کلوپ آبیدلان.

*Blueboy

عضو جدید
[h=2]جلسه کادر فنی استقلال فردا برگزار می‌شود[/h]در حالی که قرار بود کادر فنی باشگاه استقلال امروز در ساختمان این باشگاه جلسه‌ای داشته باشند، این جلسه لغو شد. امروز دستیاران قلعه‌نویی از جمله کریم بوستانی، ستار همدانی، حمید بابازاده و… همچنین میرشاد ماجدی سرپرست تیم فوتبال استقلال در غیاب او در باشگاه حضور پیدا کردند.
قرار شد که جلسه کادر فنی فردا ساعت ۱۲:۳۰ برگزار شود.
اولین جلسه تمرینی تیم فوتبال استقلال فردا ساعت ۱۸ در کمپ این باشگاه برگزار می‌شود.
علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال نیز در ایران حضور ندارد.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان آبیدل من این پست رو تازه تو این تالار انتخاب بهترین آواتار دیدم اگه یه لطفی بکنید به دوستانتون بگید به من رای بدن ممنون می شم اخه قصه حیثیتی شده الان متاسفانه دقیقا رتبه من 6 هستش
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/378952-بهترین-آواتار-آقاااایون/page4

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر همه دوستان آبیدل....خوب هستید؟؟
چه کیفی میده میبینم همتون دارید درس میخونید...من در کمال آرامش هستم...:D
رحمتی همکه با استقلال تمدید کرد...خبر خوبی بود...
پیروز باشید!!

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان آبیدل من این پست رو تازه تو این تالار انتخاب بهترین آواتار دیدم اگه یه لطفی بکنید به دوستانتون بگید به من رای بدن ممنون می شم اخه قصه حیثیتی شده الان متاسفانه دقیقا رتبه من 6 هستش
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/378952-بهترین-آواتار-آقاااایون/page4

داداش من رای دادم،فک کنم بچها هم رای دادن،اما اینو بگم که بخاطر آواتاراستقلالیت فک نمیکنم طرفدارای تیمای دیگه بهت رای بدن،بهمین خاطر زیاد حساس نباش.

درود بر همه دوستان آبیدل....خوب هستید؟؟
چه کیفی میده میبینم همتون دارید درس میخونید...من در کمال آرامش هستم...:D
رحمتی همکه با استقلال تمدید کرد...خبر خوبی بود...
پیروز باشید!!

داداش منم همینطور مث تو معافم.:d

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما که خدمت تموم باید بریم سراغ زندگی...:D
به به داداش رضا....
ناقلا کیو زیر سر داری؟؟؟
منم میتونم کمکت کنما!!!!!!!!!!
:D
[/QUOTE]

نه داداش
تو به فکر خودت باش
واست کارت میفرستم... دی

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه داداش
تو به فکر خودت باش
واست کارت میفرستم... دی

حدس میزدم داری سخت کارمیکنی تا پس اندازکنی بعدش دی دیری دیدی دیریریری دیدریدیدییییییییی.:D
ایول عالیه،منم جای تو بودم همین کارو میکردم،انشالله موفق و خوشبخت باشی،ولی متاهل شدی اینجائو مارو فراموش نکنی دی.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
توافق نهایی استقلال با مبعلی

توافق نهایی استقلال با مبعلی

ایمان مبعلی با عقد قراردادی یک ساله بار دیگر به استقلال بازگشت.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز به نقل از فارس، ایمان مبعلی امروز با مسئولان باشگاه استقلال به توافق رسید و با این تیم قرارداد یک ساله بست.
مبعلی پیش از این نیز در استقلال بازی می‌کرد و پس از مدتی حضور در امارات بار دیگر به جمع‌ آبی‌پوشان بازگشت.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرخاب: حضور فتح‌اله‌زاده وقلعه‌نویی در استقلال خودش بمب است .

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، عباس سرخاب، هافبک و مهاجم خوش تکنیک اسبق تیم استقلال، استقلال را در روزهای نقل و انتقالات مورد ارزیابی قرار داد و اظهار داشت: تیم استقلال که در فصل پیش دیدم، تیم کاملی بود. تنها در خط حمله اشکالاتی داشت که این مهم می‌تواند با جذب بازیکن مهاجم و سرزن جبران شود. امیر قلعه‌نوعی خودش این موارد را آنالیز می‌کند و می‌داند چه نفراتی را به خدمت بگیرد. اگر تیم استقلال بتواند مجتبی جباری و آندرانیک تیموریان را حفظ کند، قدم بزرگی برداشته است.
حضور کریم انصاری‌فر می‌تواند تکمیل‌کننده قدرت تیمی استقلال در نوک حمله باشد. در ساختار دفاعی هم پژمان منتظری و حنیف عمران‌زاده سد محکمی هستند. در دفاع راست و چپ هم خسرو حیدری و علی حمودی و میثم حسینی حضور دارند. از همه این‌ها که بگذریم،‌ آمدن امیرحسین و بازگشت بیگ‌زاده این مجموعه را به کمال می‌رساند. همه تیم باید برای یک هدف بسته شود و آن هم سربلندی استقلال است.
پیشکسوت تیم استقلال درخصوص صحبت‌های این روزهای نشریات پیرامون نقل و انتقالات افزود: رقابت خوب است. شما شک نکنید که تیم استقلال از پرسپولیس بهتر بسته شده است. حضور آقای قلعه‌نوعی و ابقای دکتر فتح‌اله‌زاده که افراد کار بلدی هستند، خودش بمب است این دو در بستن یک تیم پرقدرت تجربه لازم را دارند.
:w11:
دوتا اعصاب خراب لنگ سوراخ کن کنار هم وااااااااااای چه شوودددددددددد...

اینم بازیکنامون.

آخرین ویرایش:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
فلاحت‌زاده: استقلال رویایی می‌شود .
به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، فرشاد فلاحت‌زاده، بازیکن اسبق تیم استقلال درخصوص روزهای نقل و انتقالات اظهار داشت: استقلال از این روزها عقب نمانده و همچنان در کورس است. من با این صحبت‌هایی که در رسانه‌ها می‌شود مبنی بر این که استقلال نتوانسته در امر نقل و انتقالات موفق باشد، مخالفم.
استقلال نفرات خوبی را از فصل گذشته جذب کرده است. بمب‌هایش را در سال گذشته ترکانده است و حالا به قول رسانه‌ها با ترقه ترکاندن هم می‌تواند موفق شود. تیم پرسپولیس پارسال آن‌چنان بازیکنان سرشناسی را جذب نکرد و چاره‌ای جز ترکاندن بمب ندارد. استقلال نفرات هماهنگی را داشت و فقط در چند نقطه کمی ناهماهنگ به نظر می‌رسید که قابل ترمیم است و با همین نفرات به خدمت گرفته شده کار استقلال پیش می‌رود.
فلاحت‌زاده درخصوص اعضای جدید کادرفنی افزود: افراد سرشناس و خوبی به خدمت گرفته شده‌اند. حضور دکتر فتح‌اله‌زاده و امیر قلعه‌نوعی می‌تواند یک استقلال رویایی را بسازد. منصور پورحیدری نیز که حضور دارد. خود فتح‌اله‌زاده یکی از بهترین مدیران است. در این چند سال موفق بوده و همیشه می‌تواند با عمل حرف خود را ثابت کند و نیازی به سر و صدای زیادی ندارد.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
ورژن جدید لنگ ((:)

خدا بخیر کنه،معلوم نیست چند دهه می خوان به این سه تا،ده دقیقشون افتخار کنن (:)

:w15: آفرین ورژنشون از نوع ترول هم درومد.
دلشونو خوش کردن بهمین چیزا ،بذار خوش باشن.
آبجی اینجا بیشتر باش ،امسال سال لنگ ترکونه.

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
درود
استقلال دوباره متحول شد چیزی که دیگه برای هم ما و هم پرسپولیسی ها عادت شده هر چند تا حدودی این تغییر زیاد برامون تاثیر خاصی نداره
به هر حال به جز سرمربی جدید با توجه به خرید هایی که تا حالا داشتیم باید انتظار یه تیم هجومی را داشته باشیم هر چند هنوز ضعف هایی در کنار ه های خط هافبک و دفاع داریم

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حدس میزدم داری سخت کارمیکنی تا پس اندازکنی بعدش دی دیری دیدی دیریریری دیدریدیدییییییییی.:D
ایول عالیه،منم جای تو بودم همین کارو میکردم،انشالله موفق و خوشبخت باشی،ولی متاهل شدی اینجائو مارو فراموش نکنی دی.

نه داداش شوخیه.
تو این روزگار با گرون شدن روز به روز اجناس و خونه و ... کی جرات داره اسم زن بیاره...

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز به نقل از فارس، ایمان مبعلی امروز با مسئولان باشگاه استقلال به توافق رسید و با این تیم قرارداد یک ساله بست.
مبعلی پیش از این نیز در استقلال بازی می‌کرد و پس از مدتی حضور در امارات بار دیگر به جمع‌ آبی‌پوشان بازگشت.

میبینم که یه مرد بختیاری ز دیار خوزستان شهر ایذه به جمع آبی ها اضافه شده.
ایول برداروم ایمان
ایول برادروم میلاد

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه داداش شوخیه.
تو این روزگار با گرون شدن روز به روز اجناس و خونه و ... کی جرات داره اسم زن بیاره...

اشکل نداره داداااااش.تلاشتو بکن.

میبینم که یه مرد بختیاری ز دیار خوزستان شهر ایذه به جمع آبی ها اضافه شده.
ایول برداروم ایمان
ایول برادروم میلاد

آره خدارو شکر .انشالله دوسه تا بازیکن دیگه بگیرن ترکیبمون عالی میشه.فصل بعد انشالله هرسه جامو میگیریم.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
استقلال دوباره متحول شد چیزی که دیگه برای هم ما و هم پرسپولیسی ها عادت شده هر چند تا حدودی این تغییر زیاد برامون تاثیر خاصی نداره
به هر حال به جز سرمربی جدید با توجه به خرید هایی که تا حالا داشتیم باید انتظار یه تیم هجومی را داشته باشیم هر چند هنوز ضعف هایی در کنار ه های خط هافبک و دفاع داریم

خوش اومدی کاپیتان

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این اس اسه منه دوسش دارم خیلی زیاد قهرمانی بهش میاد(2)

شعار هوادارای آبیا هنگام وروده هر باره بازیکنان استقلال به زمین (البته اینو اونایی که ورزشگاه میان خوب میدونن)
استقلالی چه جوری دوست نداشته باشم؟

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز

داداش خوش خبر باشی....ایمان خیلی بازیکنه خوبیه!!!!

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
جباری: این استقلال مدعی قهرمانی آسیاست، اولویتم همین‌جاست
مجتبی جباری می‌گوید 8 سال در استقلال بوده و اولویتش همین تیم است.
مجتبی جباری بدون‌شک از نظر فنی یکی از بهترین بازیکنان استقلال طی چند سال اخیر است. او فصل گذشته هم قبل از مصدومیت زانو، بهترین بازی‌ها را برای استقلال انجام داد و همین عملکرد باعث شد به یک بازیکن ثابت در تیم کارلوس کروش هم تبدیل شود. طی چند روز اخیر هم چالش میان سرمربی تیم‌ملی و مدیرعامل باشگاه استقلال پیش آمده و کروش از مصدومیت مجتبی جباری و پژمان منتظری به شدت ناراحت است و مربیان سابق استقلال را مقصر می‌داند. از سوی دیگر صحبت‌های زیادی هم مطرح شده مبنی بر اینکه جباری در استقلال می‌ماند یا نه اما آن‌طور که به نظر می‌رسد، شماره 8 در جمع آبی‌پوشان ماندنی می‌شود.
* همه می‌خواهند بدانند در استقلال ماندنی می‌شوی یا نه زیرا بحث رفتنت به سایر تیم‌ها مطرح شده.
حقیقت این است که چند تیم صحبت‌های خیلی کمی با من انجام داده‌اند و شرایطشان را هم گفته‌اند. البته صحبت جدی مطرح نشده و من می‌خواهم اول با باشگاه خودم صحبت کنم زیرا 8 سال در استقلال بوده‌ام و طبیعی است اولویت اولم استقلال باشد.
* این صحبت‌های تو یعنی هواداران امیدوار باشند که در استقلال می‌مانی.
من چندین سال در استقلال بوده و روزهای خیلی خوبی را سپری کرده‌ام. در این مدت هم همواره با مردم و هواداران ارتباط خوبی داشته‌ام و برای طرفداران استقلال ارزش و احترام بسیاری قایلم. باشگاه، هویت و همه چیز خودم را از هواداران دارد و آنها سرمایه‌های واقعی تیم هستند. من از آنها ممنونم که همواره برخورد مناسب و دلگرم‌کننده‌ای با من داشتند و بدون‌شک اولویت اول من در ایران، استقلال است. این را هم بگویم که طی یکی، دو فصل گذشته، ما تیم خیلی خوبی داشتیم. استقلال به معنای واقعی عالی بود و اگر دست‌اندرکاران فعلی تیم، خوب و باهوش عمل کنند، می‌توانند افتخارات خیلی خوبی کسب کنند زیرا این استقلال، با اضافه شدن چند بازیکن طراز اول، می‌تواند حتی مدعی قهرمانی در آسیا هم باشد زیرا از نظر فنی و هم از نظر اخلاقی، نفرات خیلی خوبی دارد.
* طی چند روز قبل هم کارلوس کروش به خاطر مصدومیت زانو، خیلی معترض شد و از باشگاه استقلال شاکی بود.
به نظر من آقای کروش حق دارد زیرا من با مینیسک پاره جلوی الاتفاق بازی کردم. حتی دکتر تیم گفت نباید بازی کنی، اما شرایط به گونه‌ای بود که می‌خواستم هر طور شده به استقلال کمک کنم تا بتوانیم راهی لیگ قهرمانان آسیا شویم و از مرحله پلی‌آف صعود کنیم. همین شد که کارم به عمل جراحی کشید و یک ماه عقب افتادم و حالا هم که بازی با قطر را از دست دادم. با این شرایط مقابل الاتفاق بازی کردم و با همه وجود تلاش کردم اما بعد از آن و عمل جراحی‌ام، نه زنگی بود، نه تماسی و نه حتی یک احوالپرسی. آن موقع کار درستی انجام ندادند و انتظار دارم یک باشگاه بزرگ، با بازیکنان خودش و به خصوص آنهایی که قدیمی‌تر هستند یا بازوبند می‌بندند، رفتار بهتر و حرفه‌ای‌تری داشته باشد. با بازی مقابل الاتفاق، به استقلال کمک کردم اما به خودم ضربه زدم و حتی زندگی حرفه‌ای‌ام تحت‌تأثیر منفی قرار گرفت و بازی تیم‌‌ملی با قطر را که خیلی هم مهم بود از دست دادم.
*کروش حرف خاصی به تو نزد؟
اول یک نکته بگویم؛ آقای کروش هم می‌توانست من را در دیدار با ازبکستان تا پایان بازی در زمین نگه دارد و بگوید بازی خیلی حساس است اما این کار را نکرد. یا اینکه می‌توانست اشکان دژاگه را به زور به زمین بفرستد اما این‌گونه تصمیم نگرفت. او به سلامت بازیکنانش خیلی اهمیت می‌دهد و به جای اینکه مرا با قرص و مسکن و آمپول به زمین بفرستد، گفت برو و هر وقت خوب شدی برگرد. در صحبتی که باهم داشتیم، گفت این زندگی تو است و اهمیت خیلی بالایی دارد و سلامت بازیکن از هر چیزی مهم‌تر است و من از ایشان تشکر می‌کنم. حتی گفت اگر در یک باشگاه اروپایی، چنین کاری با زانوی تو انجام می‌شد، آن باشگاه را دادگاهی می‌کردند و باید غرامت می‌دادند.
*تو گفتی خواستی با زانوی مصدوم، به استقلال کمک کنی و تصمیم خودت بود، اما پزشک و سرمربی وقت تیم نگفتند اگر بازی کنی به ضررت تمام می‌شود؟
ببینید، بازیکن دوست دارد بازی کند و کمک تیمش باشد. آقای کروش می توانست بگوید بازی با قطر خیلی مهم است و بیا هر‌طور شده بازی کن اما با خود من جلسه گذاشت، با دکترها جلسه گذاشت و کلی بررسی کرد، بعد در پایان گفت مقابل قطر نباشد. من جلوی الاتفاق بازی کردم اما خیلی جالب است که حتی شب رفتنم به اتاق عمل، محمدرضا مولایی را واسطه می کردند که به من زنگ بزند و بگوید اگر می‌شود عمل نکن و بیا فینال جام‌حذفی را هم بازی کن! من از این مسئله ناراحت شدم زیرا به جای اینکه سلامتی بازیکن را هم در نظر بگیرند. دنبال گرتفن نتیجه در فینال جام‌حذفی بودند. من پیش دکتر ابراهیمیمان رفتم و گفت مینسیک زانویت یک مقدار پارگی دارد و باید عمل کنی. حتی چند دکتر دیگر هم همین حرف را زدند و فکر می‌کنم با توجه به اتفاقی افتاده در حق خودم و خانواده‌ام و اطرافیانم اجحاف شده حالا هم باید فیزیوتراپی کنم تا فشارهایی که چند ماه آخر روی پایم آمده، درست شود.
*صحبت از این بود که چند ماهی طول می‌کشد تا برگردی؟
نه، این‌طور نیست، من حداکثر تا یک هفته دیگر می توانم برگردم و مشکل خاصی وجود ندارد. من خیلی دوست داشتم زودتر برگردم اما بعد از یک فصل فشرده، پایم را عمل کردم و حالا هم که فیزیوتراپی دچار خستگی فوتبالی شدم و فرصتی برای استراحت هم نبود. یک بازی با کیفیت پایین هم در خدمت تیم‌‌ملی بودم و مسابقه با قطر را هم از دست دادم. امیدوارم با یک استراحت مناسب و فیزیوتراپی، برای فصل آینده و ادامه بازی های تیم‌‌ملی به آمادگی کامل برسم./ش

elissa_astro

عضو جدید
سلام.من هیچوقت نتونستم استقلالی باشم.از وقتی یادمه رنگم قرمز بود حتی بدم اینکه بدونم چرا.بگذریم.اما همیشه فوتبال آبی ها رو دوست داشتم و دارم.و به نوع فوتبالشون احترام میذارم.یاد ناصر حجازی گرامی.. فقط خواستم بگم یه اسطورست که تموم شدنی نیست.راستی من یه وجه اشتراک با شما دارم اونم رنگ چلسی تیم مورد علاقمه.نمیدونم تو جمعتون جا دارم یا نه اما به هر حال براتون آرزوی شادی دارم.دلهاتون آبی باشه.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهر من ،من خودم طرفدار چلسی هستم ولی همیشه گفتم اول استقلال بعد اینتر بعد چلسی
به جمع ما خوش اومدی ولی کسایی که میان تو این کلوب باید قلبشون آبی باشه اولین دلیل همه ی ما برای اینجا بودن عشقمون استقلاله همه جا هم از هم دیگه حمایت می کنیم حتی اگه نظر مون یکی نباشه.........
البته من کوچیک تر ازبقیه دودستان مثل ،رضاداودی و دا ش محسن و داش ابوالفضل و آبجی نرگس و majid_mz,SPARTACUS

هستم و کسایی که من الان یادم نیست که در باره اومدن شما نظر بدم ولی من به نوبه ی خودم خوش اومد گفتم ولی یادت باشه اول - وسط و آخر اینجا
استقلال

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشحالم که بعد از مدتی دوباره اینجا صفا گرفت.
امیدوارم تو امتحاناتتون موفق باشین.انشالله تموم شد دوباره اینجا گرم بگیریم ،امسال سال لنگ ترکونه.انشالله.امسال با یه تیم کاملا متحداستقلالی داریم پا به میدان میزاریم و این خوشایند ترین چیزه.انشالله امسال قهرمان هر سه جام مایییییییم.