کارشناسی ارشد و دکترا پلیمر

کارشناسی ارشد و دکترا پلیمر

• مجموع رای دهندگان
    84

mary90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
کسی درباره ی ازمون های سنجش اطلاع داره؟
برای پلیمر هم هست؟

آخرین ویرایش:

AMIN_XCD

عضو جدید
با عرض سلام و وقت بخیر
یکی از دوستان صمیمی بنده رشته مهندسی شیمی - گرایش مهندسی پلیمر دانشگاه آمل (غیر انتفاعی ) قبول شده . این را هم بگم که ایشان امسال سرباز بوده و 2 سال از فارغ التحصیلی ایشان هم می گذرد .رتبش هم در حدود 1300 بوده ! حال از شما سوال دارم شما جای ایشان بودید می رفتید این دانشگاه ؟ارزشش را داره ؟ هدف ایشان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری است (حالا چه این ور و یا چه خارج از کشور ) ، به نظر شما ارزشش داره هزینه کنه و بره شمال و بیاید برای این رشته و دانشگاه؟؟
در ضمن ساکن تهران هستند و قصد پیدا کردن کار و مشغول به کار کردن در حین تحصیل را هم دارند ؟
نظر شما چیه؟
منتظر نتیجه آزاد بشینه ؟ اصلاً اعلام نتایج کی هست ؟
یا 18 تا 20 بره برای ثبت نام ؟
از لطف شما ممنونم.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من مهندسي پليمر دانشگاه تهران قبول شدم
رتبه ام 19 شد
درصدهام رو هم ميگم:
رياضي 79
شيمي و سنتيك پليمريزاسيون 52
خواص پليمرها و شيمي فيزيك 48
كنترل 15
مكانيك سيالات 70
زبان 34
كامپوزيت پلاستيك و الاستومر 36

:):):):):):)

پدیده های انتقال رو نزدی؟؟؟

nicenet1369

عضو جدید
سوالات کنکور دانشگاه آزاد و سراسری

سوالات کنکور دانشگاه آزاد و سراسری

کسی میدونه از کجا میتونم سوالای کنکور دانشگاه آزاد یا جوابای تشریحی سراسریو پیدا کنم؟

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی میدونه از کجا میتونم سوالای کنکور دانشگاه آزاد یا جوابای تشریحی سراسریو پیدا کنم؟

سلام
مال چه سالهایی؟؟؟
انتشارات پردازش چهار جلد کتاب داره که مال این چند سال اخیر رو تا سال 87 داره(هم ازاد هم سراسری).
ولی اگه مال سالهای 87 به بعد رو هم میخوای،من منبعی سراغ ندارم جز کتابهای علوی که بعضی از این کنکورهای سالهای اخیر رو هم داره

nicenet1369

عضو جدید
سلام
مال چه سالهایی؟؟؟
انتشارات پردازش چهار جلد کتاب داره که مال این چند سال اخیر رو تا سال 87 داره(هم ازاد هم سراسری).
ولی اگه مال سالهای 87 به بعد رو هم میخوای،من منبعی سراغ ندارم جز کتابهای علوی که بعضی از این کنکورهای سالهای اخیر رو هم داره

دمت گرم همین 2 سال اخیرو میخوام که ظاهرا جایی چاپ نمیشه

سوالای آزاد جایی واسه دانلود نیست؟

ramezani.vahid1

عضو جدید
سلام سوالات کنکور سراسری و آزاد تو تهران میدان انقلاب کتابخانه فرهنگ گیرتون میاد معمولا برای همه رشته ها و همه سالها رو داره اگه نداشت بازم بپرسید یه جای دیگه تو انقلاب داره که دقیق نمیدونم اسمش چیه

nicenet1369

عضو جدید
کسی جدیدا بسته علوی گرفته آخراش سوالای جدیدو میزاره ،عکس بگیره آپلود کنه؟؟؟؟

aaaaaaaza

عضو جدید
نمونه سوالات دکتری

نمونه سوالات دکتری

سلام کسی نمونه سوالات دکتری مهندسی پلیمر داره؟

mazarandi

عضو جدید
سلام دوست عزیز
بنده کارشناسی ارشد پلیمر می خونم. با توجه به اطلاعات بنده کتاب های پلیمری علوی در زمینه پلیمر پیشتاز هستند البته کتاب های مدرسان را مطالعه نکردم. کتاب های علوی بیشتر بر اساس جزوات دانشگاه امیرکبیر نوشته شده و می تونه براتون مفید باشه. برای کنکور دادن باید به نکات زیر توجه داشته باشی:
1- درس های ریاضی و کنترل فرایند باید کتاب های دکتر رفیع زاده را بخونی
2- پدیده های انتقال خیلی مهم هستش باید بتونی در این بخش خودتو از بقیه جدا کنی
3- در س های تخصصی پلیمر شامل رئولوژی، پلاستیک و کامپوزیت مهم هستند ولی خیلی نمی تونی روی آن ها مانور بدی معمولا سوالاش خیلی سخته
4- در س الاستومر هم نسبتا سخته ولی ارزش وقت گذاشتن داره
5- زبان هم خیلی مهم هستش چون پلیمریا معمولا تست زبان را نمی زنند.

azin smt

عضو جدید
انتخاب رشته ارشد بیو مواد یا صنایع پلیمری ؟

انتخاب رشته ارشد بیو مواد یا صنایع پلیمری ؟

سلام دوستان من رشتم مهندسی هسته ای هست ارشد میخوام رشته ای انتخاب کنم که آینده شغلی خوبی داشته باشه از شاخه پلیمر به من گرایش صنایع پلیمری پیشنهاد دادن این رشته

1-آینده شغلیش تو ایران چجوریه؟

2-این رشته فرصت شغلی برای خانم ها داره؟

در مورد گرایش بیو مواد هم اطلاعاتی دارن بدین ممنون میشم

mah_aut

عضو جدید
salam,

man daneshjooye 2reshte eeye polymer va mohandesiye pezeshgi (biomaterials) e daneshgahe amirkabir boodam o alan saale akhare doctoraye polymer o daram tamom mikonam to hamin daneshgah,
age mikhayd iran bemonid Polymer behtare age mikhayd berid kharej baraye kaar, zendegi ya edameye tahsil biomaterial behtare.
movaffagh bashid

ma.andache

عضو جدید
ظرفیت واحد ماهشهر کاملا جداست و ربطه به واحد تهران نداره
در صورت قبولی در هر کدام از واحدها شما باید در همان شهر درس بخوانید.
موفق باشید

دوستان دانشگاه امیرکبیر ظرفیت کلی خودش رو اعلام کرده در صورتیکه تعیین نکرده تعداد پذیرش هر کدوم از واحد های دیگرش در شهرستان ها چقدره، مثلا سال قبل دکتری واحد ماهشهر رو جدا اعلام کرده بود،
آیا اطلاع داریذ که چرا این اتفاق افتاده؟

sh sh

عضو جدید
سلام. میخواستم ببینم من با رتبه ی 265 شبانه ی تهران قبول میشم؟!! اصلا شما فکر میکنید با این رتبه کجا قبول میشم؟! :cry:

n.nemati

عضو جدید
سلام. میخواستم ببینم من با رتبه ی 265 شبانه ی تهران قبول میشم؟!! اصلا شما فکر میکنید با این رتبه کجا قبول میشم؟! :cry:
بین المللی دانشگاه تهران رو میاری، شاید آموزش محور اصفهان یا شبانه یزد و اراک هم بیاری.