کاش یه خواهر داشتم

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش یه خواهر داشتم. یه خواهر شیطون و شیرین و مهربون. که هر وقت حوصله ام سر رفته بود اذیتم میکرد.
بعضی وقتا می رفت تو اشپزخونه میگفت امشب واسه داداشم سیب زمینی سرخ کرده درست میکنم که حظ کنه.
مواظب مامانم میبود و رفیق و همراه همدیگه می بودند.
واسه بابام ناز میکرد و اگه بابام از گل نازکتر بهش میگفت گریه اش میگرفت و اب دماغش راه می افتاد.
کاش یه خواهر داشتم تا وقتی خودش دلش شوهر میخواست میگفت دیگه وقتشه واسه داداش زن بگیریم.
کاش یه خواهر داشتم تا زندگیم شادتر و گرم تر و رنگی تر بود.
اگه خواهر داشتم خیلی خوب میشد.
قدر خواهراتونو بدونین
من اگه خواهر داشتم خیلی دوستش میداشتم و مواظبش بودم، سعی میکردم بچه دار هم نشم که اون عمه نشه!

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فک میکنی اگه خواهر داشتی خیلی هواشو داشتی
ادمیزاد تا وقتی ی نعمت رو نداره هی میگه اگ من داشتم....!!و وقتی ی نعمتو دارن قدرشو نمیدونن!!

منم خودم دلم میخواست داداش داشتممم:cry:

alale2011

عضو جدید
من هم خواهر دارم هم برادر
خیلی خوبه
گفتید خواهرتون براتون سیب زمینی سرخ کنه؟؟!!!
من که داداشم بعضی وقتا غذا میپزه، منم خودمو لوس میکنم میرم باهاش غذا میخورم
دستپختش خیلی خوبه

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
تسلیت میگم.
عجب!
کشیدم. یه مدت خواهر کوچیکم ازم دور شد رفت یه شهر دیگه. انقدر دلم براش تنگ شد که نگو
بابام دلش داشت به حال من میسوخت.
ولی وقتی هست! واااااای میخام نباشه راحت شم:D

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک میکنی اگه خواهر داشتی خیلی هواشو داشتی
ادمیزاد تا وقتی ی نعمت رو نداره هی میگه اگ من داشتم....!!و وقتی ی نعمتو دارن قدرشو نمیدونن!!

منم خودم دلم میخواست داداش داشتممم:cry:

منم داداچمو موخام...!.

mojdeh99

عضو جدید
کاش منم خواهر داشتم.عوضش من یه خاله کوچیک دارم که همسن هستیم وهمیشه مثه خواهر بوده برام.

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کاش یه خواهر داشتم. یه خواهر شیطون و شیرین و مهربون. که هر وقت حوصله ام سر رفته بود اذیتم میکرد.
بعضی وقتا می رفت تو اشپزخونه میگفت امشب واسه داداشم سیب زمینی سرخ کرده درست میکنم که حظ کنه.
واسه بابام ناز میکرد و اگه بابام از گل نازکتر بهش میگفت گریه اش میگرفت و اب دماغش راه می افتاد.
کاش یه خواهر داشتم تا وقتی خودش دلش شوهر میخواست میگفت دیگه وقتشه واسه داداش زن بگیریم.
قدر خواهراتونو بدونین
من اگه خواهر داشتم خیلی دوستش میداشتم و مواظبش بودم، سعی میکردم بچه دار هم نشم که اون عمه نشه!

:biggrin:
ولی واقعا اونایی که داداش دارن قدرشو بدونن اونایی هم که آجی قدر آجیاشونو ....واقعا نعمتیه

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تسلیت میگم.
عجب!
کشیدم. یه مدت خواهر کوچیکم ازم دور شد رفت یه شهر دیگه. انقدر دلم براش تنگ شد که نگو
بابام دلش داشت به حال من میسوخت.
ولی وقتی هست! واااااای میخام نباشه راحت شم:D

دقیقا رابطه ی منو داداشم ....
وقتی هست با هم قهریم وقتی نیست دلم براش خونه.....

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
قدر خواهراتونو بدونین

ای جونمممم چ داداش نازیییییییییییییی:)
عمه نشه فوش نخوره؟خخخخخخ

ماه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
الهی
کاش منم داداش داشتم ،داداش خیلی خوبه هوای خواهرشو داره
غیرتی بشه خوبه واز خواهرش مراقبت کنه ،نزاره کسی نگاه چپ به خواهرش کنه
به سلامتی همه داداشاا

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
...

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زندگی بدون خواهرم خیلی سخت میشد
خیلییییییی دو سش دارم:heart:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای سوزش دل حضار باید بگم خواهر یه دونه که هیچ ده تاشم کمه :w02: من خودم مفتخر به داشتن 3تاش هستم :heart: :w18:

Faezeh77

عضو جدید
قدر خواهراتونو بدونین

آخی:(
کاش داداشام یکم یادمیگرفتن اینارو:razz:
چه بیرحم چرا دلتون نمیخواست عمه بشه؟؟:surprised:

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
قدر خواهراتونو بدونین

منم داداش خیلی دوس دارم :redface:
فکر میکنی . اینطوریاام که میگی نیستتتتت . ادمیزاد تا یه چیزی و نداره واسش غش و ضعف میره وقتی داره قدر نمیدونه.

Faezeh77

عضو جدید
منم داداش خیلی دوس دارم :redface:
فکر میکنی . اینطوریاام که میگی نیستتتتت . ادمیزاد تا یه چیزی و نداره واسش غش و ضعف میره وقتی داره قدر نمیدونه.

نه ساناز گلی اینجوریاهم نیس اینی که میفرمائین شما مربوط به هم خون آدم نمیشه

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
نه ساناز گلی اینجوریاهم نیس اینی که میفرمائین شما مربوط به هم خون آدم نمیشه

ما که خواهر داریم چی؟
آخه فکر میکنیم که اگه داشته باشیم، اونطوری که میخایم و انتظار داریم رفتار میکنه.

مثلا:
1-
هر وقت حوصله ام سر رفته بود اذیتم میکرد. (دخترای الان همش توی موبایلشون هستن)
2-
بعضی وقتا می رفت تو اشپزخونه میگفت امشب واسه داداشم سیب زمینی سرخ کرده درست میکنم که حظ کنه.(دخترا برای خودشون اب خوردن نمیرن بخورن. برن برای یکی دیگه سیب زمینی سرخ کنن؟)
اینا همش توی فکر و خیال خودمون هست. مثل دخترا که درباره ویژگی های شوهر آیندشون فکر میکنن درحالی که شاید 40 درصدش خیال باشه.

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که خواهر داریم چی؟
آخه فکر میکنیم که اگه داشته باشیم، اونطوری که میخایم و انتظار داریم رفتار میکنه.

مثلا:
1-
هر وقت حوصله ام سر رفته بود اذیتم میکرد. (دخترای الان همش توی موبایلشون هستن)
2-
بعضی وقتا می رفت تو اشپزخونه میگفت امشب واسه داداشم سیب زمینی سرخ کرده درست میکنم که حظ کنه.(دخترا برای خودشون اب خوردن نمیرن بخورن. برن برای یکی دیگه سیب زمینی سرخ کنن؟)
اینا همش توی فکر و خیال خودمون هست. مثل دخترا که درباره ویژگی های شوهر آیندشون فکر میکنن درحالی که شاید 40 درصدش خیال باشه.
اقا چی میگی من لباس جودو های داداشمو با فرش شور توی حموم میشستم مجرد بود!لباس اتو میکردم!من با افتخار از این کارا میکردم!الان متاهل شدن!بازم هواشونو دارم به نوعی دیگرش!دلمم بد واسشون میتپه:D
من داداش دوستم:D
دخترای الان اره به ناخوناشون بیشتر میرسن خخخخخ
ولی عین منم کم نیست اقای شهریاری:D