چهارشنبه آخر سال (تاریخ و رسومات و . . . . . )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
چهارشنبه سوری ما هر سال جمع میشیم دور هم تو باغ داییم اینا. کل دوست و آشنا و فامیل. هر کی هم هر چی دوست و آشنا داره میاره.

بعد آش میخوریم
آتیش درست میکنم
ضبط و سیستم میاریم و میرقصیم و از روی آتیش میپریم
بعد آجیل میخوریم
بعد دوباره میرقصیم
بعد انواع اقسام ترقه و موشک و ... زده میشه
آخر مراسم همه دستای همدیگه رو میگیریم و یه حلقه بزرگ درست میکنیم و سرود ای ایران ای مرز پر گهر رو میخونیم
بعد همه دست میزنیم و سال خوبی رو واسه همدیگه آرزو میکنیم
بعد میریم خونه!!!

mohamad razavi

عضو جدید
کاربر ممتاز
چهارشنبه سوری ما هر سال جمع میشیم دور هم تو باغ داییم اینا. کل دوست و آشنا و فامیل. هر کی هم هر چی دوست و آشنا داره میاره.

بعد آش میخوریم
آتیش درست میکنم
بعد آجیل میخوریم
بعد دوباره میرقصیم
آخر مراسم همه دستای همدیگه رو میگیریم و یه حلقه بزرگ درست میکنیم و سرود ای ایران ای مرز پر گهر رو میخونیم
بعد میریم خونه!!!

ایول خیلی جالب بود

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
از یه جهت حق داری داشی
ولی از جهتی خیلی حال میده
خانواده ها کجاش مجبورن هرکه دوس داره میاد هرکه هم
بدش میاد خوب نمیاد دیگه
عزیز من یه جای خاص که نیست .................... تقریبا همه جاس

مردم زندگی دارن ، ندارن ؟ نباید بیان بیرون خرید کنن

یادم نمیره یه بار یه سیگارت انداختن تو یه ماشینی که دختر خانم توش بود ........... اون پوکش خورد تو چشش ................ از ماشین پیاده شد پدر و یه بزن بزنی شد که نگو و نپرس ........................

ما هر سال این مراسم رو برگزار میکردیم ................. ولی یه جای خصوصی نه محافل عمومی

لااقل اگه بلایی سر کسی میاد وجدانمون راضی باشه که اون طرف خودشم میخواسته
البته بعد از اینکه یه فرش سوزوندن ............ دیگه از این دعوتا خبر نشد .................. و پارسال یه آتیش کوچیک راه انداخته بودین تو کوچه و کلی بگو بخند و البته آجیل و تخمه شکونی .................

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

بعد آش میخوریم
آتیش درست میکنم
بعد آجیل میخوریم
بعد دوباره میرقصیم
بعد میریم خونه!!!
ایول ما هم تقریبا مثل شماست
ولی رقصه رقصه چوبه ............ چون یکی از اقواممون بلده ............... ترقه هم بعد اون اتفاق ول شده . دی

mohamad razavi

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیز من یه جای خاص که نیست .................... تقریبا همه جاس

مردم زندگی دارن ، ندارن ؟ نباید بیان بیرون خرید کنن

یادم نمیره یه بار یه سیگارت انداختن تو یه ماشینی که دختر خانم توش بود ........... اون پوکش خورد تو چشش ................ از ماشین پیاده شد پدر و یه بزن بزنی شد که نگو و نپرس ........................

ما هر سال این مراسم رو برگزار میکردیم ................. ولی یه جای خصوصی نه محافل عمومی

لااقل اگه بلایی سر کسی میاد وجدانمون راضی باشه که اون طرف خودشم میخواسته
البته بعد از اینکه یه فرش سوزوندن ............ دیگه از این دعوتا خبر نشد .................. و پارسال یه آتیش کوچیک راه انداخته بودین تو کوچه و کلی بگو بخند و البته آجیل و تخمه شکونی .................

خوب منم منظورم همینه تو جای مخصوصی که گذاشتن
دیگه کسی که اومده پای خودشه این جا هم همونطور بوده

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب منم منظورم همینه تو جای مخصوصی که گذاشتن
دیگه کسی که اومده پای خودشه این جا هم همونطور بوده
جای مخصوصی که فقط یه عده میدونن !!!!!!!!
متاسفانه نمیدونم چرا این کار رو نمیکنن

البته اون جای مخصوصی که خودتون میگید ........... در اون حد نمیمونه .................... شما یه نگاه به همه خیابونا و حتی کوچه ها بندازی وضع به همین منواله

hamid_geo

عضو جدید
چون هلاک خوابم
ايووووووووووووول
فقط خواب
من ماه پيش روزي 20 ساعت مي خوابيدم
واي چه فازي ميداد

sepehr2222

اخراجی موقت
چه حالی داد دیشب جای همتون خالی رفتم یه مهمونیه تووووووووپ خلاصه خیلی خوش گذشت فقط برگشتنی یکم ضد حال شد چون ماشینمو به هرچی جلوم بود میزدم و میرفتم داغون شد ماشین

وضعیت
موضوع بسته شده است.