چه کسی رئیس جمهور ایران میشود ؟

چه کسی رئیس جمهور ایران میشود ؟

• محمد خاتمی

رای: 54 56.8%
  • محمود احمدی نژاد

رای: 30 31.6%
  • میر حسین موسوی

رای: 6 6.3%
  • مهدی کروبی

رای: 1 1.1%
  • قالیباف

رای: 4 4.2%

• مجموع رای دهندگان
    95
وضعیت
موضوع بسته شده است.

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان ........:gol:
با اجازه از مدیران تالار یه نظر سنجی میزاریم برای رئیس جمهور آینده ایران

لطفآ شرکت کنید و با رآی دادن بفرمایید که چه کسی رئیس جمهور آینده میشود...؟;)

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یعنی همین 4 نفر توی این سایت به این بزرگی رآی دادن؟؟؟؟
کسی دیگه ای نمیاد ؟؟:surprised:

منم دوست دارم خاتمی بشه ولی فکر نکنم........

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا همه اینقدر نا امیدید با یه حساب سر انگشتی معلومه که رای میاره خاتمی سر دو تا دوره حدودا 20 میلیون رای اورد ولی این یکی سر لجو لجبازی اگر اشتباه نکنم 13 میلیون رای اورد که خیلی از همون هایی که بهش رای دادن الان پشیمونن بنا بر این اون 20 تا سر جاشونن شاید یه کم کمتر شاید هم بیشتر . امیدوار باشید
هر چی فکر کنیم همون میشه

nicespring

عضو جدید
خب معلومه دیگه

خب معلومه دیگه

بابا پرسیدن نداره
به دلایل .....آقای احمدی نزاد عزیز دل:wallbash:

ای بابا ما که امیدواریم خاتمی شه یعنی می شه؟؟؟؟؟؟:cry:
بزک نمیر بهار میاد

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مرسی از دوستان........انگار امسال پای صندوق کسی نمیره...........چرا اینقدر خلوته ؟:surprised:

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی داره...اگه همه بیان رای بدن خاتمی رای میاره..البته به نظر من فعلا کسی که واقعا شایستگیه ریاست جمهوری رو داشته باشه نیمده...الان تقریبا میشه انتخاب بین خوب و بد..نه خوب و خوبتر....

در ضمن فکر کنم قالیباف به نفع خاتمی بره کنار

شهادت

عضو جدید
دوست دارم خاتمی بشه ولی رئیس جمهور احمدی نژاده چون میدونین که ...

یعنی همین 4 نفر توی این سایت به این بزرگی رآی دادن؟؟؟؟
کسی دیگه ای نمیاد ؟؟:surprised:

منم دوست دارم خاتمی بشه ولی فکر نکنم........

بابا پرسیدن نداره
به دلایل .....آقای احمدی نزاد عزیز دل:wallbash:

ای بابا ما که امیدواریم خاتمی شه یعنی می شه؟؟؟؟؟؟:cry:
بزک نمیر بهار میاد

دور هفتم هم همین رو میگفتند یعنی
تو روزنامه نوشته بودند مینویسیم خاتمی میخوانند ناطق نوری
ولی چی شد لطفا الکی جو سازی نکنید
میزان رای ملت است

بستگی داره...اگه همه بیان رای بدن خاتمی رای میاره..البته به نظر من فعلا کسی که واقعا شایستگیه ریاست جمهوری رو داشته باشه نیمده...الان تقریبا میشه انتخاب بین خوب و بد..نه خوب و خوبتر....

در ضمن فکر کنم قالیباف به نفع خاتمی بره کنار

خیر قالیباف کنار نمیره

من هنوز تصمیم نگرفتم ولی صد در صد اصولگراست

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
خاتمی ؟؟؟؟؟؟
بشین تا بشه مگه داش محمود مرده:D
خیلی دوست دارم خاتمی بشه ولی خوب داش محمود اینا نمیزارن:D

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
آمدن خاتمی فقط به خاطر گرم شدن رقابت در انتخابات است ,تا مردم بیان و رای بدن تا به قول یارو گفتنی صحنه خالی نباشه ولی محمود میشه اونم به سادگی هرچه تمام تر ..من خودم شرکت نمیکنم و هیچ کدومشون رو هم دوست ندارم رای بیاره یکی از یکی ...

سودابه.ك

عضو جدید
همه اینجا موج سومین؟؟؟;);):)
اگه آقا سید این دوره بیاد...چی میشه؟
اگه گفتین؟
میشه دوره سوم...شایدم بعدش ادوباره اومد و شد 4 دوره:cool:;)
واسه خودش رکوردیه هاااااااااا:D:surprised:

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
با با خاتمی نمی یاد عزیزان من بچسبید به موسوی ..

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه گفتین؟

سودابه جون مگه رالی است که دور سوم چهارم باشه ... جناب آقای خاتمی همان بهتر که نیاد .این افتضاح ی که در مملکت وجود داره جمع و جور کردنش نمی گم کار خاتمی نیست اما سخته ... اون دیگه شیر بیشه زار است . ما به مهره ی پرتوان تری نیاز داریم کسی که قدم جدید برداره مث موسوی که از طرف خاتمی هم معرفی شده این خط این نشون که خاتمی اومدنی نیست .مگر کوی دانشگاه رو به یاد ندارید که سنگ به سینه می زنید ...فدات بشم دانشجو ها سخت در فشارند . هر روز یک نفر به دلایل نا معلومی تهدید می شود سر به نیست ... من که تحمل ندارم ساکت بشینم اونوقت خاتمی بیاد قدرت به دست بگیره کسی خودش احتیاج به تزریق قدرت داره .قربانت

آخرین ویرایش:

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
آمدن خاتمی فقط به خاطر گرم شدن رقابت در انتخابات است ,تا مردم بیان و رای بدن تا به قول یارو گفتنی صحنه خالی نباشه ولی محمود میشه اونم به سادگی هرچه تمام تر ..من خودم شرکت نمیکنم و هیچ کدومشون رو هم دوست ندارم رای بیاره یکی از یکی ...

چه راحت حرفتو زدی اون آواتاره که عکس خودته نیست؟
اگه هست یه مقدار محتاط تر باشی بد نیست .از من به تو نصیحت ,مملکت سر و سامون که نداره .کسی چه می دونه فردا چی می شه .

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان خیلی خیلی سیاسی شدااااا.......میخوایم تاپیک باز باشه تا ببینیم نظر بقیه بچه ها چیه....:D;)

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربان شکلت تو دوست داری اونا دوست دارن پس تو رای بده اونا انتخاب کنن .
این که نمی شه اتخابات هم عشقی شده . هر چی نظام بگه ما که مخالف نظام نیستیم .هستیم ؟
خبر گزاری ها می گن احمد نزاد نمی اد چون یه سری از غزه حکم شهرداری شون رو صادر کنن بنده خدا از پس هفتاد دو ملت بر نمی آد یا این یا اون هر دو با هم نمی شه .خدا بخواد این جا رو می ده به لاریجانی . هر چی اونا بگن .نگی نگفتی .

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان خیلی خیلی سیاسی شدااااا.......میخوایم تاپیک باز باشه تا ببینیم نظر بقیه بچه ها چیه....:D;)

آخه عزیز از چی نگرانی سیاسی است دیگه پس چیه ؟ کشک بادمجان . من که دیگه حرف نمی زنم منظورت من بودم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :cry::cry::crying2::(

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نه عزیزم منظورم شما نبود............شما هرچی دوست داری اظهار نظر کن ولی طوری نباشه که بگن توهین شده بعد هم اخطار بگیریم هم تاپیک مسدود بشه....وگرنه خودم میدونم تاپیک سیاسی راه انداختم....;)

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه گفتین؟
من فقط یه سوال میپرسم اون 8 سالی که رییس جمهور بود چه گلی به سر این مملکت زد که حالا دوباره میخواد رییس جمهور بشه؟:razz: هرچی گرونی زمین و مسکن و تورم بود تو زمان همین جناب خاتمی بود, حالا درسته یه کم با خارجی ها مهربون تر صحبت میکرد و مثه [...] خط و نشون نمیکشید و با هر سخنرانی 100 سال مارو از دنیا عقب نمی انداخت ولی کلا کار خاصی نکرد سرشو انداخت پایین اومد و 8 سال بعد هم رفت.

چه راحت حرفتو زدی اون آواتاره که عکس خودته نیست؟
اگه هست یه مقدار محتاط تر باشی بد نیست .از من به تو نصیحت ,مملکت سر و سامون که نداره .کسی چه می دونه فردا چی می شه .
عزیز من برو تو فرانسه ببین مردم و جوونا جونشونو گرفتن کف دستشون برای گرفتن حقشون تا لحظه آخر تظاهرات میکنن حالا شما تو خونه خودت هم نمیخوای حرفتو بگی ؟ من اگه هم یه کوچولو سر بسته حرف میزنم به خاطر باشگاه و مدیران سایت هست که دوست ندارم خدایی نکرده اینجا ف.ی.ل.ت.ر بشه .

آخرین ویرایش:

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر می کنم انتخابات اقای احمدی نژاد وخاتمی مثل ایشون ورفسنجانیبشه..............:huh:
یعنی احمدی نژاد می بده متاسفانه.............
من که رای نمی دم...............:w12:

سودابه.ك

عضو جدید
تو انتخابات شرکت نکردن مشکلی رو حل نمیکنه
خوب یا بد این مملکت مال ماست..حداقل ما که مثلا قشر تحصیلکرده ایم باید باشیم و کسی رو انتخاب کنیم که اوضاع ایران اگه بهتر نشه بدتر از این هم نشه!!!

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیزم لطفا به این موضوع دقت کنید
این باشگاه باید یک محیط دوستانه وبا روحی جوان و پر طراوت باشه که همه بتونن راحت نظرات مفیدشونو ارائه بدن توی این چند ماه تا حدودی متوجه شدم بعضی از دوستان خیلی خسته هستن و از دست زمین و زمان شاکیند ولی این دلیل نمیشه که با حرفاشون نا امیدی القا کنن . متاسفانه اینا که چیزی نیست استاد ما سر کلاس میگفت من هیچ وقت رای نمیدم
شاید من دانشجو اگر این حرفو میزدم زیاد تاثیری نداشت ولی وقتی یه استاد اینو میگه روی این همه دانشجو تاثیر میذاره
من نمیدونم چرا میخوایم با رای ندادن چیزی رو ثابت کنیم این بدترین راهه
دفعه قبل هم همین اتفاق افتاد که نتیجه اش رو همه دیدیم (البته هنوزم بعضیا خودشونو به خواب زدن که مثلا ما نمیدونیم چی شده ). ما مدیون کوروش و تمام پادشاهان با وجدان ایرانی هستیم و نباید بذاریم به همین راحتی حکومت دست هر کسی بیفته از همتون ملتمسانه در خواست میکنم شرکت کنید حرف این کوچولوی باشگاهو گوش کنید تا نوه نتیجه هامون لعن و نفرین برامون نفرستن
خواهش میکنم اگاه و عاقلانه و به دور از غرض ورزی در انتخابات شرکت کنید

hamed.s

عضو جدید
من کاملا" با این حرف شما موافقم با شرکت نکردن توی انتخابات هیچ مشکلی حل نمیشه باید توی انتخابات شرکت کنیم و همگی یک دل و یک صدا به خاتمی رای بدیم تا شاید دوباره امیدوار به پیشرفت فرهنگی کشورمون باشیم .:gol:
خاتمی تنها کسی بود که دانشجوهارو درک میکرد.

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فقط یه سوال میپرسم اون 8 سالی که رییس جمهور بود چه گلی به سر این مملکت زد که حالا دوباره میخواد رییس جمهور بشه؟:razz: هرچی گرونی زمین و مسکن و تورم بود تو زمان همین جناب خاتمی بود, حالا درسته یه کم با خارجی ها مهربون تر صحبت میکرد و مثه [...] خط و نشون نمیکشید و با هر سخنرانی 100 سال مارو از دنیا عقب نمی انداخت ولی کلا کار خاصی نکرد سرشو انداخت پایین اومد و 8 سال بعد هم رفت.

عزیز من برو تو فرانسه ببین مردم و جوونا جونشونو گرفتن کف دستشون برای گرفتن حقشون تا لحظه آخر تظاهرات میکنن حالا شما تو خونه خودت هم نمیخوای حرفتو بگی ؟ من اگه هم یه کوچولو سر بسته حرف میزنم به خاطر باشگاه و مدیران سایت هست که دوست ندارم خدایی نکرده اینجا ف.ی.ل.ت.ر بشه .

می دونم فرانسه چه خبره .تو هم عجب سر پر شوری داری .خب وقتی یه تایپیک می زنن منظورم (ردهت) است .می گن رای اعضا و اسمشون در این نظر سنجی مشخص نمی شه باید متوجه باشی که خبری است که اینو گفتن .به هر صورت خود دانی از ما گفتن و از تو نشنیدن عزیز .بای

msn_syst3m

عضو جدید
استاد انقلاب ما بهمون گفت که تو ایران مثل کشور های جهان اول حذب سازمان یافته نداریم
فکر نمیکنم حرفش درست باشه
ایران 2 تا حذب بزرگ داره
یکی حزب آقا یکی حزب غیر آقا
محمود جز حزب آقا هست
الآن فکر کنم حزب آقا خیلی بین قشر پایین و شهرهای کوچک و دهات ها محبوب باشه
اون روز تو TV یه زن دهاتی رو نشون می داد که تازه براشون گاز کشیده بودن
این زن وحشتناک ذوق زده و خوشحال بود و همین طور دعا به جون محمود می کرد
این زن رو تونستن ارضا کنن
ولی منه دانشجوی به اصطلاح روشن فکر و غربزده رو چطور ارضا می کنن؟
حالا فکر کنین تو مملکت مثل من بیشتر هست یا مثل زنه؟
من امیدم رو از دست نمی دم ولی محمود شانس بیشتری داره

نویدبلالی

عضو جدید
سلام آن دسته ای که به جزدکتراحمدی نژادبه فرددیگری نظرداده اندآیامیتوانندکه بگوینداین فردموردنظرشان درمسئولیتهایی که داشته است چه کارهایی کرده است؟البته جاداردکه بگویم که خودم اطلاعاتی رادرموردمیرحسین موسوی میدانم.ایشان هم هماننددکتررجایی ودکتراحمدی نژادمیباشد.:smile:

وضعیت
موضوع بسته شده است.