و سرمربي بزرگسالان از كرواسي؟>!! انتقاد جلالي ظاهراً به‌جا و صحيح بود شد!‌زماني سطح علمي مدارس فوتبال يك كشور به گونه‌اي است كه بازيكنان را طوري پرورش مي‌دهند كه مثل خمير اماده براي تغيير شكل باشند و بتوانند خود را با هر سبكي وفق بدهند اما در كشور ما كه بعضاً برخي از ملي‌پوشان‌مان نيز هنوز طرح صحيح استپ كردن و بغل پا زدن را بلد نيستند، رعايت نكردن اينگونه موارد، نتيجه خوشايندي در برنخواهد داشت. (همانگونه كه ديديد نداشت)اين موضوعي است كه كره‌اي‌ها نيز به آن توجه كردند و به همين خاطر تا مدت‌ها، مربيان تأثيرگذار فوتبال اين كشور، همه هلندي بودند و لذا فوتبال كره، تحت تأثير مكتب فوتبال هلند رشد كرد و به پيشرفت قابل ملاحظه‌اي رسيد. اين مقدمه را نوشتيم تا برسيم به تيم فوتبال پرسپوليس و تركيب كادرفني اين تيم كه گويا قرار است در فصل جديد، معجوني ناهمگون با چند مزه مختلف باشد!

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هم او که به برخی باج نداد وگرنه تا ۴۰ سالگی دروازه بان تیم ملی می ماند!

هم او که به برخی باج نداد وگرنه تا ۴۰ سالگی دروازه بان تیم ملی می ماند!

باید اعتراف کنیم انسان های فراموشکاری هستیم، همین بغل گوشمان ودر فوتبال مملکتمان نامی به بلندای تاریخ حضور دارد و ما بی توجه فقط از کنارش رد می شویم. احمد رضا عابدزاده، سلطان قفس های توری نامیده می شود.چهارم خرداد 1345 پسرکی سبزه به دنیا آمد که برای آبادان اتفاق تازه ای نبود اما همین پسر کشوری را تکان داد و بعدها عکس هایش بر در و دیوار اتاق ها خودنمایی کرد. چند ماهی از 14 سالگی اش گذشت که جنگ، آنها را از آبادان به اصفهان کشاند و طولی نکشید که پیراهن هلال احمر وتام اصفهان را بر تن کرد تا آرزوهایش را یکی یکی برآورده کند. تیم ملی به جام جهانی رفته بود و ذخیره ناصر حجازی کسی جز رسول کربکندی نبود؛ او هر روز کربکندی را می دید و سعی می کرد مسیرش را طوری طراحی کند که در در راهش قرار گیرد و سلامی به الگوی فنی اش بکند و جوابی بشنود. تمام عشقش هم صحبتی با رسول بود و برایش همه کار می کرد. در تمرینات مواظب کفش های رسول خان می شد تا کسی به آن نزدیک نشود و خود را مجاب می کرد که بنشیند و کفش هایش را واکس بزند.

alibazo

عضو جدید

راجع به خليلي هم بايد بگم متاسفم اينهمه پول گرفت بيچاره فوتبالش همه از بين رفت پول شمام پر!!! من خودم ساليان چند وقتيه زانوم مشكل داره يه چيزي كه از همه ي دكترا شنيدم زانو خيلي خيلي حساسه و مصدوميتش خيلي بعيده كاملا خوب بشه اگه يه نگاه بندازين به مصدومان گذشته از ناحيه ي زانو مي بينين(عابدزاده،طباطبايي،نويدكيا،....)كلا فقط زانوي نكونام تحت مداواي خوبي قرار گرفت اونم چون تمام دوران نقاهتش رو طي كرد بدون عجله براي برگشت به فوتبال ولي من مي دونم كه خليلي تحت فشار زيادي از سمت لنگيا قرار مي گيره تا هر چه سريعتر بازي كنه و اين زانوش رو داغون مي كنه

:heart::gol::heart::gol:

به كوري چشم دشمنا خليلي زود خوب مي شه و باز ميشه محسن رفت و برگشت

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
محسن مياد

محسن مياد

اولا اون موقه دكترا مثل الان نبودن و تازه اقا محسن هم تو كشور ايران عمل نميشه

آقاي نويد كيا هم لگنش مشكل داره نه زانوش
اينو هم بگو كه خيليا زانوشون اينطور شده و زودي برگشتن
ايشالا محسن هم مياد
راستي اون پولي هم كه گرفته حقشه در مقابل زحماتش هيچي نيست

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا علی کارت درسته.....دستت درد نکنه.....اخرین اطلاعات پرسپولیسو می نویسی که همه مطلع بشن
افشین جان....باز حداقل خلیلی مصدوم شده....شما چی که اینهمه پول میدین ارش برهانی که بیاد توپ و بزنه تو اسمون.....:biggrin:

Matrix

عضو جدید

من یه چیزی واسم خیلی جالبه ! اینکه استقلالی ها رو چه حسابی اینقدر امیدوارن به تیمشون !؟

تنها چیزی که من (اگه منطقی بخوام فکر کنم نه تعصبی) مثبت میتونم ببینم تو تیمشون ، حضور قلعه نوعی هست !

اما قلعه نوعی اون سالی که استقلال رو قهرمان کرد ، یک خط دفاع عالی داشت + طالب لو ، جباری ، کاظمی ، عنایتی و اکبرپور بسیار آماده رو هم داشت ! ولی الان چی؟

استقلال شده موسسه خیریه ! هر چی بی سرپرست و سالمنده آورده تو تیمش !

یه خرید خوب داشته .. که اونم خسرو حیدریه !

جباری هم تا جایی که دنبال کرده بودم .. هنوز تمدید نکرده !

تازه .. فرض کنیم بهترین تیم تاریخشو داره !!!!

آخه کدوم تیمی با بیست روز تمرین کردن تیم شده که اینا اینطوری به خودشون امیدوارن !؟ بیخیال بابا !! رئالی که پارسال با اون اختلاف قهرمان شد ، تو دو بازی ای که اول فصل با سویا داشت ، له شد ! اونوقت استقلالی ها قلعه نوعی چندتا مزرخرفات خریدن ... ادعاشون آسمون رو میاره زمین !

آخه چرا پرسپولیس باید از شما بترسه !!؟ استقلالیها دیدن منطقی و معقول اینه که بازی برگزار نشه ! بعد هم وقتی مطمئن شدن که پرسپولیسی ها معقول و منطقی هستن و هرکاری کنن زیر بار این بازی نمیرن ، دست پیش رو گرفتن که پس نیفتن !

Schneider

مدیر بازنشسته
با سلام
دوستان من عامل نفوذی هستم و میخوام بگم که:
:gol:فقط آبی:gol:
موفق باشید

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
دوستان من عامل نفوذی هستم و میخوام بگم که:
:gol:فقط آبی:gol:
موفق باشید
سیزدهمی عزیز.....این رنگ ابیت چشم ادمو میزنه.....به فکر چشمهای ما هم باش خب...
تحقیقات نشون داده هیچ رنگی به اندازه رنگقرمز برای چشم مفید نیست;)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیزدهمی عزیز.....این رنگ ابیت چشم ادمو میزنه.....به فکر چشمهای ما هم باش خب...
تحقیقات نشون داده هیچ رنگی به اندازه رنگقرمز برای چشم مفید نیست;)

خودتم مي دوني جوك با مزه اي گفتيا شايدم از افعال معكوس استفاده كردي شايدم واسه همينه كه ميگن از خودكار قرمز استفاده نكنين چشم رو ضعيف مي كنه و فوق العاده مضر;)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
:heart::gol::heart::gol:

به كوري چشم دشمنا خليلي زود خوب مي شه و باز ميشه محسن رفت و برگشت

اولا اون موقه دكترا مثل الان نبودن و تازه اقا محسن هم تو كشور ايران عمل نميشه

آقاي نويد كيا هم لگنش مشكل داره نه زانوش
اينو هم بگو كه خيليا زانوشون اينطور شده و زودي برگشتن
ايشالا محسن هم مياد
راستي اون پولي هم كه گرفته حقشه در مقابل زحماتش هيچي نيست

شما چقدر بي جنبه هستين واقعا كه من مگه گفتم مي خوام خليلي خوب نشه من متعصب هستم ولي هيچ وقت آرزوي ناقص شدن كسيو نمي كنم نويد كيا هم مشكل زانو داره نمي دوني بدون مشكل اصليش زانوشه
ضمنا من خودم ته دلم ارزو مي كنم كه يه جوون هر چه زودتر به ورزش برگرده ولي ميگم نبايد واسه برگشتن غير حرفه اي عمل كنه بعله خيلي ها خوب شدن نمونش نكونام ولي كاملا صبر كرد تا همه چي حل بشه اميدوارم خليلي هم مشكلش حل بشه راجع به پولشم مطمئن باش اگه مسئولان لنگستون عين تو فكر مي كردن اينهمه حرص مصدوميت خليلي رو نمي خوردن و دنبال خسارت نبودن

من یه چیزی واسم خیلی جالبه ! اینکه استقلالی ها رو چه حسابی اینقدر امیدوارن به تیمشون !؟

تنها چیزی که من (اگه منطقی بخوام فکر کنم نه تعصبی) مثبت میتونم ببینم تو تیمشون ، حضور قلعه نوعی هست !

اما قلعه نوعی اون سالی که استقلال رو قهرمان کرد ، یک خط دفاع عالی داشت + طالب لو ، جباری ، کاظمی ، عنایتی و اکبرپور بسیار آماده رو هم داشت ! ولی الان چی؟

استقلال شده موسسه خیریه ! هر چی بی سرپرست و سالمنده آورده تو تیمش !

یه خرید خوب داشته .. که اونم خسرو حیدریه !

جباری هم تا جایی که دنبال کرده بودم .. هنوز تمدید نکرده !

تازه .. فرض کنیم بهترین تیم تاریخشو داره !!!!

آخه کدوم تیمی با بیست روز تمرین کردن تیم شده که اینا اینطوری به خودشون امیدوارن !؟ بیخیال بابا !! رئالی که پارسال با اون اختلاف قهرمان شد ، تو دو بازی ای که اول فصل با سویا داشت ، له شد ! اونوقت استقلالی ها قلعه نوعی چندتا مزرخرفات خریدن ... ادعاشون آسمون رو میاره زمین !

آخه چرا پرسپولیس باید از شما بترسه !!؟ استقلالیها دیدن منطقی و معقول اینه که بازی برگزار نشه ! بعد هم وقتی مطمئن شدن که پرسپولیسی ها معقول و منطقی هستن و هرکاری کنن زیر بار این بازی نمیرن ، دست پیش رو گرفتن که پس نیفتن !

ببين عزيز من تو كه منطقي هستي استقلال امسال فقط نياز هاشو برطرف كرد و عين پارسال به فكر كل كل و جنجالي خريد كردن نبود اين رو هم ميشه به حساب درايت قلعه نوعي گذاشت نمونش ميشه همون مازيار زارع كه وقتي مجبور شد بين زارع و كاظمي يكي رو انتخاب كنه كاظمي رو انتخاب كرد چون قبلا خودشو تو تيماي بزرگ نشون داده و با تيم استقلال هم آشناس وگذنه انتخاب اول زارع استقلال بود ولي چون ديد كاظمي هست تصميم گرفت بره لنگستون من كه خيلي از زارع خوشم ميومد با سبك بازيش حال مي كردم ولي از وقتي كه اون حركت زشت رو بعد از گل زدن به پگاه تو بازي برگشت به سمت تماشاگراي رشتي يعني ماها كرد حالم ازش بهم خورد به شعور پايينش پي بردم

بر عكس استقلال كه منطقي و هدفمند خريد كرد و كسايي رو گرفت كه بهشون نياز داشت شما فقط از روي اسم خريد كردين توره رو خريدين چون استقلال داشت مي خريدش مثل ارش برهاني پارسال من همينجا قول ميدم توره جواب نميده عين داسيلوا استقلال اصلا كلا بازيكن خارجي تو استقلال و پرسپوليس جواب نميده چون در نمي كنن كجا دارن بازي مي كنن گيلائوري با اون بازي خوبش بازم خيلي ايده ال نبود يادم باشه خسرو حيدري و بيك زاده كم بازيكني نيستن حسين كاظمي هم يادت نره ضمنا اميرخان به عباسفرد اعتقاد خاصي داره بي صبرانه منتظر شروع بازي ها هستم تا له شدن پرسپوليس رو ببينم چيزي كه بهش اعتقاد دارم

يادتونم باشه ما بي منطقيم كه ميگيم 4 تا مي زنيم سروش يه كم به حرفايي كه مسئولان تيمتون مي زنن دقت كن بعد از منطق تيمتون حرف بزن

gfor

عضو جدید

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پرسپوليس از فردا تمرينات خود را در آكادمي پيگيري مي‌كند

پرسپوليس از فردا تمرينات خود را در آكادمي پيگيري مي‌كند

پس از لغو اردوي 15 روزه تيم فوتبال پرسپوليس در اسپانيا به دليل عدم صدور رواديد، در جلسه‌اي كه كادر فني با مسئولين برگزار كرد، مقرر شد تمرينات از فردا در آكادمي ملي المپيك پيگيري شود.
آنها فردا ساعت 9:30 تمرينات خود را در آكادمي ملي المپيك آغاز خواهند كرد. سپس از ساعت 17 به ورزشگاه كارگران خواهند رفت.
مسئولان باشگاه پرسپوليس و افشين پيرواني ديروز به مدت نيم ساعت در همين رابطه با افشين قطبي به گفت و گو پرداختند.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فرخزادي: پرسپوليس يك مهاجم ديگر جذب مي‌كند

فرخزادي: پرسپوليس يك مهاجم ديگر جذب مي‌كند

سخنگوي هيات مديره باشگاه پرسپوليس گفت: پرسپوليس به زودي يك مهاجم ديگر براي تكميل ليست نهايي خود جذب خواهد كرد.
فرخزادي گفت: استراتژي ما براي جذب بازيكن در تيم فوتبال پرسپوليس، داشتن چندين بازيكن متخصص در هر پست يا به خدمت گرفتن بازيكنان توانا در پست‌هاي مختلف، بوده است. به همين منظور طبق برنامه، تمهيداتي انديشيده‌ايم و بايد مهاجم قدرتمند ديگري براي تكميل ليست نهايي تيم، جذب كنيم.
وي افزود: از يك‌ماه پيش مذاكراتي را با چندين مهاجم آغاز كرديم، كه پس از منتفي شدن حضور عمادرضا، با يك مهاجم ديگر به توافقات اوليه رسيده‌ايم كه احتمالا طي يكي ‌دو روز آينده، توافقات نهايي با اين بازيكن صورت خواهد گرفت.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واعظی : تمرینات عابدزاده سخت اما قابل تحمل است

واعظی : تمرینات عابدزاده سخت اما قابل تحمل است

دروازه بان تیم پرسپولیس با بیان اینکه 70 درصد از مصدومیتش برطرف شده، از رسیدنش به آمادگی کامل برای حضور در مسابقات پیش از آغاز رقابت های لیگ برتر خبر داد.
مهدی
واعظی در گفتگویی در خصوص آخرین وضعیت مصدومیتش گفت: با تمرینات فیزیوتراپی خاصی که طی روزهای اخیر زیر نظر دکتر زرینه انجام داده ام، حدود 70 درصد مصدومیتم برطرف شده و اگر مشکل خاصی پیش نیاید از 3- 4 روز آینده و زیر نظر مستقیم وی تمرینات سبک را آغاز می کنم

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میزبانان نیم فصل اول لیگ برتر تغییر کردند

میزبانان نیم فصل اول لیگ برتر تغییر کردند

با انجام مراسم قرعه كشي ليگ برتر ايران موسوم به جام خليج فارس، برنامه اين ديدارها در فصل هشتم اعلام شد. اما فدراسیون 2 روز بعد برنامه اصلاح شده خود را اعلام کرد که با برنامه قبلی تفاوتی چشمگیر دارد.

در اين جلسه ابتدا عزيز محمدي با اشاره به عملكرد اين سازمان، اظهار داشت: آئين نامه سازمان با اعمال نظرات كارشناسان و باشگاه‌ها اصلاح شد و ابلاغ شد. اصلاحات فرم قرارداده‌ها نيز انجام شد.

وي اظهار داشت: منشور اخلاقي سازمان ليگ تهيه و ابلاغ شد كه اميدواريم باشگاه‌ها به آن عمل كنند. وی از باشگاه‌ها خواست تا هرچه سريعتر خود را به استانداردهاي اعلام شده نزديك كنند.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جلسه هيئت‌مديره پرسپوليس فردا برگزار مي‌شود

جلسه هيئت‌مديره پرسپوليس فردا برگزار مي‌شود

پس از گفت‌وگوي امروز افشين پيرواني با مسئولان باشگاه، مقرر شد فردا جلسه هيئت مديره براي مشخص شدن محل جديد اردوي تداركاتي برگزار شود.
تركيه و سه شهرستان داخلي، گزينه جديد پرسپوليس براي برگزاري اردوي تداركاتي است

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا افشين گل خوبي

آقا افشين گل خوبي

اي بابا من بي جنبه ام يا دشمنا

آخه من كي گفتم شما آرزوي مصدوم موندن خليلي رو كردين گفتم به كوري چشم دشمنا
اگه يادت باشه آقاي نويد كيا تو برنامه نود قبل از بازي رويايي پرسپوليس سپاهان خودش با زبون خودش گفت : مشكل من اينه كه مغزم به اشتباه فرمان جابه جايي لگنم رو ميده اگه قبول نداري برو سوال كن

حالا از بحث نويد كيا بريم كنار مسئولين بايد حرث بخورن ولي نه به اندازه شما كه پول دادين برهاني رو خريدين شد آينه دق استقلال
حالا به هر حال
خليلي ارزشش رو داره كه با همين مصدوميتش بابتش پول بدن فوق فوقش مثل آرش برهاني گل نزنه اما با اين تفاوت كه برهاني تو زمين بود اما آقا محسن نه