کلوپ آبیدلان.

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی ... خوب باختیم دیگه
من بازی رو از دقیقه 57 دیدم ، قبلش چطور بودیم ؟؟ خوب بازی کردیم ؟؟ آخر بازی که تصاویر رو نشون داد گل اول رو بد خوردیم ، کلا چطور بود؟ اون 33-34 دقیقه بد نبودیم ، اون دو تا تک به تک میشد گل بشه که حداقل مساوی بگیریم

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم کلن 20 دقیقه دیدم....خوب نبودن...نه نکونام...نه مهاجما....اون آخرم نیکبخت رو آورد،حالم بد شد.....:razz:

اونی که من دیدم نکونام خیلی بد بود ، سر گل هم که پاس گل داد به نظرمیخواست ضربه بزنه ، خیلی توپ لو داد، به نظر باید دوباره یه نیم فصل صبر کنیم آقا آماده بشه

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اونی که من دیدم نکونام خیلی بد بود ، سر گل هم که پاس گل داد به نظرمیخواست ضربه بزنه ، خیلی توپ لو داد، به نظر باید دوباره یه نیم فصل صبر کنیم آقا آماده بشه

سره گلم شانسی رسید وسط زدن....

اونو میشه یه کاری کرد....خیلی توپه دیگه هم خراب شد...به خدا آرش بود یه گل رو میزد...این همه توپ خراب شد....

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سپاهان امروز بهتر بود ..
فک کنم حقش بود .
برید خودتون رو گرم کنید واسه آینده .:smile:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

باختیم...اما من از بازی تیم راضی بودم...درسته ناهماهنگ بودن ام به تیم حق میدم دیر شروع کرده این فصل.

وقتی تیم تا دقیقه اخر تلاش میکنه خیلی امیدوار کنندس.

اندو عالی بود عالی....قاضی و نظری هم خوب بودن.

خسرو و جواد هم در حد خودشون نبودن

وقتی نظری ضربه چیپش رفت بیرون یاد ضربه چیپ جانواریو تو بازی با صبا تو سال٨۵ افتادم ناخوداگاه

همون سالی ک بد شروع کردیم و خوب تموم.

من به این تیم خیلی امیدوارم.

از مزدک میرزایی هم با این گزارش جانب دارانش هم خیلی ناراحتم...دیگ نمیگم متنفرم:دی

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

باختیم...اما من از بازی تیم راضی بودم...درسته ناهماهنگ بودن ام به تیم حق میدم دیر شروع کرده این فصل.

وقتی نظری ضربه چیپش رفت بیرون یاد ضربه چیپ جانواریو تو بازی با صبا تو سال٨۵ افتادم ناخوداگاه

از مزدک میرزایی هم با این گزارش جانب دارانش هم خیلی ناراحتم...دیگ نمیگم متنفرم:دی

به به..گزارش کامل رو داشتین:w07:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
فردا مهمونیم همه از دم پرسپولیسی ....:confused: ایش این چه وضعشه آخه...آدم بزنه اینارو اینهمه موقعیتارو خراب میکنن:razz:

بزن راحت باش حنا...:cool:
اشکال نداره دوست من مهم اینه که پرچم همیشه بالاست...

یعنی همینجوری...اه اه اه...دیدی آرش بود،اونو بازی دادن....صدای ورزشگاه رو یه دفعه قطع کردن....:razz:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سره گلم شانسی رسید وسط زدن....

اونو میشه یه کاری کرد....خیلی توپه دیگه هم خراب شد...به خدا آرش بود یه گل رو میزد...این همه توپ خراب شد....

خوب دیگه باختیم ، تیم باید از اول فصل آماده باشه ، فقط تو ایران اینجوریه ، همه میگم 5 هفته فرصت بدید تا تیم جا بیافته ، ایشالله بازیهای بعدی بهتر بازی کنیم و توپهامونو گل کنیم ، کاش آرش رو میاورد ، و اینکه نمیشه هر وقت عقب بیافتیم حنیف رو ببریم خط حمله ، تیم باید تاکتیک داشته باشه از دقیقه 1 تا 90

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

با تشکر از تحلیل شما ، محمد مهدی نظری پر تلاش بود ایشالله موقعیت شناس هم باشه
ایشالله بازیهای بعدی

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب دیگه باختیم ، تیم باید از اول فصل آماده باشه ، فقط تو ایران اینجوریه ، همه میگم 5 هفته فرصت بدید تا تیم جا بیافته ، ایشالله بازیهای بعدی بهتر بازی کنیم و توپهامونو گل کنیم ، کاش آرش رو میاورد ، و اینکه نمیشه هر وقت عقب بیافتیم حنیف رو ببریم خط حمله ، تیم باید تاکتیک داشته باشه از دقیقه 1 تا 90
:surprised:

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام

سلام بر بزرگ کارشناس آبیدلان...

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
هفته دوم مسابقات لیگ برتر درحالي از امشب آغاز ‌شد که در این هفته استقلال و سپاهان یکی از جذاب‌ترین دیدارها را برگزار خواهند کرد.

**استقلال 1 - سپاهان 2

این دیدار با برتری 2 بر یک شاگردان کرانچار به پایان رسید.

آبی پوشان در این دیدار موقعیت های زیادی داشتند ولی نتوانستند گل تساوی را بدست آورند و نتیجه بازی را واگذار کردند.

شاگردان قلعه نویی در دقیقه 78نخستین گل را به ثمر رساندند.

در همین دقایق استقلال چندین موقعیت خطرناک بر روی دروازه سپاهان بوجود آورد که هیچیک منجر به گل نشد.

در دقیقه 60 بازی محمد قاضی از استقلال فرصت گل زنی به دست آورد که توپ با فاصله اندک از کنار دروازه سپاهان به بیرون رفت.

هادی عقیلی در دقیقه 55 دومین گل سپاهان را نیز به ثمر رساند.

اميد ابراهيمي در دقیقه 50 از داور کارت زرد گرفت.

شاگردان قلعه نویی در طول نیمه نخست تلاش زیادی کردند تا گل خورده را جبران کنند ولی تلاش آنها به نتیجه نرسید.

فرهاد مجيدي در دقیقه 44 از داور کارت زرد دریافت کرد.

محمد غلامي از سپاهان در دقیقه 34 کارت زرد گرفت.

نیمه نخست این دیدار با برتری 1 بر صفر زردپوشان سپاهان به پایان رسید.

آرش افشین در دقیقه 2 نخستین گل سپاهان را وارد دروازه استقلال کرد.

امید نمازی، سیموئز، دن گاسپار، علی امیری، مهدی تاج و علیرضا رحیمی در جایگاه ویژه حضور دارند.

امیر قلعه نویی سرمربی استقلال به همراه مربیان تیم، پیش از شروع بازی به سمت نیمکت تیم سپاهان رفته و به رسم میزبانی، به کرانچار و سپاهانی ها خوشامد گفتند.

تماشاگران استقلال بنری را به ورزشگاه آوردند که روی آن نوشته شده استقلال محبوب اصفهان.

جواد نکونام و آندرانیک تیموریان برای اولین بار در فصل جدید در ترکیب استقلال قرار گرفتند.
تمامی بازیکنان تیم سپاهان، پیش از شروع بازی به سمت نیمکت استقلال و امیر قلعه نویی رفتند تا با کسب رخصت از وی وارد زمان شوند که در این بین، خوش و بش جباری با مردان نیمکت استقلال، مهمترین سوژه عکاسان بود.

ترکیب استقلال:

استقلال برای این بازی با صلاحدید کادرفنی، با ترکیب سیدمهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، پژمان منتظری، خسرو حیدری، امیرحسین صادقی، پژمان نوری، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، سیاوش اکبرپور، محمد قاضی و فرهاد مجیدی به میدان خواهد رفت.

دیدار دو تیم از ساعت 22:15 آغاز شد.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

یه چند دقیقه ای رفت خط حمله و بعد تعویض شد ، بعد از اینکه مجیدی اومد بیرون این رفت جلو ، نرفت؟؟ خوبه یعنی؟؟
اینکه فایده نداره مدافع قد بلند رو ببریم و هی توپ بفرستیم که اون بلکه بزنه ، یه بار جواب بده ، دو بار جواب بده ، نه همیشه ، همون مهاجم مثل برهانی بهتره بیاد

H.N!GHT

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
سلام

باختیم...اما من از بازی تیم .......................

مرسی محســــــن....;)حرف اونو که نزن یکی اون یکیم فغانی حال بهم زن:cool:

بزن راحت باش حنا...:cool:
اشکال نداره دوست من مهم اینه که پرچم همیشه بالاست...
توام بیا...:cool:

سلام
کسی گیر بمن نده قاطیماااااامشاهده پیوست 163220
این قلعه نویی همه رو مسخره کرده انگار...
.........;)

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چند دقیقه ای رفت خط حمله و بعد تعویض شد ، بعد از اینکه مجیدی اومد بیرون این رفت جلو ، نرفت؟؟ خوبه یعنی؟؟
اینکه فایده نداره مدافع قد بلند رو ببریم و هی توپ بفرستیم که اون بلکه بزنه ، یه بار جواب بده ، دو بار جواب بده ، نه همیشه ، همون مهاجم مثل برهانی بهتره بیاد
میگم من نیمه دومو ندیدم
بازم شاهکار