کلوپ آبیدلان.

امالیا

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

آخیییییی آخی بیچارها! مدتیه تاپیک کل کل قفل شده ، دیگه کسی تحویلشون نمیگیره اومدن اینجا کل کل.
همون بهتر که اون تاپیک قفل شد،حیف ما نیست که با اونا که هیچجوره درسطح ما نیستن کل کل بکنیمو وقتمونو تلف بکنیم؟ بعدش اعصابمونم خرد شه؟
اون تاپیک قفل بمونه بنفعمونه.امیدوارم کلا تعطیل شه و تا زمانی که تیمی در سطح ما پیدا نشد (که احتمالش کمه) اونجا باز نشه که الکی وقتو انرژیو اعصابمونو تلف بکنیم.
عجب جواب دندان شکنی. ممنون

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از دوستان عزیز درخواست دارم اینجا کل کل نکنن جوش خراب میشه هر هر کی از این 4پولیسی ها اینجا پست داد
در جوابش ............. بذترید و گزارش تخلف بدید.
این سیامک هم چون بختیاری هست اینبار گذشت میکنم...
ابولفضل جان بگو ببینم با کی قرار داد بستی؟

امالیا

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از دوستان عزیز درخواست دارم اینجا کل کل نکنن جوش خراب میشه هر هر کی از این 4پولیسی ها اینجا پست داد
چشم مهندس. حق با شماست.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

داداش منکه قرارداد نمیبندم،لیستو میدم جهان پهلوان تختی رسیدگی بکنه.

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان استقلالی پست های بنده فقط من باب fun بود به دل نگیرید.موفق باشیم :gol:(گل قرمز!!)

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا از دستت ناراحت شدم.
از تو بعیده این حرفا
همه میدونن که مجیدی از نظر مالی هیچ مشکلی نداره و این حاجی بود که به خاطر درآمدی که از مجیدی به دست میاره این کار رو کرد خودش هم چند وقت پیش به این نکته در برنامه ورزش و مردم اشاره کرد.
تو دیگه جایی در تیم ما نداری.
اخراج
بیشین بینیم بابا.....
داداش دیشب داشتیم بازی میکردیم....میثم لفظتو اومد،واست تاس ریختیم...متاسفانه قرعه به نام خودت در اومد....رضا کارت تمومه...:biggrin:
داداش من رئیس هیات مدیرم...تو جایی تو تیمم نداری!!!!
بیا رفراندوم بزاریم!!!!پایه ای رضا؟؟؟؟;)

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
بالاخره هی.ت مدیره جلسه گذاشت.
آقای رئیس منابع مالی نداریم برو یه هدایتی ،انصاری چیزی جور کن.

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
بالاخره هی.ت مدیره جلسه گذاشت.
آقای رئیس منابع مالی نداریم برو یه هدایتی ،انصاری چیزی جور کن.

جناب جهان پهلوان....نکته اول منابع همه رقم جوره....هر کیو میخوای بخر....بگی کیریسم میخوام پولش جوره....ولی خیلی ضعیف کار کردی...همه دارن میرن...چرا؟؟؟

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب جهان پهلوان....نکته اول منابع همه رقم جوره....هر کیو میخوای بخر....بگی کیریسم میخوام پولش جوره....ولی خیلی ضعیف کار کردی...همه دارن میرن...چرا؟؟؟

ابوالفضل لیست بده من می رم قرار داد می بندم. اون هنوز لیست نداده
در ضمن مربی در وازه بان، پزشک اورتوپد، روانشناس ،بدنساز خانم ها ، سرمربیو مربی بدن ساز آقایون قرار داد هاشون بسته شده......
این وظیفه ما بود که انجام دادیم.

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
ابوالفضل لیست بده من می رم قرار داد می بندم. اون هنوز لیست نداده
در ضمن مربی در وازه بان، پزشک اورتوپد، روانشناس ،بدنساز خانم ها ، سرمربیو مربی بدن ساز آقایون قرار داد هاشون بسته شده......
این وظیفه ما بود که انجام دادیم.

بابا دمت گرم....فقط قرارداد این رضا داودیو فسخ کن....خیلی شاخ شده....بچه زرنگ اهواز!!!:biggrin:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا دمت گرم....فقط قرارداد این رضا داودیو فسخ کن....خیلی شاخ شده....بچه زرنگ اهواز!!!:biggrin:

من از برو بچه های جنوب خوشم میاد رفقای دزفولی زیاد دارم اگه اجازه بدی ما ریش گرو بزاریم حالا ببخشیش ، آخه قول کاپتانی رو که بهش دادم قرار شده در آمد یکی از چاه های نفت شو بیاره تو باشگاه بده برو بچه ها.........

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از برو بچه های جنوب خوشم میاد رفقای دزفولی زیاد دارم اگه اجازه بدی ما ریش گرو بزاریم حالا ببخشیش ، آخه قول کاپتانی رو که بهش دادم قرار شده در آمد یکی از چاه های نفت شو بیاره تو باشگاه بده برو بچه ها.........

شوخی کردم...داش رضا تاج سرمه,چون باهاش شوخی دارم اینا رومیگم....نبینم کسی سوء استفاده کنه!!!!
داش رضا بوووووس:heart:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
به قول رضا داودی ...
بدون شهر:surprised:

پرسپولیس سوراخه

با تشکر از نکته سنجی اسپارتاکوس

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شوخی کردم...داش رضا تاج سرمه,چون باهاش شوخی دارم اینا رومیگم....نبینم کسی سوء استفاده کنه!!!!
داش رضا بوووووس:heart:

زرنگ شدی بچه تهرون.از ما نکته میگیری.
بعدش میگی داش رضا نه داداش دمت گرم.

آخرین ویرایش:

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
به قول رضا داودی ...
بدون شهر:surprised:

پرسپولیس سوراخه

با تشکر از نکته سنجی اسپارتاکوس
خوبه گفتم کسی چیزی نگه.....رضا از دستم ناراحت شده بود....البته دوباره آشتی کرد...
من داداش رضا رو خیلی دوست دارم!!!

fantastic girl

عضو جدید
آبجی خون تو کثیف نکن
ابوالفضل داره شوخی می کنه!!!
در وازه بان داریم oil boyقبلا گفته بود دروازه وای میسته اگه بخوای دروازه وایسی به عنوان دروازه بان دومخ وای میستی؟؟؟؟؟؟؟
البته کلاس شما در حد مربی دروازه بانان هستشاااااا !!!!!!
نه میدونم.منم با شوخی و محترمانه گفتم:)

نه من همیشه از دروازه بانی بدم میومده!حمله دوس داشتم چون تخصصمه:Dکه دیر رسیدمو دوستان زودتر زنبیل گذاشته بودن!!!
پس میمونه کارای با پرستیژ م3 داوری و پزشکی تیمو مربی بدنسازی:D!!!

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]خسرو حيدري با استقلال تمديد کرد[/h]
[h=2] هافبک تيم فوتبال استقلال قراردادش را با اين تيم تهراني به مدت يک فصل ديگر تمديد کرد.[/h]

سايت رسمي باشگاه استقلال اعلام کرد؛ خسرو حيدري هافبک تيم استقلال قراردادش را با اين تيم براي مدت يک سال تمديد کرد.

بر پايه اين گزارش، عصر امروز سه‌شنبه نشستي در باشگاه استقلال با حضور علي فتح‌الله‌زاده، علي اميري و خسرو حيدري برگزار شد. در اين نشست طرفين براي تمديد قرارداد خسرو حيدري با باشگاه استقلال به مدت يک فصل ديگر به توافق رسيدند و اين بازيکن ملي پوش تا پايان فصل 92 - 91 در جمع آبي پوشان ماندني شد.

:w11::w16::w17:
رقیب نبود؟

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه گفتم کسی چیزی نگه.....رضا از دستم ناراحت شده بود....البته دوباره آشتی کرد...
من داداش رضا رو خیلی دوست دارم!!!

شوخی کردم بابا , تابلو بود که
اما من به عنوان یه تماشاگر همه بچه های این تاپیک رو به یه چشم نگاه میکنم و همه رو خیلی دوست دارم
ایشالله هم استقلال موفق باشه هم همه بچه های گل این تاپیک