چگونه دل پسرها را ببریم!!!

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
گل گفتی!!!:gol:;)
ولی خداوکیلی دلم براشون می سوزه!!
برای اینکه ساعت 8 سر کلاس باشن 4:00 صبح بیدارمیشن.
چه طاقتی دارن.:biggrin::smile::biggrin::smile:
:surprised::surprised:
من آرایش کامل صورت و موهامو هم شینیون کنم انقدر وقت نمی گیره
یه آرایش کامل صورت حد اکثر 45 دقیقه طول میشه با چندبار خراب شدن و پاک کردن و درست کردن اگه خراب نشه 30 دقیقه طول میکشه

heleya

عضو جدید
قدرت کنترل پسرا تو پنهان کردن عشق خیلی ضعیفه و به راحتی دل می بازنو عشقشونو نشون می دن پس به قول دوستمون نیاز به این همه دنگ و فنگ نداره

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
قدرت کنترل پسرا تو پنهان کردن عشق خیلی ضعیفه و به راحتی دل می بازنو عشقشونو نشون می دن پس به قول دوستمون نیاز به این همه دنگ و فنگ نداره
آره ولی شناسایی دخترایی که دنبال شوهر میگردن و از این تکنیکا استفاده میکنن(مثلا میگن آخییی! یا از تکنیک نگاه کردن استفاده میکنن) خیلی راحت تره!
در ضمن اولش ممکنه جلب نظر کنه ولی بعدش دسته طرفین (حالا چه پسره چه دختر) رو میشه.
عشقهایی کز پس رنگی بود/عشق نبود در آخر ننگی بود!!1:surprised::surprised:
یکی از دوستان میگه که یکی از خوبیای گرمای تابستون اینه که این کره مرباهایی که دخترا میزنن به صورتشون پاک میشه!:biggrin::biggrin:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره ولی شناسایی دخترایی که دنبال شوهر میگردن و از این تکنیکا استفاده میکنن(مثلا میگن آخییی! یا از تکنیک نگاه کردن استفاده میکنن) خیلی راحت تره!

در ضمن اولش ممکنه جلب نظر کنه ولی بعدش دسته طرفین (حالا چه پسره چه دختر) رو میشه.
عشقهایی کز پس رنگی بود/عشق نبود در آخر ننگی بود!!1:surprised::surprised:
یکی از دوستان میگه که یکی از خوبیای گرمای تابستون اینه که این کره مرباهایی که دخترا میزنن به صورتشون پاک میشه!:biggrin::biggrin:
کره مربا؟:surprised:
چه پیشرفتی:surprised:به کرم ضد آفتاب که اینقدر پزشکا توصیه می کنن میگن کره مربا:surprised:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز

دخترا برای شوهر پیدا کردن از تکنیک چادر استفاده می کنن
اینجور تکنیک ها واسه کلاس گذاشتن بعضی تازه به دوران رسیده ها جلوی هم جنس هاشونه که تو پسرا هم رایج و مخصوص دخترا نیست:razz:

nazanin jamshidi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این چجورشه دیگه؟؟؟؟؟حالمو بهم زد.من اگه پسر بودم یه دختر از این بازیا دربیاره ...............................................................یکی تو صورتش میزنم و میگم برو گمشو با این اداهات.:mad:
حالا شما نمیخواد اینقدر خودتو ناراحت کنی
دوست من آدم خوب نیست اینقدر خشن باشه :biggrin:

آخرین ویرایش:

mamadj

عضو جدید
دوست گرامي توي اين رقم فاروم هاي گفتگو كسي با كسي تعارف نداره اگر شما
هم چيزي خونديد بفرماييد خوب:gol:

ولي انصافا اينو هر كي گفته يه نمه همچين به حقيقت نزديكتره تو رو خدا بدون تعصبات فرقه اي يه نگاه به پيرامونتون بكنيد ببينيد درسته يا نه!

در مورد دعاي خيرتون هم چه عرض كنم دوست بزرگوار اونقد خانومهااستفاده نكردند از اين مداد رنگي ها كه الان آقايون كم كم دست به دامان اين مداد رنگي ها شدند و اونا دست خانوما را از پشت بستند ديگه ...بهتره هر جنسي از لوازم اختراع شده خودش بهره ببره...در هر صورت ممنون :smile::gol:
خوبه.....منم گفتم که منم خیلی چیزا در مورد خانما خوندم.........درست نیست همه چیو همه جا بگه:gol::gol:

aytan

عضو جدید
خوبه.....منم گفتم که منم خیلی چیزا در مورد خانما خوندم.........درست نیست همه چیو همه جا بگه:gol::gol:

همه چيو همه جا نميشه گفت منظورتون اينجاست ديگه!
خوب دوست گرامي بزرگترين حسن اين رقم فاروم هاي گفتگو تو محيط هاي مجازي اينه كه اشخاص به راحتي مي تونن نظر هاي شخصي شون رو بيان كنند..چه لزومي براي اين كار هست كه يه ف ي ل ت ر ي هم خودمون براي خودمون تو اين دنياي ف ي ل ت ر نت ايجاد كنيم!:gol:

آخرین ویرایش:

setare_69

عضو جدید
[/RIGHT]
دخترا برای شوهر پیدا کردن از تکنیک چادر استفاده می کنن
اینجور تکنیک ها واسه کلاس گذاشتن بعضی تازه به دوران رسیده ها جلوی هم جنس هاشونه که تو پسرا هم رایج و مخصوص دخترا نیست:razz:
چادر؟؟

ahmadlinux

عضو جدید

اره چادر مگه چشه این همه قشنگ
دختر که چادر سرش می کنه بقول ایرج میرزا مثل بقچه پیاز میشه خیلی هم قشنگه
البته دختر های بازاری مثل رنگین کمان هستند بیچاره پسرها اگه بخواندرنگهاشو بشمارند3 روز طول میکشه دیگه وقتی نمی مونه واسه این که به قد و بالاش نگاه کنه

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداییش راه حلات فقط به درد خودت میخورن اگه یکی این کارارو بکنه باید به عقلش شک کرد

masoudica

عضو جدید
به نظر من بردن دل روش نداره یعنی اگه یه پسر با تریپ یه دختر حال نکنه دختره خودشم بکشه فایده ای نداره که عکسشم صادقه،
ولی زیبا و ظریف بودن لازمه یک زنه که این پاسخی به میلی که در مردها هست همینطور که زنها دوس دارن مردشون قوی و با اراده باشه.;)

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره چادر مگه چشه این همه قشنگ
دختر که چادر سرش می کنه بقول ایرج میرزا مثل بقچه پیاز میشه خیلی هم قشنگه
البته دختر های بازاری مثل رنگین کمان هستند بیچاره پسرها اگه بخواندرنگهاشو بشمارند3 روز طول میکشه دیگه وقتی نمی مونه واسه این که به قد و بالاش نگاه کنه
فکر می کنی من شمردم آرایش کامل کلا میشه 7 تا
معمولا هم اگه کسی بخواد خیلی غلیظ باشه حد اکثر از 3 رنگ سایه استفاده می کنه که میشه 9 تا
پس از فساد جلوگیری می کنه:D

hex6789

عضو جدید
فکر کنم اگه یه دخترخانوم مهندس شیمی باشه خیلی دل منو ببره :w40:
البته بستگی داره دلبری کردن رو چی توصیف کنیم:w20:
و 100 البته بدون گفتن این حرفها هم خانوما کار خودشونو بلدن :w02:
پس من تسلیم :w11:

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
بالخره معلوم شد کی دل کی رو برد یا نه؟
ولی خدایشش بدن تعارف بگم خانم ها بدشون نیاد یه خاک بسر بشم