کلوپ آبیدلان.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
عَه . خیلی بازیه مزخرفی بود.نمیدونم نیمه دوم بخاطر چی عقب کشیدن،فک کنم بخاطر خستگی بود که واسمون بد تموم شد.
این مجتبی جباری هم معلوم نیست کجای زمین بود.
این تراکتور ... هم هیچ غلطی نکرد.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
شل بازی کردن ، من نیمه اول رو درست و حسابی ندیدم ، اما فقط وقتی گل خوردیم تازه به خودشون اومدن ، میشد ببریم ، اما ...
گل بدی هم خوردیم
عیبی نداره دیگه گذشته ، مهم آخرشه که ایشالله قهرمان میشیم

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سرم درد گرفت، این دیگه چه جور بازی بود؟ :cool:
خیلی دوست داشتم فقط به خاطر رو کم کردن این دروازه بان نفت هم که شده یه گل بزنیم، اونوقت رحمتی وقت تلف میکرد ...
حیف ...
ایشالا بازی های بعدی رو میبریم ...

آخرین ویرایش:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی بد بودیم،این موسوی معلوم نیست چیکار میکنه؟ تا دم 6 قدم رفته توپو نگه میداره!!! خب بزن لامصبو دیگه نگه داشتنت چیه؟
امیدوارم تو بازیای بعدی خیلی بهتر از این باشیم ، اون سپاهان داره با چنگودندون بازی میکنه تا عین پارسال مفت خوری بیاد صدرو بگیره،بازیکنای ما وسط بازی خوابشون برده بود.خب الان باید حواسشونو جمع بکنن واز پارسال درس عبرت تا این آخرکاری هم تموم شه بره دیگه.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی بد بودیم،این موسوی معلوم نیست چیکار میکنه؟ تا دم 6 قدم رفته توپو نگه میداره!!! خب بزن لامصبو دیگه نگه داشتنت چیه؟
امیدوارم تو بازیای بعدی خیلی بهتر از این باشیم ، اون سپاهان داره با چنگودندون بازی میکنه تا عین پارسال مفت خوری بیاد صدرو بگیره،بازیکنای ما وسط بازی خوابشون برده بود.خب الان باید حواسشونو جمع بکنن واز پارسال درس عبرت تا این آخرکاری هم تموم شه بره دیگه.

بیخیال بازی میکردن انگاری 3-0 جلو هستن ، از حدود دقیقه 30-35 که دیدم تا گل نفت عملا کاری نکردن
فقط 20 دقیقه آخر جلو کشیدن که توپها گل نشد باید بهتر بازی میکردیم

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
شل بازی کردن ، من نیمه اول رو درست و حسابی ندیدم ، اما فقط وقتی گل خوردیم تازه به خودشون اومدن ، میشد ببریم ، اما ...
گل بدی هم خوردیم
عیبی نداره دیگه گذشته ، مهم آخرشه که ایشالله قهرمان میشیم

نیمه اول بد نبودیم،حداقلش این بود که موقعیت خاصی به حریف ندادن،ولی نیمه دوم کشیدن عقب و شل بازی کردن و به اون شکل گل مفتو خوردیم.

paradise94

عضو جدید
بیخودی3 امتیاز از دست دادیم.جباری ک بهش پول ندن اصلا واسه استقلال بازی نمیکنه.
قلعه نوعی هم دیگه مث قدیما کسی ب حرفش گوش نمیده موسوی و اشجاری ب نیمکت نشینی
اعتراض کردن این بازی گذاشتشون بعدشم ک اقای اشجاری بخودمون گل زد.......

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
فقط امیدوارم پایان فصل افسوس این دو امتیاز رو نخوریم
نفت تیمی نبود که نتونیم ببریمش
ولی مهم اینه که ما الان با اختلاف امتیاز صدر جدولیم و قهرمانیم دست خودمونه.خودمون باید کارا تموم کنیم که دیگه بحث به کاشکی این بزنه و اون بخوره نکشه
من که نذر میکنم اگه استقلال قهرمان شد نصف مردم آغاجاری رو پسته بدم

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
فقط امیدوارم پایان فصل افسوس این دو امتیاز رو نخوریم
نفت تیمی نبود که نتونیم ببریمش
ولی مهم اینه که ما الان با اختلاف امتیاز صدر جدولیم و قهرمانیم دست خودمونه.خودمون باید کارا تموم کنیم که دیگه بحث به کاشکی این بزنه و اون بخوره نکشه
من که نذر میکنم اگه استقلال قهرمان شد نصف مردم آغاجاری رو پسته بدم

آره نباید گهرو داماشو دست کم بگیریم و اگه اون استقلالی باشیم که مقابل الریان بودیم و مقابل العین ،حتما فولادو تو زمین خودش میبریم و سپاهانو هم تو زمین خودمون لوله میکنیم.
امیدوارم از لحاظ مالی هم تامین شن تا واسه بازیای آخر فصل شارژ بشن .

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره نباید گهرو داماشو دست کم بگیریم و اگه اون استقلالی باشیم که مقابل الریان بودیم و مقابل العین ،حتما فولادو تو زمین خودش میبریم و سپاهانو هم تو زمین خودمون لوله میکنیم.
امیدوارم از لحاظ مالی هم تامین شن تا واسه بازیای آخر فصل شارژ بشن .

این دیگه کار حاجیه که باید سر کیسه شل که هیچ،بلکه کیسه رو کلا بده دسته بچه ها

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
قلعه‌نویی: تعطیلی تمرین بی‌احترامی به پیراهن و هواداران استقلال است/ شبِ عیدی به بازیکنان پاکتی می‌دادند

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: تعطیلی تمرین بی‌احترامی به پیراهن و هواداران استقلال است.

• Tweet

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی پس از تساوی یک بر یک برابر نفت تهران در نشست خبری اظهار داشت: پیشاپیش نوروز باستانی را به همه ایرانیان تبریک می‌گویم و ان‌شاءالله سال و عید خوبی در کنار خانواده داشته باشند. بازی با کیفیت نبود بازیکنان ما خسته هستند و فشردگی سه چهار روزه مسابقات را داشتند. آن زمان که باید، بازی‌ها برگزار نشد اکنون سه روز یک بار بازی برگزار می‌شود. تاج زحمت می‌کشد اما زمانی به خاطر تیم ملی بازی‌ها برگزار نشد.
وی در مورد وضعیت مالی استقلال گفت: شرایط خوب مالی نداریم و شرمنده برخی همکارانم و بازیکنان هستم. 4 هفته دیگر از لیگ مانده است و باید جلو برویم تا به اهداف‌مان برسیم. در بازی رحمتی زمین نخورد و فقط ۸ دقیقه آخر بازی روی دروازه استقلال بود و با یک بدشانسی هم توپ وارد دروازه ما شد. سه موقعیت گلزنی داشتیم.
وی ادامه داد: خبرنگاران یکسال زحمت کشیدند و همه شما با این شرایط کار کردید و سختی کشیدید.
قلعه‌نویی در مورد اینکه تداوم این وضعیت چطور خواهد شد، گفت: به نظر شما چه کار باید بکنیم؟ بخواهیم تمرین را تعطیل کنیم بی‌احترامی به پیراهن و هواداران استقلال است و باید جلو برویم تا ببینیم خدا چه می‌خواهد حداقل امروز می‌آمدند و شب عید یک پاکت به بازیکنان می‌دادند تا آنها دغدغه نداشته باشند.
سرمربی استقلال در مورد درگیری بائو و منتظری گفت: درگیری بوده اگر بگویم نبوده دروغ است سر میز ناهار بوده است. زود تمام شد و همدیگر را بوسیدند.
قلعه‌نویی در مورد نبود عمران‌زاده گفت: شما کارگران ذوب‌آهن را دیدید که ماهی یک میلیون تومان در آن درجه حرارت می‌گرفتند عمران‌زاده هم روزی یک میلیون تومان می‌گیرد. خودتان قضاوت کنید. بائو و منتظری هم درگیر شدند اما اگر اینها می‌خواستند به استقلال بی‌احترامی کنند با آنها هم برخورد می‌کردم. شنیدم عمران‌زاده عذرخواهی کرده است. من مطبوعات را نمی‌خوانم اما شنیدم همه گفته‌اند او مقصر بوده است. برخی هم به دنبال روزنامه‌های حاشیه‌ساز هستند. زمان من یک جهان فوتبال بود و یک لارودی، روزی که العین را بردیم برخی روزنامه‌ها روی جلدشان دنبال موضوع حنیف بودند در حالیکه باید به دنبال خوشحالی مردم به خاطر پیروزی باشند. نگرش رسانه‌ها وقتی اینگونه است ما هم باید اینگونه باشیم. بازیکن بازی نمی‌کند هزار تا مسئله پیش می‌آید اما بازی کند همه چیز خوب است.
وی تصریح کرد: ساموئل ۱۴ بازی نیمکت‌نشین بود اما بعد آمد و در ترکیب ثابت بازی کرد. تورس هم ۴ دقیقه بازی کرد و همسترینگ‌اش پاره شد. فوتبالیست‌های ما بازی نکنند فکر و ذکرشان جایی دیگر است. جایی که من هستم اینجور حرف‌ها معنی نمی‌دهد چون این تیم استقلال اس

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
رحمتی: کی‌روش باید دستیار سرمربی ایرانی شود/ تدارکات ما پول اجاره خانه‌اش را نداده است

دروازه‌بان تیم استقلال پس از تساوی تیمش برابر نفت تهران گفت: تا اینجا با مسائل و مشکلات تیم ساختیم اما از این‌جا به بعد دیگر نمی‌توانیم ادامه دهیم.

• Tweet

به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی رحمتی پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل نفت تهران گفت: در فوتبال همیشه نمی‌توان برنده بود ، ممکن است در بعضی بازی‌ها پیروز باشید و در بعضی بازی‌ها بازنده، اگر توپ‌هایمان در این بازی گل می‌شد به پیروزی می‌رسیدیم.
وی ادامه داد: متأسفانه چه هنگامی که بازی‌ها را می‌بریم و چه هنگامی که بازنده هستیم هیچ اتفاقی برای تیم ما نمی‌افتد، بازیکنان تیم امروز تمرکز لازم را نداشتند، مشخص نیست صاحب این تیم کیست، دولت است، وزارت ورزش است یا ارگان دیگر.
دروازه‌بان تیم استقلال افزود: بازیکنان جوان ما، کادر تدارکاتی، ماساژورها و کادر پزشکی ما متأسفانه از لحاظ مالی وضعیت خوبی ندارند، تا اینجا با مشکلات ساختیم ولی از این به بعد نمی‌توان تحمل کرد، دیگر مسئولیت از گردن بازیکنان و کادر فنی ساقط شده است.
رحمتی ادامه داد: بازیکنان جوان ما حتی یک ریال هم ندارند تا شب عید به خانواده‌هایشان سر بزنند و هیچ‌کس هم جوابگو نیست و مسئولان هم فقط قول می‌دهند، پس از بازی با تراکتور گفتند 4 میلیون پاداش می‌دهند اما خبری نشد.
وی ادامه داد: کادر پزشکی ما از جیب خود برای بازیکنان دارو می‌خرند، اگر کسی به داد ما نرسد تیم قهرمان نمی‌شود، چقدر باید به عشق هواداران بازی کرد؟ دیگر بس است دیگر نمی‌توان ادامه داد.
رحمتی با اشاره به مشکلات مالی باشگاه استقلال یادآور شد: شرایط سختی داریم کادر پزشکی ماساژورهای ما پول نگرفته‌اند اطلاعی ندارم کسی پول گرفته یا نه اما باشگاه باید به تعهدات خود عمل کند. هم اکنون تیم‌هایی که در کورس قهرمانی قرار دارند 10 میلیون پاداش می‌گیرند چرا ما نباید این پول را بگیریم.
وی با اشاره به اسامی که کادر فنی تیم ملی اعلام کرده یادآور شد: سرمربی تیم ملی حرفه‌ای است و از همه چیز اطلاع دارد. صادقی زمانی که متوجه شد جایی در تیم ملی ندارد نمی‌توانست راه برود، علی حمودی همین اتفاق برایش افتاد. به هر حال بازیکنان استقلال توقع دارند. صد در صد این مسائل روی روحیه بازیکن تاثیر می‌گذارد و تمرکز او را از بین می‌برد. صادقی روز گذشته مصدوم شد.
دروازه‌بان استقلال تصریح کرد:‌ما اگر می‌بریم همین است و اگر ببازیم همین اتفاق رخ می دهد. من درباره خودم هیچ صحبتی نمی‌کنم. برخی بازیکنان یک تومانی پول نگرفتند. بعد بازی تراکتورسازی گفتند پول دادند اما چه کسی گرفت؟
وی درباره اینکه روز گذشته اعلام کرده بود به علت عدم دعوت شدنش به تیم ملی دوستان سابق خوشحال باشند،‌ تصریح کرد: من گفتم دوستان یعنی جمع بستم یک نفر نیست با کسی دشمنی ندارم خدا را دارم و به هیچکسی نیاز ندارم.
رحمتی با انتقاد شدید از کی‌روش تصریح کرد: مربی آورده‌ایم که کارنامه او مشخص است هر جا به عنوان نفر دوم بوده توانسته موفق کار کند. من هم یک پیشنهاد دارم تا مسئولان فدارسیون که می ترسند در مورد خیلی چیزها صحبت کنند و نمی‌توانند هیچ کاری انجام دهند، یک مربی ایرانی به عنوان نفر اول انتخاب کنند و او را دستیار سرمربی ایرانی کنند و ببینند نتیجه بهتری می‌گیریم یا نه.
وی در پاسخ به این سوال که شما قبلا از همین مربیان تعریف می‌کردید گفت: من هیچگاه از کسی تعریف نکردم و اگر شما یک مصاحبه از من آوردید که از کسی حمایت یا تعریف کردم حرفتان درست است.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
موسوی: با زندگی من در استقلال بازی می‌شود/ دلیل تعویضم را نمی‌دانم

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: وقتی خوب بازی می‌کنم و تعویض می‌شوم دلیل این اتفاق را نمی‌دانم و با زندگی من در استقلال دارد بازی می‌شود.

• Tweet

به گزارش خبرگزاری فارس، سیدایمان موسوی پس از تساوی یک بر یک استقلال مقابل نفت تهران گفت: فقط می‌توانم بگویم دوست داشتم در این دیدار بازی کنم و نمی‌دانم چرا تعویض شدم. با زندگی من در استقلال دارد بازی می‌شود و وقتی که اینقدر خوب بازی می‌کنم نمی‌دانم چرا باید تعویض شوم.
وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس که شاید تعویضش به خاطر مسائل تاکتیکی بوده است، عنوان کرد: این موضوع را نمی‌دانم اما مردم همه چیز را دیدند و هواداران استقلال اگر بدانند که چرا بازی نمی‌کنم مطمئنا این افراد را نمی‌بخشند اما در حال حاضر حرفی نمی‌زنم.
موسوی در مورد اینکه نمی‌خواهد دلیل بازی نکردنش را اعلام کند، گفت: باز هم سکوت می‌کنم اما اعلام می‌کنم اگر دلیل بازی نکردنم را مردم بدانند هیچ‌وقت آنها را نمی‌بخشند.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان گل آبیدل بالاخره وقتش رسید ...
عید همگیتون مبارک ، ایشالله سال 92 واستون سال خیلی خیلی خوبی باشه

ایشالله استقلال اونور سال عیدیشو بده ، خداییش دیگه نباید شل بازی در بیارن
من خودم خسته شدم هر سال تا اینجا رسوندن ، بعد یهو شل شدن ، چند جور مشکل پیش اومده و راحت جام رو از دست دادن

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم عیدو به همه رفقای آبیدل تبریک میگم، ازخدا میخوام تا سال خوبی رو براتون رقم بزنه و بهترین هارو براتون آرزو میکنم .
امیدوارم سال آینده یکی از بهترین سالهای فوتبالیه باشگاه عزیزمون باشه ، انشالله قهرمانیه لیگ و حذفی و مخصوصا قهرمانیه باشگاههای آسیا و بعد از اون حضوری موفق تو جام باشگاههای جهان رو تجربه کنیم .انشالله همگی باهم اینجا جشن های قهرمانی رو بگیریم و باهر قهرمانی یه عید بپا کنیم.

.
آغااااااااااااااااااا
...............فقط عشق است استقلال عشقن آبیدلان
.
..........................................................................................آغااااااااااااااااااا
.
.............. پرچم بالاست................................................................................................................

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
پیشاپیش این عیدِ سعیدِ پلیمر را به همه دوستان
آبیدل تبریک عرض میکنم...ان شاء الله که سالی توام با موفقیت و پیشرفت پیش رو داشته باشین و البته سلامتی

راینوما دالوخ فیلت شوکابور فقاز ظاغحو کمونچاف بیلوع خازمیز
(سال نو را به همه ایرانیان عزیز تبریک عرض مینمایم).... یکی از ایرانیان مقیم بنگلادش

.
.
.
الکی بود جدی نگیرین

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامی به بلندای دماوند و سلامی به پهنای خلیج همیشه فارس..........
سلام به هم دلای خودم........آقا سال نو مبارک زیر سایه حق در پناه امام زمان سال خوبی داشته باشید.....
سر جشن قهرمانی ستاره سوم میبینم تون با امید دیدار می دونم خیلی زود خواهد بود خیلی خیلی زود.........سال 92 سال قهرمانی استقلال تو آسیاست ببیند من کی گفتم..........
یا علی
این بود پیام آخر من.....:cry:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامی به بلندای دماوند و سلامی به پهنای خلیج همیشه فارس..........
سلام به هم دلای خودم........آقا سال نو مبارک زیر سایه حق در پناه امام زمان سال خوبی داشته باشید.....
سر جشن قهرمانی ستاره سوم میبینم تون با امید دیدار می دونم خیلی زود خواهد بود خیلی خیلی زود.........سال 92 سال قهرمانی استقلال تو آسیاست ببیند من کی گفتم..........
یا علی
این بود پیام آخر من.....:cry:

داداش انشالله جشن قهرمانیرو باهم تو همین تاپیک میگیریم. برو به سلامت،انشالله موفق باشی...